[FONT=Mrb ben 1970 dogumluyum 4 yasında yuvaya verıldım 8 yasında ihrac edildim sokaklarda yasadım 16 yasında ilk cezaevıne gırdım mahkemelerce uslanmaz kisilik sahibi ilan edildim 1993 yılında askere alındım acemi birliginden sonra cezaevıne girdim cıktıkdan sonra ustabirligine teslim edildim 4 gun sonra ustabirliginden firar ettım 16.05.1994 yılında ceza evıne girdim 17 dosyadan 52 yıl 9 ay 20 gun ceza aldım ictima karariyla asliye cezalardan alınan cezalar infazi 25 yılla sınırlıdır bunun 7 sene 10 ayini yattım 2001 yılında af kanunyla serbest bırakıldım sırasıyla 2002 yılı 2004 yılı 2006 yılı 2007 yılı 2010 yılı cezaevlerine girip cıktım hic raslamadıysam 200 sefer polis kontrulune dek qelıp gbt konturulum yapıldı taki 05.08.2011 gunune kadar askeri birimlerden hic biri beni arayıp sormadi 05.08.2011 yakalanarak edirne askeri cezaevıne kapatıldım 70 gun tutuklu kaldım zorlan kendimi tahiliye ettirdim çorlu askeri hastanesınden ileri derece antisosyal kisilik bozuklugu raporu aldım sımdı anlamak istedigim devletin her kurumu hep benı cezalandırdi bir kurumuda ya arkadasım senin derdin ne veya benı islah etmek icin hicbirsey yapmadı demekki bir ulkenın vatandasinin islah etmek icin kanunu yok anladım sımdı bunca cezalar verıldı ve halen verılıyor ne zaman bır duzen kursam devlet onuda yıkıyor işlerine qeldıgı yerde akıllı deyıp ceza werıyorlar işlerine gelmeyen yerde sen delisin diyıp suça surukluyorlar ben yoruldum devlet her zaman 13 yasında aynı zamanda bende yaşlandım bari emekli edın onuda etmıyorlar peki ben ne yapacam simdi bana hukuk anlamında yardımcı olabilecek kişi veya kişilerden haber beklıyorum ilginize tesekur ederım
][/FONT]