merhaba ben bundan iki ay önce eşimin çalıştığı fabrikadan bir adamla beni aldattığını öğrendim.çalkantılı bir dönem gecirdim.eşimi seviyorum iki tane cocuğumuz var onunda çok pişman olduğuna inandım ve ayrılmayıp ona bir şans daha verdim.benim için tahammülü çok zor bir durum ama ne yapayım cok seviyorum.olayın üzerinden iki ay geçtikten sonra tam biz toparlamaya başlamışken.karşı tarafın eşi durumu öğrenmiş ve benim eşimi arayıp çalıştığı işyerinden çıkmasını yoksa birsürü tehdit dolu sözler sarfetmiş.durumu bana anlattı bende eşimin bir arkadaşıyla o adama haber yolladım eşine sahip çıkıp bizi rahatsız etmemeleri için.bu sefer adam bana mesajlar atmaya başladı eşini işten çıkar elimde görüntüler var rezilederim seni nasıl bir adamsın sen hala benimle aynı fabrikada çalıştırıyosun diye.bende aynı gün karakola gidip şikayette bulundum beni tehdit edip şantaj yapıyo diye.ifadesinde görüntü yok oda beni tehdit ediyo küfür ediyo falan demiş.ben mesajda küfür ettim aslanım diye hitap ediyodu bana aslanının falan filan dedim sadece birde (ben size bir sans verdim bunu kullanamadınız bunun bedelını odeyeceksin) diye yazdım ama son mesajdada su görüntüleri birde savcıya göster bakalım diye yazdım.bedelden kastım hukukı cezaydı.şimdi savcılığın dosyayı mahkemeye sevketmesini bekliyoruz.şimdi ben ne yapmalıyım bilmiyorum.avukat tutacak maddi durumum yok.bunlar duyulunca ikisinide işten de cıkardılar.tazminat davası acılabilirmi dicem ama ben acsam onunda eşi benim eşime acar.lütfen yardım edin bana bu alçaklığın üzüntüsüyle kahroluyorum zaten birde bunlarla uğraşıyorum.