+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 15 ileti bulundu.
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.718
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Hukuki.Net olarak; Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın katlini kınıyoruz.

  Bir hukukçunun katline daha şahit olduk. Anonim bir söz olan "Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır" cümlesi hukuka ve hukukçuya yapılan saldırıların arttığı bugünlerde çok daha önemli hale geldi.
  Öncelikle hukukçular (hakimler, savcılar ve avukatlar) yazılı olan kuralları ve uluslararası hukuku uygulayan kişilerdir. Bir davanın tarafı değillerdir. Hatta tarafı olduğu dava var ise o davaya bakmamakla mükelleflerdir. Sebebi ne olursa olsun, her kimden gelirse gelsin hukuka ve hukukçulara yapılan katliamlar, saldırılar ve hakaretler son zamanlarda moda haline gelmiş ve gerek hükümet ve gerekse muhalefet tarafından son dönemlerin en çok hırpalanması gereken hedefleri haline gelmiştir. Adalet hissindeki zayıflama, yargı bağımsızlığının hiçe sayılması, adliyenin vesayet altına alınması, hukukun üstünlüğünün gözardı edilmesi, partilerin yargıyı baskı altına almaya çalışması ve adalet erkini siyasal çekişme alanına çevirmesi gibi bir çok nedeni içinde barındıran Rahmetli İstanbul CUMHURİYET Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın katli aslında ne bir partinin ne bir kimesenin meselesi değil HEPİMİZİN yani toplumun meselesidir. Bu vesileyle hukukçu meslektaşımız Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın vefatıyla sonuçlanan saldırıyı düzenleyenleri ESEFLE KINADIĞIMIZI beyan ediyor, Merhuma ALLAH'tan RAHMET, merhumun ailesine ve sevenlerine, tüm HUKUK CAMİASINA BAŞSAĞLIĞI diliyor, adalete ve adaleti uygulayan kişilere (hakim, savcı, avukat) yapılan hertürlü saldırıyı da kınamaya devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.  HALKIMIZA...; İzmir ve İstanbul Barosunun yaptığı deklarasyonlardan önce sizlere adalet ile ilgili sözleri hatırlatmakta yarar görüyoruz. (Çoğu baro benzer kınama ve başsağlığı mesajı yayınlamış, konunun siyaset üstü bir mesele olduğunun vurgulamışlardır)
  Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir. Anatole France
  Adalet hissi insanlarda doğuştan mevcuttur. Çiçero
  Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan herşey onun etrafında döner. Konfüçyus
  Adalet olmadan düzen olmaz. Albert Camus
  Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz. Anonim
  Adalet önce devletten gelir. Aristo
  Adalet topaldır, ağır yürür fakat gideceği yere ergeç varır. Mirabeau
  Adalet topaldır. Fransız Atasözü
  Adalet yorumlarımız saatlerimiz benzer: Çoğu başka başka yerler gösterir ve herkes kendininkine itimat eder. Fransız Atasözü
  Adaletin gecikmesi, adaletsizliktir. Candar
  Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır. İhering
  Adaletin kuvvetli, kuvvetlinin de adil olması gerekir. Pascal
  Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır. Anonim
  Adaletsizliği işleyen, çekenden daha sefildir. Eflatun


  İSTANBUL BAROSU BAŞKANLIĞI: MESLEKTAŞIMIZA YAPILAN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ. ACIMIZ BÜYÜK. HUKUK CAMİASININ VE MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

  Bugün Çağlayan Adliyesi'nde bir terör eylemi yaşandı.
  Öncelikle Cumhuriyet savcımızı, meslektaşımızı yitirmemiz sebebiyle çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Hukuk camiasının ve milletimizin başı sağolsun. Bu bir terör eylemidir. Bir meslektaşımıza ve dolayısıyla hepimize yönelen bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bilinmesini isteriz ki, gerek İstanbul Barosu başkanı gerekse baromuz mensubu avukat meslektaşlarımız bu süreçte müzakereler sırasında olayın kan dökülmeden sona ermesi için olağanüstü bir çaba sarfetmişlerdir.
  Ancak daha henüz meslektaşımızın acısını bile yaşamamıza izin verilmeden, bir takım medya organlarında olayın sıcaklığı içinde olaydan avukatları, onların adliyeye giriş biçimlerini sorumlu tutmaya yönelen haksız ithamları ve kara propagandayı kabul etmek mümkün değildir. Saldırganlar avukat değillerdir ve bu bir terör eylemidir. Varlık sebebi hukukun üstünlüğünü, hak ve özgürlükleri korumak olan avukatların bu müessif olaydan hareketle hedef haline getirilmesi, sorumlu tutulmaya çalışılması kabul edilemez. Bu anlamda biz avukatlar her türlü teröre ve şiddete karşı olduğumuz gibi, meslektaşlarımızın, hukuk camiasının içinde ve yanındayız. TCK 6.maddeye göre, avukatların da tıpkı hâkim ve savcılar gibi yargı görevi yapan kişiler olduğu unutulmamalıdır. Bu anlamda avukatlar hukukun, adaletin ve adliyenin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu gerçekler ışığında herkesin açıklamalarında çok dikkatli ve soğukkanlı olması, eksik ve yanlış bir takım bilgilerle hukuk camiasının kenetlenmesine zarar verebilecek, bütün bir avukat camiasını rencide edebilecek haksız ve zamansız açıklamalarda bulunulmaması gerekir. Hepimizi ilgilendiren adliyelerin güvenlik sorunu ortak bir akıl ve diyalog çerçevesinde ele alınmalıdır.
  Şimdi birlik zamanıdır.

  İZMİR BAROSU : 31.03.2015 Salı günü, Çağlayan Adliyesi'nde terörist bir eylem neticesinde vahim bir saldırıyla şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’ tan rahmet, kederli ailesine, tüm yargı camiasına ve milletimize başsağlığı diliyor ve bu hain saldırıyı nefretle kınıyoruz.

  BASIN VE KAMUOYUNA
  31.03.2015 Salı günü, Çağlayan Adliyesi'nde terörist bir eylem neticesinde vahim bir saldırıyla şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'a Allah' tan rahmet, kederli ailesine, tüm yargı camiasına ve milletimize başsağlığı diliyor ve bu hain saldırıyı nefretle kınıyoruz. Hepimizi üzen bu olay kadar vahim olan bir başka husus da olayın hemen akabinde devleti yönetenlerce mesleğimizi ve meslektaşlarımızı hedef alan açıklamalarıdır. Aslında bu açıklamalar; bu terör eylemine karışmış hiçbir avukat olmadığı halde, avukat cübbesi giydiği iddia edilen bir takım kişiler nedeniyle tüm avukatları hedef almakta, önceden beri planlanan iç güvenlik yasası meşrulaştırılmaya çalışılmakta ve bu yasaya en büyük tepkiyi gösteren biz avukatlar ve barolar itibarsızlaştırılmak istenmektedir. Bu olayın hiç bir yerinde "AVUKAT" yoktur. Bu olay ne yazık ki Devletin kendi güvenlik zafiyetinden kaynaklanmıştır. Adliyeler ölümlerin gerçekleştiği değil adaletin dağıtılması gereken yerlerdir. Hiçbir terör eyleminin haklı gerekçesi olamaz. Berkin'in ve diğerlerinin ölümünden sonra nasıl "Dünyanın her yerinde katile katil denir" dediysek bugün de "Dünyanın her yerinde teröriste terörist denir"diyoruz. Yapılan bu vahim saldırıyı İzmir Barosu olarak lanetliyor, yargıya, mesleğimize ve meslektaşlarımıza karşı yapılan her türlü saldırıyı da kınıyoruz. Saygılarımızla.  Hukuki NET Güncel Haber

  Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır konulu yargıtay kararı ara
  Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır konulu hukuk haber
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.718
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  ANKARA BAROSUNDAN KAMUOYUNA DUYURU  31 Mart 2015 Salı günü İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde terörist eylem, bir Cumhuriyet Savcımızı hedef almış ve şehit etmiştir. Meslektaşımız Mehmet Selim Kiraz’a Allah’ tan rahmet, kederli ailesine, tüm yargı camiasına ve milletimize başsağlığı diliyoruz.

  Ankara Barosu olarak, yargının üçlü sacayağının eşdeğer önemde olduğunu her platformda vurgulamıştık. Bir Cumhuriyet Savcısının mesleğini icra ederken adliye içerisindeki odasında rehin alınması ve sonrasında da katledilmesi, daha önce defalarca avukat meslektaşlarımız nezdinde yaşadığımız şiddetin yargının diğer mensuplarına da yöneldiğini göstermektedir.

  Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan’ın bu menfur olayın hemen akabinde yargının bütünselliğini hiçe sayarak, avukatları dışlayıcı ve hedef gösteren açıklamaları, sorumluları tespit etmek yerine mesleğimiz mensuplarına karşı yürütülen bir algı operasyonudur. Ne yazık ki devlet, görevi başındaki Cumhuriyet Savcısını koruyamamış, sorumluluktan kurtulma amacı ile açık bir saptırma gayreti içine girmiştir.

  Avukatlar adliye binalarına cübbe ile değil avukat kimlikleri ile girerler. Kaldı ki; bu elim olay, hedefli bir terör saldırısı olup, organizasyon ve bağlantı olmadan gerçekleşmiş olması düşünülemez. Böylesi bir hedefli terör saldırısının engellenmesi istihbarat örgütü ve emniyet teşkilatının görevidir. Teröristler, adliye içine görevli memur/hakim/savcı görüntüsü altında da girmiş olabilirler. Yakın geçmişte yine Çağlayan adliyesinde silahla adam öldürme ve bıçaklama olayları yaşanmasına rağmen güvenlik zafiyetinin giderilemediği ortadadır. Devletin görevi, bireyi ve toplumu, özgürlüklerini de gözeterek korumaktır.

  Bu üzücü olayın benzerinin bir daha yaşanmaması adına ortak akıl, inanç ve samimiyetle hareket edilmesi için yapılması gereken herşeye Ankara Barosu avukatlarının hazır olduğunu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

  ANKARA BAROSU BAŞKANLIĞI
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Apr 2003
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  12.243
  Dilekçeler Sözleşmeler
  3
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Merhum savcımızın şehit edildiği İstanbul Çağlayanda bulunan Adalet Sarayına ismi verileceği açıklandı şehidimizin adı yaşayacak unutulmayacak katillerinin adları terörist olarak anılacak adları da kendileri de unutulup gidecek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz bu cinayette ucundan kıyısından bile olsa emeği geçenler rahat yüzü görmesinler Allah savcımızın şehadetini kabul etsin adalet saraylarından cennet saraylarına intikal etti inşaallah geride bıraktıklarına sabrı cemil versin...

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Jan 2012
  Nerede
  İzmir
  İletiler
  199
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Başlık olmamış.Olmuş da olmamış aslında.

  Eylemcilermiş ! Yazıklar olsun.


 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Jun 2003
  Nerede
  Washington Amerika
  İletiler
  2.819
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Bugünlerin müsebbibi AKP hükümetidir bu doğrudur, açıktır. Ancak, CHP ve MHP nin cenaze merasimine katılmamaları da skandaldır. Sağolsun cüppelerini giyerek törene katılan hukukçular (avukatlar) bir nebze olsun vicdanlarımızı rahatlatsalar da AKP'Nin bu merasimi AKP merasimine çevirmesi de aynı derecede yanlıştır. Çünkü mesele partiler üstü bir meseledir. Bir hukukçu kardeşimiz, abimiz teröre kurban gitmiştir. Bunun telafisi mümkün değildir, izahı huhukkta yoktur. Bu açıdan admin çok haklı bölündük ey halkım... Bitaraf olan bertaraf olur mantığı (AKP-R.T.Erdoğan söylemi) savcımızın katline neden olmuştur ! Bizler hukukçu olarak yargı BAĞIMSIZLIĞI diye bağırıp durduk, onlar yargıyı da taraf saydılar. Ve şimdi ne oldu? Teröristin biri de yargıyı taraf sandı, saydı ve katletti. Şimdi temizleyin bakalım. AMa sonra yine kandırıldık biz demeyin AKP... Hukuk her zaman ve herkese lazım demiştik oysa !
  Hukuku, hukukçusunu koruyamayan bir devlet, devlet değildir. Birini korumak için 300 koruma, savcıyı korumak için tahsis edilecek bir güvenlik görevlisi bile olmayan bir devlet. Kurdun önüne kuzular at gitsin. Acz halidir bu. Var mı itirazı olan?
  Not: Bugün vatan emniyet müdürlüğüne de saldırı oldu. Oh be ne ala hakime, savcıya, avukata, polise saldır... Kimsiniz lan siz? Yargıyı kandır: Balyoz suçlu, sonra gerçeği anla ve Balyoz beraat... Oynamayın artık yargıyla. Banane partinizden, ben Atatürkçüyüm siz ne haltsınız bilmem ama hepinize eninde sonunda hesabı sorarız... Herkes delikanlı olmak ister ama herkes bedelini ödemeyi göze alamaz !

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.718
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Çağlayan adalet sarayına adı verilmez ama oradaki bir konferans salonuna vs. adı verilecektir. Şık ve doğru da olur ama hukuka ve hukukçta gerek poltikacılar ve gerekse teröristler tarafından yapılan bu berbat saldırılara ne ad vereceğiz ben onu bulamadım... Hukukçulara uzanan eller kırılsın diyorum ama yetmiyor...
  Alıntı Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Merhum savcımızın şehit edildiği İstanbul Çağlayanda bulunan Adalet Sarayına ismi verileceği açıklandı şehidimizin adı yaşayacak unutulmayacak katillerinin adları terörist olarak anılacak adları da kendileri de unutulup gidecek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz bu cinayette ucundan kıyısından bile olsa emeği geçenler rahat yüzü görmesinler Allah savcımızın şehadetini kabul etsin adalet saraylarından cennet saraylarına intikal etti inşaallah geride bıraktıklarına sabrı cemil versin...
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  Oct 2008
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  2.551
  Dilekçeler Sözleşmeler
  3
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Basri bey size katılıyorum. Artık AKP kendine çeki düzen vermeli ve derhal yargının üzerinden elini çekmelidir. Yoksa yargıya güvenini yitirmiş, yargıya saygı duymayan, onu hiçe sayan insanlar türer ve kendi haklarını akılları sıra kendileri almaya çalışırlar. Bu da toplumda terör demektir. Herkes kendi hakkını kendisi almaya kalkarsa terör olur. TC adına yargılama ve cezalandırma yetkisi sadece ve sadece YARGI organınındır. Yasama (TBMM), Yürütme (Hükümet) ve YARGI tamamen biribirinden ayrılmalıdır. Denetimsiz ve Kontrolsüz güç, güç değildir.

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  Apr 2015
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Adminin yazdıklarına katılıyorum. Savcı Mehmet Selim Kiraz'a Allah rahmet eylesin. Geride bıraktığı gözü yaşlı eşe ve iki çocuğuna , yakınlarına Allah bol sabır versin.


  Zor, gerçekten çok zor bir durum.

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  Apr 2015
  Nerede
  ORDU
  İletiler
  2
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  Adalet artık sadece bir isim olarak kaldı.çok yazık.

  - - - Updated - - -

  Yargının üzerinden elini çekse ne olur.Günlük hayatta yaşadığım olaylarda savcıların verdiği kararları gördükçe aklım şaşıyor.Suçlunun madur sıfatıyla nitelendirildiğini gördüğüm an adalet bitmiş dedim...

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  Jan 2007
  İletiler
  5
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Kınama: Adaletin küçüldüğü ülkelerde, büyük olan artık suçlulardır

  sllshts  allahtan rahmet diliyorum saygısız-sevgisiz bir toplum olduk maalesef

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Benzer Konular :

 1. [Ceza davaları] Alkolün etkisiyle artık bir başkasına ait olan eski evimize girmeye çalıştım
  Arkadaşlar gerçekten bunu okuyup bana yardım edebilecek birisine ihtiyacım var. Arkadaşlar ben hayatımda ilk defa alkol içiyorum 2 gün önce gece...
  Yazan: ZTCeo Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 07-07-2016, 00:38:02
 2. Büyük Değişime Hazırlanın: Dünyada Çığır Açacak Gramı 150 Milyon$ Olan Buluş !!!
  Bilim adamları dünyada otomobil,çip üretimi ve daha teknoloji alanında bir çok hususta çığır açacak,büyük değişimlere yol açacak bir buluşa imza...
  Yazan: crazy_82 Forum: Yaşam - Sohbet - Forum Oyunları
  Yanıt: 2
  Son İleti: 14-03-2016, 02:23:16
 3. Firar dahil tüm askeri suçlarda devrim gibi karar. Artık HAGB 2 sene ve daha az olan askeri suçların hepsinde uygulanabilecek
  23 Ocak 2013 ÇARŞAMBA Resmî Gazete Sayı : 28537 ANAYASA MAHKEMESİ KARARI
  Yazan: risingson Forum: Askeri Ceza Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 04-10-2013, 20:50:08
 4. Başka ülkelerde idari yargı
  Çok merak ediyorum.Acaba gelişmiş başka ülkelerde idari hukuk ne şekilde düzenlenmiş ve iş yükü bu kadar ağır mı?Çalışanının idari yarıgıya...
  Yazan: tayfa61 Forum: Kamu Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 16-02-2010, 11:15:14
 5. Türkiye'de olan en büyük banka zimmet suçu
  İskenderun'da bir banka şubesi kendi personeli tarafından soyuldu. Ortaya çıkarılan soygunda 20 milyon doların zimmete geçirildiği belirlendi. ...
  Yazan: Mehtap Deniz Forum: Yaşam - Sohbet - Forum Oyunları
  Yanıt: 1
  Son İleti: 05-11-2009, 21:44:36

Bu sayfada bulunan kavramlar:

İlgili Hukuk terimleri

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


2021 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2021 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2021 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.