En çok ilgi çeken hukuk terimleri

Sistemde en fazla kullanılan kelime sayısı : 200

4483 ön inceleme 6136 kanun abonelik adli aidat aile konutu alkol apartman apartman yonetimi araç arıza arşiv araştırması askerlik askerlik kıdem tazminatı asliye ceza ataşehir belediyesi avukat ayipli mal açık cezaevi ağır ceza ağır kusur banka baro bddk bilişim bilişim hukuku bina borc bosanma boşanma bölge idare cayma bedeli cayma hakkı ceza ceza dava dosyası ceza davası ceza hukuku cocuk darp dava demirbaş denetimli serbestlik depozito devir değer kaybı divan başkanı dolandırıcılık domain dükkan dükkan apartman meyhane elektrik emalkçı emlak enflasyon evden çıkarılma ev esya hczi evrak evrensel hukuk ev sahibi eğitici videolar facebook gayrimenkul güvenlik soruşturması haciz hagb hakaret hayat sigortası hisseli tapu hukuk hırsızlık iade ibraname icra icra mahkemesi icra takibi idare hukuku ifade iflas iftira ihbar tazminatı ihtarname ikinci el ürün ikinci suç infaz intikal iptal davası istanbul barosu istifa itiraz izale-i şüyu izalei şuyu izin tecavuzu işci iş hukuku iş kanunu işten ayrılma işyeri kamulaştırma kamulaştırmasız el atma karar kat kat irtifakı kat maliki kat mülkiyeti kat mülkiyeti hukuku kat mülkiyeti kanunu kaza kazanç kaybı kentsel dönüşüm kira kiracı kira depozito kontrat kira feshetmek sözleşme kira fesih kira hukuku kira kontratı iptali kira sözleşmesi kontrat kredi kredi kartı kripto hukuku kyko kıdem tazminatı mahkeme mahkemede dürüstlük mark zuckerberg masraf menkul şirketler miras miras hukuku mirasın hükmen reddi mobing motor kazası mts muris müteahhit müşteki nüfus ortak alan ortaklığın giderilmesi psikolojik şiddet reddi miras rücu sabıka kaydı sahtecilik sebepsiz zenginleşme senet siber sigorta site site yonetimi site yönetimi sözleşme sözleşme iptali taahütname taciz tadilat tahliye taksirle tanık olmak tapu tarla tazminat tehdit telif tereke tespit davası ticaret hukuku trafik kazası tüfe tüketici tüketici hakem heyeti tüketici hakları tüketici mahkemesi usül uyap uyap sistemi uyuşturucu uzlaşma vekalet ücreti veraset vergi whatsapp yabancı yabancı dolandırıcılar yaralanma yargıtay yasama sorumsuzluğu yerine getirme fişi yurtdışı yönetici yönetim yürütmenin durdurulması zamanaşımı süresi ödeme üniversite yönetmeliği şantaj şikayet şirket şüyu


2022 tarihli Hukuk Blog |  Ahd Durak Hukuk  |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2022 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı & Istemihan Mehmet Pazarbasi[İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2022 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.