En çok ilgi çeken hukuk terimleri

Sistemde en fazla kullanılan kelime sayısı : 200

adres adıma düzenlenmiş fatura ajans alacak alacak davası amazon anayasal haklar apartman arabuluculuk araç asliye avukat ağır ceza baba babalık davası baro bedel iadesi bilişim bilişim hukuku bina bina bahçesinin işgali bitcoin borc boyun fıtığı boşanma boşanma davası bıçak ceza ceza davası ceza hukuku ceza mahkemesi cocuk daire darp dava dava açma deneme devir değer kaybı dilekce dil kursu disiplin cezası dmk dolandırıcı dolandırıcılık dolantırıcılık doğum sonrası emlakçı emsal evrak ev sahibi eşit işe eşit ücret fesih fiziksel saldırı gasp gayrimenkul gayrimenkul hukuku gürültü gürültü şikayeti güveni kötüye kullanma haciz hagb hakaret hakim hayat sigortası hukuk hukuksuz icra iade icra icra dosyası icra ihalesi icra takibi idare idare hukuku idari dava iftira ihbar ihbarname ihlal ilamli icra imar imar kirliliği istifa istinaf itiraz izaleyi şuyu iş hukuku iş kanunu iş mahkemesi kamu kamu hukuku karar kat mülkiyeti kat mülkiyeti hukuku kat mülkiyeti kanunu kaybolan çek kaza kentsel dönüşüm kira kiracı kira hukuku kişiyi hürriyetinden kontrat kredi kripto kripto para kvkk kıdem kıdem tazminatı lisans mahkeme mal beyanı mal paylaşım davaları mal paylaşımı mesai meslek hastalığı miras miras hukuku mirasın hükmen reddi misliyle değişim mobing müstehcenlik müzekkere müzik nafaka ncmec okul ortak alan ortak alan sorunları ortaklığın giderilmesi otopark para politika psikolojik şiddet reddi miras sahibinden sahtecilik sanal para satış sebepsiz zenginleşme sedat peker sgk sicil sigorta site siyaset soruşturma soy bağı soybağı spor salonu ssk sözleşme taahhüt taahütname tahliye tam yargı tapu iptal tarikat tazminat tazyik tbk tebligat tehdit telefon tamir televizyon telif telif hakkı tescil tespit ticaret hukuku trafik tüketici tüketici hakları tüketici mahkemesi türktelekom usül uyap vakıf varlık vasiyet vasiyetname vekalet vekalet ücreti velayet vergi vergi matrahı yabancı uyruklu yargıtay yargıtay ceza temyiz yerel mahkeme yönetim zaman aşımı zorbalık ödeme ölüm aylığı üst komşu şahıs şirketi şiddetli geçimsizlik şube ıslak imzasız


2021 tarihli Hukuk Blog |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Site Ekleme |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Bayefendi |  Afternic Alanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2021 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2021 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.