+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 23 ileti bulundu.
 1. #11
  socialman1 Misafir

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sn. Cebor,
  hemen kolay pes etmek yok. lütfen ssk numarasını verirmisiniz ben bakmak isterim.
  bilgi edinmenizi rica eder, sosyal güvenli güzel günler dilerim.  Hukuki NET Güncel Haber

  SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle? konulu yargıtay kararı ara
  SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle? konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
   
 3. #12
  Kayıt Tarihi
  Sep 2007
  İletiler
  18
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Alıntı socialman1 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sn. Cebor,
  hemen kolay pes etmek yok. lütfen ssk numarasını verirmisiniz ben bakmak isterim.
  bilgi edinmenizi rica eder, sosyal güvenli güzel günler dilerim.
  Tabiki: 17941523

  Syg.

 4. #13
  socialman1 Misafir

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sn. Cebor,
  Vermiş olduğunuz sicil numarasına ait tetkikte İlk sigortalı oluş tarihi 01.01.1988 olarak geçmekte isede sizin belirtiğiniz gibi 88/1. dönem eşinizin sigortalı hizmet cetvelinde gözükmemektedir.
  Yine yapmış olduğum tetkikte Eşinizin ilk çalıştığı işyeri Kadıköy sigorta müdürlüğüne bağlı işyeri sahibi Sn. Ali Osman Somuncuya ait gözükmektedir. SSK ya verilmiş bulunan 88/1. dönem bordrosunda Eşinizin adı ve soyadı bulunmamaktadır. Bu işyerinde sigortalı olarak gözüken Tayyip Erdinç, İsmail vurmaz, Celal Özden ve Ömer Ergüven bulunmaktadır. İşin özeti işveren SSK işe giriş bildirgesini vermiş ancak eşinizin işe girişini dönem bordrosunda göstermemiştir.
  Bu duruma göre izlenebilecek 2 yol bulunmaktadır.

  a- SSK ya göre bir kişinin sigortalılık süresinin başlayabilmesi için malüllük, yaşlılık ve ölüm sigortalarına ait primin ödenmesi ile başlar. Eşiniz adına malüllük , yaşlılık ve ölüm sigortasına ödenen prim 01.05.1988 olduğu için tabiri caiz ise, suya sabuna dokunmadan 02.05.2008 tarihinde SSK Bakırköy Sigorta Müdürlüğüne daha önce belirmiş oldum form ve ekli evraklarla birlikte müracaat edebilirsini. Eşinizin yaşlılık aylığı (emekliliği) 01.06.2008 tarihinden itibaren başlamış olur.

  b- İşverenin 01.01.1988 tarihli işe giriş bildirgesini SSK ya vermesi, arkasından dönem bordrosunda göstermemesi yüzde yüz işverenin kabahati olup, SSK da işe girişi alıp, işverene nerede kardeşim bunun primi, niye bunu dönem bordrosunda göstermedin diye takip etmediği için kabahate iştirak etmesinden dolayı suçludur. Eşinizin 4 ay geç emekli aylığına sebep olduğu için 02.01.2008 tarihinde yaşlılık aylığına (emekliliğe ) müracaat edebilirsiniz. Tabi SSK bu müracaatı ret edecektir. Emeklilikte aranan süre dolmamış diye, Siz bunun üzerine , uzman bir avukata müracaat ederek iş mahkemesinde Hem işverene hemde SSK ya dava açabilirsiniz. (Dava açıpta, takip edip daha kaybedenine rastlamadım.) Dava tabi 6- 1,5 yıl sürebilir . Bu süre hem mahkeme hemde yargıtay da geçecek süreye dahilidir. Tabi mahkeme masrafı+avukat vekalet ücreti gibi giderleri dikkate alıp,stres vs. dikkate alınarak davayı açıp açmamak size kalmıştır. Tabi mahkeme sonucuna ve yargıtay onamasına kadar aylıklar ödenmeyecek olup, daha sonra 01.02.2008 tarihinden yargıtay sonucuna kadar
  birikmiş aylıklarına daha sonra toptan ssk tarafından eşinize ödenecetir.
  İzlenecek yol için takdir sizindir.

  Bilgi edinmenizi rica eder, sosyal güvenli güzel günler dilerim.

 5. #14
  Kayıt Tarihi
  Jul 2004
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  4.244
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sayın socialman1 sevgili üyemiz Profesyonel yardım almak ile zaten işin "stres" kısmından kurtulmuş olacak diye düşünüyorum.
  Yöneticilere KM İle Soru Sormayınız- Yeni Konu Açmadan Önce Forumlarda Arama Yapınız

  https://www.hukuki.net


  Hukuk Güzel Bir Sanattır...

  İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..

 6. #15
  Kayıt Tarihi
  Sep 2007
  İletiler
  18
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Smile Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sn. Socialman1 ayrıntılı araştırmanız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

  Yapılacakları çok iyi anlatmışsınız. Mutlaka yararlanacağız.

  SSK'ya karşı açılacak böyle bir davanın kazanılma olasılığının yüksek olduğuna katılıyorum. Ancak aradan uzun süre geçtiği için Firma sahibini bulmamız mümkün görünmüyor, zaten firması da çok eskilerde kapanmıştı.

  Tabi bu durumda işin ekonomik yönü ortaya çıkıyor. Benim kabaca hesabıma göre aylık 500 YTL gibi maaş bağlanması halinde 4 x 500= 2000 YTL gibi bir kaybımız gözüküyor. Gerçi siz 01.06.2007 'de maaş bağlanacağını belirtmişsiniz, bu şekilde kaybımız 2.500 YTL oluyor. Bu durumda açılacak davada avukatlık ücreti + mahkeme masraflarını bilmek gerekiyor. Avukatlık tarifelerini araştırdığımda iş mahkemelerinde açılacak davalarda mahkeme masrafları hariç 2.200 ytl gibi asgari tarife olduğunu gördüm.

  Bu durumda bilmek istediklerim;

  1) Davayı kazanmamız halinde avukatlık vekalet ücretini SSK'dan alma şansımız var mıdır?
  2) SSK'dan bu ücreti aldığımız taktirde davacının avukata ayrıca ödemek zorunda olduğu bir tutar var mıdır?
  3) Mahkeme masrafları böyle bir davada yaklaşık ne kadar tutar?
  4) SSK'ya göre eşimin emekliliğe hak kazanışı 01.05.1988 mi yoksa 01.06.1988 midir?

  Aslında SSK'ya karşı açılan bu davaları SSK kaybediyorsa ve ayrıca bir dolu vekalet ücreti ödüyorlarsa, bu davalarla hala niye uğraştıklarını ayrıca sorgulamak gerekiyor.

  Bu arada hukuki.net'teki sizlerin bu yakın ilginiz, bu tür sorunlar karşısında stresimizi şimdiden söndürmektedir. teşekkürler

  Syg.

 7. #16
  socialman1 Misafir

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sn. Av. Tayfun Eyilik,
  Ben stres konusunda yanılmış olduğumu hatırlamanız hoş olmuş, elbette bir avukata başvurmak stresi azaltır veya yok eder. Ancak Sayın ceborun verdiği cevabı görünce sizinde yanıldığınız ortaya çıkıyora. Çünkü hukuki net sitesi avukata başvurmadan buradaki ilgi ve alaka ile stres sorununu ortadan kaldırdığını bizzat üye sn. Cebor açıklıyor. Siteyi kutlamak gerekir.
  Ayrıca sizden ricam, Sn. Ceborun sormuş olduğu 1,2,3. soruları hukuki bir şekilde cevaplarsanız memnun olurum.


  Sn. Cebor,
  İşyerinin kapanmış olması , dava açma hakkınızı yok etmez. İşe giriş bildirgesi olduğu için zamanaşım süresi burada çalışmaz. Mahkeme masrafları ve sormuş olduğunuz 1.2.3. sorularınız için sn. Av. Tayfun Eyilik beyden rica ettim cevaplayacaktır. Ayrıca Mahkemeye gitmez iseniz. Eşinizin 20 yılının dolduğu tarih 02.05.2008 tarihi olur. Mayıs ayı içinde yapılan emeklilik müracaatı sonucu eşinizin yaşlılık aylığı yani emekliliği 01.06.2008 tarihinden itibaren başlamış olur.
  Bilgi edinmenizi rica eder, sosyal güvenli güzel günler dilerim.

 8. #17
  Kayıt Tarihi
  Jul 2004
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  4.244
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sayın socialman1 Hukuki net'in yol göstericiliği açısından söylediğinizde haklısınız. Ancak bu site avukaklık hizmeti vermez. Zaten vermeside yasa gereği mümkün değildir. En doğru cevap her zaman "profesyonel yardım alınız"dır. Çünkü esasen burda hangi kimlik ile olursa olsun verilen cevaplardan cevabı veren sorumlu değildir. Sadece doğru yolu göstermek açısından strese engel olunması mümkün olabilir. Ama ne böyle bir hizmet verilmektedir. Ne de üyelerimizin böyle bir beklentiye girmesine izin vermeyiz.

  Sevgili üyemizin sorularına gelince; Herşeyden önce üyelerimizin soru sormadana önce forumlarda araştırma yapması beklenir. Öyle armut piş ağzıma düş tarzı bir yaklaşım kabul görmez. Biraz kendi meselesi için çaba sarfetmesi gerekir. Çünkü gerçektende sorulara cevap verme mecburiyeti yoktur.

  Vekalet ücreti ile ilgili olarak forumlarda yüzlence soru ve cevap vardır. Özetle cevap vardır iki tip vekalet ücreti vardır birincisi müvekkil ile vekil arasındaki vekalet ücreti diğeri ise mahkemenin haksız çıkan aleyhine hükmettiği vekalet ücreti, bu iki ücret de avukatın hakkıdır. Sizin kendi avukatınıza ödediğiniz bedeli karşı taraftan isteyemezsiniz. Avukatınıza ödeyeceğiniz tutar anlaşacağınız ancak yasalarca belirlenen asgari tarifenin altında kalmayan tutardır.

  Mahkeme masrafları için yine sitemizde araştırma yaparak 2007 yılının yargı harçlarını öğrenebilirsiniz.

  A)Mahkeme Harçları :Hukuk ve ticaret davalarıyla, idari davalarda ihtilafsız yargı konularında ve icra tetkik mercilerinde

  I Başvurma harcı: Dilekçe ve ya tutanakla dava açma veya davaya müdahale veya tevdi mahallinin tayini, ihtiyati tedbir, ihtiyati haciz, tespiti delail ile ilgili taleplerde,

  1. Sulh mahkemelerinde, icra tetkik mercilerinde
  6,20 YTL

  2. Asliye mahkemelerinde, idare mahkemelerinde
  13,10 YTL

  3. (5035 sayılı Kanunun 34 üncü maddesi ile değişen bent. Yürürlük:1/1/2004) Bölge Adliye Mahkemeleri, Bölge İdare Mahkemeleri, Yargıtay, Danıştay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesinde
  20,00 YTL

  (Mahkemenin yetkisizlik veya görevsizlik kararı vermesi sebebiyle yetkili veya görevli mahkemeye yeniden başvurması halinde bu harç alınmaz.)

  II – Celse harcı Taraflar veya vekilleri tarafından ertelenmelerine sebebiyet verilen celselerden.)

  1. Sulh mahkemeleri :

  a) Konusu belli bir değerle ilgili davalarda dava konusu miktardan (7,60 YTL.) den aşağı olmamak üzere
  Binde 1,8

  b) Belli bir değer bulunmayan davalarda
  7,60 YTL

  2. Asliye mahkemelerinde, idari yargı mercilerinde (13,10 YTL'den) az olmamak üzere
  Binde 1,8

  III – Karar ve ilam harcı :

  1. Nispi harç :

  a) Konusu belli bir değerle ilgili bulunan davalarda esas hakkında karar verilmesi halinde hüküm altına alınan anlaşmazlık konusu değer üzerinden
  Binde 54

  Bakanlar Kurulu dava çeşitleri itibariyle birlikte veya ayrı ayrı olmak üzere bu bente yazılı nispeti binde 10’a kadar indirmeye veya Kanunda yazılı nispete kadar çıkarmaya yetkilidir.

  b) Bir gayrimenkulün hissedarlar arasında satış suretiyle şuyuun izalesine dair olan hükümler(Gayrimenkulün satış bedeli üzerinden)
  Binde 9

  c) Gayrimenkulün hissedarlar arasında taksimine dair olan hükümler (taksim edilen gayrimenkul değeri üzerinden)
  Binde 3,6

  d) Nafaka verilmesine dair hükümler (Bir senelik nafaka bedeli üzerinden)
  Binde 9

  e)(5035 sayılı Kanunun 34 üncü maddesi ile değişen bent.Yürürlük:1/1/2004)Yukarıdaki nispetler Bölge Adliye Mahkemeleri, Bölge İdare Mahkemeleri, Danıştay, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi ve Yargıtayın tasdik veya işin esasını hüküm altına aldığı kararları için de aynen uygulanır.

  Nispi harçlar (13,10 YTL) liradan aşağı olamaz.

  2. Maktu harç :

  a)1inci fıkra dışında kalan davalarla, taraf teşkiline imkan bulunmayan davalarda verilen esas hakkındaki kararlarla, davanın reddi kararı ve icra tetkik mercilerinin 1 inci fıkra dışında kalan kararlarında
  13,10 YTL

  b) (5035 sayılı Kanunun 34 üncü maddesi ile değişen bent. Yürürlük: 1/1/2004) (a) fıkrasında yazılı davalarda esasa taalluk eden veya tashihi karar taleplerinin reddine dair Yargıtay, Danıştay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesi kararlarında
  27,00 YTL

  c) (5035 sayılı Kanunun 34 üncü maddesi ile değişen bent. Yürürlük:1/1/2004) Bölge Adliye Mahkemeleri, İdare Mahkemeleri, Bölge İdare Mahkemeleri, Yargıtay, Danıştay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesinin icranın tehiri kararlarında
  21,40 YTL

  d) Tespiti delail, ihtiyati haciz ve ihtiyati tedbir kararlarında
  21,40 YTL
  Yöneticilere KM İle Soru Sormayınız- Yeni Konu Açmadan Önce Forumlarda Arama Yapınız

  https://www.hukuki.net


  Hukuk Güzel Bir Sanattır...

  İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..

 9. #18
  Kayıt Tarihi
  Mar 2003
  Nerede
  Türkiye.
  İletiler
  116
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  SSK Bölge müdürlüğüne nufus kağıdı ve ssk kartı ile başvurun. Vatandaşlık num olsun.

 10. #19
  Kayıt Tarihi
  Sep 2007
  İletiler
  18
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Sn Socialman ve Sn. Tayfun Eyilik açıklamalarınız için teşekkürler.

  Diğer konularda forumda arama motorunu kullanmakla birlikte Mahkeme masraflarını öğrenme konusunda biraz tembellik ettim haklısınız.

  Bu konuyla ilgili Avukatlık tarifesi yanlış almadıysam:

  E- İŞ MAHKEMELERİNDE GÖRÜLEN DAVALAR
  1 Değeri parayla ölçülebilen Davalar 2.200,00 YTL ’den az olmamak üzere dava değerinin % 15’i şeklinde.

  Buradan, iş davalarıyla ilgili alacağınızın 2200 YTL'nin hatırı sayılır bir şekilde üzerinde olması halinde dava açmanın ekonomik olacağını anlamaktayım.

  Syg.

 11. #20
  Kayıt Tarihi
  Jul 2004
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  4.244
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: SSK emeklilik başvurusu nasıl, nereye ve hangi belgelerle ?

  Alıntı cebor rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Sn Socialman ve Sn. Tayfun Eyilik açıklamalarınız için teşekkürler.

  Diğer konularda forumda arama motorunu kullanmakla birlikte Mahkeme masraflarını öğrenme konusunda biraz tembellik ettim haklısınız.

  Bu konuyla ilgili Avukatlık tarifesi yanlış almadıysam:

  E- İŞ MAHKEMELERİNDE GÖRÜLEN DAVALAR
  1 Değeri parayla ölçülebilen Davalar 2.200,00 YTL ’den az olmamak üzere dava değerinin % 15’i şeklinde.

  Buradan, iş davalarıyla ilgili alacağınızın 2200 YTL'nin hatırı sayılır bir şekilde üzerinde olması halinde dava açmanın ekonomik olacağını anlamaktayım.

  Syg.
  Tavsiye niteliğindedir
  Yöneticilere KM İle Soru Sormayınız- Yeni Konu Açmadan Önce Forumlarda Arama Yapınız

  https://www.hukuki.net


  Hukuk Güzel Bir Sanattır...

  İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir..

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Benzer Konular :

 1. Çeyiz Yardımı Başvurusu Nereye Nasıl Yapılır?
  Selamlar.SSK lı Yetimler için verilen çeyiz yardımı için nereye nasıl başvurulması gerekiyor ? SSK ya mı başvurmamız gerekiyor ? Herhangi bir adres...
  Yazan: anilakdag Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 09-04-2009, 18:52:19
 2. SSK Emeklilik Başvurusu
  Merhabalar 8 kasım 2007 de tüm şartları sağlamış olarak ssk dan emeklilik hakkı kazanıyorum.2006 yılına kadar pirimlerim hep yüksek yattı ama 2007...
  Yazan: sener-40 Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
  Yanıt: 8
  Son İleti: 20-01-2008, 22:14:33
 3. Emeklilik Başvurusu
  SSK mevzuatına göre 2013 yılında emekli olabiliyorum. 5300 olan prim gün sayımı aşmış-doldurmuş durumdayım. 2006 Ekim itibarı ile on ay işsizlik...
  Yazan: Çiğdem Teyze Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 11-01-2008, 17:58:31
 4. Yanımda Hangi Belgelerle Gitmeliyim?
  Merhaba ben Türkiyede yaşıyorum evleneceğim kız şuan deportlu (01/09/2007'den beri) olarak Gürcistanda bulunuyor. Türkiyeden çıkışında vize süresi...
  Yazan: fuzuli_y Forum: Aile Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 22-09-2007, 09:51:08
 5. Bağ-Kur emeklilik başvurusu
  Bağkur a emeklilik başvurusunda,Bağ-Kur yasasının 35.maddesinde başvuru anında bağ-kur a borç olmaması şartı var.Bu ilk bakışta haklı ve gerekli bir...
  Yazan: İsmet Tekin Forum: Sosyal Güvenlik Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 09-10-2004, 18:19:49

Bu sayfada bulunan kavramlar:

emeklilik icin nereye muracaat

http:www.hukuki.netshowthread.php27522-SSK-emeklilik-basvurusu-nasil-nereye-ve-hangi-belgelerle

emekli olmak için nereye başvurulur

emeklilige nasil basvurulur

emekli olmak için gerekli evraklar

sgk emeklilik için istenen belgeler

ssk emeklilik dilekçesi örneği 2014

ssk emeklilik başvurusu nasıl yapılır

emekli olmak için nereye başvurmalıyım

emeklilik başvurusu için gerekli belgeler

sgk emeklilik için nereye başvurulur

ssk emeklilik başvurusu için gerekli evraklar

emeklilik islemleri icin gerekli belgeler

erken emeklilik için nereye başvurulursskdan emekli olmak için gereken evraklarsgkemeklıtalepeksıkdolmuşnereyebaşvurulmalıturkiyeden emekli olmak icin nereye muracaat edilmelidiremeklilik için nereye basvuruluremeklilik başvurusu nereye yapılırssk emeklilik için gerekli evraklarerken emeklilikte hangi evraklar teslim edilmeli emekli olmak icinemeklilik icin nasil basvruluremeklilik basvurusu icin gerekli belgeleremeklilik başvurusunda gerekli evraklaremeklilik başvurusu nasıl yapılır
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.