Merhaba Biz eşimle 2011 yılında anlaşmalı bir şekilde boşandık

ama aradan 2 ay geçtikten sonra tekrar birleştik ve resmi nikah olmadan yaşamaya başladık
bu süre zarfında ne derse yapmaya çalıştım... barıştığımız dönemde Kendisi antalya da anne ve babasının yanındaydı buraya gelirsen
barışırım dedi ve gittim anne ve babasının evinde kaldım orda sezonluk bir iş buldum sezon bitince işten çıkardılar ve bende hazır iş yok biraz ailemin yanına gideyim dedim 2 hafta sonra gelirim dedim ve oğlumuda aldım İstanbula gittim ama bu sefer de tlfn la antalyada durmak istemediğini belirtti ve bana orda iş bul evi oraya getir dedi bende aramız bozulmasın diye nederse yapıyordum istanbulda bir tanıdığın yanında işe başladım ve evi istanbula taşıdım istanbulda çalıştığım yerin işleri biraz bozulunca bu sefer tatsızlık çıktı ve gitti akrabasından 3500 Tl lik bilezik borç alıp ben eve yazılıcam ev alıcam ve kefili babam yapıcam diyerek anne ve babasının yanına gitti ve bu parayı 1 ayda orda harcadı ve bu sefer bu parayı ödemezsem herşeyi bitireceğini söledi bende bankadan kredi çekip borcu ödedim ve kendisinede 3000 tl para yolladım herşey aramız düzgün olsun oğlumdan ayrı kalmayayım diye çünkü inanın oğlum bana çok düşkün ufaklıktan beri altını ben bezler sütünü ben ısıtır her şeyini ben yapardım çünkü çocuk annesinin yapmasını istemezdi bağırıp çağırdığı için
bizim nikahımız yoktu bunun rahatkığınla beni istediği zaman evden kovup sonra tekrar barışıyordu ve ben sürekli bunları yaşadığım için düzgün bir yerde çalışamıyordum ve bu aralar başka kişilerle tanışıp konuşup gezmelerini yakaladım ama herkez bizi evli sanıyordu yani tek nikahımız yoktu ben neden bu şekilde hareketler yapıyorsun dediğimde biz ayrıyız bana karışamazsın diyordu ama evin kirası giderlerini felan elimden geldiğince karşılıyordum sonuçta aynı evde kalıyorduk canı nezaman sıkılıp beni evden kovanakadar bu sürekli, tekrarlanıyordu ben de katlanmak zorundaydım çünkü oğlumu başkasına bırakıp dışarda gezmeye bayılıyordu ben bunu ailesine dedğimde ise kendini savunur ve ben yanlış bişey yapmadım sadece arkadaşım diyerek bağırıp çağırıyordu ve kimsede üstüne gitmiyordu ama olan hep bana oluyordu çünkü oğlum ben seni istiyorum baba beni bırakma gitme dediği zaman herşeyi unutuyorum mahkeme oğlumu annesine verdiği için oda istediği gibi benimle oynuyor şu an bile bu yazıyı yazarken aramızda hiç bir sorun yoktu kendisi antalyada ben şuan da Adapazarın dayım babamın ufak bir lokantası var razamanda ona yardım edip gitmeyi planlıyordum oğlumda benimle..

Yani hep beni oğlumla tehtit ediyor nezaman sıkılsa al çocuğu diyor alıyorum ve 1 hafta sonra istiyor götürüyorum çünkü mecburum mahkeme gönleri görmem yasak bunu kullanarak istediği gibi oynuyor benimle oğlum 1,5 aydır benimle beraber annesine götürsem bakıcam kimse yok kendisi çalışıyor annesi çalışıyor yanı kimse bakamaz bi ara kreşe yazdırmaya karar verdik kreş için para yolladım onuda harcayınca bende sıkıldım artık ama burda annem oğluma gül gibi bakıyor ..

kusura bakmayın yazım uzun oldu daha çok şey var ama yazmıyorum kısaca

benim oğlumu almam için ne gibi bir yol izlemem lazım.. Not oğlum 2009 Doğumlu