Benim sizlere sormak istediğim bir konu var.Bir kız arkadaşım vardı kız hem benimle hemde kendisinden 7-8 yaş büyük askerde birisi ile çıkıyormuş.Bende bunu öğrendim ve kıza mesaj attım aramız zaten limoni idi mesajımda dedim ki; A.... Ö.... le çıkıyormuşsunuz hayırlı olsun benim kulağıma geldi babanın da kulağına giderse adama bir şey olup felç geçirmezse seni döve döve felç geçirtir sana dedim.Kız hemen şu şekilde iletmiş beni rahatsız ediyor vs demiş.Askerdeki sevgilisine sonuçta benden 5-6 yaş büyük adam.Adam beni arıyor tehdit ediyor o kızı aramayacaksın,senin bacaklarını kırarım,arada küfür de var,sonra telefonu kapatırken de seni tehdit ediyorum dedi ve kapattık.Aramadan önce küfür içerikli attığı mesajlarda var ama ben küfür etmedim kendisine hiç tamam dedim ne dediyse.Ertesi gün gezerken askerdeki sevgilisinin kuzeni geldi kızı neden rahatsız ediyorsun vs şeklinde bana sert konuştu.bende karakola gittim şikayetçi olmak için oradaki polise anlattım durumu bana dedi ki şikayetçi olman bir şey değil adam askerde onun ifadesinin alınması falan 5-6 ay sürer sen öğrenci adamsın mahkemeye git gel uğraşma adam askerden gelsin sana bir şey yaparsa gel şikayetçi ol dedi.Sonuç olarak adam şimdi askerden geldi bende şehir dışındaydım 5-6 aydır tekrar geldim bu adam bana takılır o veya bu şekilde ne yapmamı önerirsiniz gidiyim savcılığa savcıya anlatıyım mı durumu yoksa o şahsın beni darp etmesini mi bekleyeyim ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz ?(kızı rahatsız etmiyorum faturalı hat kullanıyorum fatura detaylarında mesajlaşmalar konuşma süreleri falan hepsi var içerik olarak görünmüyor ama süre olarak hangi tarihte saat kaçta hepsi yazıyor)