Merhabalar

GEçen gün edevlet şifremi aldığımda bir mahkemem olduğunu gördüm fırsat bulup bu mahkemenin ne oldugunu sordugumda dedemizden miras kalan bir yerin izaleyi şuyu ile satışı istenmesi hakkıbnda mahkemeymiş. Ve mahkeme karara bağlanmış. Karara bağlanıtrken de benim gibi diger mirascılara da Tebligat gitmemiş. Yanlış adreslere tebligatlar yapılmış ve bu şekilde tasınamazın satışına karar verilmiş dosya şuan Asliye Hukuk Mahkemesi Satış Müdürlüğünde . Biz yaklasık 8 hissedar olarak hicbirimiz adreslerimize tebligat almadık bu satışı durdurma hakkımız varmı ? Mahkeme kararının bir örnegini aldım .
Kararın altında Kesinleşme Şehri diye bir yzı var orada
Mahkememizden verilen iş bu 20/07/2009 tarihli hüküm taraflara en son 01.03.2010 tarihinde tebliğ olunmuş Tarafların Kararı Temyiz Etmemesi Üzerine Kesinleşme Hükmü 10/03/2010 tarihinde kesinleştigi tasdik olunur. 24/03/2010

Biz mirascılar olarak taşınamazımızın satışını istemiyoruz. Davayı acan kişi de hisselerini baskasına satmıs ve avukat a vekalet vermiş kendisi ile konustuk boyle bir dava acmadım diyor sanırım hisselerini alan kişi avukat vekaleti alıp O kişi adına davayı yürütmüş ve hic birimize bu dava ile ilgili bir yazı tebligat gelmedi ..
Teşekkür ederim...