merhaba
ana cadde uzerinde sol seritte 60km hizla giderken ileride donus yapacagim icin ayagimi frenden cekmistim arac yavaslamakta iken, kontrolsuz bir yaya gecidinden gecerken 30km tabelasi bulundugu halde ancak yaya gecidinde kimse olmadigi icin ozellikle durmadim, tam yaya gecidi uzerindeyken sag taraftan yasli bir amca hizlica yola atladi. Orta serit ve sag serit bos oldugu icin caddeyi bos sandigini zannediyorum ben en sol seritteydim.
Burun buruna geldigimizde onun da duracagini sandim ama durmadi ve arabanin onune kosmaya devam etti, kaldirima ulasma cabasindaydi. Ben durmadigini gorunce saga kirdim ve aracimin sol tarafi ile kendisine carptim. Ayagi kirildi.
Ambulans cagirdim, polis cagirdim. Kendisini hastanede ziyarate gittim, masraflarini karsilamayi teklif ettim.
Ailesi sikayetci olmus ama geri cekeriz dediler, fakat bu surecte bununla ugrasacaklarini zannetmiyorum.
Anladigim kadariyla da olay zaten kamu davasina donusecek
5 yillik ehliyetim var, 4 yildir arac kullaniyorum bugune kadar hicbir cezam olmadi,
Benim bekleyen surec ve alabilecegim ceza, yapmam gereken bisey olup olmadigi hakkinda degerli yorumlarinizi paylasabilirseniz cok mutlu olurum
saygilarimla