+ Konuyu Yanıtla
2 / 12 Sayfa İlkİlk 123456789101112 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 111 ileti bulundu.

Konu: Tehlikenin farkında mısınız?

Tehlikenin farkında mısınız? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Tehlikenin farkında mısınız?

sayın höyük ...

menemen olayında şehit ögretmen kubilay'ın başını kesen derviş mehmetin öz torunu SAYIN BÜLENT ARINÇ 'tır..

kaynak:işgal günlerinin işbirlikçileri hüsnüyadis hortladı'adlı araştırma kitabıdır yazarıda:nedim çakmak'tır...

bilindiği gibide güvenmiş oldugunuz bir diger sayın kişilik tayyip erdoğan'da mustafa kemal' e hakaretten hapis yatmıştır.

ayrıca bu güvendiginiz insanlar bilinçsizce petrol yasasını onaylamış sayın cumhurbaşkanımız sayesinde veto edilmiş bu ülkenin hakkı dış güçlere yokparasına devredilmemiştir...dahada örnekler verebilirim ama ozaman açılmış bu konu başka yönlere sapabileceginden dolayı sizdende aynı doğrultuda bir cevap bekliyorum...

lütfen inanacagınız insanların önce ne olduklarını biliniz...

Hukuki NET Güncel Haber

Tehlikenin farkında mısınız? konulu yargıtay kararı ara
    Tehlikenin farkında mısınız? konulu hukuk haber
    Konu riffraff tarafından (29-03-2007 Saat 22:16:52 ) de değiştirilmiştir.

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Bursa, Türkiye.
    İletiler
    2.735
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Başbakana ve Sayın Meclis Başkanına ben de kefilim.
    Kendi deyişlerinme göre Sayın kelimesi saygı yerine geçmiyormuş. Ama sayın olduklarına kefilim

İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Höyük,
    "tehlikenin farkında mısınız?"Bu gün sizin Demirel hakkındaki düşüncelerinizi, yarın çocuklarınız şimdiki iktidar partisi ve özellikle "zat-ı muhteremler" için düşünmeyeceğini nerden bilebilirsiz ki?

Akparti sempatizanı olabilirsiniz,adı geçen partiye yeniden oy verecek olabilirsiniz,fikirlerinize saygı umuyor olabilirsiniz ama Cumhurbaşkanı seçimleri konusunda halkın da sizinle aynı fikri savunduğunu iddia edemezsiniz.Bu,Aatatürk'ün mimarı olduğu bu ülkeye haksızlık olur.

Nerede
    İstanbul / Beyoğlu
    İletiler
    3.411
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sevgili Ragıp Bey,

Önceki iletimde "Sayın" hitabını niye tırnak içine almak gereğini duyduğumu sanıyorsunuz? :o Vallahi siz benden çok yaşayacaksınız.

Selam ve hürmetler,

İletiler
    8
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

meraba arkadaslar ve sayin avukatlar
    yukarda yazdigim yaziya o kadar karsi cikmissiniz ki dilimim dondugunce cevap vermeye calisacagim hepinize saygi duyuyorum sunu belirteyim yurtdisinda oldugum icin simdiye kadar hic oy kullanmadim.

sayin c.sudem uye ATATURK un yaninda neden anmiyayim ATATURK de basbakanlik yapti ve TAYIP ERDOGAN da basbakanlik yapiyor ve ATATURK den sonra ilk defa durust ve caliskan bir basbakan geldi basbakanliga halk laik gormus secmis yani sonucda TURKIYE CUMHURIYETININ BASBAKANI TAYIP ERDOGAN dan daha iyi bir lider gosterin bende eyvallah diyeyim. ve kaba sozler soylemis olabilir her guzelin bir kusuru olur. hatasiz kul olmaz.

ve sayin av. dilek kuzulu yuksel hanim herkesin goruslerine saygiliyiz diyorsunuz bunun icin oncelikle tesekkur ederim. ben catlayin derkenbakarsaniz orayahalk olarak partiyi sececez ve cumhurbaskanini sececez demokrasinin geregi en dogal hakkimizi kullanip sececez geregi sekilde yapilacaktir. ama biz halkin sectiginiistemeyenler catlasindiyorum.milletin iradesiyle sectigi kisiyi istemeyen saygi gostermemis olur. halkin iradesine halkin sectigi kisiyi tahammul gostermeyenler catlasin burda saygisizlik bir fiil goremiyorum.
    sayin av. hanim sayin basbakanimiz sayin diye kullandi diyorlar konu su anda yargi asamasinda oldugu icin bisey soylemek dogru olmaz. ayrica ben sayin basbakanimizza kefil olmuyorum iyi okuyun guveniyorum diyorum ben kimimde kefil olayim.

sayin commodore1tr uye sizi saygili olmaya davet ediyorum ben size sordummu turkcem iyimi diye siz gibi turkiyede lisemi okudum universitemi okudum yoksa hukuk fakultesimi okudum yurtdisinda bu kadar olduguna sukur
    ve yuce kitabimiz KURAN -I KERIM DEmahremyerlerinizi ortun diye birsey yazmiyor demissin simdi asagida yazacagim hangi ayetlerde gectigini nerde yazdigigni ve acin okuyun

''Ey Peygamberler!'' Eslerine, kizlarina ve mu'minlerin kadinlarina de ki, disari cikacaklari vakit, her zamanki elbiselerinin uzerine (carsaf, manto gibi bir elbise giysinler. boylelikle taninip kendilerine sarkintilikedilmesinin onune gecmis olurlar. ALLAH esirgeyici ve bagislayicidir. ''AHzab, ayet 467''

''Muminin kadinlara de ki, gozlerini harama bakmaktan sakinsinlar. irzlarini korusunlar. kendiliginden (yuz ve el gibi ) kisimlari disinda hususi bir gayret gostererek guzelliklerini gozler onune sermeye calismasinlar. Bas ortulerini, yaka ustlerini ortecek sekilde baglasinlar. sakin ve sakin guzellik ve cazibelerini kocalarindan baska erkeklere gostermesinler.'' nur 31 ayet''

yukarda yazdigim ayeti kerimelerde acikca yaziyor musluman kadinin ortunmesi gerektigini ama ne vardir ki dininden dolayi ortunmesi gerektigini unutuyoruz o yuzden demokrasi yokmu dininin geregi ortunurde acarda kisinin kendi bilecegi birsey baskasina saygili olmak zorundayiz esi basortuluymus kapaliymis bizi ilgilendirmez

ve avrupada PEYGAMBER EFENDIMIZ (S.A.V.)hakaretleri bizim gibilerin yuzunden yapiyorlar demissin ve sunu soyleyeyim dusman dusmanligini yapacaktir. gayri muslumler PEYGAMBER EFENDIMIZ(s.a.v.) gozlerinin onunde bussuru mucize yaptiklari halde inanmadilar dusman dusmanligini yapacaktir.

ve ben burda avrupada ornek olmaya calisiyorum dinimizin geregi neyse onu yasamaya calisiyorum isyerinde olsun gayri muslim komsularima karsi olsun

sunu unutmayin gozumu kirpmadan vatanim namusum bayragim dinim ugruna canimi vermeye hazirim bunu sunun icin diyorum cifte vatandasim ama farketmez yani vatanima bayragima namusuma dinime bagliyim

ve yabancilar mulkiyet satiyor demissiniz aldiginda ne var biz turkler bizde avrupada aliyoruz. ve kotu turkcemden dolayi ozur dilerim ama bu kadar biliyorum

avrupa birligine girmeye o kadar heves etmiyorum cunku burda goruyorum bunlarin avrupalilarin bizden ogrenecekleri cok sey var hakkimizda hayirli olur yoksa kotu olu bilmiyorum ama

su sekilde beraber dua edelim avrupa birligi olsun cumhurbaskanligi olsun butun konularda ALLAH 'u TEALA hakkimizda ne hayirliysa onu versin diyorum her konuda ALLAH u TEALA suphesiz herseyi bilir onun icin boyle beraber dua edelim...

saygilarimla selamlar

İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayin c.sudem uye ATATURK un yaninda neden anmiyayim ATATURK de basbakanlik yapti ve TAYIP ERDOGAN da basbakanlik yapiyor ve ATATURK den sonra ilk defa durust ve caliskan bir basbakan geldi basbakanliga halk laik gormus secmis yani sonucda TURKIYE CUMHURIYETININ BASBAKANI TAYIP ERDOGAN dan daha iyi bir lider gosterin bende eyvallah diyeyim. ve kaba sozler soylemis olabilir her guzelin bir kusuru olur. hatasiz kul olmaz.

beyfendi bu sizin görüşünüz olabilir ama bu gibi ifadelerle başka insanlara kendi fikirlerinizi dogruymuş gibi veyahut kendi ifadelerinizin dogrulugunu kabul ettirmeye yönelik ifadeleriniz yanlış bir davranıştır...

birincisi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 'ten sonra başka bir çalışkan CUMHURBAŞKANI gelmemiş olması sizi haklı çıkarmaz zira tayyip erdogan la atamız aynı safta tutulamaz...

ikincisi bir ülkenin basbakanının yapmış oldugu hatalar(petrol yasası,teskere kanunu,özelleştirmelr)bu denli büyük ise o kişinin çalışkanlıgından da söz etmek mümkün olamaz..

üçüncüsü dediğiniz gibi bir hiçbirkimse hatasız degildir ama kimsede bu denli saygın bir mevkideyken bir çiftciye hakaret edemez zira eder ise o makamının saygınlıgını zedeler..

bakınız atatürk milletin efendisidir dedigi köylüye çiftciye basbakanımız nekadar da densizce ifadede bulunmuştur..buda iki lider arasındaki farkı ve terbiye farkını göstermektedir..ayrıcada laikligin gereklerini daha iyi ögrenmenizi diliyorum size..

bu ülkede olamadıgınız için belkide tayyip beyi pek de dogru bir sekilde analiz edemediginizi düşünüyorum...
    Konu riffraff tarafından (29-03-2007 Saat 23:11:48 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İstanbul / Beyoğlu
    İletiler
    3.411
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sevgili hoyuk,

Şu bahsettiğiniz Kuran-ı Kerim' in hangi tefsiridir, merak ettim. Bu konu daha önce "Başörtüsü" forumunda enine boyuna tartışılmıştı. Yurdumuzdan uzaksınız, kalbinizin temiz olduğuna inanıyorum, ancak belli konularda bilgi sahibi olmayıp fikir sahibi olarak kesin karar vermeden memleketin halini, bahsettiğiniz dini konuları tekrar gözden geçirmenizi diliyorum.

Kalın sağlıcakla,

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

hic bir tehlike yok sayin basbakanimiz tayyip erdogana kendimden daha cok guveniyorum
    Bir insanın bir başkasına kendinden çok güvenmesi kefillik manasına gelir Sayın hoyuk.

biz halk olarak akpartiyi yeniden sececez ve cumhurbaskaninida biz sececez varmi itiraziniz catlayin
    Seçmeyenlere "çatlayın" diyorsunuz yani bana, yani AKP ye oy vermeyen ve vermeyecek olan herkese ki bu da saygısızlıktır. Ayrıca unutmayınız ki sadece AKP'ye oy verenlerden ibaret değil halk.

Nerede
    istanbul, Türkiye.
    İletiler
    769
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı hoyuk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ATATURK un yaninda neden anmiyayim ATATURK de basbakanlik yapti ve TAYIP ERDOGAN da basbakanlik yapiyor ve ATATURK den sonra ilk defa durust ve caliskan bir basbakan geldi basbakanliga halk laik gormus secmis yani sonucda
    eeee YUH ARTIK Atatürk Başbakanlık yaptı haaa????

Önce Tarihinizi, geçmişinizi öğrenin. Geçmişiniz derken 1400 yıl önceki geçmişten değil sadece 100 yıl önceki geçmişten söz ediyoruz.

TURKIYE CUMHURIYETININ BASBAKANI TAYIP ERDOGAN dan daha iyi bir lider gosterin bende eyvallah diyeyim.
    Söyleyeyim

TANSU ÇİLLER, YILDIRIM AKBULUT

ve kaba sozler soylemis olabilir her guzelin bir kusuru olur. hatasiz kul olmaz.
    GÜNCEL BİR ÖRNEK VEREYİM:

Sayın Öcalan fikirlerinden dolayı değil,ALDIĞI KELLELERDEN dolayı yargılanıyor.

Dikkat et eyyy müslüman, "sayın" Başbakan'ın KELLE dediği, bölücülere karşı verilen mücadelede ŞEHİT DÜŞENLERDİR. ŞEHİTLİK BİZDE EN YÜKSEK MERTEBEDİR. Şehide KELLE diyebilen, şehidin kanında boğulmaya mahkumdur.

ALLAH u TEALA suphesiz herseyi bilir onun icin boyle beraber dua edelim...
    Bundan hiç şüphemiz yok, biz de inançlıyız çok şükür, Allah'ın birliğine, yüceliğine, kitabımız Kur'ana inanırız lakin sizin ALLAH'INIZ da farklı, Kur'anınız da.
    Konu milo tarafından (30-03-2007 Saat 18:53:46 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    10
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

burada bu arkadaşımıza hepimizin yüklenmesini dogru bulmuyorum aslında sonuçta o tek başına ama suda bir gerçekki bende ona bugün ilk cewap verenlerdenim vede bende ondan cevap beklesemde henüz bir cevap almış degilim..

herkez hata yapar sözü gerçekten de dogrudur ben arkadaşımızın deriin bir hataya sürüklendiğini enyakın zamanda moder türkiye gerçeklerine alışacagına inanıyorum zira kendiside kötü niyetli oldugunu düşünmüyorum...

+ Konuyu Yanıtla
2 / 12 Sayfa İlkİlk 123456789101112 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

Muhittin Bal milletvekili adayımı

Mufettis mehmet gurbuz nereli

mulkiye bas mufettisi suleyman akca ya ihraç kararı

.hasan klm

Forum