iyi günler ben 29.04.2016 tarihinde general mobile elite 32gb cihaz aldım bu cihazı 1 yada 2 ay kullandıktan sonra hep bir sorun yaşattı bana ilk sahibide 1 kere aynı sorundan göndermiş bende 3 kere aynı sorundan gönderdim telpa teknik servise ve 3 kere yazılım 1 kere ekran değişimi yapıldı fakat ekran 2.el bir ekranla değişti yine sorunları devam ediyor cihazın bunun üzerine tüketici hakem heyetine başvurdum başvururken 4 kere gittigine dair servis formunu faturasını ilk sahibinin hesabına 500 tl yatırdıgıma dair banka makbuzunu ilk sahibinin aynı gün içerisinde bana bi satış sözleşme kagıdı bir tutanak kagıdı birde kargo fişi kagıdını gönderdi bunların hepsininde herbirinden 2şer tane olmak üzere tüketici hakem heyetine verdim ve tüketici hakem heyetindeki memur bu cihazı 2.el olarak 500 tl ye almışsın fatura tutarı 1100tl fakat sana 500 tl iade edilir denildi ve bedel iadesi anlaşmazlık tutarına 500tl yazıldı bu şekilde olmasımı gayet makul yoksa 1100 tl yazılmasımı memur ben istersen anlaşmazlık tutarına 1100tl yazayım red kararı çıkar çıkmazsa bile avukat bunu yemez ve vatan computer sana dava açar davalık olursun dedi ben bu konulara yabancıyım bilgisi olan bi arkadaşım bana yardımcı olursa duamı alır kafam çok karışık