+ Konuyu Yanıtla
2 / 9 Sayfa İlkİlk 123456789 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 82 ileti bulundu.

Konu: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

16 yaşında girilen cinsel ilişki Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #11
  Kayıt Tarihi
  Sep 2007
  Nerede
  Eskişehir
  İletiler
  209
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Sayın Hukukçu Arkadaşlar;
  burada fail gibi anladığımız cinsiyeti erkekolan arkadaşımızın fail olduğunu nerden çıkardınız? Yani kız 15 yaşında ise diye söze başlıyorsunuz. Mağdurun kız arkadaş olduğunu nerden çıkardınız? Olaydan da açıkça anlaşılacağı gibi Reşit olmayanla cinsel ilişkiye kız arkadaş da erkek arkadaş da girmiş. Yani burada ikiside suçun faili, ikisi de suçun mağduru. Bu hakim gözönünde indirici sebep olarak görülecektir. Her iki arkadaş da 16 yaşında ise; bu suçun failine verilecek ceza 6-24 ay arasında değişiyor. Sayın Seda Hanım'a kesinlikle katılmıyorum. Herhangi bir hapis cezası ile karşılaşmazsınız. Hem yaş küçüklüğü hem de olayın içeriği(ikinizin de hem mağdur hem fail olması) hapis cezası almanı engelleyecektir.
  Ayrıca hukukdar'ın yorumlarına katılıyorum. Seda Hanım; naasıl bu kadar emin bir şekilde "direk hapis cezası ile karşılaşırsınız" diyebiliyor? Aynı şekilde ben de "Hayır, hapis cezası ile karşılaşmazsınız" diyorum.Suçun en üst sınırı olan 2 yıldan bu ceza belirlense ve yaş küçükküğü sebebiyle 16 aya indirgense; hangi mahkemede 16ay verilen hapis cezasının infaz edildiğini, ertelenmediğini, adli para cezasına çevrilmediğini vs. gördünüz?  Hukuki NET Güncel Haber

  16 yaşında girilen cinsel ilişki konulu yargıtay kararı ara
  16 yaşında girilen cinsel ilişki konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #12
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.698
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Avukat abi ve ablalarınızın uyarı ve görüşlerine itibar etmenizi öneriyorum. Verilen cevaplarda kesin hapis yatarsın denmiyor ve kanun maddesinde yazılanlar aktarılıyor. Burada yargılama yapılmadığını, verilecek cezaların mahkemeler tarafından muhakemeler sonucunda takdir ve tayin edildiğini hatırlatmak durumundayım.

  REŞİT OLMAYANLA CİNSEL İLİŞKİ

  TCK. Madde 104 - (1) Cebir, tehdit ve hile olmaksızın, onbeş yaşını bitirmiş olan çocukla cinsel ilişkide bulunan kişi, şikâyet üzerine, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (2) Fail mağdurdan beş yaştan daha büyük ise, şikâyet koşulu aranmaksızın, cezası iki kat artırılır.
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 4. #13
  Kayıt Tarihi
  Mar 2008
  İletiler
  12
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  _____Merhaba öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum.Benim sorum sevgilimle yaşadığım cinsel ilişki ile alakalı ikimiz de 1992 doğlumluyuz ve aramızda cinsel ilişki oldu ve şu anda sevgilim hamile (bu arada ikimizin de isteği ile ilişkiye girdik kız evime geldi ve bizim evde oldu )acaba benden babası falan şikayetci olursa ne kadar ceza alırım ve bu ceza paraya dökülürse ne kadar olur?Daha önce sicilimde herhangi bişi yok bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.____

  olay bu yanılmıyorsam. Bu olayla ilglii olarak vereceğim cevap her iki tarafından 15 yaşını bitirip 16 dan gün almış oldukları kabulünden hareketle verilmiştir. Eğer 15 yaş bitirilmemiş ise bu durumda cinsel istismar suçu oluşacaktır zaten. Her iki taraf ta kız ve erkek ya da aynı cinsten eğer reşi olmayan durumunda ise 15-18 arasında bu halde her ikisi de mağdur ve her ikisi de fail olacaktır. olay da rıza ile girilmiş bir ilişki söz konusudur. T.C.K da bu madde de bir boşluk olduğu açık. Çünkü kanun cinsel ilişkiden söz ediyor. Sonuçta Kız ve erkek ikisi de bir biriyle cinsel ilişkiye girmiş oluyor. Gerçekte kanun koyucu 102 ve 103 te cinsel dokunulmazlığın ihlali demiş iken bu maddede cinsel ilişki kelimesini kullanmış bu kanun sistematiği bakımından hatalı olmuştur. Ancak şunu açıklıkla söyleyebiliriz ki rıza var ise, hile veya cebir ile alınmamış ise her iki taraf ta fail ve her iki tarafta mağdur sıfatını alacaktır. Yine somut olayda fail kim ise etkin olup olmadığı da ayrıca ortaya konulmalıdır. Ancak fail ve mağdur sıfatlarının birleşmesi sebebiyle ceza verilemeyecektir. Son olarak 15 yaşın doldurulması ile birlikte hem yargıtay hem de danıştay içtihatları şahsa sıkı sıkıya bağlı hakların bizzat hak sahibi tarafından kullanılacağını ortaya koymaktadır. Bu sebeple 15 yaşını ikmal etmiş bir kimse bizzat kendisi şikayetçi olmalıdır. Anne babasının şikayet hakkı yoktur. Anne babanın eylemi ihbar niteliğini taşır ancak bizzat mağdura ( 15 ini tamamlamış mağdur ) şikayetçi olup olmadığı sorulur. Şikayet hakkı anne babanın değil bizzat mağdurundur. Ayrıca Yukarıda verilen cevaplarda mağdur ile evlenilirse ceza düşer gibi garip bir yanıt bulunmaktadır. Bu cevabın dayanağı gösterilirse çok iyi olur. Çünkü cinsel suçlar itibariyle böyle bir durum söz konusu değilidir. Kaldı ki somut olay itibariyle fail ve mağdurun evlenme imkanı da yoktur. Malum medeni kanuna göre evlenme yaşımız olağanüstü durumlarda dahi 16 yaşının doldurulmasıdır. Bu sebeple bu konudaki yanıtın dayanağı yazılırsa çok iyi olur.

 5. #14
  Kayıt Tarihi
  Mar 2008
  İletiler
  12
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  SN Admin
  Yazmış olduğnuuz kanun maddesinin
  (2) Fail mağdurdan beş yaştan daha büyük ise, şikâyet koşulu aranmaksızın, cezası iki kat artırılır.
  fıkrası Anayasa MAhkemesi kararı ile iptal edilmiştir. Bilginize....

 6. #15
  Kayıt Tarihi
  Jun 2007
  Nerede
  İzmir
  İletiler
  17
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Exclamation Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Alıntı Hukukdar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  İyide burada bir tecavüz yok, istismarda yok. 104. madde reşit olmayanlarla cinsel ilişkiyi düzenliyor ve kızın yaşı bu konuda erkek tarafı zora soktuğu için; kız tarafındanda ( erkek kişinin aynı yaşta olması sebebi ile) bu yönde şikayetçi olunabilir. Hem mağdur hem faillik durum söz konusudur. Ben öğrenciyim bu arada, sorulara verilen cevaplar konusunda da herkes doğru bildiği bilgi ve öneriyi sunabilir. Yani burası bir avukat forumu değil, hukuk forumudur. Gene burası bir büroda değil bildiğim kadarı ile, saygılar.
  ************************************************** ********

  Sayın Hukukdar;
  Burada bir sorunu DOĞRU VE HUKUKİ olarak cevaplamaya çalışan biz Avukatlara daha nazik davranmanızı tavsiye ederim.Zira mesleğe başladığınızda bizleri daha iyi anlayacak ve HUKUK MANTIĞIna sahip olacaksınız.
  Avukat forumu olsa zaten bu tip sorular gelmez!!!Büro olsa karşımdaki Avukat olarak yorumuma itimat eder veya başka bir Meslektaşıma danışır....
  Öğrencilik hayatınızda başarılar....


  Değerli Meslektaşıma ayrıca teşekkür ederim...

 7. #16
  Kayıt Tarihi
  Feb 2008
  Nerede
  Ankara
  İletiler
  150
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Alıntı Oğuzhan Dayar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sayın Hukukçu Arkadaşlar;
  burada fail gibi anladığımız cinsiyeti erkekolan arkadaşımızın fail olduğunu nerden çıkardınız?
  Uygulamalar kitaplarda yazdığından biraz farklıdır ve genel yorum da mağdurun kız olduğu yönündedir. Bkz bir çok yargıtay kararı

  Alıntı Oğuzhan Dayar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Yani kız 15 yaşında ise diye söze başlıyorsunuz. Mağdurun kız arkadaş olduğunu nerden çıkardınız? Olaydan da açıkça anlaşılacağı gibi Reşit olmayanla cinsel ilişkiye kız arkadaş da erkek arkadaş da girmiş. Yani burada ikiside suçun faili, ikisi de suçun mağduru.
  Kimse lafa öyle başlamadı, Ancak hamilelik var mı - yok mu diye genelde geciken periyoddan sonra araştırma yapıldığından ve hali hazır nisan ayında olduğumuzdan, bu hesaba göre olayın şubat ayı başı ve ortaları gibi olduğunu düşünmekten kendimizi alamadığımızdan, yıl 12 ay olduğu ve 1992 doğumlu birinin bu olay olduğunda 16 yaşını bitirip 17 den gün alması ihtimalinin düşük olmasından ve okuduğunuzda bir kez daha anlayacağınız üzere İSE ile cümle kurulduğundan İSE'nin gramer ve matametiksel mantıkda kesinlik ifade etmediği dikkate alındığında ve ihtimal belirttiği düşünüldüğünde böyle bir yaklaşımın son derece yerinde olduğu görülecektir.

  Alttaki alıntınızda görüleceği üzere sizde kurgunuzu küçük olan ihtimali düşünerek 16 yaşında ise diye cümle kurduğunuz için yukarıdaki paragraftaki yaklaşımımızın ihtimalinin dahada yüksek olduğunu aslında sizin nedense göz ardı etmeye çalıştığınıza tarafımdan anlam verilmemiştir.

  Bir yanılgı olmayıp genç arkadaşımıza biraz daha sağlıklı bilgi verilmesi amacı ile doğum tarihlerini bildirmesini istediğimde gözünüzden kaçmıştır sanırm.


  Alıntı Oğuzhan Dayar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Bu hakim gözönünde indirici sebep olarak görülecektir. Her iki arkadaş da 16 yaşında ise; bu suçun failine verilecek ceza 6-24 ay arasında değişiyor. Sayın Seda Hanım'a kesinlikle katılmıyorum. Herhangi bir hapis cezası ile karşılaşmazsınız. Hem yaş küçüklüğü hem de olayın içeriği(ikinizin de hem mağdur hem fail olması) hapis cezası almanı engelleyecektir.
  Burada bir kesinlikten söz edilecek se, o da kesinlikle ceza almazsınız hükmünü rahatlıkla veren kişinin ceza hukuku mantığını kavrayamamış olmasıdır.

  Alıntı Oğuzhan Dayar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Ayrıca hukukdar'ın yorumlarına katılıyorum. Seda Hanım; naasıl bu kadar emin bir şekilde "direk hapis cezası ile karşılaşırsınız" diyebiliyor?
  Çünkü verilen hüküm asıl olarak hapis cezası olacaktır. Bunun paraya çevrilmesi ertelenmesi o cezanın hapis cezası olmasını ortadan kaldırmaz ancak infazının niteliğini etkiler.

  Alıntı Oğuzhan Dayar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Aynı şekilde ben de "Hayır, hapis cezası ile karşılaşmazsınız" diyorum.Suçun en üst sınırı olan 2 yıldan bu ceza belirlense ve yaş küçükküğü sebebiyle 16 aya indirgense; hangi mahkemede 16ay verilen hapis cezasının infaz edildiğini, ertelenmediğini, adli para cezasına çevrilmediğini vs. gördünüz?
  Siz yine öyle sanın ama bu düşüncenizi tavsiyem kendinizde saklayın, ben gördüm sizin görmediğinizi hatta bu yeni değişiklikle bile tanık oldum.

  Ayrıca, suçun erkeğin evinde işlendiğini de göz önünde önemle tutmanızı tavsiye ederim. O unsur çok şeyi değiştirir. Olayı çok geniş düşünmekte ve yazılanların ayrıntılarına biraz dikkat edip bir kaç kere okumadan yargıda bulunmaktan özellikle kaçının derim.

  Bu arada verilen cezalar kural olarak sicile işlenir. Kural olarak dedim, bu hususa dikkat edin.

  Sayın Meslekdaşımın mütalaasına katıldığımı ve soru soran arkadaşımızın pek de parlak bir durumda olmadığını belirtmek isterim.

  Not: Bizler burada hukuki anlamda kim daha uzağa tükürür onu tartışmayıp soru sahibine mesleki anlamda edindiğimiz bilgilerimiz çerçevesinde salt genel bir bilgi olarak olabildiğince doğru bilgi vermeye çalışmaktayız.

 8. #17
  Kayıt Tarihi
  Apr 2008
  İletiler
  33
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  hoxcam olayın bütün gelişimini tam olarak anlatmak istiyorum.ben 07.03.1992 kız arkadaşım 02.04.1992 doğlumluyuz kız arkadşımla 1.5 sendir çıkıyoruz son 6 aydır da normal şekilde öpüşüyorduk.geçenlerde bize geldiğinde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ve hamile kaldı fakat bekaretliğini koruyor. bu arada olayın işlendiği yere gelince bizim ev yani erkeğin evi.fakat kızın evine de gidilmiştir hatta kızın evinde çekilmiş fotoraflar mevcuttur (yanyana çekilmiş)benim en çok korktuğum bu olayda hapis cezası çünki benim okulum var ve istikbalimin kararmasını gerçekden istemiyorum

 9. #18
  Kayıt Tarihi
  Feb 2008
  Nerede
  Ankara
  İletiler
  150
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Hamilelik sonucunu doğuran ilişki ne zaman oldu. Onuda söylerseniz yani tarih olarak.

  Bu arada üzülerek 15 yaş ile ilgili hükümleri kullanacağız galiba.
  Konu Av.Bingöl Zekeriya Bengier tarafından (04-04-2008 Saat 23:09:33 ) de değiştirilmiştir. Sebep: yazın hatası

 10. #19
  Kayıt Tarihi
  Apr 2008
  İletiler
  33
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  Alıntı cappadocia92 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  hoxcam olayın bütün gelişimini tam olarak anlatmak istiyorum.ben 07.03.1992 kız arkadaşım 02.04.1992 doğlumluyuz kız arkadşımla 1.5 sendir çıkıyoruz son 6 aydır da normal şekilde öpüşüyorduk.geçenlerde bize geldiğinde sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ve hamile kaldı fakat bekaretliğini koruyor. bu arada olayın işlendiği yere gelince bizim ev yani erkeğin evi.fakat kızın evine de gidilmiştir hatta kızın evinde çekilmiş fotoraflar mevcuttur (yanyana çekilmiş)benim en çok korktuğum bu olayda hapis cezası çünki benim okulum var ve istikbalimin kararmasını gerçekden istemiyorum
  Alıntı Av.Bingöl Zekeriya Bengier rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Hamilelik sonucunu doğuran ilişki ne zaman oldu. Onuda söylerseniz yani tarih olarak.
  hocam 5 gün önce

 11. #20
  Kayıt Tarihi
  Apr 2008
  İletiler
  33
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: 16 yaşında girilen cinsel ilişki

  kızın hamile olduğu kesin dün kan tahlili yaptırdım hemen

+ Konuyu Yanıtla
2 / 9 Sayfa İlkİlk 123456789 SonSon

Benzer Konular :

 1. cinsel ilişki
  Merhaba arkadaslar kardeşim 14 yaşında 15 yaşında bi kızla cinsel ilişkiye giriyor.toplam 12 kişi kızla ilişkiye girmiş annesi babası öğrenmiş...
  Yazan: çakır38 Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 09-04-2017, 12:48:13
 2. Kendi rızasıyla cinsel ilişki. 17 yaşında
  Merhabalar. kız arkadaşımla , ailesi ile aramdaki anlaşmazlıktan dolayı ayrıldık. Ailesinin istegi üzerine benden şikayetçi olacağını söyledi ve...
  Yazan: sefafatih Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 23
  Son İleti: 03-05-2015, 02:36:26
 3. Cinsel ilişki ve tehdit
  merhabalar, ben 18 yaşındayım kız arkadaşımda 16 yaşında, bir kere anal ilişkiye girdik kesinlikle onun ısrarları nedeniyle, fakat şimdi beni tehdit...
  Yazan: beabe Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 17
  Son İleti: 15-02-2015, 14:29:32
 4. 16 yaşında ve 18 yaşında iki kişinin cinsel ilişkiye girmesi
  Eğer 16 yaşında ve 18 yaşında iki eşcinsel, kendi rızalarıyla cinsel ilişkiye girerlerse bu suç sayılır mı? Öncelikle böyle bir ilişki pedofili...
  Yazan: raindrop00 Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 06-11-2013, 01:50:26
 5. Reşitlik ve cinsel ilişki
  18 yasından küçük 2 sevgili kendi istekleriyle hiç bir zorlama olmadan ilişkiye giriyorlar kızın kızlıgı gidiyor . soruma gelince şimdi 1-erkek...
  Yazan: gearsx Forum: Hukuki Görüş ve Yorum
  Yanıt: 2
  Son İleti: 25-05-2009, 20:21:48

Bu sayfada bulunan kavramlar:

15 yaşındaki kızın cinsel arzuları

16 yaşındayım ilişkiye girdim

16 yaşındayım

16 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girdik

16 yaşındayım sevgilim ilişkiye girmek istiyor

16 yaş cinsel ilişki

17 yaşındayım hamileyim

16 yasindayim

16 yaş cinsellik

16 yaşında olmak

16 yaşında ilişkiye girilirmi

16 yaşında kızım ilişkiye girdim

16 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girdim

16 yaşındayım cinsel ilişkiye girdim

16 yaşında cinsellik

16 yasinda cinsel iliski16 yasındayım hamileyim16 yasinda kiz ve erkek cinsel iliskinin cezasi nedir16 yasinda olmak15 yaşındayım hamileyim17 yaşında biri ile iliskiye girme www.hukuki.net14 yaşındayım ilişkiye girdim15 yaşında kızla cinsel ilişkiye girmek16 yaşında ilişkiye girilir mi16 yaşında ilişkiye girdim
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.