Basamak yanına monte edilen bir klimaya çarpma sonucu kafamda 4 cm açılma var ve 6 dikiş atıldı. Konu ile ilgili olarak klima dış ünitesinin bağlı olduğu caminin görevlisi ile yaptığım konuşmada klimanın 2 yıl önce ... yetkili servisince montajının yapıldığını, o gün bu gündür klimanın orada olduğunu ifade etti. Türkiyede çok tanınmış olan klimanın genel müdürlüğüne mail gönderdim. Beni telefonla aradılar, geçmiş olsun dediler ve klimanın kendilerince takılmadığını ifade ettiler. Aynı gün klimayı 1,5 yukarı kaldırmayı da ihmal etmediler. Şimdi ben bu şirketi mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Yalnız elimde rapor vs yok sadece olay olmadan önceki klima durumunun resimleri, olay sonrası klimanın yer değişikliği resimleri, başımdaki yaralanmaya ait resimler var, İzmirin ünlü bir hastanesinin acil servisin de dikiş atıldı. Yalnız aceleden iş göremez raporu almayı unuttum. Acil Doktoru dava açmam durumunda benim durumum ile ilgili düzenledikleri tutanağı mahkemeye sunabileceklerini ifade etti. Cami görevlisi ısrarla yetkili servisçe montaj yapıldı diyor. Aceba dava açsam bir sonuca ulaşırmıyım. Avukat Abilerimden Yardım istirham ediyorum. Saygılarımla.