+ Konuyu Yanıtla
22 / 29 Sayfa İlkİlk ... 2121314151617181920212223242526272829 SonSon
211 den 220´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bu yazdığınız almanca kelimeyi google arama motoruna yazdığımda karşıma ilk çıkan siteyi tıkladım. Türkçe çevirinizi okuyup anlamaya çalıştım kendimce. Belki almancasını okumak daha anlaşılır olur sizin için. Eğer aşağıdaki link yeterli gelmezse arama motoruna bu kelimeyi yazıp çıkan linkleri okuyun derim.

http://www.system-familie.de/erziehungsfaehigkeit.htm
    Internette o kadar arastirdim sorulari bulamadim, kizimin anaokulunun Ögretmenleri ve Müdürü bile böyle bir testi ilk defa duyuyoruz dediler ama biraz önce Amazon´da Egitim testi--sorulari ve cevaplari(111 tane) adli bir kitap buldum yazari Alman ve kitap 256 sayfa daha piyasaya cikali 20 gün olmus, bu kitabi ismarlayacagim,faydasini görürüm insallah...

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben bu testin öss sınavı gibi birşey olacağını düşünmemiştim. Siz Almanca biliyorsunuz da peki eşiniz bu sınava nasıl girip cevap verecek anlamadım.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben bu testin öss sınavı gibi birşey olacağını düşünmemiştim. Siz Almanca biliyorsunuz da peki eşiniz bu sınava nasıl girip cevap verecek anlamadım.

Acikcasi kac tane soru sorulacak bilemiyorum,ben tabiiki tüm 111 soruyada calisacagim..

Avukatim sinavi basariyla gecersiniz sonrada kizinizi almaniz icin artik önünüzde hic bir engel kalmaz diyor, esimde zamaninda lafimi dinleyip Almanca ögrense kendisi icin iyi olurmus o saniyorduki burada 5 sene kalip süresiz oturma müsaadesini aldigi zaman hayati kurtulacak, sirtini devlete dayayacak calismadan,bedavadan para gelecek oda en iyi yaptigi seyi yapacak,yani tüm gün sokaklarda,alisveris merkezlerinde,giyim dükkanlarinda dolasip duracak...

devamli girdigim foruma türkiyeden geldigi hafta yeniden üye olmustu ama ben yazdigi mesajlardan onun oldugunu bildim,zaten gecen haftada oraya:dünkü yaptigimiz piknik süperdi seninle yeniden dogdum,herseyin zamani var,sabret yakinda kavusacagiz,ölümüne sevilmek cok güzel bir duygu,askimla ilk dans ettigimiz sarkiyi dinliyorum gibilerinden mesajlar yazmis mahsustan beni görsün diye,ya olmayan seyleri yazip beni kiskandirmaya calisiyor yada sevgilisi karisina geri döndügüne göre, yeni birisini buldu...

amaan banane ben kizimida alayimda isterse sokak karisi olsun hic umrumda degil, bir gram acimiyorum, kendi düsen aglamaz, kafasini duvarlara vursun, arkasina bakip düsünsün bir neler kaybettigini, sirlar kapisinda olanlar kendi basina geldi..

bu hafta sonu yine kizimi ona teslim edecegim sonra pazartesi gidip alacagim, sonrada anaokulu 3 haftaligina tatile girdigi icin ve tatillerin yarisini annesinin yaninda kalacagi icin öbür hafta 12 günlügüne yine kizimi esimin avukatinin bürosuna birakacagim..ama gelecek aydan itibaren artik kendisi gelip cocugu cuma günleri anaokulundan alsin ve pazartesi sabahlari tekrar biraksin diye avukatim araciligiyla genclik dairesi görevlisine ve karsi tarafin avukatina mail gönderttirtim...

polis subesinden 3 sene önce üstümüzdeki daireden cikip giden aileye bile tel edilmis,benim nasil birisi oldugum,kavga falan yapip yapmadigim hakkinda bilgi alinmis....burada 3 tane davamiz oldugu icin demekki bizden habersiz komsulardan benim hakkimda bilgi topluyorlar...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Acikcasi kac tane soru sorulacak bilemiyorum,ben tabiiki tüm 111 soruyada calisacagim..

Avukatim sinavi basariyla gecersiniz sonrada kizinizi almaniz icin artik önünüzde hic bir engel kalmaz diyor, esimde zamaninda lafimi dinleyip Almanca ögrense kendisi icin iyi olurmus o saniyorduki burada 5 sene kalip süresiz oturma müsaadesini aldigi zaman hayati kurtulacak, sirtini devlete dayayacak calismadan,bedavadan para gelecek oda en iyi yaptigi seyi yapacak,yani tüm gün sokaklarda,alisveris merkezlerinde,giyim dükkanlarinda dolasip duracak...

devamli girdigim foruma türkiyeden geldigi hafta yeniden üye olmustu ama ben yazdigi mesajlardan onun oldugunu bildim,zaten gecen haftada oraya:dünkü yaptigimiz piknik süperdi seninle yeniden dogdum,herseyin zamani var,sabret yakinda kavusacagiz,ölümüne sevilmek cok güzel bir duygu,askimla ilk dans ettigimiz sarkiyi dinliyorum gibilerinden mesajlar yazmis mahsustan beni görsün diye,ya olmayan seyleri yazip beni kiskandirmaya calisiyor yada sevgilisi karisina geri döndügüne göre, yeni birisini buldu...

amaan banane ben kizimida alayimda isterse sokak karisi olsun hic umrumda degil, bir gram acimiyorum, kendi düsen aglamaz, kafasini duvarlara vursun, arkasina bakip düsünsün bir neler kaybettigini, sirlar kapisinda olanlar kendi basina geldi..

bu hafta sonu yine kizimi ona teslim edecegim sonra pazartesi gidip alacagim, sonrada anaokulu 3 haftaligina tatile girdigi icin ve tatillerin yarisini annesinin yaninda kalacagi icin öbür hafta 12 günlügüne yine kizimi esimin avukatinin bürosuna birakacagim..ama gelecek aydan itibaren artik kendisi gelip cocugu cuma günleri anaokulundan alsin ve pazartesi sabahlari tekrar biraksin diye avukatim araciligiyla genclik dairesi görevlisine ve karsi tarafin avukatina mail gönderttirtim...

polis subesinden 3 sene önce üstümüzdeki daireden cikip giden aileye bile tel edilmis,benim nasil birisi oldugum,kavga falan yapip yapmadigim hakkinda bilgi alinmis....burada 3 tane davamiz oldugu icin demekki bizden habersiz komsulardan benim hakkimda bilgi topluyorlar...
    Yazsın işte ne güzel. Size de bol bol delil sunmuş oluyor. Aklınca sizi kışkırtıp sizin ona şiddet uygulamanızı sağlayacak. Siz bu oyunlara gelmezsiniz. Yeni birini bulup bulmadığını merak edip arkasına dedektif bile takmıyorsunuz artık. Çünkü elinizdeki deliller size yeter de artar bile.

Siz kızınızın velayetini almaya o kadar odaklanmışsınız ki çok takdir ettim açıkçası. Kızınız için sınav sorularına bile çalışacaksınız. Tebrik ederim azminizi.

Hakkınızda araştırma yapılması doğal değil mi? Eşiniz sığınma evine geldiğinde sizin hakkınızda bir sürü yalanlar söylemedi mi? Bu konuda dava görülmeyecek mi?

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Taktir edilecek bir durum gerçekten.İnsan çocuğunu alamk için uğraşır Sayın Mutsuz un yaşadıklarından sonra karşısındakinin niyetini bildiği için muhakkak daha fazla gayret etmesi gerekir.Taktir edilecek husus benim fikrimce hala eşim diyor,arada hiddetlensede terbiye sınırlarını aşmadan yorumlarına ve hayatına devam ediyor.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Taktir edilecek bir durum gerçekten.İnsan çocuğunu alamk için uğraşır Sayın Mutsuz un yaşadıklarından sonra karşısındakinin niyetini bildiği için muhakkak daha fazla gayret etmesi gerekir.Taktir edilecek husus benim fikrimce hala eşim diyor,arada hiddetlensede terbiye sınırlarını aşmadan yorumlarına ve hayatına devam ediyor.
    acikcasi raporlar benim lehime yazildigindan beri biraz rahatim, ama bir ara umutsuzluga düsmedim degil, o an eger kizimi benden alsaydi ona neler yapacaklarimi tahmin bile edemezsiniz, yalniz su kadarini söyleyeyim ikimizin ve bu arada kiziminda hayati mahvolacakti...gerci tam kazanmis degilim ama hersey suan benim lehime gözüküyor..

biraz önce kizimi yine onun avukatinin bürosuna teslim ettim orada görüsmedik,sonra arka sokaktaki dükkandan kizima giysiler aldim ve tesadüfen onlarda 20 m ilerimde otobüs yada tramway bekliyorlarmis,onlara gözükmemek icin karsi tarafa gectim kizim beni farketti ve arkamdan bagirdi,15-20 dk. önce görmüs olsamda, o an karsiya gecip yanina gidememek,sarilamamak sadece ileriden el sallamak insani cok üzüyor....

annesine baktim,oda bana bakti,yine acik giyinmis,havasindan yanina varilmiyor kiskanmak degilde sinir oldum,acikcasi kan beynime sicradi,sonucta hala benim soyadimi tasiyor ve bu halde sokaklarda dolasiyor, mahkemeyi uzatmadan bitirselerde hic umrumda olmayacakti.....
    Konu mutsuz03 tarafından (06-08-2010 Saat 17:26:52 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yazsın işte ne güzel. Size de bol bol delil sunmuş oluyor. Aklınca sizi kışkırtıp sizin ona şiddet uygulamanızı sağlayacak. Siz bu oyunlara gelmezsiniz. Yeni birini bulup bulmadığını merak edip arkasına dedektif bile takmıyorsunuz artık. Çünkü elinizdeki deliller size yeter de artar bile.

Siz kızınızın velayetini almaya o kadar odaklanmışsınız ki çok takdir ettim açıkçası. Kızınız için sınav sorularına bile çalışacaksınız. Tebrik ederim azminizi.

Hakkınızda araştırma yapılması doğal değil mi? Eşiniz sığınma evine geldiğinde sizin hakkınızda bir sürü yalanlar söylemedi mi? Bu konuda dava görülmeyecek mi?

arkasina dedektif takmama gerek yokki, cünkü kendisi kizima,ben yeni bir koca buldum onunla evlenecegim demis adamin fotosunu göstermis ismini söylememis ama kizim devamli mesajlasiyorlar ve telefonla konusuyorlar dedi.hem türkiyede davayi uzatiyorlar hemde daha soyadimi tasirken kendine yeni bir dost buluyor,ne kadar karaktersiz birisi dimi???

bu alman devletinide anlamak mümkün degil sadece 2 ay siginma evinde kaldiktan sonra hemencecik ona hemde 3 odali bir daire tutmuslar(güya kardesiyle evlenecek bir kiz bulmus ve onlarda beraber kalacaklarmis) yaninda dolasan kadin ve cocugunada ayni binadan baska kattan bir daire vermisler.ama kalacaklari yer benim isyerime cok yakin ve is arkadaslarimin ücte biri orada kaliyor hemde cok kötü bir yer,oralarda pek alman aile yok,polisin bile girmeye cekindigi bir semt...artik isyerindede hep konusurlar senin eski kariyi sununla gördük bununla gördük diye...

zaten gecen sefer kizimi aldiktan sonra carsida dolasirken bir magaza cikisi tesadüfen az kalsin onunla carpisiyorduk ne kötü bir durum bir zamanlar ayni yerlerde el ele gezerken simdi birbirimizi görünce bir kasik suda bogacagimiz geliyor....

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kizimin Avukati ve Genclik Dairesi Görevlisi kizimin benim yanimda kalmasi yönünde rapor sunmustu isler iyi gidiyordu ama Avukat bey nedense raporunda,bana zorla evde cekilmis olan zina filmini gösterdiler,bunun konumuzla ilgisi yok,zaten raporumu hazirlarken bunu göz önünde bulundurmayacagim diye yazdigi icin hakimde o zaman niye baktin sende deyip onun yetkisini elinden aldi ve kizima yeni bir alman erkek avukat atadi...

Karsi taraf tabiiki her iki kisinin yazdigi rapora karsi ciktilar cocugun kendilerinde kalmasini istediler, bu arada videoyu baskasina gösterdim diye bana yeni bir dava daha acti toplam 6. davamiz oldu...Güya ben herkese bunun yaptigini anlatmisim ve benim kaldigim sehire gelmeye cekiniyormus bir tanidikla karsilasmamak icin,kim sucluysa artik...Hakimde videoyu baskasina tekrar göstermem durumunda 100bin tl´ye kadar para cezasi yada 6 aya kadar hapis veririm diye karar cikardi, bizde Türkiyedeki mahkemede bu videoyu ve fotolari delil olarak kullanacagimizi bunu istisna olarak kararina yazmasi gerektigini belirttik..

Ayni binada kaldigim komsulara emniyetten tel.ve mektuplar geliyormus bizi arastiriyorlarmis sahitler ariyorlarmis..

Hakim birde onun,benim ve kizim icin aile psikologu bilirkisi raporu istedi,velayet kime verilirse cocuk icin daha iyi olacagini prof.doktor psikologun verecegi rapor belirleyecek..

Acaba bu konuda bir bilgisi olan varmi?ne gibi sorular soruluyor,nelere dikkat etmek lazim?Basindan böyle bir olay gecmis arkadaslar yardimci olabilirlermi??

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben şunu çok merak ediyorum. Alman makamları çocukların ahlaki gelişiminin hangi ebebeynde kalırsa daha iyi olur diye düşünüyorlar mı? Çünkü anne zina yapmış. Çocuklar için ayrı avukat bile atayan alman makamları çocukların ahlaki durumlarını da gözetiyorlar mı çok merak ediyorum.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben şunu çok merak ediyorum. Alman makamları çocukların ahlaki gelişiminin hangi ebebeynde kalırsa daha iyi olur diye düşünüyorlar mı? Çünkü anne zina yapmış. Çocuklar için ayrı avukat bile atayan alman makamları çocukların ahlaki durumlarını da gözetiyorlar mı çok merak ediyorum.

Sayin Deniz Hanim,

Annenin Ahlaki sadece zina yapmakla kalmiyor, hatirlasiniz ki internette chat sayfalarinda gögsünü gere gere gururla ben kocami boynuzluyorum diyor,erkeklerle sanal seks yapiyor,okey sayfalarinda oyun oynarken ayni sekilde erkeklerle sanal seks yapiyor,dostu gittikten sonra okey sayfasinda birisine yaptiklari pisligi tüm detayiyla???anlatiyor.sonra internet sevgilisini (hemde kendi ilcemizden)unutmayalim,onunla yaptigi sanal seks yazismalarini ve izinde bulusup beraber olmak istemesini,sonra webcami acip kendini 1,5 saat göstermesini...

bana attigi iftiralar,verdigi yeminli ifadelerde onun ahlakini ve karakter yapisini ortaya koyuyor...

haa birde 5 yasindaki cocuguna,bilhassa su asamada,ben kendime yeni koca buldum o
    babandan daha yakisikli yakinda onunla evlenecegim deyip sonra ben evde gizli kameraya yakalandigim adami cok seviyordum onun icin onunla öpüstüm demesi de cabasi...

hakimin ahlaki degerlere önem verecegine hic ihtimal vermiyorum....

birde simdide cocugu gecen 4 seferde iyilik olsun diye yaptigim gibi, bundan sonrada devamli benim ona birakip sonra geri almami istiyormus yada en azindan benim birakmami onun geri getirmesini, gerekcesi:yol parasi ona pahaliya patliyormus!!!!!

+ Konuyu Yanıtla
22 / 29 Sayfa İlkİlk ... 2121314151617181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum