Merhabalar;
12.11.2010 tarihinde bir internet sitesinden bir 40inch 3d lcd tv aldim odedigim tutar 2245 tl idi.Urun Kago firmasi araciligiyla tarafima gonderildi.Kargo firmasi urunu babama teslim etti.Urunun kurulumunun yapilmasi icin Servisini aradim onlar bir sure salladir nyeseki 3-5 gun sonra kurulum yapaya geldiler.Kurulum yapilirken urunun kutusunu actilar ve baktiklarinda urunun lcd panelinin kirik oldugunu ayrica tv nin kumandasinin bulunmadigini bababa belirtmisler.Bunun uzerine urunu rapor tutacagiz diyerek teslim alip goturmusler.Daha sonra servise gittim ve tutanagi teslim aldim.Ilk isim firmayi aramak oldu.Aldigim firma ile defelarca gorusmeme ragmen konuyu aydinliga kavusturamadik ne parami geriye alabildim nede baska bir tv.Firmadan umidimi kestim ve ilk isim tuketici hakem heyetine gitmek oldu.Orada bir gorusme yaptim.Konunun Yargiya gitmesi gerektigine karar verdim.Daha sonra Sakarya Adliyesine giderek Asliye Hukuk Mahkemelerinde Firma Hakkinda Davami Actim.Dava Gunu Geldiginde Durusmama ciktim.Konuyu Birde Durusma esnasinda aynen dilekcemde yazidigim gibi anlattim.Tv nin bedelini istedigimi belirttim.Davayi kazandim.Karar teblig edildikten sonra Tv yi aldigim firma tehir icrali temyize gitti.Aradan tam 1 yil gecti yargitaydan karar 17.11.2011 tarihinde geldi.Yargitay yerel mahkemenin kararini onadi.Bu durumda Simdi Firma ile gorusme yapiyorum.Urun bedelini odiyekler fakat hala salliyorlar.Bugun 06.12.2011 avukat ile gorustum 3 gun icinde tekrar gorusecegim.Sayet Urun bedelini yatirmazlar ise Hemen adliye gidip haklarinda haciz karari cikartacagim.Simdi Benim Degerli Avukat Kardeslerimden ogrenmek istedigim konu Bu Firma Hakkinda Sahsimi Magdur etiikleri icin tazminat davasi acabilirmiyim.Sayet acabilir isem ne kadar tutarli bir tazminat davasi acmaliyim.Bilgilerndirirler ise cok memnun olurum.Simdiden Cok Tesekur Ederim Saygilar Sunarim.