Öncelikle site emekçilerine tşkler.ben doğuda görev yapan sözleşmeli askeri personelim,eşimde kamuda memur.bundan yaklaşık 2ay kadar önce eşimle tlf da sürekli tartışıyoduk.sorunlarımızı çöZelim diye izne geldim,eşimde o arada otelde memurlar için yapılan seminerdeydi.otele gittim,otel odasında biraz tartıştık ufak tefek bi arbedemiz oldu. insanlar rahatsız olmasın diye dışarı çıkıp araba tartışalım istedik ve beraber hiç bi zorlama olmaksızın arabaya doğru yürüdük,tam güvenliği geçicekken eşim gitmek istemediği söyledi,bende gitmemiz gerektiğini olayları daha fazla karmaşık hale getirmemesi gerektiğini söyledim.oradaki güvenlik görevlileri polis çağırdı,hastaneye gittik eşim btm dedikleri bi rapor aldı,şikayetci değil...olaydan bi gün sonra barıştık,şimdide bi sıkıntımız yok,fakat tebligatname geldi.savcı yaralama,cebir tehdit veya hile ile hürriyetten yoksun kılma suçlarından iddiname hazırlamış...ne yapmalıyım???eşim nasıl ifade vermeli??bi avukat tutmalı mıyım??6 aydan fazla ceza alırsam meslekten ihraç oluyorum.bunun için ne yapmalıyım??karakoldaki avukat olmadan ifademizi değiştirme hakkı mız olduğunu duydum...bu hakkımıZ var mı?

- - - Updated - - -

Lütfen değerli yorumlarınızı bekliyorum