1 den 3´e kadar toplam 3 ileti bulundu.
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Diyanetten Milli Eğitime Geçiş Şartları

türk dili ve edebiyetı öğretmeniyim,diyanette kuran kursunda fahri olarak çalışmaktayım.(imam hatip lisesin mazunuyum),kasımda sözleşmeli olarak alınacak öğretmen atamasına basvuru hakkım var.sıralamada iyi bi yerde olduğumdan tayinimin çıkma ihtimali oldukça yüksek.benim merak ettiğim durum şu mesela atamam yapıldı ve sözleşmeli olarak bir lisede calısıyorum.bir yılın sonunda adaylığım kalktı.bundan sonra diyanete kurumlar arası geçiş yapabilirmiyim.lütfen en kısa zamanda sorumu yanıtlayın

Nerede
    Ankara
    İletiler
    1.080
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Diyanetten Milli Eğitime Geçiş Şartları

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğine aday olan kişiden Türkçe yazım ve hitap kurallarına uygun bir mesaj beklerdik...

İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Diyanetten Milli Eğitime Geçiş Şartları

haklısınız.dil kurallarına uygun olması lazım ama şöyle bi durum var,çok merak ettiğim ve acilen cevaplanmasını istediğim için hızlıca yazarken dikkat etmedim açıkçası.benim soruma bir cevap verseniz daha memnun olurdum

Benzer Konular :

1. Yanıt: 0
    Son İleti: 13-01-2013, 02:09:52
  2. Yanıt: 0
    Son İleti: 17-11-2011, 13:15:31
  3. Şirket içi verilen eğitime katılmak mecburi mi ?
    Yazan: andy245 Forum: Bireysel İş Hukuku
    Yanıt: 1
    Son İleti: 07-05-2011, 07:21:17
  4. Milli eğitime dava hakkında soru
    Yazan: injured Forum: İdare Hukuku
    Yanıt: 0
    Son İleti: 07-01-2009, 21:12:40
  5. Eğitime hazırlık ödeneği
    Yazan: esbermat Forum: Kamu Hukuku
    Yanıt: 1
    Son İleti: 17-08-2008, 15:59:20

Bu sayfada bulunan kavramlar:

diyanetten mebe geçiş

diyanetten mebe geçiş şartları

diyanetten mebe kurumlar arası geçiş

diyanetten mebe kurumlar arası geçiş şartlarıdiyanetten meb e gecis sartlaridiyanetten meb geçişdiyanetten milli eğitime geçiş şartlarıdiyanetten meb gecis sartlari günceldiyanetten öğretmenliğe kurumlar arası geçiş sartlaridiyanetten mebe geçiş 2014diyanetten meb e gecis dartlaridiyanetten milli eğitime geçiş
Forum

İnternet Araçları

İnternet Araçları