Vatandaş hakkını arayacak ve kazanacaksa biz neden bu devlete vergi ödeyip, seçim zamanı km iyi yalan söylerse ona oy veriyoruz.. Bir bankaya haddini bildirmek için benim avukata verecek paramda yok ona ayıracak zamanımda yok. Hakem heyetlerinin verdiği vatandaş lehine kararın bankalar nezdinde geçerliliği zaten yok'un altında.. Devlet vatandaşı sömürücülere tefecilere karşı koruyamıyorsa bunun nedeni 3 sene önceki her iki kişiden birisidir ve ben onların arasında değilim malesef.. Bırakın on bini yüzbin dava açın, hiçbirşey değiştiremezsiniz.. Ben kendi adıma 1 adet kredi kartı kullanıyorum, 1 den fazla kulanan varsa buyrun size biraz daha suçlu bulduk.. Siz sadece kendinizi düşündüğünüz için hak arama mücadelesine girdiniz besbelli, Tüketici Koruma Dernekleri neden yüzbinlerce vekalet toplayıp genel bir dava açmıyor ? Bireysel olarak kazanacağınız geri dönüşümler sadece sizi bağlayacaktır, kimseyede emsal olmayacaktır zaten.. Emsal kararların tam olarak kabul gördüğünü ben daha görmüş değilim. Adana'dan bir vatandaş aidatlarını geri almışta ona istinaden bankandan aidatını geri alabilecekmişsin, mahkeme kararı no su ile.. Bu ülkede başbakan dahi, vatandaştan bankaların aldığı kart aidatları insafsız bir kazanç kaynağı dediğini düşünün, (istesede diyemez böyle bir şey) bir sözüyle bunu ortadan kaldırabilecekken, kim buna cüret edebilecek ? Para kontrolü kimdeyse güç de ondadır.. Devlete borç veren bankalar değil mi ? Hazine bonosu alanda bankalar? Hangi başbakan en iyi müşterisinin kazanç kapısını kapatmayı düşünebilir.. Vatandaş sen mahkemeye ver paranın peşine düş.. Seni kimse düşünmüyor...