bu konuda affınıza sığnıp soru sormak istedim,emrivaki yapmış oluyorum ancak boş bir zamanınızda okuyup yanıtlarsanız çok degerli olacak bnm için şimdiden teşekkür ederim...

Hakkımda bir dava acıldı bilişim sucu kapsamında polise gidip ifade verdim polis tutanagında mail adresime bir şirketten girilip davacı tarafın rahatsız edildigi saptanmıs ,hatta bu sucu isleyen kişi adıda mevcut x kişisi diger x kişisini rahatsız etmiş , ancak bnm mail adresim ve bnm adım kullanılmıs ,anlasılan o ki polis bu eylemi gerceklestiren kişiyi tespit etmiş benim sucumun olmadıgı da ortadayken dava adıma acılmış gozukmekte bu bnm polise verdigim ifadede aynen gecmekte bnm bu kisiyi tanıyıp tanımadıgım soruldu haliyle uzaktan yakından tanımadıgım ifadesini verdim ancak dava acılmıs kasımın sonunda mahkemem var gidip savunmamı verip aklanıcam ancak bu dava o kadar kritik bir zamana denk geldiki 1 yıl boyunca calısıp girdigim muvazzaf astsubaylık sınavını kazandım ve akabınde vermem gereken belgelerde adli sicil arsiv gibi(temiz kagıdı) istenmekte ben bu temiz kagıdını şuan alabilirim cunku ortada bi sucum yok ancak bnden istenen bir baska belgede aynen aktarıyorum :Trafik suçları hariç herhangi bir yasaya veya nizamlara aykırı hareketten dolayı tutuklandınız mı?
Aleyhinizde bir iddianame düzenlendi mi? Herhangi bir askeri veya sivil ceza davasında suçlu olarak
mahkemeye çağırıldınız mı? Mahkûm oldunuz mu? Aleyhinizde ertelenen bir mahkeme kararı verildi mi?

Eğer yanıtınız "Evet" ise; Suçun cinsi, tarihi, mahkemenin adı ve verilen hükmün tarih ve sayısını yazınız. İlgili mahkeme kararını forma ekleyiniz.

bnm mahkemem henuz gerceklesmedi mahkeme kararını nasıl alırım ,inanın büyük bir çıkmazdayım ilgilenip yorumda bulunursanız çok memnun olurum onca emeğimin boşa gitmesinden korkuyorum bunun üzerimde haksız yere oluşturdugu psikolojik baskıdan hiç söz etmek istemiyorum bile