Merhaba, çok eskiye dayanan, belkide çoktan geç kaldığım,ama gerçekten merak ettiğim problemim kısaca şöyle,

Babamın 1966 yılında vefatından sonra sahibi olduğumuz fabrikamızın doğal olarak anneme, bana ve 3 erkek kardeşime düşen hisselerimizden ben hariç hepsinin hisselerini almış olması ve fabrikamızın birkaç yıl öncesine kadar hala çalışıyor olmasına rağmen benim bu haklarımdan 40 yıllık süre boyunca mahrum bırakılmış olmamdan dolayı dava açmak istemekteyim.

Fakat babamın vefatının hemen sonrası ben 15 yaşımdayken annemin aracılığıyla fabrika işlerinin aksamaması için abimler tarafından bana imzalatılmış olan umumi vekaletnamenin kullanılmış ve bu haklarımdan mahrum bırakılmış olma durumum var, ama kanunen böyle bir şeyin o zamanki yaşımdan dolayı ve vekaletname süresinin sınırlılığını bilmediğim için geçerliliğinin olup olmaması yönünde hiçbir bilgim yok.

Ve şu an hala fabrikamızın yerinde kurulmuş olan bir süpermarketin kirasını 3 erkek kardeşim almaktadır.(kardeşlerimden 2 si vefat etmiştir) annemin ve benim hisselerimin karşılığı olan paranın akıbeti bilinmemektedir.(annem 1997 yılında vefat etmiştir ve hisselerinin ne olduğu bilinmemektedir)

Şahsıma ve Anneme yapılan bu haksızlığı ortaya çıkarmak için,eğer geç kalmadıysam yapmam gerekenlerle ilgili bilgi ve yönlendirici tavsiye almak istiyorum. İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.