Kilitli Konu
14 / 21 Sayfa İlkİlk ... 456789101112131415161718192021 SonSon
131 den 140´e kadar toplam 203 ileti bulundu.
    İletiler
    1.184
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız

http://www.trnres.com/ebook/uploads/...%20Capasso.pdf Tıbbi bitkilerin antikarsinojenik özellikleri ile ilgilenenler bu makaleyi mutlaka okumalı diye düşünüyorum.

Hukuki NET Güncel Haber

Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu yargıtay kararı ara
    Hukuki Net üye ve misafirleri, bu yaz ilaç yapacağız konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    izmir
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı sakar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Arkadaşlar,
    Çobanoğlu'nun verdiği linki tıkladım, açılmadı. Daha sonra kopyala-yapıştırla Google amcaya sordum. Açılan sayfanın ikinci sırasında, sözü edilen dosyayı buldum. Aaa, tanıdık bir isim :MENİCHİNİ F.
    Yanlış hatırlamıyorsam, bu ismi; HTTnin antiproliferatif özelliğini bulan ekip içinde olduğunu,Cenova'daki bir üniversitenin mensubu olduğunu hatırladım. (O araştırmayı bir daha bulamadım) Başka bir bitkinin tıbbi özelliklerini araştırırken; yine; başka isimlerle birlikte aynı kişiyle karşılaştım. Bu sefer adını yazarak aradığımda, aynı kişinin, farklı kişilerden oluşmuş ekiplerle bir çok bitki hakkında araştırmalar yaptığını da... Yani; adamın işi gücü otlar...
    Yanlış hatırlamıyorsam, "kanser" sözünü, 40-41 yıl kadar önce Love Story filminde duymuştum. Daha sonraları, yüzlerce defa "kanser hastalarına müjde" başlıklı haberleri okudum/dinledim.
    Daha önce bir TVde, içinde onkolog Yavuz Dizdar'ın da bulunduğu üç onkolog ve bir fitoterapistin (Bitkiyle tedavi uzmanı) bulunduğu programdan söz etmiş ve fitoterapistin: "Kanser tedavisinde tıp; 1950 lerdeki seviyesinde" dediğini yazmıştım.
    Geçenlerde Sağlık Bakanı 2012 kanser raporunu açıkladı. Verdiği rakamı önce 365e, sonra da 24e böldüm. Sonuç: yaklaşık 8 Bu, şu demek:"Türkiye'de bir saat içinde ortalama 8 kişi kanserden ölmekte." Eeeeee, hani; yüzlerce "kanserli hastalara müjde" haberi verilmişti? Bu rakam; 2013te daha büyük, 2014te de; daha da büyük olacak. Niye, çünkü hastalık giderek yaygınlaşmakta.
    Sizlere, daha önceleri "hiçbir tıbbi tedavi görmeden HTT kullanarak kanserden kurtulan" kişilerden söz etmiştim. Bu kişiler HTTye güvenen, onu tanıyan insanlar değillerdi. Kimisi; tıbbın müdahale edemeyiz dediği, kimisi; SGKsı olmayan, kimisi de; lise çağındayken; tıbbın yapacaklarını duyunca panikleyen, panik sebebiyle tıbbı reddeden kişilerdi.
    Tıbbı reddetmiş yeni bir örnek daha vereyim:
    Kişi 80 yaşındadır ve tıp:"Prostat büyümesi ve testis kanseri, her ikisinden de derhal ameliyat, sonra da; kemoterapi" der. Kişi; "Bu yaştan sonra, bu kadar işkenceye dayanamam" diye düşünüp; ameliyatları reddeder. Prostat için bir hap verilir, ayrıca; idrar kanalına da; prostatın sıkıştırmasını engellemek için sonda takılır. Bu kişi, benim birkaç yılda bir gördüğüm biridir. Bir gün Nihat ile birlikte karşıma geçerler. Hasta derdini anlatır. HTT kullanacaktır. Durumuna göre dozu ve prostat hapını bırakmasını söyler ve HTT veririm.Prostat büyümesinde netice alacaksanız; prostat hapı bırakılacak, daha önce yazmıştım. Verdiğim 50 günlüktür. Aaaa, adam; 30-35 gün sonra yine karşımda, HTT istiyor. Yahu, bu nasıl iş, bitmemesi gerekiyor, döküldü mü, derim. Adam :"Hanımla birlikte kullanıyoruz." Üçüncü defa geldiğinde; yüzünün rengi düzelmiştir, çiş konusunda epey rahatlamıştır, PSAsı 37 den 5 e düşmüştür ve HTTye inancı iyice artmıştır. Geçenlerde; İlçe Tarıma bağlı çalışan ziraat mühendisi kişi, kahvede bana: "Hocam, gözün aydın. Senin hastayla görüştüm. Anlata anlata bitiremiyor. Sonda çıkarılmış, kontrollerde çok iyisin v.s. denmiş, devam edeceğim diyor" der. Devam etmesi gerekiyor, çünkü; süreyi daha tamamlamadı. Şüphesiz; tamamen kurtulacak. Eeee, kardeşimin can ciğer arkadaşı Cengiz'in, ne diye; "testis kanseri"yle başlayan hastalığı kötü olarak sonuçlandı?...
    Şimdi gelelim esas konuya:
    Yaklaşık üç yıl kadar önce, kendisine şeker hastalığı sebebiyle HTT gönderdiğim İstanbul'da oturan kişi ile bizim ilçede buluşmuş ve tanışmıştık. Adam telefonumu silmemiş ve birkaç hafta önce beni arayıp: "Hocam, bizim adamlardan birinin karısında 'Bağırsak çatlağı' var. (Makat/anüs çatlağı değil) Çatlak olan bölümü kesip alacağız, diyorlarmış. Senin ilaç ne yapar?" Remzi Ağabey, adres verin göndereyim. Pt. alırsınız, şöyle şöyle kullanılsın, derim. Adres gelir ve külüstüre atlayıp, HTT yi kargoya vermek için kasabaya giderken... zırrr telefon. Sağa yanaş, dur ve dinle. Arayan meme kanseri biri. Diyor ki:"Sakar Abi, kontrole gittim. Tümör küçülmüş, ama; senin dediğin oranda değil. İyileşme daha düşük olmuş. Acaba niye?"
    Ben ona: "Hem tıbbi müdahale görmüş, hem de hiç tıbbi müdahale görmemiş meme kanserinde kullanıldığını, kuralların geçerli olduğunu, ikisinin de kurtulduğunu, sizdeki bu geriliğin sebebini anlayamadığımı." söylerim. Kafamdan da bir hesap yaparım: İyileşme oranı %35 geri kalmış. "Abi, bu; sigaradan olmasın!.." demez mi? Ben de, kendime şaştım kaldım; anında jeton düştü. Aklıma hemen; Eskişehir'deki, karısının ikide bir telefon edip; "Abi kocama söyle, sigarayı bıraksın, gizli gizli sigara içiyor" dediği hasta ile; günde 2,5 paket sigara içmeye devam eden ve tümöründeki iyileşme %60 ta kalan, Muğla'daki hasta geldi. Bu iki örneği anlatıp; doğru söylediğini, sebebin sigara olduğunu belirttim. "Abi, o zaman sigarayı bırakayım." dedi. Tecrübe dediğin, böyle böyle ediniliyor.
    Neymiş efendim: HTT ile kanserden kurtulacağım diyorsanız; hemen sigarayı bırakacaksınız.
    Daha usta oldum ya; dün bir akciğer kanseri hastası geldi. Konuştuk. Kemoterapi alıyor musun, metastaz var mı? Cevapları aldım ve dedim ki: "Sigara?" İçtiğini söyledi. O zaman; diş çektirmekten kolay olan bu hastalıktan kurtulamazsın. Sigarayı bırakmazsan; iyileşmeyi unut, derim. Bırakacağını söyledi ve gitti.
    Şimdi böyle şeylerle karşılaşınca; "Aman, HTT kullanırken tedavi maksatlı başka bir bitki kullanma"nın yanında; "sigara içiyorsan, iyileşmeyi unut!" diyorum.
    HTTnin kanser konusundaki gücünü dosyasında buldunuz, ama; HHT-KANSER-SİGARA ilişkisini ilk defa benden duymuş oldunuz. Benim de; insanlığa katkım oldu...
    Haaaa, bağırsak çatlağı mı: dokuz gün sonra İstanbul'dan telefon: "Hocam, nasıl bir şey bu böyle? Müthiş..." Gönderdiğimi kullanmaya devam edin, zararı yok, bari; çöpe gitmesin, derim.
    Farkındaysanız; SOFRAYI KALDIRIYORUM.
    Bundan sonra; kanser konusunda tek satır yazmam. Lösemi bilgisi gelirse, o hariç. Yine; tıbbın tedavi edemediğini HTT ederse; yazarım.
    Sağlıcakla kalın... Hoşça kalın...
    HTTsiz kalmayın.
    Size nasıl ulaşabilirim? Lütfen bana yazarmısınız durumumuz acil lütfen bu mesajı okursanız bana dönün.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Banu Hanım,
    e-posta adresime yazdığınız mesaja cevap verildi.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Bugün "Küçük Hüseyin"le görüştüm, beni aramıştı. En son; "80 yaşındaki adam" diye söz ettiğim kişi... "Ameliyat olmazsan; ömrün üç ay..." diye başlayan ve "Tamamdır. İstersen; üç ayda bir kontrole gel, istersen; gelme. Sende olan; tıbben mümkün olmayan şey." diye biten hikâyesini dinledim. Ben ona dedim ki: "Bana inanmayanları sana göndersem; anlatır mısın?" Bana:"Gönder, hem anlatırım, hem de; dosyamı görürler." dedi. İzin verdiği için yazıyorum.
    Bu konu başlığını okuyanlardan bazıları, benim hangi köyde olduğumu biliyor. O kişi ile aynı köydeyim. Yani; adamı bulup, konuşun.
    Yarın, ot toplamaya başlıyorum.
    Bilginize arz ederim.
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Az önce birisi telefon etti. Konu: Wilson hastalığı. Yarın görüşeceğiz. Ön bilgi sahibi olmak için Google Amcaya dalınca neler buldum:
    "Otoimmun hastalık" demek; vucut savunma sisteminin, sebebin bilinmediği bir şekilde; vÜcuttaki bir doku veya organı "düşman" sayması ve onu imha etmeye çalışmasıyla ortaya çıkan hastalık demek. Tıbbın tedavi edemediği hastalıklar; genelde bu tür hastalıklardır. Bakınız nelermiş:

Sistemik Otoimmün Hastalıklar

Eklem romatizması (romatoid artrit (RA) ve Jüvenil RA (JRA) (eklemler, daha düşük sıklıkla akciğerler, deri)
    Lupus [sistemik Lupus Eritematozus] (deri, eklemler, böbrekler, kalp, beyin, kırmızı kan hücreleri, diğer)
    Skleroderma (deri, bağırsaklar, daha düşük sıklıkla akciğerler)
    Sjögren sendromu (tükrük bezleri, göz yaşı bezleri, eklemler)
    Goodpasture sendromu (akciğerler, böbrekler)
    Wegener granulomatozu (kan damarları, sinüsler, akciğerler, böbrekler))
    Polymyalgia rheumatica (geniş kas grupları)
    Guillain-Barre sendromu (sinir sistemi)
    Local Otoimmün Hastalıklar

Tip 1 Diabetes Mellitus (pankreas adacıkları)
    Hashimoto tiroiditi, Graves hastalığı (tiroit)
    Çölyak Hastalığı , Crohn hastalığı, Ülseratif kolit (Gastrointestinal yol)
    Multipl skleroz (MS'nin bir otoimmün hastalık olup olmadığı halen tartışmalıdır)
    Addison hastalığı (böbrek üstü bezi )
    Primer biliyer siroz, Sklerozan kolanjit, Otoimmün hepatit (karaciğer )
    Temporal Arterit / Dev Hücreli Arterit (baş ve boyun atardamarları)
    ------
    İlk satırda deri demekte. Bunu derken; saçkıran, vitiligo gibi deri hastalıkları kastedilmekte, herhalde...
    HTTnin bu listedeki romatoid artrit ile primer biliyer sirozu tedavi ettiğini, bunu öğrenmeden çok önce yazmıştım. Crohn hastasının İzmir'de, ülseratif kolit hastasının Konya'da, MS hastası iki kişinin, biri Denizli, öteki Nevşehir'in bir ilçesinde denemekte olduğunu yazmıştım.
    MS hastalığının; sinir hücrelerindeki miyelin tabakasının; savunma sistemince tahribi sonucu ortaya çıkan bir hastalık olduğunu, tıbben tedavisinin bulunmadığını biliyor olmalısınız.
    Akıl ve mantık şöyle der:"HTT; romatoid artrit ile primer biliyor sirozu tedavi ettiğine göre; denemekte olan; crohn, ülseratif kolit ve MS hastalarından iyi haber gelmeli."
    Eeee, böyle olacak mı, bilmiyorum.
    Özet: Bu HTT başımı ağrıtmaya devam edeceğe benzer. HTTye esir mi oldum ne, kurtulamıyorum.
    Sağlıcakla kalın.

Nerede
    berlin
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhaba Sakar hocam,

Ben almanya berlin den yaziyorum.Yazilariniz cok ilgimi cekti sizinle mutlaka haberlesmek isterim.
    Kayinvalidem(60 yasinda) 2013 de rahim kanseri teshisiyle ameliyat edildi rahim,yumurtaliklar ve birkac lenf ameliyatla alindi ve ardindan herhangi bir kemoteripi yapmayacaklarini bildirdiler.Cünkü histoloji sonucunda rahim icerisindeki tümör cesidinin cok agresif, hizla yayilan ve nadir görülen bir tümör cesidi(mixed tümör) oldugunu söylediler.
    Muhtemelen kemoterapinin cok fazla etkili olmayacagini düsündüler ve bütün kanser hücrelerini temizlediklerini umut etmekten baska secenegimiz yoktu ve tabii ki düzenli cekilmesi gereken ct ve röntgenler de var.

Ama malesef bu sene 5. ayda karin boslugunda ayni tümörün (3 cm) yayildigini ve lenf metastaslarinin oldugu teshisi koyuldu.Simdi önerebildikleri tek sey Kemoterapi onunlada tamamen iyilesmeden söz etmenin mucize olacagini söylüyorlar sdece belki daha fazla yayilmasini durdurabiliriz diyorlar ama tümörünü ameliyatla alamayiz diyorlar.
    Bir de yeni arastirma baslatacaklar ve immunterapi denilen bir tedavi sekliyle vücudun bu hastaligi kendi kendine yenmesini deneyecekler ama bu tümör cesidinde daha önce denenmemis bir terapi sekli.O yüzden sonucun ne olacagini kimse bilmiyor (Allahtan baska).
    Ama internette cok arastirdik ne yapabiliriz alternatif olarak diye ve Ilhan Demir e ulastim.Telefonla görüstüm ve Türkiyenin herhangi bir iline birgün icerisinde kantaron otunu, yagini ve kremini gönderebilecegini belirtti.Ama tam anlamiyla güvenemedim.Korkum dolandirilmak degil umudumuzun bosa cikmasi.
    Ama sizin yazilariniz cok ilgimi cekti forumda hic geri "Evet ben HTT yi kullandim ve faydasini gördüm" diyen kimseyi bulamadigim halde nedense yazdiklariniz cok samimi geldi bana.
    Son zamanlarda HTT yi Almanya/Wiesbaden e gönderdiginizi okudum.
    BIZE yardimci olabilirseniz cok minnettar oluruz.
    Burda Kantaronu toplam imkanimiz dogal yollardan yok marketlerde istedigimiz kadar buluyoruz ama nereden hangi cesit oldugunu bilmiyoruz tek bir adi var zaten Almanca Johanniskraut diye geciyor.
    Dogal kantaronu bulsak bile dogal zeytinyagini kesinlikle bulamayiz en iyi zeytinyaginin bizim bölgelerden ciktigini biliyoruz.Biz de Balikesirliyiz.Size ulasabilirsem Aydin Söke ye gelip sizi ziyaret etmek isteriz.Yazdiklarinizdan hangi köyde oldugunuzu sadece tahmin edebiliyorum.
    Ama Türkiyeye geldigimizde mutlaka kantaronu toplayip HTT yi yapmak istiyorum.
    Ama önce oraya gelebilecek imkanlara ulasmamiz lazim...
    17.07 de kemoterapiye baslayacaklar ve eger Ilhan beyin söyledigi dogru ise Kemoterapi kanser hücrelerinin daha cok yayilmasina sebep olacak.
    HTT ye nasil ulasabiliriz? Türkiyeden tanidiklarima da aldirabilirim onlarda bi sekilde gönderirler.
    Ama okuduklarimdan anladigim kadariyla HTT kullanimi sirasinda baska herhangi bir ilac kullanmamak gerekiyor.
    Kemoterapi ile birlikte kullanmak ne kadar dogru olur ya da en dogrusu nasil olur hic bir bilgim yok.
    Bildigim tek sey bu kadar arastirma sonucunda size yönelmem mutlaka bi isaret olmali ve dogru bir iz üzerinde oldugumu hissediyorum.
    Bana cevap verirseniz hala güvenilecek, iyi insanlar oldugu düsüncesine yeniden sahip olacagim.Mail adresim:
    selin-aman@hotmail.com

Simdiden tesekkürler
    (Yazi hatalari icin özür dilerim kullandigim klavye Almanca oldugu icin bazi kelimeler yanlis oluyor)

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Üye ve Misafirlerimiz,
    Wilson hastası kişiden bir haber gelmedi. Genetik bir hastalık olan "wilson hastalığı"nı, bir otun tedavi etmesi beklenmemelidir. Burada beklenen/ümit edilen; bazı dokularda bakır birikmesiyle ortaya çıkan bu hastalıkta; HTTnin bu işleyişi bozup bozamayacağı/engelleyip engelleyemeyeceği idi. İşe yarasaydı; haber gelirdi. Hastanın ağabeyi de bu hastalıktan ölmüş. Wikipedia'ya bakarsak; "tedavi edilebilir"miş.
    Kron (Crohn) hastası kişi kullandı. Biliyorsunuz; bu tedavisi olmayan bir hastalıktır. Merak edenler hastalık hakkında bilgi sahibi olmuşlardır. Tıbbın verdiği ilaçlar tedaviye yaramaz. Deneyen kişi; tedavi edemeyen ilaçlarından üç-dört hafta vazgeçip, tek başına HTTyi kullanamadı. Nasıl kullandı:Tıbbi ilaçlarla birlikte... Netice: Başarısız. Hâlâ fikrim aynıdır:"HTT kron hastalığını tedavi etmeli."
    Geçenlerde Konya'daki "ülseratif kolit" hastası kişi aradı. Bu hasta; tedavi edemeyen ilaçları bırakarak kullanacağı sözünü vermişti. İyi haberler verdi. Devamını istedi, bazı şeyler de anlattı. Anlattıklarına bakarak, ben ona; "Sizde prostat mı var, hiç PSA değerinizi öğrendiniz mi?" deyince, bana: "Üç yıl önce PSAnın 100 olduğu söylenmişti" dedi. Prostat ilacı var ise; onu da bırakmasını söyledim. Ayrıca, çok yakın zamanda; HTT kullanan AML(Akutmiyoleidlösemi) hastasına uğrayacağım. Raporlarını inceleyeceğim. Dün akşam hatunla görüştüler "iyiye gittiğini" söylemiş. Bakalım ne olacak? Şile'deki lösemi hastasından haber yok.
    Ayrıca; HIV taşıyıcısı bir hasta kullanmaya başladı.
    Bunlar ara haberlerdi. Esas yazacağım bu değil.
    HTTnin; antiviral, antibakteriyel ve fungusit özelliği olduğunu biliyorsunuz. Linkini verdiğim bitkiyle ilgili dosyaya mutlaka bakmış olmalısınız. Orada; Hypericin karşısında: "herbicide, insectiside ve larvicide" yazdığını görmüş olmalısınız. Bunlar, sırasıyla; bitki öldürücü, böcek öldürücü, larva öldürücü demektir. Yani; HTT aynı zamanda bir zehirdir. Demedi, demeyin. Hiç merak ettiniz mi:"MAO inhibitor" ne demek?
    Keşke; her şeyi yazabilseydim...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    86
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merakla takip ediyoruz, sevgiler

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    HTT ile ilgili; biri kesin, diğeri ise; "Tekrar denenmeli" diyebileceğim iki olaydan söz edeceğim.
    A- Kişi 82 yaşındadır. "Çabuk yorulma ve nefes darlığı" sebebiyle HTT kullanmıştır. Çok memnun kalmıştır. 3-4 gün önce bana: "Sakar Bey, bizim kocakarı (Karısından söz ediyor) ot topla getir, ilaç yapalım diye başımın etini yiyordu. Toplayıp, teslim ettim. İlaç yapacak. Lâf aramızda, ben bunu kullanmadan önce; ara sıra çişimi tutamayıp, altıma kaçırıyordum. Şimdi; böyle bir şey olmuyor." demesin mi? Eeeee, böyle bir bilginin; "Lâf aramızda"sı mı olur?... Öyle bir yere yazacağım ki; bırak Türkiye'yi; yurtdışında bile (Bu konu başlığının Almanya'da filan okunduğunu biliyorum.) okuyacaklar. Neymiş: HTT, sızdıran contaları; "sızdırmaz" hâle getiriyormuş.
    B-Bunu yazmadan önce; not defterime bakmalıyım. Bakıyorum, şöyle yazmışım:
    4.8.2014 saat 01.30 civarı, Habertürk Tv'de yayınlanan tekrar programında Canan Karatay, kabaca ve özetle; "Yağlanma karaciğerde başlar. Daha sonraları; dışarıdan görünür hâle gelir. Göbek, kalça filân... Gıdın yağlanınca; horlarsın. Selülit dediğin; yağlanmadır..." diye devam etmiş. Program yayındayken; gazete okuyordum. "Yağlanma karaciğerde başlar" sözü kulağıma takıldı ve takip ettim. Yukarıdaki özeti not aldım. Bülo'nun Maho'ya dediği gibi: "Hele bir sor, niye yaptın?"
    HTTnin kötü kolesterolü düşürdüğü bilgisi, ilk defa Fethiye'den gelmişti. Kolesterol düşürücü haplar gibi; yan etkisi de yok. Karaciğer yağlanmasını düzelttiği, kalp zarındaki ödemi attığı bilgisini ise; İzmirdeki bir akciğer kanseri hastasının oğlunun; köye gelerek söylemesiyle öğrenmiştim. Bunu daha önce yazmıştım. Yine, daha önce HTT kullanan karı-kocanın horlamalarının kesildiğini de yazmıştım ve ne demiştim:"Horlamanın sistematiğini bilmediğim için; HTT hangi özelliği sebebiyle bunu başarmıştır, bilmiyorum."
    Niçin kulağımın takıldığını açıklamış oldum. Geriye "Selülit dediğin; yağlanmadır." sözü kaldı. Daha önceleri "selülit" sözü etmiş, başka bir sebeple de HTT kullanmış, tanıdığım bir kadına sordum:"Selülit durumun nasıl?" Az sonra cevap geldi: "Aaaa, bende selülit kalmamış!..." Vay canına, bu nasıl haber böyle? Kadının; selülit kremleri, masajları v.s... ile uğraşmadığını biliyorum. Ne yani; "HTT selülit ilacıdır." mı yazmalıyım? Emin değilim, ama; başka birinde de denenmeli...
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Böyle şeyleri yazmaktan nefret ediyorum.
    Az önce okuduğum haber:Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Ercan Yeşilyurt dün hayatını kaybetti. Yeşilyurt, bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

1954 yılında Sivas'ta doğan Ercan Yeşilyurt, siyasal bilimler fakültesi mezunuydu. Milliyet Gazetesi'nde de çalışan Ercan Yeşilyurt, yazılarına son dönemde Cumhuriyet Gazetesi'nde devam etti.

Yaklaşık 5 ay önce Şişli Etfal Hastanesi'nde kanser tedavisi olmaya başlayan Yeşilyurt kemoterapi görüyordu. 2 seans kemoterapisi kalan Ercan Yeşilyurt'un tedavisine nasıl devam edileceğine kemoterapinin tamamlanmasının ardından karar verilecekti.

Henüz tedavi sürecini tamamlayamayan Ercan Yeşilyurt, dün Esentepe Gazeteciler Sitesi'ndeki evinde hayatını kaybetti.

Yeşilyurt'un cenazesi Kağıthane Hacı Bektaş Veli Eğitim ve Kültür Derneği, Nurtepe Cemevi'nden kaldırıldı.

(Kaynak: Cumhuriyet)

Odatv.com.
    -------------
    Siz, gazetelerdeki "ölüm haberleri/ilânları"nı okuyor musunuz? Bu ilânlardaki kişilerin kaç tanesi trafik kazası, kaç tanesi "kanser"den ölüyor, bakıyor musunuz? Ben; bakıyorum... Kaç taneniz biliyor: "Hatay Cumhurbaşkanı oğlu, eski MHP milletvekili Tayfur Sökmenoğlu; bir iki ay önce; GATA'da, akciğer kanseri tedavisi olurken öldü." Ertesi gün; Atilla Taş'ın annesi de "akciğer kanseri"nden öldü. Ben neler yazıyorum, yaşananlar ne?...
    Yakında; üçüncü defa kansere yakalanan; "Bir Aşk Hikâyesi" bestecisinden de, kötü haberleri bekleyin.
    Bu konu başlığını, başlarken; pek seviyordum. Yazdıkça; zoruma gitmeye başladı. Göz göre göre ölümler...
    Hatırlıyor musunuz, Diyarbakır Lice tarafında, bir LPG tankeri patlamıştı. İlk başlangıçta; ölü sayısı bir idi... Hatırladığım; en son 36 oldu. Bu 35 kişinin tamamı "yanık"tan öldü. Ben, bu konu başlığını açarken; Girit göçmeni Ali Dayı'nın; "yanık" hakkında ne dediğini yazmıştım? Daha ne diyeyim?...
    Sağlıcakla kalın...

Kilitli Konu
14 / 21 Sayfa İlkİlk ... 456789101112131415161718192021 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

kantaron kanser

sarikantaron sakar

bu yaz ilaç yapacağız

ilhan demir kanser

https:www.hukuki.netshowthread.php70000-Hukuki-Net-uye-ve-misafirleri-bu-yaz-ilac-yapacagizpage18hukiki.net sakarxxxxyrdilhan demir kimdirtavşan gölgeliği otuülseratif kolit ten kurtulanlarin hikayelerihtt kansermesane kantaron hukuki.nethukuki net kantaronsari kantaron sakarkizilcik temresikızılcık otu kantaronhukuki.net sakaravukat ilhan demirkantaron sakarhukuki.net kantaron 2015granulomatoz kanserle esdegermisari kantaron yagi ulseratif kolithukuki net bu yaz ilaç yapacağızhukuki.net kantaronilhan demir sikayet
Forum