+ Konuyu Yanıtla
24 / 29 Sayfa İlkİlk ... 414151617181920212223242526272829 SonSon
231 den 240´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    istanbul-antalya
    İletiler
    301
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Peki Ben yanlış anlamışım pardon

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Eşiniz bu iddiasını devam ettirecektir. Zira artık gırtlağına kadar bulaştı bu işe. ve olay inatlaşmaya doğru gidiyor. Geri dönüşü olmayan bir yolda. Şu an sizin canınızı ne kadar yakacağının hesabını yapıyor. Elinden en geliyorsa yapacak. Şiddet, iftira, hakaret aklınıza ne gelirse bunlara hazrılıklı olun.

Bakın sizin adınıza o en kuvvetli delil dediğiniz bu video görüntülerini sizin aleyhinize kullanabilirler. Nasılmı? Şöyle bir iddia ve senaryo üretebilirler.

"eşim sapıkça fantazileri olan bir adamdı. zaten daha öncede belirtmiştim psikolojik sorunları var. sapılça fantazileri yüzünden sık sık tartışırdık. Şiddet uygular döverdi beni. Hatta bu nedenle bir bebeğimi bile kaybettim.. fantazilerini hayata geçrimek isterdi. Nitekim o ormanda araç içerisindeki görüntüler ve fotograflar ile evdeki sevişme görüntülerini bizzat kendisi sözüm ona gizli kamera ambiansı yaratarak sırf fantazi olsun diye çekmiştir. Kameranın arkasında kendisi vardı. Bunu yaparkende sapıkça bir haz alıyordu. Bunu ben isteyerek yapmadım ama beni ve çocuğumu ölümle tehdit ederek bunu yaptırdı. Mecburdum.. Yapmasaydım canıma kast edecekti. Üstelik yaşanan bu ilişkilerden dolayıda karşı taraftan para da alıyordu. Benden yeniden ve bu sefer daha farklı şekilde de yapmamı istedi. Ben artık yapmayacağımı söyleyince elindeki görüntülerle vs. bana karşı dava açtı.."

türünden bir iddiada bulunursa. Dostu dediğiniz diğer şahısta bunu teyit ederse başınıza gelebilecekleri hayal bile etmek istemem. Size eylemsiz kalmanız ve anlaşma yoluna gitmeniz konusunda defalarca yazıldı ama siz durmadınız.

Sayin Abdullah Bey, inanin gercekten cok ileri görüslüsünüz, sizi tekrar tebrik etmek istiyorum zira ben 8 senedir bunlarin ailesinin icindeyim bu kadar yüzsüz utanmaz olabileceklerini düsünmemistim..tüm iftira ve yalanlara mahruz kaldim halada devam ediyor..

3 ay önce yazdiginiz yazidan alinti yaptim simdi orada teyzesi komsularina önceleri bir patlican cürüttü diye bosadilar demisti, sonra kimilerine benim eve kuma getirmem yüzünden ayrildigimizi. bazilarina devamli icip icip karimi ve cocugumu dövüyorum diye bosanacagimiz hikayelerini uydurmuslardi..

suanki iddialari sizin söylediginiz cinsten..güya ben karimi sarhos etmisim yada meyva suyuna ilac atmisim onu bayiltmisim sonra arkadasimi eve alip karimi kullandirtmisim bunlarin cinsel iliskisini gizli kameraya cekmisimki karima nafaka para falan vermeden ayrilmak icin bunlari yapmisim...ama hakim mahkemede videoya bakinca öyle olmadigini görecek zaten..

Kardesinide bu hikayeye inandirdiklari icin hala seni görünce öldürecegim diye tehdit ediyor bunlarin hepsini ALLAHA havale ediyorum insallah biran önce belasini bulacaklar..

merak ettigim konu acaba hakim bizi zina nedeniyle bosayip ona maddi yönden hic bir sey vermeyip hatta bana manevi tazminat ödemeye mahkum ettigi vakit bunlarin hala karara itiraz etme haklari varmi??sonucta hersey apacik ortada sonra dosya yine yargitaya giderse 1 seneden önce gelmez zannedersem....

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bayramin birinci günü genclik dairesindeki toplantiyi 1 saat kala hastayim diye iptal etti, ogün aile psikologu ve yanindaki pedegog bayan evime geldi 1.5 saat konustuk benden sonra onunla görüsmeye gideceklerdi(hayret 4 saat icerisinde iyi olmuski o randevuyu iptal etmemis).o hafta sonu kizim annesinden gelince annem beni arkadasina birakip sevgilisiyle bulusmaya gitti dedi.ertesi hafta kizim ve ben aile psikologuna gittik yine 1,5 saat konustuk dogdugum seneden evliligimizin son senelerine kadar herseyi anlatmam gerekliydi,bir dahaki seferede zina olayi ve cocuga nasil davrandigini konusacagiz,ayni anda kizim diger odada bayan pedegogla konusmus mesela kizim büyücü olmus beni ve ailemi iyi sevimli hayvanlara cevirmis annesini kötü ejderha yapmis!!!

onun dedigi oldu ve kisisel esyalarini onun istedigi yere birakmak zorunda kaldim ertesi hafta genclik dairesindeki toplantiya bana nispet olsun diye kislik paltosuyla cizmesiyle falan gelmis yani gör bak esek gibi getirdin bende giyiyorum diye msj. verdi bana..orada kizima kadin siginma evinden calipta cantasina koydugu kitaplari oyuncaklari söyledim,hep kirmizi isiktan geciriyormus dedim,otobüs oldugu halde kizimi 3.3 km yürütmüs dedim,belim agriyor diye kucaginada almamis(kizim epilipsi haplari kullaniyor onun yan etkiside sik sik nefes alip veriyor yani cok cabuk yoruluyor)görevli bayana raporlari sundum,bayanin söyledigi en kolay cümleleri bile anlamadi görevliyide sinir etti,sonra kizimi almadan önceki aksami benim evime tel. acip haber vermesi gerektigini söyledi,oda yine yalan söyledi beni birakip gelince tel. nr. degistirmisler diye vede 7 sene kullandigim ev nr. unuttum dedi.(bende yalanini ortaya cikardim eski tel. faturalarini sundum).birde orada bayana benim tüm yol masraflarimi devlet karsiliyor simdi tasinacagim evde hertaraf laminat ve fayans döseli vede tüm mobilyalarimi devlet yepyeni verecek diye hava atinca kadin iyice sinir oldu.beni kizima düsman gibi göstermeye calisiyor onada baban beni dövdü karnimda senin kardesini öldürdü diyormus,bana ve aileme küfürlü sözler söylemesini istiyormus..

eger o izin verirse,imza atarsa kizim benim annem ve babamla 3 hafta otele tatile gidecekti ertesi haftada arkalarindan ben onlara katilacaktim orada benim ve görevli bayanin yaninda imzaladi ama ertesi gün avukatina gitmis avukati görevli bayani arayip tel. firca atmis,bizimki demiski ben imza atmaya razi degildim o bayan bana zorla imza attirdi diye yalan söylemis kizimin eski avukatindan sonra simdide devlet memuruna iftira atti!!!!kadin hemen mahkemeye yazi yazdi artik bu kisiyle yanimda sahit olmadan konusmam dedi, bende görün bakin banada devamli iftira atiyor hakkimda yalan söylüyor dedim, artik o kadin bunu asla savunmaz...

herkes bunun 7 senedir burada oldugu halde üc kelime almancayi konusamadigini ve hic birsey anlamadigini belirttigi icin simdi yeni gelen mektupta kendini savunuyor güya benim yüzümden almanca ögrenememis ben kurslara göndermemisim,ben bununla ilgilenmemisim günde 12 saat internet basindaymisim ,buna ehliyetini bile babamin baskisiyla aldirmisim,kizima sevgilisi hakkinda söylediklerini ben kafamdan uyduruyormusum.annem kizima bakmak icin isten cikmazmis zaten kizimi tatile götürmeyecekmisiz ona bak annen imzalamadigi icin gidemiyorsun deyip annesine karsi kiskirtiyormusuz(bende rezervasyon belgesini sunacagim)yani her yalanini belgelerle ortaya cikariyorum..

devamli beni ve ailemi kizima kötüledigi icin bende dayanamadim 2 ay önce onun sevgilisiyle oturup cay ictikleri sahneleri kizima göstermistim bu olay mahkemenin bana yasak koymasindan önce olmustu ama olayi yeni olmus gibi gösterip kizim sanki gecen hafta ona bunun fotolarini gördügünü anlattigini yazdirmis yani mahkemenin kararina ragmen kizima hatta ciplak cinsel iliski halindeki fotolari ve filmi göstermis diye yine yeni bir iftira atiyor hakimin bana para cezasi vermesini talep ediyor..

nasil oluyorsa kizimin bana onun hakkinda söyledikleri devamli yalan yanlis oluyor ama buna söyledikleri hep dogruymus ama bütün bu yalanlari iftiralari basina bela olacak onu hic düsünmüyor bunun avukatida almanla evli türk bir bayan ama gercekten türklükle hic alakasi kalmamis, zaten kadin siginma evindeki bayanlarin ve eroinci hirsiz erkeklerin avukatligini yapiyormus....

kizimin yeni alman avukati kizim gecen ay yaz tatilindeyken 12 gün annesinin yaninda kaldigi süre zarfinda onlarla görüsmüs ve kizima sormus kimin yaninda büyümek yasamak istiyorsun diye kizimin cevabi babamin yaninda olunca cok sasirmis ve mahkemeye sundugu raporunda benimle görüsmedigi evimi falan görmedigi halde cocuk babanin yaninda kalsin diye yazi yazmis yani suan kizimin eski avukati,yeni avukati vede genclik dairesi benim lehime rapor yazdilar suan durum 3-0...bir tek aile psikologunun raporu eksik eger oda beni tutarsa insallah 3-4 aya kadar adalet yerini bulacak bu dertler bitecek kizim benim yanimda büyüyecek..

kizimla artik daha bircok ilgileniyorum ders calisiyoruz oyunlar oynuyoruz yüzme kursuna yazdirdim ama su aralar kiziminda huyu bozuldu bilhassa 2 haftadir..eger istedigi bir seyi yapmazsak bende sizi sevmiyorum annemi istiyorum diye koz olarak kullaniyor ama bir süre sonra birsey yokmus gibi gelip boynuma sariliyor,suan dünyanin en inatci cocugu oldu,nasil davranacagimizi bilmiyoruz bazen...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Allah böyle sizin gibi kullarını imtihan ediyor. Siz allahın imtihanını kazanmak için sabır gösterin. Yan yana oturmak istemediğinizi belirtin. Farklı tarafta oturun.

Ayrıca çocuğunu görmek için harcadığı yol parasını çok görmesine de pes doğrusu. Aylık kaç para tutuyormuş da bu kadar şikayet ediyor anlaşılır gibi değil. Parayı devlet veriyor zaten, bir de yol parası pahalıya geliyor diyor.

İnsan çocuğu için değil 25 km, 2500 km bile gider. Yeter ki ucunda evladı olsun.

Pazartesi sabahi cocugu getirmemek icin diretti hem zaten sadece götürmek istiyor onun icin genclik dairesindeki bayanla beraber yaptigimiz anlasmaya göre pazar aksamlari ben gidip ortak bulusma noktasindan kizimi alacagim..

Artik herseyi inat icin yapiyor güya bana dedigini yaptiriyor ama hersey kendi aleyhine döndü bunun farkinda degil..

Mahkemeye gönderdikleri yazida cocugu aldiktan sonra 2 saat trende otobüste perisan olduklarini söylüyor bu tam sagliksiz bir cocuk icin zararliymis ama yazidan 3 gün sonraki genclik dairesindeki toplantida kizimi 3.3 km yürüttügünü söyleyecegimi,sikayet edip raporlari sunacagimi,kadindan firca yiyecegini hesaba katmadi!!!!

kafasini calistirip biraz arastirma yapsaydi onun kaldigi yerden direk benim kaldigim yere tren 30 dk. geliyor 2 saat otobüs tren duraklarinda beklemesine gerek yok...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ...
    merak ettigim konu acaba hakim bizi zina nedeniyle bosayip ona maddi yönden hic bir sey vermeyip hatta bana manevi tazminat ödemeye mahkum ettigi vakit bunlarin hala karara itiraz etme haklari varmi??sonucta hersey apacik ortada sonra dosya yine yargitaya giderse 1 seneden önce gelmez zannedersem....
    Yasal olarak boşanma kararından sonra temyiz hakkı her iki taraf içinde var. Zina kesin kanıtlanmış olsa bile itiraz hakkı mevcut. Bu sadece boşanma süresini uzatır.

Ayrıca karınız itiraz ederse görüştüğü bir erkekle evlenme şansını da kendi eli ile engellemiş olur. Bu kendisinin zararına. Ayrıca temyiz süresi içinde yine başka birileri ile görüşürse bunları yargıtaya gönderebilirsiniz. Eşinizin hala sadakatsiz davrandığı ile ilgili.

Şu son yazılarınızı okuduğumda inanın çok bunaldım. İnsan hemcinsi için kötü düşünmez ama ben düşündüm. Bu yüzden özür diliyorum. Ama böyle bir insanın yaptıkları akıl alır gibi değil. Resmen sizi çıldırtıp,tahrik edip sizin ona şiddet uygulamanıza sebep olmaya çalışıyor gibi. Sabrınızı tekrardan kutluyorum. Sabrınızın da mükafatını almışsınız. Alman kanunları ve adaleti çok ince eleyip sık dokuyor. Hata yapmamak adına. Ama eşiniz o kadar aptalca davranıyor ki, lehine çevirmek için hiçbir gayreti yok. Yaptığı tek şey sizi sinir etmek. Kendisinin haklılığını ortaya koyduğu hiçbir şey yok. Kendi sonunu kendisi hazırlıyor aslında. Ayrıca gençlik dairesindeki kadına hava atması da manasız. Çünkü o mobilyalar ya da o evi kemiremez. Sonuçta o ev polisin bile girmediği bir semtte. güvenli olmayan bir semtte kim oturmak ister ki? Her an herşey olabilir orada!

Çocuğunuzun eşinizde iken eşiniz arkadaşına bırakıp sevgilisine gitmiş dediniz. Bunu kızınız mı söyledi? Eğer söylemişse bunu da kızınızın avukatına iletin derim. Ya da genlik dairesindeki kadına.

Ayrıca kızınızın huyunun değiştiğinden bahsetmişsiniz. Kızınız sizi annemi istiyorum gitmek istiyorum derse, peki kızım sen bilirsin, gitmek istersen götürürüm. Ama annen sana bakmıyor ki, arkadaşına bırakıp bırakıp gidiyor diye söyleyin. Biz hiçbir zaman seni başkasına bırakmıyoruz. Çünkü seni çok seviyoruz diye söyleyin. Seninle vakit geçirmekten de çok mutluyuz diye söyleyin. Ben işte iken bile seni çok özlüyorum diye söyleyin. Bir an evvel eve gideyim de güzel kızımı göreyim diye saatleri sayıyorum diye söyleyin.

Kızınızın sizi kullanmasına izin vermeyin yani. Onun terbiyesi, eğitimi için ve en önemlisi baba otoritenizi korumanızı öneririm. Çocuğun her istediğini yapmamanızın sebebi vardır muhakkak. Yoksa çocuk çok şımarık,asi,söz dinlemez bir çocuk olur çıkar. O sebeple otoritenizi asla kaybetmeyin. Bağırmayı gerektirmez ama yukarıda yazdığım gibi onunla olmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu ifade ederseniz daha iyi olur.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    19
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatiyor delillerim yeterli mi?

Sabrınıza hayran kalmamak mümkün eğil.
    Bundan sonra herşey gönlünüzce olur inş.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Çocuğunuzun eşinizde iken eşiniz arkadaşına bırakıp sevgilisine gitmiş dediniz. Bunu kızınız mı söyledi? Eğer söylemişse bunu da kızınızın avukatına iletin derim. Ya da genlik dairesindeki kadına.

Ben yanlis anlamisim kizim ve onun kadin arkadasi parkta beklerken oda calilarin arkasinda sevgilisiyle bulusmus birde cocuga ben onunla dudaktan öpüsüyorum onu cok seviyorum diyormus.Avukatima, genclik dairesindeki kadina vede ayriyeten aile psikologuna da söyledim.

gecen hafta psikolog benim akrabalarim ve 2 komsumla görüsme yapti,komsumun birisi bunun kaldigi sehirde otobüs kullaniyor ben o adamdan da korkuyorum demis aptal kadin..o kadar iyi rolünü yapmiski profesör doktor psikolog bile bu kadin pisman yazik tek basina kalmis herkes onu kötülüyor diye aciyormus birde.. bu haftada pedagog bayan kizimin ana okulu müdürüyle vede genclik dairesindeki bayanla görüsme yapti bu ayin sonunda son defa psikologla görüsme yapacagim vede 5-6 haftaya kadar oda raporunu mahkemeye sunacak..

bu hafta durusmamiz vardi karsi taraf zina cd sini türkiyedeki mahkemede kullanmamizi istemiyormus tabiiki hakimde bu isteklerine karsi cikti bu adam zinayi nasil ispat edecek hakim isterse bakabilir ben buradan meslektasimin isine karisamam yasak koyamam dedi.

Hakim ona ev isini sordu:
    onun tasinacagi dairenin altinda bizim köylülerimiz,gidip geldigimiz aile kaldigi icin muhtemelen orayi istememis yani gecen hafta kizima yeni evimize tasiniyoruz dedigi halde mahkemede ev ariyorum daha diye ifade verdi.

Hakim Is buldunmu diye sordu, hem onun hemde avukatinin surati burustu bir yere sordum almadilar dedi, avukatida bu sehirde is yok deyince hakimde 10 km ileride 600 bin nufüslu sehir var oradadami is yok diye bozuldu, avukatida biliyorsunuz bu kisinin almancasi yok meslegi yok cahil dedi..

Genclik dairesindeki kadin hakime ben bu kadinla konusurken artik yanima bir meslektasimi arkadasimi alacagim deyince onun avukatida ancak yapabilirsiniz dedi baska birsey diyemedi.

Mahkeme gününe kadar kizima almanyadan cikma yasagi koydurmuslardi ve simdide beklenen oldu ve kizimi tatile göndermiyor pasaportuna simdilik el koydular(genclik dairesindeki bayana teslim ettim)gerekceleri ben ve annem babam--kizimla tatil bahanesiyle türkiyeye gidermisiz orada mahkeme nasilsa velayeti bana verecekmis bizde artik hic bir zaman geri gelmezmisiz kizimida ömür boyu göremezmis(buradaki evimizi isimizi hayatimizi bir günde silip gitmek o kadar kolaymi??)

eger psikologta benim lehime rapor yazarsa insallah bu sene sonuna kadar kizimin benim yanimda yasamasi yönünde karar cikacak birde velayeti tek tarafli verirlerse onun güvendigi daglara karlar yagmis olacak, sonrada devlet hadi bakalim git calis bedava ekmek yok diyecek...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Allah böyle sizin gibi kullarını imtihan ediyor. Siz allahın imtihanını kazanmak için sabır gösterin. Yan yana oturmak istemediğinizi belirtin. Farklı tarafta oturun.

Ayrıca çocuğunu görmek için harcadığı yol parasını çok görmesine de pes doğrusu. Aylık kaç para tutuyormuş da bu kadar şikayet ediyor anlaşılır gibi değil. Parayı devlet veriyor zaten, bir de yol parası pahalıya geliyor diyor.

İnsan çocuğu için değil 25 km, 2500 km bile gider. Yeter ki ucunda evladı olsun.

Eskiden kaldigi(kadin siginma evi) bana 20 km idi, ayni yerlerde 3 odali evine cikacakti , simdi kendi evine tasinmis, 2 odali ve benim kaldigim yere 120 km ileride,yani buralardan cekip gitti..vede ilk hafta sonu yol param yok bahanesiyle kizimi almaya gelmedi...

Aile psikologuda kizimin benim yanimda kalmasi yönünde rapor hazirladi, su anda durum 4-0 oldu, oda zaten pes etti, tel. bana kizimiz senin yaninda büyüyecek gözün aydin, hayirli olsun dedi..zaten ses tonundan umdugunu bulamadigi,güvendigi daglara kar yagdigini, yenilgiyi kabul ettigini anlamak mümkün..

Artik sadece mahkeme tarihini,yani isin resmiyete dökülmesini bekleyecegiz.Velayet muhtemelen ortak kalacak ama zarari yok önemli olan yavrumun benim yanimda yasamasi..Tabiiki bu arada kizim icin benden nafaka alamayacak vede cocuk parasini alamayacak birde ben kizima bakiyorum calisamam diye bahaneside kalmadi, devletten bedava yeyip icip yan gelip yatmak rüyasi sona erdi....

Orada yeni hayatina basladi yeni ev,yeni arkadaslar,hayata sifirdan basladi birde is bulmus yakinda baslayacakmis o zaman devletten yardimda alamayacak ev kirasini ödeyip karin tokluguna yasayacak,is yerinden izin alamadim bahanesiylede muhtemelen kizimi almaya bile gelmeyecek..

Türkiyedeki dosya Yargitaydan geri geldi, su an ilcemizin Mahkemesinde.Eger 15 günlük süre zarfinda tekrar itiraz etmezlerse 3 haftaya kadar durusma tarihi alinacak ve insallah oradaki davada görülmeye baslanacak...

Sabrimin karsiligini yavas yavas almaya basliyorum....
    Konu mutsuz03 tarafından (25-10-2010 Saat 23:52:52 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

İşte sabrın ve azmin zaferi. İnanın çok mutlu oldum.

İnşallah Almanya'daki davanızda nasıl sabırla takip ettiniz ve hakkınızı aradınız, aynısını Türkiye'deki davanızda da yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sabrın sonu her zaman selamettir.
    Savaşlar cephe cephe kazanılırmış.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

İşte sabrın ve azmin zaferi. İnanın çok mutlu oldum.

İnşallah Almanya'daki davanızda nasıl sabırla takip ettiniz ve hakkınızı aradınız, aynısını Türkiye'deki davanızda da yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sabrın sonu her zaman selamettir.
    Savaşlar cephe cephe kazanılırmış.

Cok tesekkür ederim, burada beni en fazla destekleyen 4 kisiden biriside sizsiniz, zaten konuma ilk msj. siz yazmistiniz,bana cok yardiminiz dokundu..ALLAH razi olsun...

Türkiyedeki davamda pek yapabilecegim birsey yok,oradaki avukatima sonuna kadar güveniyorum, ben zina cd´sini, chat ortaminda yazilmis tüm dokümanlari verdim(orada velayeti tek tarafli almak amaciyla)artik beklemekten baska yapabilecegim birsey kalmadi..

Tek aklima takilan türkiyedeki avukatim nafaka ödemeyeceksin,cocugun velayetini tek tarafli aliriz,tazminat ödemeyeceksin diye garanti verdi,ev esyasi paylasimi desek zaten geldiginde hersey hazirdi onun 1 dis cöpü bile katkisi yok..ziynet esyalari icin dava bittikten sonra ayriyeten bir dava acmalari lazim o konuyuda hallederim dedi.Yalniz almanyada edinilmis mallara türkiyedeki mahkemeler karismaz dedi,Gerci hatirlarsaniz üstümde bir sey kalmadi,o problemide davalar baslamadan önce cözmüstük ama burada tekrar dava acip mal paylasimi isteyebilirmi acaba??Yani Zina yapan kisi tazminat alamaz bunu biliyorum ama mal rejimi durumu nasil oluyor??gerci buradaki avukatim bu konuda bilgi sahibi olmasi lazim birde ona sorayim...

O kadar iftiralardan,yalan ifadelerden sonra bile, ugradigim o kadar haksizliktan,cektigim acilardan sonra,bu günkü güzel habere bile sevinemiyorum nedense ona aciyorum ama o bunu fazlasiyla haketti ona dedigim gibi aski-memnu bitti, sirlar kapisi basladi onun icin...

+ Konuyu Yanıtla
24 / 29 Sayfa İlkİlk ... 414151617181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum