köyde bulunan tarlamız karşılığında şehir merkezinde ev yaptırmış babam eniştesine 1985 yılında. anlaşılan şartlara uymadığı için tarlanın bir tanesi çıkarmış el senedinden ve senedi o şekilde tanzim etmiş.yalnız enişte bey 1985 yılından bu yana zorla tarlayı ekip biçiyo. babam kaç sefer uyarmasına rağmen bir türlü çıkaramadı. kardeşlerine söyledi olmadı. bizde şehirde yaşadığımız için çok fazla ilgilenemedi. lanet olsun dedi bıraktı. çüünkü sağlığını etkilemye başlamıştı. şimdilerde herkesin üzerine tapu yazılmaya başladı teker teker arsalar. o tarlayıda kardeşleri babamın üzerine yazdırmışlar. şimdi de enişte bey bizi mahkmeye vermiş veşubat ayında mahkeme var. o tarihten bu yana ekiyorum diye ve o tarihte hazırlanan el senedinin üzerine de o tarlayı ekleme yapmış. kağıttaki yazıyı benzeterek. ama el senedinde verilen tarla miktarları açıkça belli. oynama yaptığı açıkça belli. babam beyin kanamsı geçirdi rahatsız vekaleti üzerime alıp hakkımızı savunmak istiyorum. ancak nasıl olacağını bilmiyorum. bana yardım ederseniz çok sevinirim