Clubhouse adlı sosyal medya uygulamasına davet edilmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Clubhouse nedir? Club House uygulaması davetiye ile çalışan ve insanların biribirileriyle bağlantı kurmasını sağlayan bir platform. Özel ve genel sohbet odaları vardır. Ağ kurabilir, bir topluluk oluşturabilir, diğer üyelerle konuşabilir ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Clubhouse'u çok fazla zamanınızı boşa harcamadan denemek istiyorsanız, InviteClub.house sitesinden (Güvenilir Hizmet) bir tane satın almak mümkün (şu anda kredi kartı ile 24 dolar). Fakat EBay veya diğer platformlarda sahte satıcılar tarafından dolandırılmamaya dikkat edin.

Clubhouse'da olan kişi sizinle bir davet paylaştığında ücretsiz davetiye alabilirsiniz (herkesin 2 Davet limiti vardır). Bu sebeple sizinle çevrimiçi olarak davetiye paylaşabilecek birini bulmak oldukça zor.

Clubhouse sadece bir 'sesli sohbet' platformudur. Ancak bir 'iletişim' uygulaması yerine, bir 'sosyal medya' uygulamasıdır. Burada bağlantı kuracak insanlar bulmanız gerekir. Bu nedenle, öncelikle Clubhouse'da ağ kuran insanlar bulmalısınız.

Bedava Clubhouse Daveti Almak Yöntemler:
Bugün Clubhouse'a davet edilmek için mevcut seçenekler veya yöntemler hakkında bilmeniz gereken her şey:

1. Bekleme Listesine Kaydolun:
Mevcut ilk yöntem, resmi web sitesini ziyaret etmek olacaktır . Web sitesine pek gitmek yerine uygulamayı indirmek için bir seçenek bulabilirsiniz. Şu anda iOS kullanıcıları için mevcuttur. Ancak, hemen kullanmaya başlayamazsınız. Bekleme listesine katılmanızı ve uygulamaya özel erişim için beklemenizi gerekecektir.

2. Sosyal Medya Seçeneği
Diğer bir seçenek de herhangi bir sosyal medyaya gitmek olacaktır. Twitter, Instagram veya Facebook'u kullanabilirsiniz. Bunların hepsini ve seçenekleriniz varsa daha fazlasını kullanmak daha iyi olabilir. Ardından bir gönderi oluşturun ve '#Clubhouse' veya hatta Clubhouse etiketini kullanın.

Bu seçenek, Clubhouse yetkililerinin sizi davet etmesini sağlamaz. Ancak, Clubhouse'un diğer kullanıcılarını edinebilirsiniz. Gönderinize bakarlar ve uygulamayı kullanırlarsa, katılmanız için davet gönderebilirler. Popüler biriyseniz, davet bağlantısını almak daha da kolay hale gelir.

3. Yalnızca Davet Et Yöntemi
Sosyal medya seçeneğine benzer, ancak yalnızca ona bağlı olmayacaksınız. Ağ kurmaya ve diğer platformlardaki insanları tanımaya çalışın. Örneğin, Instagram'da daha önemli kişilikleri takip ediyorsanız, onlarla ilişki kurma zamanı gelmiştir. Birisiyle bir davetiye puanlamayı deneyebilirsiniz. Bir üyesini tanıyor olsaydınız, gerçek dünyadaki bir kulüpe nasıl gireceğinize benzer.

4. Güvenilir Hizmetten Satın Alın
Yukarıda belirtildiği gibi, herhangi bir güvenilir hizmetten çevrimiçi olarak davetiye satın almak en iyisidir. Kapsamlı bir araştırmadan sonra, canlı sohbet desteği sunan ve 30 Dakika-4 Saat içinde siparişleri yerine getiren hizmet web sitesi Inviteclub.house olup, şu anda satış fiyatı 24 USD.dır. Ortalama onaylama süresi 20 dakikadır.

NOT: Clubhouse APP şu anda IOS için olmakla birlikte ANDROID için clubhouse uygulaması henüz yapılmamış olup, yakın zamanda android sürümünün de yayınlanacağı belirtilmektedir.

Peki bu uygulama güvenli mi?

Clubhouse uygulamasında virüs, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım veya benzeri herhangi bir sorun yoktur. Çünkü şu anda IOS güvencesi altındadır. Ancak, kullanıcı verileri konusunda bazı verileri uygulama ile paylaşacağınızı (whatsapp gibi) unutmayın. Adınız soyadınız, telefon numaranız, telefon rehberiniz ve email adresinizi uygulama ile paylaşmayı kabul etmeniz gerekmektedir.