+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 13 ileti bulundu.

Konu: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.683
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Bu bölümde ticari hukuk programlarını kategorilere ayırarak incelemeye başladık. Kategorilerimiz;
  a) İcra programları
  b) Dava yönetim programları
  c) Hukuk büro otomasyon programları

  Bu incelemeleri yaparken asıl amacımız, objektiflik ve tarafsızlık ilkemiz ışığında; bu nevi program almakta kararsız kalan hukukçuların bilgilenmesini, doğru programı, uygun maliyete almalarını sağlamaktır.

  Bazı önemli kriterler;
  1- Testler, Programlar üzerinde bizzat kullanarak yapılacaktır. Bu kullanım demo veyahut asıl program üzerinde yapılacaktır.

  2- Testlerin yapıldığı makina P4 , 2000 Mhz, 768 Ram özelliğindedir.

  3- Programa ilişkin tanıtım bilgileri varsa ekran görüntüleri; İlgili programın web sitesinden aynen eklenecektir. (Not: Programı övücü kelimeler müstesnadır)

  4- Programın kullanımından sonra editörün incelemesi ve programa dair artı ve eksilere dair yorumları ile programa verilen ekip notu eklenecektir.

  5- Programları mümkün olduğunca ikili veya daha fazla sayıda guruplar halinde ve rastgele inceleyerek mukayesesi de sağlanacaktır.

  6- Programlarda yapılacak değişikliklerden mesul olmadığımız gibi amacımızın sadece bilgilendirme olduğunu belirtmek isteriz. Bu itibarla haksız rekabet veya reklama neden olacak yönlendirmeler yapılmayacaktır.

  7- İncelemeler herhangi bir firmaya avantaj tanınmaması için rastgele yapılacaktır.


  * Lütfen sizler de test edilen programları kullanıyorsanız, görüşlerinizi ilgili forumlara ekleyiniz.
  ** Benzer programlara ilişkin tüm incelemeler halihazırda yapılmakta ve yayına hazırlanmaktadır.

  Saygılarımızla.

  (A)

  <span id='hl' style='background-color: yellow; color: black;'>İncelenenler</span id='hl'>
  1- ObiSOFT İcra Takip Programı incelemesi
  2- Avukatpro İcra Yönetimi programı incelemesi


  <span id='hl' style='background-color: yellow; color: black;'>İncelemeye Alınanlar</span id='hl'>
  1- İcrapro İcra Takip Programı
  2- İcra Partner
  3- Teamwork İcra Dosyası takip
  4- icraMatikRD
  5- Avg İcra Takip Programı
  6- İcra Master
  7- Objekt İcra Takip Programı  Hukuki NET Güncel Haber

  Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması konulu yargıtay kararı ara
  Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Nov 2005
  Nerede
  Antalya, Merkez, Turkey.
  İletiler
  2
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Yaklaşık 3 haftadan beri siteye kendi yazmış olduğumuz Yöntem İcra Takip Programının 30 günlük sürümünü eklemeye çalışmaktayım fakat bir takım transfer ya da yetki sorunundan dolayı bu ekleme işini yapamamaktayım, programın siteye eklenerek üzerinde tarafınızdan inceleme yapılmasını istemekteyim, bilgilerinize. Teşerkkürler ve de İyi çalışmalar.

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Feb 2003
  Nerede
  istanbul, şişli, Türkiye.
  İletiler
  1.630
  Dilekçeler Sözleşmeler
  1
  Dosya Yükleme
  1

  Tanımlı

  Sitenizde demo sürümü mevcut. Sırası geldiğinde sizinkini de oradan indirerek incelemeye çalışacağız.
  Saygılarımla.

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Oct 2003
  Nerede
  Hatay, Türkiye.
  İletiler
  3.380
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Sitemizdeki google reklamlarında yer alan THEMİS hukuk programı deneme için ücretsiz üyelik verdiğini söylüyor ama ben henüz beceremedim. Bir de siz deneyin bakalım tüketiciyle dalga mı geçiliyor acaba yoksa herzamanki gibi beceriksizlik bende mi? ( 40'ından sonra bilgisayarla internetle uğraşmaya kalkarsak başka ne beklenir ki?)

 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Sep 2008
  İletiler
  6
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Post Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Merhabalar...

  Şu ana kadar 3 icra takip programı kullandım.

  1- İcra İntegra

  2- İcra Pro

  3- İcra Matik RD

  Arasından hangisini iyi olduğu sorusuna gelince İcra Matik RD en iyisi diyebilirim.Aradığınız her ayrıntı mevcut.İcra Pro'da güzel ancak görsel ve içerik bakımından zengin değil.Saygılar...

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Feb 2010
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  2
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Bence şöyle bir bölümde olmalı ben bir hukuk programı ile yaşamış olduğum sorunları ve programın ayıplı ve kusurlu olduğunu bir hukukçuya yakışır biçimde gerekçeleri ve dellileriyle birlikte konu başlığı açarak yayınladım. Talep edilirse mail yazışmalarınıda ekleyeceğim. Bu konuda ayrı bir başlık açılsın herkes gerekçeleri ve dellilleriyle yaşadıkları sıkıntıları anlatsınki meslektaşlarınmıza katkı sağlansın ve en iyi olana ulaşalım ayrıca bu çalışmanın şirketlerin de kendilerine çekidüzen vermelerine katkı sağlayacağını düşünüyorum ben.

  Şirketlerde kendilerini ellerindeki delil ve gereçkelerle savunsunlar hodri meydan.

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  Sep 2003
  Nerede
  Samsun
  İletiler
  218
  Dilekçeler Sözleşmeler
  1
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Sinerji İcra İle Sinerji Mevzuat Bir programını denemenizi Tavsiye ederim.
  Tek kelime ile Muhteşemler

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  Dec 2008
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  102
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  icra partner kullananlar yardımcı olur musunuz? İcra partner de aynı föy üzerinde farklı faiz hesaplamaları yapmanın bir yolu var mı?

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  Feb 2012
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  17
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Alıntı Tugrulhan Dip rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  icra partner kullananlar yardımcı olur musunuz? İcra partner de aynı föy üzerinde farklı faiz hesaplamaları yapmanın bir yolu var mı?
  Bildiğim kadarıyla programın yapısı böyle bir hesaplama yapmaya elverişli değil.Yine de firma ile görüşmeniz faydanıza olur.

  mail:destek@trtechyazilim.com
  web:www.trtechyazilim.com

 11. #10
  Kanunum.com Misafir

  Thumbs up Cevap: Ticari Hukuk Programları Karşılaştırması

  Değerli Meslektaşlarım,

  www.Kanunum.com hukuk araştırma servisinin yayın kurulu başkanı ve hukuk müşaviri olarak görevime devam etmekteyim. Mevzuat ve içtihat programları seçimi konusunda dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili 3 önemli başlık altında naçizane görüşlerimi Kanunum.com’dan örnekler vererek paylaşmak istiyorum.

  Güncellik:
  Herhangi bir ürünün varsa mutlaka çevrimiçi versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde çeşitli periyotlarla (aylık, haftalık hatta günlük bile olsa) bilgisayarlarınızda yaptığınız güncellemeler, her gün değişen mevzuat, yayımlanan içtihat ve tartışılan tasarılarla güncelliğini yitirebilir. Kanunum.com hukuk araştırma servisi olarak biz güncel ve güvenilir hukuki bilginin esas olduğuna inandığımızdan yalnızca internet üzerinden çevrimiçi hizmet vermekteyiz. Bu şekilde güncelleme endişesi olmadan her zaman en yeni bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. (Kanunum.com yayın politikası için: http://www.kanunum.com/Hakkimizda/2)

  Kullanım kolaylığı / Zaman kazanma:
  İyi bir hukuk araştırma servisi aradığınızı kolayca bulabilmeniz için hızlı ve pratik fakat bir o kadar da detaylı aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz kadar gelişmiş özelliklere sahip olmalıdır. Kanunum.com 2008 yılından bu yana yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri sonucunda çok gelişmiş bir Türkçe arama teknolojisine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen üniversiteler ve araştırma kurumları ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda Google, Yahoo, Bing gibi servislerden aşina olduğunuz arama kolaylığında bir deneyim sunmakla birlikte arama sonrası filtreleme özelliği ya da mantıksal (boolean) operatörler yardımıyla detaylı aramalar yapmanıza olanak sağlar. Kısacası en karmaşık aramalarınızda bile size verecek bir cevap her zaman bulur. (Kanunum.com'un arama özellikleri ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.kanunum.com/Destek/10)

  Kapsam
  Gerek resmi kaynakların paylaşım politikaları (bkz. http://www.yargitay.gov.tr/belgeler/...cuments/sp.pdf) gerek ise bilgi teknolojilerinin geldiği son nokta itibariyle mevzuat ve içtihat programları arasındaki rekabet artık içerik miktarının ötesindedir. Resmi kaynaklardan yayımlanan dijital içerikler tüm servisler için eş derecede erişilebilir olduğundan elde edilen içeriğin çeşitliliği (alt mevzuat türleri, regülasyon kurumu kararları, uluslararası mevzuat, vb.), içeriğe erişimin kolaylığı (arama teknolojileri, doğal dilde arama, sonuç listesinin önceliklendirilmesi, vb.), içeriğin sunumu (ilgili diğer kararlar ve alt mevzuat, uyarılar, anotasyonlar, vb.) ve müşteri memnuniyeti (e-posta ve telefon desteği) odaklı yeni bir rekabet anlayışı oluşmalıdır ve oluşmaktadır. (Kanunum.com'un içerik kapsamı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.kanunum.com/Hakkimizda/4)

  Güncel üyelik ücretlerimiz için üyelik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz (bkz: http://www.kanunum.com/uye_ol.php). Bireysel üyelik seçeneklerinin yanı sıra orta ve büyük ölçekli kurumlar için sınırsız sayıda kullanıcı hesabı içeren ya da şirket ağı üzerinden tüm firma cihazlarından (pc, laptop, akıllı telefon, vb.) erişimi mümkün kılan kurumsal üyelik seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 0212 269 06 75 numaralı telefonumuzdan, www.kanunum.com internet sitemizden,www.facebook.com/KanunumCom ve www.twitter.com/Kanunum adresli sosyal medya kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İyi araştırmalar dileriz,
  www.Kanunum.com adına Av. Tugba Karaer

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Benzer Konular :

 1. Hukuk Programları
  İnternet sitemde ücretsiz olarak yayımlanmak üzere, tanıtım amacıyla ücretsiz hukuk programları aramaktayım.Bu konuda bilgi paylaşmak isteyen...
  Yazan: padelt Forum: Hukukçular İçin Bilgisayar ve İnternet
  Yanıt: 11
  Son İleti: 13-12-2019, 10:14:59
 2. Hukuk Programları İle İlgili Görüşleriniz
  Kullandığınız hukuk programları ile ilgili görüşlerinizi bekliorum. Revaçta olan hangisidir acaba?
  Yazan: yurtogluali Forum: Hukukçular İçin Bilgisayar ve İnternet
  Yanıt: 1
  Son İleti: 07-10-2008, 14:59:36
 3. Hukuk programları
  merhaba arkadaşlar...benim bir hukuk programı almam gerekli...kapsamlı olması ve bir cok kanun,içtihad ve konuda düzenlemeleri kapsamalı...sizin...
  Yazan: alpiiim Forum: Program, Dilekçe ve Matbu Evrak
  Yanıt: 11
  Son İleti: 24-03-2008, 18:24:08
 4. Hukuki Net Yenilikleri 3; Hukuk Programları ...
  Hukuki Net ailesi olarak bir ilke daha imza atıyoruz. Ticari hukuk programlarını inceliyor ve mukayese imkanı tanıyoruz. İcra programları, Dava...
  Yazan: admin Forum: Site Hakkında
  Yanıt: 0
  Son İleti: 31-10-2005, 19:40:03
 5. Dialer programları ve hukuk
  Aşağıdaki yazı Turk.İnternet.comsitesinden alınmıştır.İnternet artık hepimizin yaşamında bir şekilde yerini almış bulunmakta. Elektronik posta...
  Yazan: erolkara Forum: Bilişim Hukuku
  Yanıt: 5
  Son İleti: 04-12-2002, 16:49:34

Bu sayfada bulunan kavramlar:

sinerji mevzuat fiyat

ozel numarayi bulan savci karsilastirmasi

sinerji hukuk programı nedir

Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.


Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.