Çatı dubleksi daire sahibiyim. Karşı dairemdeki kişi mütahitin iş ortagı bina oturum izni alınmadan önce kendi çatı katlarında oynama yaptılar(Çatıyı yükselttiler). Belediye ile aralarında anlaşmazlık çıkmış ve belediye çatı nedeniyle mütahhite, daire sahibine ve bana ceza vermiş. Encümen kararı 13/07/2010 ben bu durumu vergimi ödemeye gittiğimde öğrendim ve Belediye Başkanlığına itiraz ettim. (Bana ait bölümde hiç bir şekilde oynama yok, fotograflar ile ispatladım. Bu arada C. Savcılığında da soruşturma yürütülüyor) Bana herhangi bir tebligat yapılmadı ve bana ait bölümde herhangi bir çalışma yapılmadı diye. Cevap ilginç 13/07/2010 tarihinden önce bu konuyla ilgili belediyemize bir başvurunuz olmamıştır bu nedenle talebiniz degerlendirilememektedir diye. Süre 60 gün geçmiş ama benim suçum yok. Çatı tüm kat sakinlerinin sayılır (Belediye görevlisi -imarda raporu yazan vatandaş- sizin çatı katınızda yeriniz var gibi saçma bir neden öne sürdüğü için ismim bu kararda yer almış.) Bu konuda nasıl bir yol izlenmeli.