Merhaba;

Ben 16.05.2012 tarihinde iş başı yaptım deneme sürem 2 aydı ve doldu iş yerinde çalışma saatleri bir hafta 08:00- 18:00 bir hafta 08:00 - 19:00 çalışılıyo yeri geliyo 19:00'dan sonrada fazla mesai yapılıyo, 2 haftada bir pazar tatilimiz var yani çalışma şartları çok ağır İSG Uzmanı olarak çalışmaktayım bana yönetici pozisyonundayım diye fazla mesai verilmemekte.Yasada 7,5 saat olan mesai saatinden çok fazla çalışmaktayım vede sigortam aldığım maaş üzerinden değilde daha düşük bir rakamdan yatmakta.İşçilere fazla mesai veriliyo ama yönetici pozizyonunda çalışanların fazla mesaileri yazılmıyo ama işçiler çalışırken bende her zaman orda oluyorum,çalışanların fazla mesai puantajları ve gerçek maaşım üzerinden olan sözleşme elimde bunları kanıt göstererek verilmeyen mesailerimi alabilir miyim bana yardımcı olur musunuz ? Çalıştığım pazar günlerini kalem kalem elimle yazdım bana kart bastırmadıkları için kendim yazdım.Ne yapılabilir bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla

İyi Çalışmalar