Ben bunları yaşadığım için biliyorum,aklın varsa git 5 bin tl kredi çek öde ,sana şunu söyleyim eğer boşanma davası var ise ve erkekseniz en az zararlar nasıl kurtulurumun davasını yapın.Yok ben haklıyım yok o beni terk etti bana hakaret etti hepsi boş.Bence kadına borçlanacağına devlete borçlan,bankaya borçlan tövbe haşa allaha borçlan ama kadına asla borçlanma.Eğer borçlanırsan senden parasını misliyle alır sinir sistemin allak pullak olur belini doğrultamazsın. Ben pişmanım keşke zamanında bende 5 bin tl para verseydimde bu hale düşmeseydim şuana kadar ödediğim para 10 bin tl + bütün altınlar + düğün masrafları + mahkeme masrafları + kendi avukatımın masrafı ( hiç bir işe yaradığı yok sonuçta erkek tarafı avukatı) + karşı tarafın avukatı .Kendileri geçenlerde aradı ve şu benim 1000 tl yi sizden tahsil etmem gerekiyor demesinmi öfkeden nerdeyse telefonu balyozla ezecektim.Hem karşı tarafı savun beni yerin dibine sok utanmadanda avukatlık ücretini benden iste. Sonuç müthiş bir maddi kayıp hala borç ödüyorum bir tafartan nafaka 320tl diğer yandan avukatın parası. Hanım efendi tatil yörelerinde poz çektirir facesine koyar oh ne ala memleket. Allah bana o hanımefendinin eziyet çekerek ölümünü görmeyi nasip eder inşallah.