+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234
31 den 39´e kadar toplam 39 ileti bulundu.

Konu: Avukat Kullanma Rehberi

Avukat Kullanma Rehberi Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #31
  Kayıt Tarihi
  Feb 2007
  İletiler
  4
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  valla iyi güldüm yani  Hukuki NET Güncel Haber

  Avukat Kullanma Rehberi konulu yargıtay kararı ara
  Avukat Kullanma Rehberi konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #32
  Kayıt Tarihi
  Nov 2007
  İletiler
  7
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  haklı olduğunuz yerler var ama konuya sadece kendi tarafınızdan bakmışsınız biraz abartılı olmuş.bizimde mahkememiz var dava hakkında bilgi vermek için bir sefer aranmış değiliz mahkeme 5 senedir sürüyor bu durumda bizim arayıp davanın seyri hakkında bilgi almaya hakkımız yokmu.ama ne zaman para lazım olsa derhal aranıyoruz.ööle cebinden ödeyen avukatlara hiç rastgelmedik galiba bizimde şansımız yok.haa bide şu var avukata gidin elinizde 100 ytl lik senetle icra davası isteyin kapıda kovulmaktan beter olursunuz ama senet 50000 ytl olsun kral gibi karşılanırsınız borçlu taraftada bunu ödeyecek mal meşakkat varsa o zaman masraf önemli değildir avukat cebinden öder.nasıl olsa fazlasıyla geriye gelecektir.konuyu yazarken arada parantez açıp belirtilmemiş

 4. #33
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  İletiler
  47
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  Alıntı Av.Fırat Bayındır rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Aşağıdaki yazı da yine ekşi sözlükten alıntıdır ve büyük bir ihtimalle bir meslektaşımız kaleme almıştır.

  Özellikle avukatlığı


  "kalpsiz insanların kullandığı bir ünvan." olarak görenlere ithaf edilmiştir.

  ilk haciz, pek çok avukatın unutamadığı ve gerçekte avukatlık mesleğine ilk adımını attığı andır. avukatlar nasıl kalpsiz oluyor diye merak edenler, aşağıdaki satırları okumaya devam edebilirler..

  bir eve girdiğinizi düşünün, aniden, içerdekilerin özel hayatına habersizce dalıyorsunuz. karşılaştığınız manzara, klasik bir alt orta sınıf aile evidir, eski püskü eşyalar, üzerinde oya işlemeli bir bez olan uzaktan kumandali bir televizyon, orta yaşlı bir ev hanımı, televizyonda çizgi film izleyen, oyuncaklarını sağa sola dağıtmış, bir çocuk. halının üzerinde parçalanmış bir defter, üzerinde bi sürü anlamsız şekil, çocuk çizmiş.

  heyecandan titreyerek soruyor kadın, "n'oldu, neden geldiniz" icra memuru "avukat beye borcunuz varmış, ondan geldik, haciz yapacağız" diyor, mekanik bir sesle. düşüyor kadının yüzü iyice ve size bakıyor soran gözlerle, "hanımefendi, eşinizin x şirketine borcu vardı, defalarca görüştük kendisiyle ödemedi, haciz yapmak zorundayız mecburen" diye bir şeyler geveliyorsunuz, kendi sesinizin sakinliğine şaşırarak.

  kadın koşup telefonu alıyor eline, "bi dakka, ben konuşayım kendisiyle" diyor, heyecandan numarayı hatırlayamıyor, bulup geliyor bi yerlerden, yanlış numara çeviriyor bu seferde. çocuk, annesinin eteğine yapışmış, ağladı ağlayacak gözlerle gözünüzün içine bakıyor, elindeki ekmek parçasını geveliyor bir taraftan. sevmek teselli etmek istiyorsunuz onu, ama kıpırdamıyorsunuz bile yerinizden.

  kadın kocasına ulaşıyor nihayet, "hamdi nedir bunlar, eve niye haciz geliyor, hani sen kapatmıştın bu borcu" diyor ve ağlamaya başlıyor. annesini gören çocuk da başlıyor feryat figana. alıyorsunuz telefonu kadının elinden ve "beyefendi, borcunuzu ödeyecek misiniz, bakın evinizdeki eşyaları götürüyorum ben" diyorsunuz. karşınızdaki ses "o evden bi tane eşya çıksın, allahıma kitabıma vururum seni, aha bu kadar söylüyorum, bekleyin geliyorum oraya" diyor. kapatıyorsunuz telefonu. müvekkilinizi arıyorsunuz, avukat olmayan, (yani kalbi olan) müvekkilinizi. anlatıyorsunuz durumu, hani bi ümit ışığı arıyorsunuz, belki "tamam vazgeç, bi ay daha süre ver" filan diyecek. ama o, "kaldır p.zevengin evinde ne varsa avukat bey, kan kusturdu bize o şerefsiz, ödemeyecek yine, bi daha masraf mı yapacaz? diyor.

  icra memuru gözünüzün içine bakıyor, dışarda arabada bekleyen en az beş avukat ve on dosya daha var, daha onlara gidecek. "kaldıralım" diyorsunuz, telefonunu çıkarıp, kamyon ve hamal çağırıyor memur, on dakika sonra geliyorlar. "neleri yazalım" diye soruyor memur "televizyondan başla" diyorsunuz, hala çizgi film oynayan televizyon yazılıyor haciz tutanağına, "1 adet telefunken marka 55 ekran renkli televizyon 300.000.000 tl. mutfağa geçiyorsunuz, buzdolabını yazıyorsunuz. "hanımefendi boşaltır mısınız buzdolabını lütfen" diyorsunuz, ağlayarak boşaltıyor kadın buzdolabını. 3 elma, ıspanak, yumurtalar, akşamdan kalan yemek sıralanıyor mutfak tezgahının üstüne. banyoya geçiyosunuz sonra, çamaşır makinası çalışıyor, durduruyorsunuz, eşyaları çıkarıyor kadın, ağlaması şiddetleniyor, yabancı erkeklerin önüne çıplak çıkmış gibi, tecavüze uğramış gibi hissediyor muhtemelen kendini, ıslak iç çamaşırlarını çıkarırken makinadan. kafanızı öbür tarafa çeviriyorsunuz ama ne fayda? hamallar sökmeye başlamışlar bile makinanın fişlerini.

  on dakikada bitiyor işlem, dışarı çıkıyorsunuz, hamalın, taksinin parasını veriyorsunuz, ne yaptığınızın bile farkına varmadan, gidiyorlar, şakalaşıyorlar kendi aralarında bi yandan. sokakla başbaşa kalıyorsunuz, soğuğu farkediyorsunuz, üşüdüğünüzü. bir sigara yakmanız lazım acilen, buluyorsunuz paketi, yakıyorsunuz. aynı anda gerçekte ihtiyacınız olan şeyin bu olmadığını da anlıyorsunuz. boğazınızdaki düğümü çözmeye ihtiyacınız var sizin, hem de bir an önce. az ilerideki parka gidip oturuyor ve çözüyorsunuz düğümü.

  avukat oldunuz işte artık, bravo size.

  evet, kalpsizdir avukatlar, ben şahidim.
  BEN NE DİYİM Kİ ŞİMDİ BU YAZIYAA... AVUKATLIK MESLEĞİNİ BU KADAR SEVEN BİRİSİ OLARAK, HUKUK İLE BU KADAR İLGİLENEN BİRİSİ OLARAK; BU YAZI KARŞISINDA ÇOK ÜZÜLDÜĞÜMÜ VE BENİMDE BOĞAZIMIN DÜĞÜMLENDİĞİNİ SÖYLEMEDEN EDEMEYECEĞİM...

 5. #34
  Kayıt Tarihi
  Sep 2006
  Nerede
  Mersin, Turkey.
  İletiler
  177
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  Aynen katılıyorum...

 6. #35
  Kayıt Tarihi
  Nov 2007
  İletiler
  7
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  Alıntı OMERYASA rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  06-09-2007 günlü bir mesajda "bu yazılanlar gercekten yapılıyormu?ama gercekten ıyı para alınıyor be drlardan fazla vızıte ucretlerı var 90 ytl"
  denilmiş.
  Bunu söyleyen vatandaştan rica ediyorum. Bir gün bir adliye yakınındaki bir avukatın yazıhanesine gidip sabahtan akşam kadar orada oturup beklesin, bakalım kaç kişi gelip danışma ücreti verecek. Ertesi gün de bir hastane yakınındaki bir doktor muayanehanesine gidip sabahtan akşama otursun kaç kişi muayene ücreti ödeyecek. Ondan sonra bilgi sayarın başına oturup gözlemini buraya yazsın.
  Ömer bey size bizzat şahit olduğum bir olayı anlatayım dr. ile avukat arasındaki farka bide o açıdan bakın.Adapazarında sene 2002 bir yapı kooperatifi ile alacak meselemiz var ben dahil üç arkadaş o yıl için alacağımız yaklaşık 5 milyar lira Adapazarı adliye sokağında nerede ise konuşmadık avukat bırakmadık hepsi haklısınız kazanma şansınız % 100 diyor sonra kooperatiften alacağınız ne kadar diye soruyor.e işte üçümüzün 5 milyar deyince başlıyolar ajandayı karıştırmaya sonra kusura bakmayın işlerim çok yoğun bu dava ile ilgilenecek vaktim yok deyip uğurluyolar.En sonunda bir yaşlı avukat dürüstçe kardeşim haklısınız kazanırsınız ama meblağ az pu para için uğraşacak avukat bulamazsınız uğraşmaya değmez dedi oda kapıyı gösterdi.Şimdi burada danışma ücreti ödemelimiydik
  Bide Dr. muayenehanesine gidin hastanede dövmekten beter eden dr.lar muayenehanede vizite ücreti için sağlam yerlerinizi bile olsun bi kontrol edelim içimiz rahat etsin diyor.

 7. #36
  Kayıt Tarihi
  Sep 2006
  Nerede
  ist
  İletiler
  344
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Avukat Kullanma Rehberi

  Alıntı Av.Fırat Bayındır rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  AVUKAT KULLANMA REHBERİ

  -Avukatlar milyonlarca kanun maddesini hatta yönetmelikleri ezbere bilmelidir.
  -Sorununuz hukuki olsun veya olmasın her saatte her yerde ona danışabilirsiniz
  -Avukatlar uyumaz,aile düzenleri yoktur.O nedenle haftanın her gün ve saatinde aramaktan çekinmeyin.Kadın veya erkek olsun avukatınızı nereye isterseniz çağırın gelirler, gelmezlerse fevkalade ayıp ederler.
  -Her nekadar Türkiye Barolar Birliği tarafından "danışma ücrete tabidir" denilse de inanmayın.Doktorların muayene ücretini mutlaka ödeyiniz ama avukatın ücreti diye bir şey düşünerek strese girmeyiniz.
  -Yılların bilgi birikimine dayanarak da olsa ,sadece iki cümle kurmak için para alınmaz, hele sizi falanca dost göndermişse hiç para alınmaz.Ama doktor "bir şeyciğin yok 2 saat uyu geçer" dediğinde vizite ücreti mutlaka verilmelidir.Çünkü size beş dakikasını ayırmıştır.
  -Avukat dava masraflarını cebinden yapar. Siz bunu dert etmeyin Allah'ın avukatlara özel olarak para gönderdiğini hepiniz biliyorsunuz.Türkiye'de Allah bunu başka hiçbir meslek mensubuna yapmaz.
  -Dava harçlarının yüksek olması durumunda, bilirkişi ücretini fahiş bulduğunuzda doğrudan onlara kızıp söylenebilirsiniz.
  -Dava aşamasında,mutlaka bildiğiniz tüm avukat,emekli hakim,zabıt katibi ve hatta başından buna benzer dava geçmiş olan tüm dostlarınıza ve bakkalınıza danışıp avukatınıza iletin.Onların fikirleri avukat için önemlidir.Nasıl olsa işinizin masraflarını o yaptığı içinhiç olmazsa hukuki bilgileri de siz ona aktarın
  -İşin başlangıcında size davanızın kazanılmasının çok zor olduğunu, hatta haksız olduğunuzu söylemiş olsa bile, dava kaybedildiğinde bu gene sadce avukatın suçudur.
  -Siz adam öldürmüş olabilirsiniz ama beraat kararı alamayan avukat hatalıdır.
  -Boşanma davanıza bakıyorsa eğer, saat başı arayıp konu ile ilgili veya ilgisiz son gelişmeleri lütfen ona bildirin.Kayınvalidenizin,görümcenizin dedikleri, sabahı beklemeyecek kadar önemlidir avukat için.
  - Davanız uzayabilir.Bu durum hakim değişikliği,bilirkişinin raporunu geç vermesi, duruşma tarihinin uzun aralarla verilmesinden kaynaklansa da iktidarı ele geçirip bunları düzeltmediği için yine avukat sorumludur.
  -Davanıza bakan hakimi veya savcıyı tanıyan bir yakınınız varsa mutlaka onu devreye sokun, böylece probleminizi avukatsız çözebilirsiniz.Zaten hakim ve savcılar da sizden bunu beklerler ve bu çok hoşlarına giden bir yoldur.
  -Davanızda göstereceğiniz tanıkların ne bildiğinin önemi yoktur.Kanuna aykırı olsa da avukat, sizin için onlara ne diyeceklerini öğretmelidir. ( Hatta duruşmada tanıklarınızın şaşması halinde dahi avukat sorumludur)
  -Bir borcunuz dolayısıyla hakkınızda icra takibi yapılmışsa bunu tek sorumlusu alacaklınızın avukatıdır. Bu avukat evinize veya işyerinize hacze geldiğinde ona dilediğinizi yapma hakkınız vardır.Küfür edin, tehdit edin hatta öldürün.İşte bu konuda özgürlüklerin en genişine sahipsiniz.
  -Karşı tarafın avukatı, artık meslektaşımız değil bizim düşmanımızdır.Adliye koridorunda onunla sohbet ediyorsak, bu aslında iki yakın arkadaş olmamızın değil,sizi satmış olduğumuzun bir göstergesidir.
  -Avukatınız Amerikan filmlerinde görüldüğü gibi uzun uzun savunma yapamıyorsa, yargıcı bir yana atıp tanıklara kendisi soru sorarak onların yalanlarını ortaya çıkaramıyorsa beceriksizliğine verin.Hatta bu avukat duruşmaya tam olarak saat kaçta girileceğini bile bilmez, sizi duruşma kapısında bekletirse onu azledip tazminat isteyin.
  -Sizin işinizi yaparken avukatın tek amacı adalet, daha doğrusu sizin için adalet olmalıdır.Ona para teklif etmenize gerek yoktur.Avukat başka işlerden kazanır parasını.Kumarmış,kadın veya beyaz zehir size ne, nereden kazanırsa kazansın önemli olan size bedava çalışmasıdır. Hatta isterseniz öğlene doğru gidin de size yemek ısmarlasın.

  (İstanbul avukatlarından Ömer Yasa'nın "Yargı çevrelerine göre İstanbul rehberi" isimli broşüründen alıntıdır.

  Şunu da hatırlatalım, sayın Ömer Yasa uzun yıllar hakimlik yapmış daha sonra avukatlık mesleğini icra etmeye başlamış,kürsünün her iki yanında yer almış bir üstadımızdır.  ceteris paribus

  Hatırladığım kadarıyla sayın meslektaşın yazdığı kitap hala İstanbul adliyesinde sunumda... Adliye de olduğum bir gün okudum bir kısmını..
  Konu FUTURE tarafından (05-03-2009 Saat 22:24:48 ) de değiştirilmiştir.

 8. #37
  Kayıt Tarihi
  Sep 2010
  Nerede
  Türkiye
  İletiler
  1.574
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat Kullanma Rehberi

  Alıntı Av.Bülent g rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  gerçekten tebrikler fırat bey söylenecek başka bişey kalmamış,
  sevgili sant bir söz varmış ''herkez yarım doktor ve yarım avukatmış, yarım doktor canından yarım doktor da insanı malından edermiş'', maalesef böyle
  ''Altı üstü üç kez duruşmaya girdin bu kadarı çok bile'' ve av. bedelinin üçte birini ödüyor. Olay nemi savcılık yirmi küsür sene istiyor sanık müvekkil ağır cezaya sonuç beraat bu olay yakın zamanda bir av.arkadaşımın başından geçti sanıkta arkadaşım ama kusur av.ta gecesini gündüzüne katıp çalışacağına hafta sonlarını ailesiyle geçirip evine iş götürmeseydi arkadaşımda ceza evinde istirahat etseydi ancak o zaman bu parayı hak ederdi?!!!

 9. #38
  Kayıt Tarihi
  Dec 2010
  Nerede
  konya
  İletiler
  2
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat Kullanma Rehberi

  Ben avukat değilim. Ancak idari mahkemelik bir işim oldu. Yazılanlardan bazılarını da yaşadım. Evet bizlerin de hataları var. Ancak bizler hele haksızlığa uğramışsak, kurtarıcılarımız gibi gördüğümüzden avukatları, beklentilerimiz de hali ile fazla oluyor. Avukatlar gidecekleri yolu biliyorlar o yüzden rahat davranıyorlar. Bizler önümüzü göremediğimiz için avukatlarımızın rahat tavırlarını ilgisizlik olarak yorumlayabiliyoruz.

 10. #39
  Kayıt Tarihi
  Aug 2015
  Nerede
  mersin
  İletiler
  30
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat Kullanma Rehberi

  Allah avukatlara yardım etsin :D

+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234

Benzer Konular :

 1. Avukat Rehberi
  Merhaba, İnternet projesi olarak hayata geçirdiğimiz web sitelerimizden birisi olan https://avukatlar.info.tr verileri zaten internette yer alan...
  Yazan: Avukatlar.info.tr Forum: Bilişim Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 26-04-2019, 00:38:05
 2. Video: Bedava Avukat Rehberi
  https://www.hukuki.net/vbtube/upload/thumb_link/9770_2380.jpgBir müvekkil olarak bir avukata yapmamanız gereken şeyler. Bedava avukat rehberi,...
  Yazan: admin Forum: HukukTube Video Yorum
  Yanıt: 1
  Son İleti: 11-02-2015, 16:52:27
 3. Video: Avukat Kullanma Kılavuzu
  https://www.hukuki.net/vbtube/upload/thumb_link/807_1339.jpgAvukat kullanma kılavuzu İstanbul barosu avukatlarından Ömer Yasa'nın "Yargı çevrelerine...
  Yazan: admin Forum: HukukTube Video Yorum
  Yanıt: 1
  Son İleti: 11-02-2015, 16:50:23
 4. Hapis Kararına İtirazım ve Avukat Hakkında Açılan Görevi Kötüye Kullanma Davası
  Hayırlı Geceler Arkadaşlar Bi Konuda Yardımınıza İhtiyacım Var Cevap Veren Vermeyen Herkese Şimdiden Teşekkürler Ben im Hakkımda 2009 Yılında...
  Yazan: ibesya Forum: Ceza Muhakemesi Hukuku
  Yanıt: 9
  Son İleti: 07-01-2013, 13:05:01
 5. Kullanma kılavuzu veya kullanma talimatı
  Verilme zorunluluğu her ürün için geçerli değil mi? Mesela kredi kartları için kartı üreten kuruluşların kullanma talimatı vermesi gerekmez mi? ...
  Yazan: ayfer0607 Forum: Tüketici Hakları
  Yanıt: 0
  Son İleti: 11-04-2008, 22:33:50

Bu sayfada bulunan kavramlar:

hakim omer yasa

Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.