selamlar
Erdek turanköyde bir site içerisinde dubleks 3 katlı bir yzalığım var. Teras katında bulunan 25 mtk alanım sürekli güneş altında kaldığı için kullanamıyorduk. Burayı tamamen agaçdan oluşan pergüle ile gölgelik amacıyla kapattık. toplam 6 tane 10 a10 direk üzerinde tavanı lambiri ile kapandı. yanları ve önü tamamen açık olup yan komşularımızın teras bölümlerine kesinlikle girilmemiştir. Site içerinde diger komşularımızdan bir kaçı aynı alanın yerısını agaç veya plastik ile kapatmışlar. Lakin site yöneticisi biz tamamını kapattık diye bizi belediyeye şikayet etti. Biz evde olmadıgımız hafta içi belediye tarafından gelinip ruhsatsız ilave diye tutanak tutulmuş ve direklerin biri mühürlenmiştir. İş bu noktada bana yardımcı olmanızı istiyorum. Okuduklarımdan taşıyıcı kolon yapmadıgım agaç kullandıgım yanları kapatmadığım ve gölgelenmek için alan kazanmak amacı güttüğüm için ruhsata tabi olmayıp belediye ile işimin olmadığını düşünüyorum ama belediye bunu bilmiyormu hakkımda tutanak tutuyor. Acil biligilerinizi bekliyorum

saygılar herkese