+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 16 ileti bulundu.
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  İletiler
  4
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  bize 8 dönümlük bir miras kaldı tapuya gittik araştırdık bu yerin bize atalarımızdan kaldığı ve büyüklerimizden birinin mahkemeye vermesiyle mahkemenin hükmen bize verdiği söylendi... aynı şekilde başka yerlerimizinde olduğu söyleniyor hatta osmanlı tapularının olduğu zamanları bilenler var... bu yerlerin osmanlı tapularının kimde olduğu belli değil ama şuan araştırılıyor... muhtemelen osmanlı tapuları bulunabilecek gibi ama bu osmanlı tapularını bulamazsak bu yerlerin bize ait olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz.araştırmaya girince osmanlı arşivlerinde bu yerlerin çıkma ihtimali varmıdır. mahkeme kararı ile aldığımız bu 8 dönümlük yer öteki yerlerimizin ortaya çıkmasını sağlayabilir mi? eğer osmanlı arşivlerinden veya 8 dönümlük arazinin bize geçiş noktasından hareketle bu yerlerin bize ait olduğunu kanıtlarsak yerlerimizi geri alabilir miyiz? yoksa zaman aşımı olmuş felan diye bi problem çıkar mı? ayrıca 8 dönümlük araziyi nasıl aldıysak bu yolu izleyerek mahkeme kararıyla yerlerimizi geri alırsak yerimizin zerinde yüzlerce ev işyerleri ve devlet daireleri var bunlara burası bizim yerimiz çıkın mı diyeceğiz yoksa bize tazminat mı verecekler bu konuya devlet mi el atacak yada devlet arazilerinden bize aynı büyüklükte yer mi verecekler... devlet başka yerlerden yer vermeye kalkarsa ne kadar adil olacak çünkü şimdiki yerler en rantiye yerler...

  kısacası bu olayın çıkışı gidişi ve bitişi nasıl olur umut var mı? yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkürler...  Hukuki NET Güncel Haber

  Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak konulu yargıtay kararı ara
  Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Jan 2007
  Nerede
  ankara
  İletiler
  414
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  Aradan çok uzun zaman geçtiği için şu andaki kullanıcıları zilyet sıfatıyla malik konumunda olup belki o yerleri kendi adlarına tapuya geçirmiş olabilirler. Bu kadar zaman sonra malik olduğunuzu ispatlasanız bile şuan oralara kimlerin malik olduğunu ve tapularını ne zaman aldıklarınıda bilmeniz gerek..Üzerinde yüzlerce ev varsa o evlerin çoğu tapuludur.. Yaklaşık 90 yıl için hak iddia etmeniz pek mümkün görünmüyor..Çok geç kalmışsınız.

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  İletiler
  4
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  oradaki evlerin tapulu olduğu kesindir ve bizim geç kaldığımızda bellidir. ancak hukuk kuralları birazda yorumlama işidir deniyor yani bizim haberimizin yeni olmuş olması hakkımız olan yerin bizden çıkması anlamına gelmemesi gerektiğini düşünüyoruz. zaten 20 yıl evvel felan böyle bir yer olan 8 dönümlük bir yeri mahkeme kararı ile almış olmamız bu konuda yerlerin tespitini yaptırıp kanıtlayıp geri almamız için yeterli olduğu görüşünü uyandırıyor... bir yer eskiden bizim ise ve bunuda kanıtlayabiliyor isek o yer normal olarak bizimdir ancak hukuk kurallarının bu durumda ne dediği önemli dediğiniz gibi geç kalmışsınız mı diyecek öteki insanların tapuları nasıl ve ne biçimde aldığı nezaman aldığı zaten araşltırmaya girince ortaya çıkar... önümüzdeki tek sorun sizin dediğiniz geç kalma sorunu.. ama bu konuda yaptığım birkaç araştırma sonucunda bu şekilde yer alan insanları örnek olarakta gösterdiler ve osmanlı tapusunun geçerliliğini sürdürdüğüde söylenildi.. hatta antalyada birisi bu şekilde dava açıp 4milyar ytl gibi bir para almış gazetelere çıkmıştı...

  yer hakkı herzaman kutsaldır sözünden yola çıkarak gerekirse avrupa mahkemelerine kadar bu işi götürmeyi planlıyoruz bu yerin hak sahipleriyle kısa zamanda bir araya gelip bu iş üzerine uzmanlaşmış bir hukuk bürosuyla bu yola çıkacağız ben sizden ön bilgi almak amacı ile bu soruları yönelttim söylediklerinize görede sadece düşündüren olay geç kalınıp kalınmadığı...

  son eklemek istediğimde 90 yıllık bir olay değil buradaki mesele osmanlı tapusunun tc tapusuna çevrilmemiş olması ve bu işleri koşturanların ömrünün yetmemesi ama 50 yıllık bir olay diyebiliriz... heralde sahipsiz gördükleri yerleri tapu geçerken kendi üstelerine geçirmişler inşallah bir çözüm bulacağız...

  cevabınız için teşekkür ederim...

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Jan 2007
  Nerede
  ankara
  İletiler
  414
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  Yeni Medeni Kanun der ki;

  a. Olağan zamanaşımı
  Madde 712.- Geçerli bir hukukî sebep olmaksızın tapu kütüğüne malik olarak yazılan kişi, taşınmaz üzerindeki zilyetliğini davasız ve aralıksız olarak on yıl süreyle ve iyiniyetle sürdürürse, onun bu yolla kazanmış olduğu mülkiyet hakkına itiraz edilemez.

  b. Olağanüstü zamanaşımı
  Madde 713.- Tapu kütüğünde kayıtlı olmayan bir taşınmazı davasız ve aralıksız olarak yirmi yıl süreyle ve malik sıfatıyla zilyetliğinde bulunduran kişi, o taşınmazın tamamı, bir parçası veya bir payı üzerindeki mülkiyet hakkının tapu kütüğüne tesciline karar verilmesini isteyebilir.
  Aynı koşullar altında, maliki tapu kütüğünden anlaşılamayan veya yirmi yıl önce ölmüş ya da hakkında gaiplik kararı verilmiş bir kimse adına kayıtlı bulunan taşınmazın tamamının veya bölünmesinde sakınca olmayan bir parçasının zilyedi de, o taşınmazın tamamı, bir parçası veya bir payı üzerindeki mülkiyet hakkının tapu kütüğüne tesciline karar verilmesini isteyebilir.
  Tescil davası, Hazineye ve ilgili kamu tüzel kişilerine veya varsa tapuda malik gözüken kişinin mirasçılarına karşı açılır.
  Davanın konusu, mahkemece gazeteyle bir defa ve ayrıca taşınmazın bulunduğu yerde uygun araç ve aralıklarla en az üç defa ilân olunur.
  Son ilândan başlayarak üç ay içinde yukarıdaki koşulların gerçekleşmediğini ileri sürerek itiraz eden bulunmaz ya da itiraz yerinde görülmez ve davacının iddiası ispatlanmış olursa, hâkim tescile karar verir. Mülkiyet, birinci fıkrada öngörülen koşulların gerçekleştiği anda kazanılmış olur.
  Davalılar ve itiraz edenler, aynı davada kendi adlarına tescile karar verilmesini isteyebilirler.
  Kararda, tescili istenilen taşınmazın niteliği, yeri, sınırları ve yüzölçümü belirtilir ve karara, uzmanlarca düzenlenen teknik bilgileri içeren krokisi de eklenir.
  Özel kanun hükümleri saklıdır.

 6. #5
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  İletiler
  4
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

  size son bir soru sormak istiyorum. şimdi bizim olduğunu bildiğimiz yerin osmanlı tapusu mevcut burası bize ait biryer ve biz bu yerle ilgilenmemişiz tc tapusu çıkartmamışız biz ilgilenmemişiz diye birileri gelip oturmuş 10-20 yılda bunlara bişey denilmemiş diye zilyetlik çıkartıp tapu almaları ve bunlara bizim zamanında itiraz etmemiş olmamız bizim yerlerimizin uçup gitmesine mi sebep oluyor... benim yerim varsa ben bu yere herzaman uğrayıp ilgilenmek zorundamıyım yerime 20-30 yıl hiç uğramamış olmam başkalarının yerimi almasına mı sebebiyet verecek... kısacası benim yerim varmış ve ben bu yerime 50 yıl uğramamışım bu uğramadığım 50 yıl zaman zarfı içerisinde yerim talan edilebilir mi? sırf yerimle ilgilenmedim diye yerim uçup gidecek mi? ben burada azbuz bir yer değil milyon dolarlık bir yerden bahsediyorum bunun avrupa mahkemelerinde düzeltilme yolu yok mudur? burada yeri elden giden biz olduğuna göre mağdur olan biz değilmiyiz bu işin gidiş yolu ne olabilir zaman aşımı olmuştur deyip böylesine büyük bir yerden vazgeçmek ne kadar doğrudur.. hiç mi bir çıkış yolu yok ufakda olsa bir umut yok mu? belki tc kanunları karşısında yolumuz tkanabilir ancak avrupa insan hakları mahkemelerinde bu işte mağdur olan bize olumlu bir karar çıkar mı?

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Jan 2007
  Nerede
  ankara
  İletiler
  414
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  Bu soruyu yüzyüze görüşeceğiniz avukatınıza sormalı ve artık konuyu bir avukatla takip etmelisiniz. Osmanlıdan sonra Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğunu ve yeni bir hukuk düzenine geçildiğini, bu düzen içerisinde insanların yeni kanunlara göre hareket etmeleri ve bu kanunların gereklerini yapmaları gerektiğinin sizde farkındasınız sanırım..Yani kendinize ait bir gayrimenkulun Cumhuriyetten de değil Osmanlı'dan kaldığını iddia ediyorsunuz ve bunu da henüz ispatlayabilmiş değilsiniz..Hukukta zamanaşımı ve hak düşürücü süre kavramları boşuna konulmamış..Herkes üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmek zorunda. Bu zamana kadar hiçbir yakınınızın ilgilenmediği hatta yeni kanunlara göre tapusunu bile üstüne almadığı bir yerde bundan bilmem kaç yıl önce yüzlerce konut yapılmışken şimdi hak aramaya çalışmak biraz abes bir durum..Hukuk size sormayacak mı "Bu kadar bina yapılırken sizin aklınız nerdeydi, hakkınızı o zaman niye aramadınız" diye..
  Konu Aslı Güngör tarafından (10-05-2007 Saat 06:07:39 ) de değiştirilmiştir.

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  İletiler
  4
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim aslında yeterince bilgi verdiniz ancak ben aklımda fazla bişey kalmasın diye durumu ve aklımdakileri açıkça izah etmeye çalıştım... bu memleketteki kanun kuralların ne işe yaradığını bizde biliyoruz bu kanun ve kuralların uygulamasındaki özel durumlardan kaynaklanacak hakların saklı kaldığınıda her tc vatandaşı bilir... ben kanuna gittikten sonra kanun bana istediğini soracak aklın neredeydi fikrin neredeydi diye bunları bizde biliyoruz bizimde kendimize göre haklı savunmalarımız var...

  farkındaysanız ben size yerin bize ait olduğunu söylüyorum ve bunun ispatınında kolay olduğunu heran ispat etmeyede hazır olduğumu anlamış olmanız gerekirdi.. biz burada bişeyler anlatırken bize ait olan haklardan bahsediyorum olmayan bir yeri bir rivayete göre almaktan bahsetmiyorum...

  benim ensonki sorum türk hukukunun uymaya tahahüt ettiği avrupa hukuku var ve avrupa hukuku çoğunlukla insan hakları düzeyinde bu tür hak düşürücü yasaları haklılığı kanıtlanmış mağdurun mağduriyeti üzerindeki etkisini kaldırıcı kararlar alabiliyorlar... tabiki ben kesinlikle geriye alacağız felan demiyorum ama elimizde şuan böyle bir durumdan kazanmış olduğumuz 8 dönümlük bir yerin varlığı varken bu yolları denememek yalnış olur bunları anlatmaya çalışıyorum...

  ayrıca ortada nasıl bir durum olursa olsun hak aramak hiçbirzaman abes değildir hele hele bunu bir avukatın söylemesi çok garibime gitti... hak kutsaldır... insan hakkını alamayacağını bilse bile hakkını araştırmalı sormalı enazından hakkı olduğunu savunmalıdır... siz zamanında nedenini dahi bilmediğiniz olaylar yüzünden hakkını arayamamış insanları direk yargılayarak üzerine düşen görevleri yapmamışlar dediniz ve bizimde bu olaydan yeni haberimiz oldu.

  teşekkür ederim

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  İletiler
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  selamün aleyküm kardeş önce durumu anlatayım

  dedemin babasından tapulu çok arazi kalmış koy ozamanlar 5 hanelik bir köymüş sonra köy hanesı büyudukce dedemi dövmüşler arazileri almaya başiamışlar dedemin kardeşleri biri yemende diger 3 canakkalede kalmış dedem dedem yalınız kalmış dedemin birinci hanımından ogulları biri donarak ölmüş biri yunanlıların izmirden cekildiginde izmire gitmiş her ikiside cocuksuz olarak olmüş dedemin ilk hanımından ahmet isimli amcam kalmış amcam arazilere bakmaya başlamış amcalmıda dovmeye başlamışlar dedem genç birhanımdaha alır babam bir yaşın da iken dedem ölür amcam olan ahmet e koyün buyumesi ile amcamın elinden yüzde doksanını alırlar deemde yalınız kaldıgın dan dolayı 1000 lerce tapu ların cıkartır vergilerini öder dedem 1927 yılın da ölür ahmet amcamda cok arazileri hic bir belge karşılıgı olmaksızın başkalarına peşkeş ceker zamanlada koylüler koy kütük devterlerin yakarlar dedemin öldügü gün koyler arası savaşlar cıkar bu arazi benim şu arazi sizin dıye zamanla kalan arazilerde babam hakim surmekte babamıda doverler babam 1946 yılında koyu terk eder amcamda oyılda olur babam köyle ve tapularla ilgilen mez babam 1997 oldü koye 2002 yılında tapulama girdi yalınız babamın koysen gitigini ve amcamın oldügünü fırsat bilen hainler tedcilden tapu cıkarmışlar ilcedeki tapu kütügü 1950 türkceye cevrilmiş tapu kutuk defteri olarak durmakta ben o tapu kütügünü gördüm hepsi dedemin babasına ve dedeme ait başka bir ikinci kişi yok tapu kutugunde babam 30 parcasını cıkartmıştı tapuların bende tapuları aldım bbu tapuları tapulayın dedım tapucular arazi üzeride dur araziyi göster bilir kişilerde şahitlik yapsın tapulayalım dediler eski tapumuz hudutları daglardan dalara gosteriyor gösterdiği arazi yuzlerce parcaya bölünmüş aynızamanda bilir kişiler bu arazinin dedeme dedemin babasına ait oldugunu bilmiyor yaşları genç yalınız mıntıkaları biliyorlar hatta ben arazi üzerinde durdum benin tehhit etiler şü anda tapulama devam ediyor söyledigim gibi tapu kütügünde dedemin babası dedem kayıtlı tapular elimizde obürleri tescil tapulu sahte senetler ne amcam satmış ne babam hata babam olmeden önce avukat tutmuş bazı mün verit arazileri almak icin babam öldü avukatta bazı arazileri akrabasının üzerine geçirmiş ben tesadüf sonucu gordüm avukatta hainligi sonucu haimce öldü yuzlerce tarla maliki belirsiz gözüküyo benim ne yapmam gerek acilen cevap bekliyorum kardeşim

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  May 2007
  Nerede
  karadeniz
  İletiler
  193
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  sayın hayat_
  siz yine de şansınızı deneyin..
  bazı osmanlı tapuları belirli şartaların bir arada oluşması ile geçerli sayılmaktadır..
  sayın doğankarasu..
  önce bir avukat da siz bulun..
  davanızı kazanma olasılığınız yüksek...
  ayrıca babanızın avukatı mirasçılarını bir tarafa bırakın..
  diğer tapulu yerlerinizi aldıktan sonra en son bu durumu değerlendirin..
  sevgi ve saygılarımla..

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  Jan 2013
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  2
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Osmanlı zamanından kalan yerleri tespit edip geri almak

  Merhabalar,

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki aynı konu bizim başımızda var ve biz çözmek üzeriyiz.
  Bu konuyla ilgilenen ve çok bilgili Avukat abimiz var kendisi bizim sorunumuzu çözdü sayılır.
  Benimle iletişime geçerseniz size yardımcı olmaya çalışırım.
  Sorununuzu da büyük ölçüde çözerler. hasangfb76@hotmail.com

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Benzer Konular :

 1. Banka havalesi ile Bahis Sitesine İtiraz Edip Yapılan Ödemeleri Geri Almak
  Banka havalesi ile bahis sitesine yatırılan para geri alınır mı. İnternet bankacılığı üzerinden işlem yapıldı ve Yatırılan hesap Türkiye'de şubesi ve...
  Yazan: eren0648 Forum: Kredi Kartları ve Bankacılık Hukuku
  Yanıt: 26
  Son İleti: 04-10-2020, 15:53:13
 2. Bahis Sitesine İtiraz Edip Yapılan Ödemeleri Geri Almak
  Merhabalar Sayın Yetkililer; Şuanda başı kumar ile dertte olan bir arkadaşımın durumu için sizlere danışmak istiyorum. Detaylar: - İlgili...
  Yazan: mfc Forum: Kredi Kartları ve Bankacılık Hukuku
  Yanıt: 106
  Son İleti: 31-05-2020, 18:41:56
 3. [Vasiyetname] Osmanlı zamanından kalma vasiyetname
  Merhaba; Elimizde dedemin büyüklerinden kalma Osmanlıca vasiyetname var ? Yaşadığı ve mirasını bıraktığı yer yurt dışı olduğu için varisi...
  Yazan: masteri Forum: Miras Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 22-02-2016, 16:52:38
 4. Mirastan kalan evleri geri almak için ne yapmalıyız ?
  Anne ve babamızdan miras kalan 3 ev paylaşılacaktı. Annemiz hayatta iken tapu dairesinde en küçüğümüze 2 evi verdik, tapuda imza attık vs.. Son ev de...
  Yazan: okan123 Forum: Miras Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 12-10-2012, 19:32:16
 5. Miras Kalan Taşinmazimizi Vekaletle Babamza Verdik Ama Geri Almak İstiyoruz
  Değerli üstadlar; 1995 yılında rahmetli anneme abimle beraber aldığımız bir evimiz vardı. 2003 yılında annemiz vefat etti. Veraset intikali çıktı 4...
  Yazan: serdar01 Forum: Miras Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 25-09-2008, 10:31:17

Bu sayfada bulunan kavramlar:

http:www.hukuki.netshowthread.php22289-Osmanli-zamanindan-kalan-yerleri-tespit-edip-geri-almak

osmanlı tapu sorgulama

osmanlı tapusu nasıl bulunur

eski tapu sorgulama

osmanlı tapuları nasıl bulunur

hazineye kalan arsalar nasıl geri alınır

osmanlı tapusu davaları

osmanli tapusu nasil bulunur

osmanlı zamanından kalan miras

osmanlı tapusu sorgulama

osmanlı tapu davaları

osmanlı tapusu nasıl çıkarılır

osmanli tapusu

osmanlı tapu kayıtları sorgulama

osmanlı tapuları nasıl alınır

bulgaristan osmanlı tapusu

avukat kadinin osmanlida kalan mirasini alan avukat

https:www.hukuki.netshowthread.php22289-Osmanli-zamanindan-kalan-yerleri-tespit-edip-geri-almak

osmanlı tapuları hak sahiplerieski tapu kaydı sorgulamaosmanlı tapuları internetteosmanlı tapulu arazilertapu kayıtları nasıl bulunurosmanlı tapuları nasıl okunurosmanlı tapularına nasıl ulaşılır
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.