+ Konuyu Yanıtla
9 / 30 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617181929 ... SonSon
81 den 90´e kadar toplam 297 ileti bulundu.

Konu: Tuncay Özkan ne zaman tutuklanacak?

Tuncay Özkan ne zaman tutuklanacak? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    İSTANBUL
    İletiler
    1.823
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Tuncay Özkan ne zaman tutuklanacak?

Alıntı Av.Ferda Aydın rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Denedim ben de dinleniyorum!ızgın: :p
    Bu arada benim telefon konuşmalarımı dinleyenlere allah sabır versin!:o

Hukuki NET Güncel Haber

Tuncay Özkan ne zaman tutuklanacak? konulu yargıtay kararı ara
    Tuncay Özkan ne zaman tutuklanacak? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    5.000
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mkocagul rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Telefon numarasının başına 2 konarak aranma bana tuhaf geldi.
    Kod yerine mi 2 konuluyor mesela? 205322404040 gibi yada numaranın başına mı 2 konmalı, 05322240404 gibi.
    Konuya fena halde takıldım. Her halde bu işin pek mantığı yok.
    Beyaz hocam bu zokayı nasıl yuttu acaba?
    Bu sadece sabit numaralarda çalışıyor :o
    Aslında 2 getirdiğinizde karşınıza birisi çıkarsa MİT, 3 getirdiğinizde birisi çıkarsa polis, 4 getirdiğinizde birisi çıkarsa jandarma dinliyormuş. :o :o :o

Diyelim ki telefonunuz 234 5678 başına 2 getirip aradığınızda aradığınız numara 2234 567 olur. 8'i çevirmenin bir etkisi olmaz. :p

Zekeriya Hocam yine oyuna gelmiş.

İletiler
    61
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

commodor1 nicikli üyenin yazdıklarına "sansür" uygulanmazken benim bu üyeye yazdığım tokat gibi cevaplara onay verilmiyor.

Siz kendi dünyanızda ancak "eşşek" koşturursunuz.

Siz çalın siz oynayın!

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sizde delil karartmada birdir bir oynarsınız sona kalanda kına yakar.
    Bedensel engeli olmayıp Beyinsel engellileri eyitmek gerkir önce

Nerede
    istanbul, kadiköy, Türkiye.
    İletiler
    5.539
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Hasan_Buyukavci rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    commodor1 nicikli üyenin yazdıklarına "sansür" uygulanmazken benim bu üyeye yazdığım tokat gibi cevaplara onay verilmiyor.

Siz kendi dünyanızda ancak "eşşek" koşturursunuz.

Siz çalın siz oynayın!
    Sizin tokat gibi cevaplarınızdan gerçekten o cübbeyi hak edenler utandıklarından belki onay vermemişlerdir şimdiye kadar Hiç böyle düşündünüz mü ?
    Çünkü bu cübbeyi giyen birisi

Flaş Flaş Flaş...
    Şok da şok da şok...(amannnnnnnnn yandan)

Türkiye Cumhuriyetinin Anayasasının 1. maddesi değiştirilmiştir.
    Yapılan son gözaltılarda sayın savcı "yanlış" kişileri hele hele vatanına milletine gönülden bağlı Cumhuriyet Gazetesine ise "karşılıklı borç doğuran" bir özel hukuk sözleşmesi ile bağlı kişileri gözaltına almış bu olay neticesinde ortaya çıkan infialin ürünü Anayasanın 1. maddesinin değişikliği olmuştur.

Yeni metne göre:

I. Devletin şekli
    MADDE 1. – Türkiye Devleti bir Oligarşidir.

Bu maddenin uygulamada çıkaracağı problemlerin giderilmesi için uygulayıcı konumundaki kişilere özel hizmet içi eğitimler verilmeye başlanmıştır. Eğitimlerde "Mustafa Balbay'ın, paşaların, maşaların, Cumhuriyet Gazetesi malzemecisinin" herhangi bir adi suç sebebiyle gözaltına alınamayacağı yönünde örnekler verilerek ve kur-pratikler çözülerek değişiklik özümsenmeye çalışılmaktadır.

Ne diyelim hayırlı uğurlu olsun!

Hele hele böyle kendini bilmez ukalaca anayasayı tahkir ve küçümseyen yazılar yazarak mesleğe yüzkarası olarak başlamaya namzet birisinin yazılarını rezil olmasın diye yok ederdim. Ama beklemişler anlaşılan uyanır ben ne yapıyorum yahu ben hukukçuyum demesi gerekir diye ama heyhat. Bıngıldak durunca böyle oluyor demekki.

Alıntı:
    gecem1970 rumuzlu üyeden alıntı
    1. Bombalar patladı.
    2. iddaneme uyapa uymadı.
    3. iddanemeye ek yapacak dendi. Kimbilir hangi bahara kaldı.
    4. Taraf hazırlandı ama gelen giden olmadı.
    5. Cumhurbaşkanı takip edilemeyen görüşmeler yapıyorum dedi

Ne oldu? Hesaplar tutmadı da suçlular elimizde ama suçu bulamadık diyemeyenler baskı yapıldı diyecek onun alt yapısı çalışmalarımı başladı?

Ne diyelim.. Alışıksınız siz Kıvırın yandan....

Bu davanıyı siz kendinizce sonuçlandırmışsınz ve beraatleri verip geçmişsiniz.
    Dava sonucu her halükarda sizi memnun etmeyecektir.
    Ben beklemekte fayda var diyenlerdenim. Dava dosyası veya deliller hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadan birileri hakkında mahkumiyet kuramayacağım gibi beraatede karar veremem.

Biz yargı kararları karşısında karar uygun hareket etmeyi biliriz. Ancak sizin gibileri doğrultmak imkansız gibi...
    Kendi yazısında ki ucubeyi görmeden anayasa ihlaline anayasayla dalga geçtiğini TSK yı küçük düşürdüğünü anlamayan küçük bir beyin için büyük bir laf etmişsiniz. Tabiiki beyin küçük olup bıngıldak sarsılıp ''travma'' geçirince böyle oluyor...

Paşaların maşaların gibi aşağılık bir deyimi kullanabilen köhne ve zavallı bir zihniyete cübbe giydi diye paşalık yoktur diye anlatmak ne kadar zor değil mi? İsmini ağzına aldığı Mustafa Balbay'ın kestiği tırnak kadar aklı ve zakası olmayanın ona laf etmesine izin veren sisteme biz demokrasi diyoruz bakın sizde ondan yararlanıyorsunuz. Mustafa Balbay ın tırnağı sizin tüm bilginizi geçer bilir misiniz ? Onun demokrasiye saygısı Cumhuriyete sahip çıkışı Atatürkçü oluşunun tırnağı olamayacak zavallı ona laf ediyor işte demokrasi...

Soros çocuğu feto bozuntusunun pek konuşmaya hakkı yok bu ülkede bu ülke satılık değil başka kapıya ruhu kalbi cübbesinden kara kişi...

Alıntı:
    commodore1tr rumuzlu üyeden alıntı
    Hukuk fakültesi öğrencisi cübbe giymiş...
    Şaştım bizim bakkala gittim sigara almaya cübbe satmaya başlamışlar ne kadar ucuzlamış....

Çocuk Koruma Kanuna göre 18 yaşını doldurmayan kişi hukuken çocuktur.
    Tütün ürünlerinin zararlarının önlenmesi hakkındaki kanuna göre ise çocuklara sigara satmak yasaktır. Umarım gittiğin yerde sigara alıpda kanuna aykırı eylem içerisine girmemişsinizdir.

Gerçi girseniz kaç yazar, sizi gidi oligarklar siziiiiiiiii...
    Buda tokat gibi cevap diye yazdığın yazı kalsın burada bakan vayyydesin vayyyyy commodore1tr a ne tokat gibi yanıt vermiş... Breh breh brehhh commodore1tr uyuyamaz artıkkkk...

Sen benim yaşımı bırakta dua et senin gibileri koruyan kanun daima var. Beni 1' ime kadar korumuş yaklaşık 24 senedir korumaya ihtiyacım yok. Ama seni insan hakları kanunları sonsuza dek koruyacak, korkma; yaz, sall yalakalık yap soro' a; ATATÜRK ü bize bırak zaten anlamazsın dedim ya koruma altındasın . IQ düzeyi 18 in altında olan embesiller hayat boyu hacir altındadır . Hadi yırttın gene Seni tokatçı seni...

İletiler
    613
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Büyükavcı,

Büyük harflerle yönetim biçiminin artık oligarşi olduğunu ilanınız öncesi kimse davanın sonucuna ilişkin bir yorum yapmadı farkındamısınız bilmem. Sizin iddanıza sizin tarzınızda yanıt verilmesi neden sizi bu kadar öfkelendiriyor anlamadım? Beratları verip geçen sebebini oligarşiye bağlayan sizdiniz unuttunuz mu? Göbek atanda...
    Eğer iletilerinizi okumadan göndermeye devam ederseniz tokat gibi cevaplar almak sizi şaşırtmamalı.

Sonradan gönderdiğiniz seviyesi gittikçe düşen cevaplarınız için boşuna aynı düzeyde cevap beklemeyin.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.042
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Ergenekon operasyonu kapsamında şu ana kadar tutuklananların sayısı 58:

Emekli askerler:
    Hurşit Tolon (Emekli Orgeneral)
    Şener Eruygur (Emekli Orgeneral)
    Atilla Uğur-Emekli Albay
    İbrahim Özcan-Emekli Astsubay
    Kemal Aydın-Emekli Albay, Maliye Müfettişi
    Veli Küçük- Emekli Tuğgeneral
    Fikret Emek-Binbaşı
    Oktay Yıldırım-Astsubay
    M.Fikri Karadağ-Kurmay Albay
    Zekeriya Öztürk-Yüzbaşı
    Mahmut Öztürk-Başçavuş
    Muzaffer Tekin-Yüzbaşı
    Orhan Tunç-Astsubay

İŞÇİ PARTİLİLER

İP Genel Başkanı-Doğu Perinçek
    İP Genel Sekreteri-Av.Nuret Senem
    İP Gen. Bşk Yard. ve Ulusal KanalGen. Yayın Yön.-Ferit İlsever
    İP MKYK Üyesi ve Aydınlık Dergisi Gen. Yay. Yön.-Serhan Bolluk
    İP MKYK Üyesi-Adnan Akfırat
    İP Basın Bürosu Başkanı-Hikmet Çiçek
    Ulusal Kanal İzmir Temsilcisi-Hayati Özcan

ÖĞRETİM ÜYELERİ

Doç Dr. Ümit Sayın
    Doç Dr. Emin Gürses

DERNEK BAŞKANLARI VE ÜYELER

ATO Başkanı-Sinan Aygün
    ADD Kadıköy Başkanı-Birol Başaran
    Kuvva-i Milliye Derneği Genel Başkanı-Bekir Öztürk
    Kuvva-i Milliye Derneği Teşkilat Başkanı Hüseyin Görüm ve yeğeni Rasim Görüm
    Kuvva-i Milliye Derneği Teşkilat Başkan Yardımcısı-Kahraman Şahin
    Kuvva-i Milliye Derneği yöneticilerinden-Murat Çağlar
    Kuvva-i Milliye Çaycısı-Erol Ölmez
    SESAR Başkanı-İsmail Yıldız

GAZETECİLER

Yayınevi Sahibi-Durmuş Ali Özoğlu
    Cumhuriyet Gazetesi Eski Çalışanı-Halil Behiç Gürcihan
    Cumhuriyet Yazarı- Vedat Yenerer
    Gazetaci- Yazar-Ergün Poyraz
    Gazeteci-Ümit Oğuztan
    Gazeteci Yazar-Muammer Karabulut

DİĞER TUTUKLULAR

JİTEM'ci Osman Gürbüz
    Muhasebeci-Barbaros H. Altuntaş
    Susurluk Hükümlüsü- Sami Hoştan
    Güvenlikçi Muhammet Yüce
    Başkomiser- F.K.
    Av. Kemal Kerinçsiz
    Emlakçı- Oğuz Alpaslan Abdülkadir
    Bilgisayar Mühendisi- Gazi Güder
    Akaryakıtçı-Mehmet Demirtaş
    Serbest Meslek-Muzaffer Şenocak
    Bancan İnşaat Tah.Ltd. Şti. Genel Müd. Yard.-Aydın Yüksek
    Fizyoterapist-Yalaz Angil
    Şantiye Şefi-Vatan Bölükbaşı
    Bilgisayarcı-Erkut Ersoy
    Esnaf-H. Gazi Oğuz
    Ayakkabıcı-Abdullah Arapoğlu
    Sanayici- Hayrettin Ertekin
    Altın Tamircisi-Abdulmuttalip Tongar
    Selim Akkurt

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kurucu Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan, Yardımcısı Yasemin Çogar olan "Taraf Gazetesi", yayın hayatına başladığında: bu gazetenin, Türk Ordusu'nun Pentegon güdümünü kabul etmeyen onurlu Türk Generallerini, ülke bütünlüğümüzü ve bağımsızlığımızı korumaya çalışan vatansever insanlarımızı gözden düşürmeye yönelik bir yayın politikası izleyeceğinden hiç kimse kuşku duymamıştı ve haklı da çıktılar.
    " Taraf Gazetesi'nin gerçek finansörü kim?"
    Sorusuna cevabı ise, henüz verile bilmiş değil.
    Şüpheliler arsında en çok Fethullah Gülen ve CIA'NIN ADI GEÇTİĞİNDEN;
    bu konu, bir an önce açıklığa kavuşturulmalıdır.
    Serdar Akinan'nın değerlendirmesi şöyle(Akşam Gazetesi/23,06,2008)"
    "Mesleğe kısa pantolonluken, Milliyet'in satış servisinde başlayan biriyim...
    Kurt gazetecilerin itifakla yorumu şudur:
    50 bin tirajın altında, hiç de ucuz olmayan bir bordro ile, doğru düzgün reklam almadan gazete çıkarmak, çok çok iyimser bir tahminle ayda en az500 bin dolar net zarar yazmak demektir.
    Taraf, Alkım yayınları tarafından çıkarılan bir gazete...
    Ahmet Aktan milleti ve etrafındakileri kandırabilir ama, meslekten biri olarak şunu açık yüreklilikle söyleye bilirim, bizim mahalleyi kandıramaz.
    Alkım Yayınları matbası gece vakti gizli gizli para basmıyorsa bu gemi yürümez.
    ...Taraf, silahlı kuvetler ve yüksek yargıyı hedef alan ve yıpratan yayınlar yapıyor.
    Taraf nerde basılıyor?
    Zaman Gazetesi'nin baskı tesislernde...
    Kağıdı kalemi aloyorum elime hesaplıyorum, işin içinden çıkamıyorum.
    Ben de haklı olarak soruyorum.
    Bu değirmenin suyu nereden geliyor?"
    Sedat Sertoğlu, bu konuyu araştıranlara şöyle ışık tutuyor(AkşamGazetesi/23.06.2008):
    "Son zamanlarda gerek Genelkurmay ve gerekse Anayasa Mahkemesi'ne ilişkin bilgiler, telefon kayıtları, fotoğraflar havada uçuşuyor.
    Peki nasıl oluyor bu?
    ...CIA ve KGB kızdıkları bazı ülkelerde, doğruluğu hakkındaki kesin bilgilere sahip olunmayan bu tür belgeleri, o ülkelerde tirajı yüksek olmayan gazetelere ulaştırırlar ve ülkeyi birbirine katarlar...
    Her Ülkede maaşlı adamları vardır.
    Çalıştıkları ülkelerde bazen resmi kimlikleri bazen de"Vakıf ve sivil toplum kuruluşu kimliği altında' faliyet gösterirler.
    Bu vakıf ve sivil toplum kuruluşlarını kendileri kurarlar, parasını kendileri öderler ama hiç ortada gözükmezler.
    Ortada olanlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaslarıdır.
    Ya saflıklarından bu oyuna alerolurlar veya para alırlar.
    CAI ise, hep perdenin arkasındadır.
    Ajanlar bazen "iyi bazen"kötü polis"olurlar.
    Bir ajan iyi ise, öteki kötüyü oynar.
    Bakın ne yaoıyor bu ajanlar:
    Örneğin sizin bilgisayarınıza uydudan girip, dosyaların şifrelerini öğrenirler.
    veya içerideki adamlarından temin ederler.
    Sonra bu şifreyi dışarıdaki bir kişiye verirler.
    Olmadı kendileri kullanırlar.
    O kişi veya ajan, bu sayede dışarıdan sizin bilgisayarınıza girip istediği dosyayı word olarak indirir.
    Arasanız da bulamazsınız bu kişiyi ve indsirdiği dosyaların neler olduğunu.
    Sonra uygun zaman beklenir ve bu dosyalar birden ortalıga çıkıverir..
    Unutmayın ki CAI ve öteki Amarikan haber alma örgütleri için dost' ülke diye bir kavram yoktur.'
    O andaki çıkarları neyi gerektiriyorsa onu yaparlar...
    Hem ABD Dışişleri Bakanlığl, hem CIA ve hem de Pentegon bu işlerin içinde olabilir.
    Milli duruş" sergileyen her kiş ve kurum: bundan sonra da Taraf ve benzeri gazetelerin, bazı sivil toplum kuruluşları, partiler ve cemaatlerin saldırı hedefi olmaya devam edecektir.
    O kişi ve kurumlara sahip çıkmazsak: onurlu bir millet olarak yaşayamayız ve ülke bütünlüğümüzü koruyamayız.

27/Haziran/2008 Sözcü. Vural Savaş

İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

tuncay özkan nezaman tutuklanır anayasanın nezaman talebi dorultusundan nezaman evraklar incelenirse ozaman bügün türkiye nufusukadar evrak incelenecek yanlış degil adalet herzaman dogruların yanındadır kuşkusuzdur

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.042
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Baba oğul ALTAN'lar(Ben onlara DALTON'lar diyorum.) her devirde yollarını bulurlar!

Turgut Kazan önüne geleni mahkemeye veriyor ama bir sonuç çıkmıyor.

Özden Örnek in günlükleri iddianameye girmemiş. Bu benim için çok büyük bir sürpriz oldu.

+ Konuyu Yanıtla
9 / 30 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617181929 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: