Merhaba,

Aile Mahkemesinde Aile Birliğinin sarsılmasına ilişkin (aldatma) açılan boşanma davasında çıkan karar ile aldatma ispatlanmıştır.
1- Mahkemenin Kararını
2- Aldatma eylemine ait bazı kurumlardan gelen delillerini

Bu iki maddede geçen evrakları gazeteye ilan vermek suç teşkil eder mi?

Sadece 1 maddeyi bile vermek hukuki anlamda cezası var mı?

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.