Merhabalar. Aynı iş yerinde çalıştığım rus bir bayan bana hakaret mailleri attı. beni sokak kadınıolmakla suçladı.bende savcılığa suç duyurusunda bulundum ve yazdığı mail bu. (
canım benim günaydın. mailini gördüğümde çok sevindim bakıyorum keyifin yerinde gerçekten süpersin çünkü yerinde olsaydım evden çıkamazdım utançlığından. beni de herkes sokak kadın olarak bilseydi ayrıca ben kendim bu şekilde giyinerek onu ispat etseydim çok utanırdım ama sen gayet rahatsın maşallaha.
ama anlıyorum seni çok yorulmuşsun- hiç bir planladığın iş düzgün gitmiyor, ilişkiye girdiğin kişiler seni kullanıp atıyorlar, para yok, tabii senden daha mutlu insanlar karşı çok kızkanıyorsun patlıyor artık içinde hap bile kullanıyorsun. ama sana küçük bir tavsiyem- başkalara bakmaya, başkalarla uğraşmaya bırak - kendi hayatına dikkatını ver belki de böyle daha mutlu olabilirsin.
ayrıca, neden bu kadar korkuyorsun benden, kuzum, hep küçük pislikleri yapıp kaçıyorsun yakışmıyor senin yaşına be. neden sadece birebir görüşüp bu sounu çözmüyoruz?
neyse, artık yazmaktan sıkıldım. sana kolay gelsin sevgili muhasebecim. ) burda geçen sokak kadını benzetmesi, hap kullanıyor diye iftira atması, birlikte olduğun kişiler seni kullanıyor gibi asılsız iddaalar var. bunlar benim için hakaret davasında delil olarak kullanılabilir mi?