+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 25 ileti bulundu.

Konu: Bir ülke Nasıl Parçalanır

Bir ülke Nasıl Parçalanır Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #11
  Kayıt Tarihi
  Nov 2010
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  86
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  O ülkenin ordularını ele geçirir. genelkurmay başkanı olanı sivil kıyafetle ilk önce ağlama duvarlarını kudüsü israşilin dini yerlerini ziyaret ettririn. Sonra ailevi diyaloglar ile bir kulup kurar onları birleştirirsin. Sızmaktan sonra tamamen ele geçirirsin . komutanları kendine göre seçersin ve kendi emellerine alet edersin, halkları düşman eder birbirini boğazalatırsın. Yoksa nasıl böleceksin ki Amerika'yı, Fransayı bölsene...  Hukuki NET Güncel Haber

  Bir ülke Nasıl Parçalanır konulu yargıtay kararı ara
  Bir ülke Nasıl Parçalanır konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #12
  Kayıt Tarihi
  Oct 2008
  İletiler
  406
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Laiklik bu ülkenin yerçekimidir.
  Kaldırırsan parçalanmak şöyle dursun tuzla buz olur.

 4. #13
  Kayıt Tarihi
  Nov 2006
  Nerede
  izmir
  İletiler
  2.370
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  25 Mart 2008 Salı
  Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan,

  'Türkiye'deki İç Savaştan Kürt Devleti Çıkacak'

  AKP'nin Kapatılması İstemi ve Ergenekon Çetesi Açıklamasında; Türkiye'de Devlet İçi Bir Savaş Olduğunu ve Bunun Kürt Devletinin Kurulmasına Adım Adım Yürüdüğünü İddia Etti.


  AK Parti'nin kapatılması ve Ergenekon davası gibi görünen devlet içi çatışmanın aslında olayların sadece görünen yüzü olduğunu ve olayın özünü sakladığı inancında olduğunu savunan Prof.Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Türkiye'nin önümüzdeki dönemde çok temel bir problemle karşı karşıya kalacağını ifade etti.
  İktidar partisinin kapatılması ve Ergenekon davası'nın Kürt sorununu çok ciddi biçimde Türkiye'nin gündemine getireceğini düşündüğünü söyleyen Prof. Dr. Arıboğan, 'Bunu söylememin en önemli sebeplerinden bir tanesi Leyla Zana'nın en son yaptığı açıklama; 'Abdullah Öcalan'ın 2010 yılında bizlerle beraber olacak' demesi, oradaki insanlara' dedi.

  Genel görümüme bakıldığı zaman Türkiye'de, bir devleti oluşturan bütün bacakların tümünün kırıldığının görüldüğünü, yargı sisteminin iflas etmiş durumda olduğunu ifade eden Prof.Dr. Arıboğan, yasama, yürütme ve yargının en önemli bacaklarından bir tanesi olan yargının şuan şaibe altında siyasallaştırılmış durumda olduğunu ileri sürdü.
  Meclis idaresinin üzerinde kapatma gölgesi bulunduğunu vurgulayan Arıboğan, bunun dışında AK Parti'nin yürütmesi açısından Başbakan ve onunla birlikte AKP'nin en kuvvetli kadrolarının tavsiye edilmesinin söz konusu olduğunu kaydetti. Liderlik potansiyeli olan kişilerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte tasfiye edilmek istenen 71 kişilik listenin içinde olduğunu anımsatan Prof. Dr. Arıboğan, 'Hem yasama hem yürütmede kriz vardır.
  Devletin hukuk sistemi iflas ettiğinde, devletin meclisi, hükümeti iflas ettiğinde ordusunun ne vaziyette olduğuna bakmak gerekir.
  Devletin ordusu üzerindeki şaibelerde hem bu Ergenekon davası hem de Kuzey Irak operasyonu sonrası yapılan spekülasyonlarla oldukça zedelenmiştir. Ordu'yu kıpırdayamaz hale getirmiş durumdalar.
  Baktığınız zaman ekonomik bir kriz kapıda görünüyor. Artı bu ülkenin en önemli yapıştırıcılarından biri olan Müslümanlık denilen konu tamamen irtica veya şeriatla örtüştürülmüş durumdadır.

  Kısaca bu devleti, bu toplumu bir arada tutan bütün bacakların üzerine çok direk bir saldırı var şu anda ve devlet çökmek üzere.
  Aslında böyle bir çöküşten ya kaos ya askeri darbenin ortaya çıkması beklenir. Her iki durumda da ortaya çıkacak görüntü çok nettir. Türkiye'de askeri bir yönetim gelirse, istikrarlı ya da çok demokratik bir yönetim sağlasalar bile uluslar arası kamuoyu nezdinde bunun bir askeri yönetim olacağıdır ve bir Kürt devletinin kurulmasını anormal şekilde kolaylaştıracaktır.' şeklinde konuştu.

  'İKİ YIL SÜRMEZ KÜRT DEVLETİ ORTAYA ÇIKAR'


  Sistemin böyle gitmesi ve devletin kendi içinde çatışmaya devam etmesi halinde iki yıl sürmez bir Kürt devletinin ortaya çıkacağını iddia eden Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, bu gidişin kesinlikle ne devletin içindeki temizlik ne de AK Parti'nin kapatılması olmadığının altını çizdi. Herkesin bunu laik, antilaik çatışması olarak algıladığını ancak bu durumu herkesin görüp ve masanın başına oturması gerektiğini söyledi. Hiç kimsenin sonucun ne olacağını görmediğine işaret eden Prof. Dr. Arıboğan, oluşturulan kaos ortamında Kürt devletinin kurulmasını kolaylaştıracağını belirtti.

  Askerin gücünün önemli ölçüde zayıflatıldığını iddia eden Prof. Dr. Arıboğan, sözlerine şöyle devam etti: 'Zaten asker şuanda kıpırdayamaz durumda.
  Türkiye çok direk bir saldırı altındadır.
  Türkiye zannediyor ki bir temizlik yapılıyor.
  Laik çatışması var Türkiye'de, böyle bir şey yok.
  Türkiye'de çok ciddi bir uluslararası operasyon var. Adım adım Kürt devletine doğru gidiliyor. Eğer masaya oturmasalar, bu böyle olacaktır. Herkesin bunu görmesi lazım. Bir devletin bacakları sağlam değilse o bölgeye gideceğiniz zaman hukukla mücadele edemezsiniz. Yürütmeniz, karizmatik liderleriniz tavsiye edilmiş durumda.'

  Yaşanan bu olaylara karşı halkın nasıl tepki göstereceğinin ise bilinmediğini anlatan
  'TÜRKİYE EKONOMİK KRİZİ KALDIRACAK ALTYAPIYA SAHİP DEĞİL'

  Olası bir ekonomik krizi durdurabilecek Türkiye'nin güçlü bir alt yapısı olmadığını da açıklayan Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, ekonomik krizle birlikte Güneydoğu'da çok şiddetli tepkiler ortaya çıkabileceğine işaret etti.
  Güneydoğu'da sadece PKK'nın değil Barzani'nin de etkili olduğuna vurgu yapan Arıboğan, Barzani'nin uluslar arası meşrutiyet açısından çok önemli birisi olduğunu da kaydetti. Bu nedenle hemen tarafların masa başına oturması gerektiğini belirten Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Türkiye'nin yüzeysel şeylerle uğraşmayı bir tarafa bırakmasını önerdi. Bu konuların gündemden kaldırılması ve devlette birliğin oluşturulmasının şart olduğunu bildiren Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, asker üzerinden siyaset yapılmasının bir tarafa bırakılması gerektiğini ifade etti.

  'TSK'NİN ÜZERİNDEN SİYASET YAPILMASI KABUL EDİLEMEZ'


  Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, sözlerini şöyle tamamladı: 'Ordu'nun üzerinden siyaset yapılması kabul edilemez bir şeydir. Devletin en güçlü kurumlarından bir tanesi Kuzey Irak'ta bir operasyon yaptı ve başarıyla dönen orduya şu söylendi; 'Sen ABD'nin komutası altındasın, çekil dedi sende çekildin' denildi. Türkiye bu üslupla tartıştı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin başarılı operasyonunu başarısız göstermeye çalıştılar.
  Türk askerine bir şiar darbesi vurdular. Barzani bu psikolojik ivmeden faydalanacak. Zaferi iyi savaşarak kazanamayacaklarını gördüler. Genelkurmay Başkanı'da bunu hakaret olarak algıladı ve cevap verdi. Türkiye yapılamaz denilen şartlarda ve yapılamaz denilen operasyonu yaptı. Türk Silahlı Kuvvetleri muzaffer bir şekilde döndü. TSK şuan ikilem içinde kaldı.
  Dışarıda mı savaşsın içerde mi. Siyaset TSK ve dini referanslar üzerinden yapılmamalı. Müslümanlığı şeriat ya da irtica haline getirilmemeli. İslam'ın, siyasi çerçeve içerisinde kullanılmasının sağlıksız olduğunu düşünüyorum.
  Bu toplumun en büyük yapıştırıcılarından biridir. Hiçbir siyasi partinin Türkiye'de İslami sahiplenmeye hakkı yoktur. Çok tehlikeli bir gidiş olduğunu düşünüyorum ve konunun tamamen Kürt sorununa bağlanacağını ve Kuzey Irak'tan Nevruz hadiseleri ile şiddetli bir dalga geleceğini düşünüyorum. Türkiye'nin karşısına dev gibi bir sorun çıkacak.
  Uluslar arası kanallarda Türkiye'ye müdahale edilebilir. (LİBYA) Birleşmiş Milletler kanalı ile gelip oraya bir kanal çizerler ve 'senin askerin oraya gidemez' der. Masaya oturmazsak zaten birileri kendi masalarını kurmuş durumdalar.'

  http://www.haberler.com/turkiye-deki...ikacak-haberi/

 5. #14
  Kayıt Tarihi
  Nov 2006
  Nerede
  izmir
  İletiler
  2.370
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Diyarbakır'da çatışma: 13 şehit
  Diyarbakır’ın Silvan İlçesi’nde çıkan çatışmada 13 asker şehit oldu, 2'si ağır 7 asker yaralı

  PKK İLK KEZ GÜNDÜZ SALDIRDI

  TÜRKLER DE AÇILIM İSTİYOR!
  Yemin krizi bitti, şimdi "akp'nin yeni anayasası" gündemde...
  "Devletle anlaştık" diyen Terörist başı Apo'nun isteklerinin de yeni anayasada yer alması için çalışmalar yapılıyor.
  "Bizde yeni anayasada Türk açılımı istiyoruz"
  İzmir'de yaşayan bir insan soyulmayı,kaçırılmayı göze almadan Diyarbakır'a gidemezken, Diyarbakır'daki her saat rahatca İzmir'e gelebiliyorsa hangisinin özgürlğü kısıtlı?
  Yazının Tamamı 14/07/2011 Sözcü G.Z.T
  Konu monica tarafından (15-07-2011 Saat 18:59:47 ) de değiştirilmiştir.

 6. #15
  Kayıt Tarihi
  Mar 2010
  Nerede
  manisa
  İletiler
  378
  Dilekçeler Sözleşmeler
  1
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Kardeşim bu gün olsun siyast gütme, bügün birlik, berabarlik zamanı 13 tane ana kuzuları katledilmiş. Bu mübarek günde şehitlerimizin mekanı cennet olsun, allah rahmet eylesin, geride kalanlara allah sabırlıklar versin. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun şu bir gerçek ateş düştüğü yeri yakar.

 7. #16
  Kayıt Tarihi
  Nov 2006
  Nerede
  izmir
  İletiler
  2.370
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  M.E.S=İki dönemdir tek başına iktidar olan bir hükümet var... saçma sapan düsünceyle yalakalık osun diye yazma Haburda itlerin ayağına halı seren bu siyaset deyilmiydi? Açılım politikalarıyla pkk lı aşalık sürüsüne yüz veren benmiyim yoksa siyaset mi! Özerklik bölgesel yönetimden bahsediyorlar devletin polsi tokatlandı senin siyasetin ne yaptı..ATEŞ pkk lı serfsizlerin düştüğü yerde cehennem ateşi olsun Allah'ın gazabı onların üzerinde olsun
  ATEŞ 20 Yaşındaki delikanlının elinde silah yurdunu düşmana karşı savaşırken ŞEHİT DÜŞEN TÜRK ASKERLERİNİN EVLERİNE DÜŞER.
  *******************************************

  Kimse iktidara şunu sormuyor, diye yakınıyor.. Kardeşim Meclis’ten yetki aldığın halde neden Kuzey Irak’a kara operasyonu düzenlemiyorsun? Kullanmayacaksan bu yetkiyi neden aldın?http://www.ilk-kursun.com/haber/76823
  ************************************************** *****
  12 Haziran seçimlerinden bugüne kadar PKK terörüne 25 şehit verildi. Bunun yanında yaralananlar ve kaçırılanlar da oldu. Emperyalizmin maşası, PKK terör örgütünün başı için “sayın”, “sosyalist”, “lider” gibi sözcükleri kullananlar, aymazlık ve sapkınlıkları sayesinde ülkenin bölünmesine çanak tutmaktadırlar.
  14 Temmuz Perşembe günü verilen 13 şehidin dışındaki olaylarda, herkeste bir suskunluk, bir boş vermişlik ve bir duyarsızlık vardı. Yüksekova’da iki uzman çavuşun öldürülmesi, gazetelerde başlık olmadı, televizyonlarda ilk haber olamadı. PKK tarafından kaçırılan insanlar, toplumun ilgisini çekmedi. Toplum duyarsız, siyasiler, ilgisiz, genelkurmay sessiz, demokratik kitle örgütleri çaresiz. İşte böylece emperyalizmin istediği konuma getirilmiş olduk…
  ABD’nin desteğiyle ayakta duran PKK terör örgütü, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Türkiye Cumhuriyeti’ne meydan okumaktadır. Subayların, savcıların, yargıçların, üniversite öğretim elemanlarının, gazetecilerin nefes alışlarını dinleyen F tipi istihbaratçıların, terör örgütü hakkında bilgi toplayıp, bu hain saldırıların önlenememesinin üzerinde düşünülmelidir. Güvenlik güçlerimize pusu kurarak, saldıran terör örgütünün yerlerinin gelişmiş teknolojilerle belirlenememesi ve ardından kayıplara karışmaları kuşkuları arttırmaktadır.

  Silvan’da 13 şehit verdiğimiz sıralarda, terör örgütü destekli Demokratik Toplum Kongresi Diyarbakır’da, demokratik özerkliği ilan etmiştir. Bu tesadüf değil, Türkiye’de iç savaş başlatmak isteyenlerin planlı bir eylemidir. Bu özerklik, alternatif bir devlet oluşumudur. Böylece AB’nin ve ABD’nin yıllardır özlemle istediği Sevr gerçekleşmektedir. http://www.ilk-kursun.com/haber/76882
  ************************************************** ***********
  Hem referandum öncesi, hem seçim öncesi PKK neden ateş kesti?.. Referandum ve seçim biter bitmez neden bıraktığı yerden kurşun sıkmaya başladı?..

  Bu sorunun yanıtı lazım…

  Bugün niçin kan aktığının yanıtı, dün kana ara verilmesinde gizlidir…

  Kim, kiminle anlaşmıştı?..

  Ve ne için?..

  *

  Yani; seçim öncesi ateş durduruldu, insanlar biraz olsun huzur hissettiler, seçmenin gözü boyandı…

  AKP’ye oy verdiler…

  Seçim bitti, AKP kazandı…

  Kan akmaya başladı…

  Neden?..

  *http://www.ilk-kursun.com/haber/76825

 8. #17
  Kayıt Tarihi
  Sep 2010
  Nerede
  Türkiye
  İletiler
  1.574
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Tarih tekerrürden ibarettir.............. Olaylara bu açıdan bakarsak her şeyi daha farklı algılayabiliriz en önemlisi tarihi sorgulayabilmek; gerçekçi bir biçimde yorumlayabilmek gerekir özellikle yakın tarihte bize öğretilenleri mantık süzgecinden geçirdiğimizde bakış açımız değişebilir.

 9. #18
  Kayıt Tarihi
  Nov 2006
  Nerede
  izmir
  İletiler
  2.370
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Zehir kustu
  28/07/2012 -
  Bölücülük yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir “özerklik” talep ederek, Diyarbakır’ı Kürdistan’ın başkenti ilan etti.
  AKP iktidarının müzakereci tutumu, terörist ve yandaşlarına küstahlık yapma fırsatı veriyor. Büyük Kürdistan için 4 başkent sıralayan Osman Baydemir, Türkiye’deki parça için Diyarbakır’ı seçti. Diğer başkentler ise Irak, Suriye ve İran’da...
  MHP’li Mehmet Şandır savcıları göreve çağırırken, CHP’li Onur Öymen “Meydanı boş buldular” diyerek şunları söyledi: Yeni anayasa ve diğer konularda masaya oturup Kürt sorununu çözmek istedikleri adamlar işte bunlar..http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr...hp?haber=70798
  ************************************************** *******************************

  30/07/2012 -
  Buna da alışırsınız!
  AKP’nin akıl hocası ve PKK açılımının mimarı CIA ajanı Henri Barkey, iktidara mesaj gönderdi.
  K. Irak’ı kabul ettiniz, Suriye’yi de edin...
  Suriye’deki gelişmeyi “Yeni bir Kürdistan kuruluyor” diye değerlendiren Henri Barkey, “Kuzey Irak’taki Kürtlerle nasıl iyi geçiniyorsanız, Suriye’deki Kürtlerle de iyi geçinebilirsiniz” dedi. 1997’de kendisi gibi ajan olan Fuller’le bir rapor hazırlayan Barkey, “PKK açılımı için cesur bir lider” aradıklarını belirtmişti.http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr...hp?haber=70887
  ************************************************** ****************************************

  m.e.sezen: Bu hükümetin sayesinde Türkiye Cumhuriyeti tehlikededir. Birinci öncelik bu hükümetten kurtulmaktır.
  AKP ile PKK'nın Oslo Görüşmelerinin Ayaklanma Girişimi.!

  Vatan okuyucu yorumu:
  % 50 de tık yok, şimdiden kömür, patates kuyruğuna girdiler galiba, tayyip aynen damat ferit gibi ülkeyi felakete sürüklüyor, artık geri dönüşü çok zor..
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Bir 'Kuzey Kürdistan' provası!
  31 Temmuz 2012 Salı
  PKK, 'Kuzey Kürdistan' propagandasına girişti
  Bir haftadır süren çatışmaların içyüzü: PKK, Şemdinli'de Suriye'deki 'Batı Kürdistan' örneği gibi 'Kuzey Kürdistan' propagandasına girişti.Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinin Goman Dağları bölgesinde bir haftadır PKK ’yla güvenlik güçleri arasında çatışmalar dün de devam etti,http://haber.gazetevatan.com/bir-kuz...69557/1/Manset

 10. #19
  Kayıt Tarihi
  Nov 2006
  Nerede
  izmir
  İletiler
  2.370
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  Demirtaş‘ın açıklamaları şöyle; “Halkın öz yönetiminden daha meşru bir şey olamaz. Partimizin programının bir parçasıdır, biz zaten iktidara gelirsek veya iktidarla bir müzakere yürütürsek Türkiye’de siyasi yönetim modeli olarak özerkliği öneren bir partiyiz, resmi olarak.

  Dolayısıyla halkın özerklik talebini gayrimeşru ilan etmek partimizin programına da, ruhuna da aykırı olur.

  ************************************************** ********************************
  PKK'nın Ankara'da kurulduğu söylenir ama arkasındaki desteğin ABD olduğuna kimsenin şüphesi yok. İşte Selahattin Demirtaş, ABD ve Rusya ziyaretlerinden sonra, zamanın geldiğine ikna edilmiş olacak ki hedeflerinin, Kürdistan kurmak olduğunu ilan etti!

  Amerikalı subayların Türk subaylarının bulunduğu toplantıda açtığı Büyük Orta Doğu haritasında da Büyük Kürdistan yer alıyor. Bu konuda elimizde sayısız veri var!

  Büyük Orta Doğu Projesi'nin Eş Başkanı Tayyip Bey olduğuna, 22 İslam ülkesinin ve Türkiye'nin de bu projeyle sınırlarının değiştirileceği resmen açıklandığına göre; bu durumda Türkiye'de ve İslâm dünyasında asıl Truva atı AKP iktidarı olmuyor mu? Yıllar önce "İslâmın Truvası" kitabımızda bunları inceledik!

  Bunlar, Türkiye'ye Truva atı programlarını kabul ettirdiler, şimdi de "Yeni Anayasa" ile rejimi değiştirerek devleti Türk devleti olmaktan çıkarmanın alt yapısını hazırlıyorlar!


  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/as...mi-36739yy.htm

 11. #20
  Kayıt Tarihi
  Jul 2015
  Nerede
  Artvin
  İletiler
  1.217
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Bir ülke Nasıl Parçalanır

  bir ülkeyi sistematik biçimde parçalarının garantili yolu; ÜLKENİN EĞİTİM SİSTEMİNİ EZBERE dayatarak , gençlerin ülke geleceği hakkında düşünmeleri gerek eğitim sistemi marifetiyle gerekse MEDYA marifetiyle engellediği vakit o ülke için sonunun başlangıcı başlamış olacaktır.

  nitekim ülkemiz eğitim sistemi gün geçtikte kötüleşmektedir.
  şunu hiç bir zaman unutmayınız bir ülkenin BEL KEMİĞİ EĞİTİM SİSTEMİDİR
  Bir yanı dinlemeden karar veren, doğru karar verse bile adaletsizlik etmiş sayılır.

  Avukatlık mesleğine mensup olmadığımı, sitede yapmış olduğum cevap niteliğindeki yorumlar; şahsi araştırmalar sonucunda elde edilmiş bilgiler olduğunu ilanen belirtmek isterim.

  BİR MUSİBET BİN NASİHATTEN İYİDİR.

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Benzer Konular :

 1. Başka ülke'ye dava, tebligat nasıl ve ne aracılığıyla gerçekleştirilebilir
  merhaba, bir süre önce singapur'a egitim amaciyla avusturya'dan gittim fakat oradaki sağlık problemim nedeniyle eğitimimi yarım bırakıp donmem...
  Yazan: cansuaflk Forum: Hukuki Görüş ve Yorum
  Yanıt: 3
  Son İleti: 18-05-2018, 08:35:14
 2. Bu Nasıl Hukuk, Burası Nasıl Ülke
  Hakkımda açılan nafaka davasında bana tebligat yapılmadan hakimin karar aldığını ve % 120 gibi ucube bir oranda nafakayı artırdığını mahkeme kararı...
  Yazan: aspiras Forum: Aile Hukuku
  Yanıt: 8
  Son İleti: 22-12-2010, 22:41:40
 3. Tam bağımsız ülke hayali
  2002’den beri Türkiye ciddi bir değişim içerisinde, farkındayız. Demokrasi, demokrasi, demokrasi…Ağızlara sakız olmuş kavram kargaşası… ...
  Yazan: VD Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 3
  Son İleti: 06-07-2010, 06:00:21
 4. Yabancı ülke - 6 ay kanunu
  Arkadaşlar sorunumu kısaca aşağıda özetliyorum. Konuyla ilgili net bilgisi olanlar yol gösterirlerse çok sevinirim. 2006 yılında yabancı ülkede...
  Yazan: delimawi Forum: Askerlik Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 14-02-2009, 20:32:42
 5. Olmayan Ülke
  Kerküğün Zindanına attılar beni, mazlumlar sürüsüne kattılar beni
  Yazan: Av.Ali Sinkay Forum: Yaşam - Sohbet - Forum Oyunları
  Yanıt: 7
  Son İleti: 23-11-2004, 00:11:00

Bu sayfada bulunan kavramlar:

masonlar nasil haberlesir

bir ülke nasıl parçalanır

Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.