+ Konuyu Yanıtla
3 / 10 Sayfa İlkİlk 12345678910 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 92 ileti bulundu.

Konu: Kuvvetli zina şüphesi

Kuvvetli zina şüphesi Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Kuvvetli zina şüphesi

Alıntı unkrable74 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Eşimin ikna olmayacağından eminim bir haftadır bunun için uğraşıyorum kesinlikle olmaz diyor zaten sağır sultan duydu yediği naneyi.rezil olacağı kadar oldu hatta kayınpederim bana sarkıntılık etti diye iftiralara başvuruyormuş. şimdi benim elimdeki deliller hastanede yatacam diyerek o şahısla gece geçirmesi ve o şahsın üçüncü bir şahısa o gece beraberdik demesi ve yine eşime yazdığı mektupda: bana sabır et diyorsun ama bende sabır edecek halmi kaldı.Gözlerine bakarak dudaklarına dalmak istiyorum.Diyerek beyanda bulunması mektup tarihi 04.07.2011 şahsın onunla ilişkiye girmek istemesi açık ortada beraber geçirdikleri gecenin tarihi 25 ağustos yani eşimin aydınlatmadığı karanlık gece bu karanlık gecede muhakkak bir pislik var. Bu da zina bunlar yeterli değilmi kızımı almaya.Eşimin ikna olmayacağından eminim. çünkü edemiyorum araya her kesi koydum. Başka ne yapabilirim. bu yaptığı ahlaksızlıkla hem kızımı ona verecek hemde benden nafaka alacak bu ahlaksızlığa ceza değil ödül olur. Bu sonuç hangi yargı sisteminde mevcut.Sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliyorum siz yazdıkça rahatlıyorum. Lütfen
    Arkadaş eşinin aldatışını 10 larca kez kameraya çekip sabredip sabır taşı olan sayın Mutsuzun karım beni aldatıyor delillerim yeterlimi konu başlığı var.Sağ üst köşeye yazın karım beni aldatıyor delillerim yeterlimi,aradığınızdan fazla cevap bulacaksınız.

Hukuki NET Güncel Haber

Kuvvetli zina şüphesi konulu yargıtay kararı ara
    Kuvvetli zina şüphesi konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul
    İletiler
    82
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Üyenin yazdıklarI gereksiz olduğu ve infial uyandırdığı için silinmiştir...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı unkrable74 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Eşimin ikna olmayacağından eminim bir haftadır bunun için uğraşıyorum kesinlikle olmaz diyor zaten sağır sultan duydu yediği naneyi.rezil olacağı kadar oldu hatta kayınpederim bana sarkıntılık etti diye iftiralara başvuruyormuş. şimdi benim elimdeki deliller hastanede yatacam diyerek o şahısla gece geçirmesi ve o şahsın üçüncü bir şahısa o gece beraberdik demesi ve yine eşime yazdığı mektupda: bana sabır et diyorsun ama bende sabır edecek halmi kaldı.Gözlerine bakarak dudaklarına dalmak istiyorum.Diyerek beyanda bulunması mektup tarihi 04.07.2011 şahsın onunla ilişkiye girmek istemesi açık ortada beraber geçirdikleri gecenin tarihi 25 ağustos yani eşimin aydınlatmadığı karanlık gece bu karanlık gecede muhakkak bir pislik var. Bu da zina bunlar yeterli değilmi kızımı almaya.Eşimin ikna olmayacağından eminim. çünkü edemiyorum araya her kesi koydum. Başka ne yapabilirim. bu yaptığı ahlaksızlıkla hem kızımı ona verecek hemde benden nafaka alacak bu ahlaksızlığa ceza değil ödül olur. Bu sonuç hangi yargı sisteminde mevcut.Sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliyorum siz yazdıkça rahatlıyorum. Lütfen

basindan gecen olaya üzüldüm arkadasim, benim tek söyleyecegim sudur.böyle insanlarda utanma arlanma olmadigi icin onlar rezil olmaz...iftira konusuna gelincede daha basindasin, daha neler duyacaksin neler....

benden icin onun ailesi önce 1 kilo patlicani cürüttü diye kizimizi bosadi dediler, sonra eve kuma getirdi kizimiz dayanamadi kendisi birakti geldi dediler, daha sonra damat evine birsey almazdi, kizimiza ve cocuguna kiyafet falan almazdi, kendisi parayi ickiye kumara verirdi dediler, o yetmedi, kizimizin meyva suyuna uyku hapi atti, eve arkadasini aldi, onunla cinsel iliski anini kendisi cameraya cekti dediler, simdide daha da ileriye gidip, kendi evinde arkadaslariyla icip icip alem yapip, kizimizla beraber, grup seks yaparmis, kizimizi arkadaslariyla paylasirmis diye iftira atiyorlar...annesi bana ilk iftiraya attiktan 15 gün sonra rahim kanseri oldu, ama halada ALLAH korkusu yok, daha da bosanmayi uzatiyorlar, tahminim 2 sene daha sürecek, nedenmi?? bu yaptigi marifete karsilik 100 bin tl para verecekmisim.....

Allah sabir versin, ben sabir ede ede herseyin üstesinden geldim, insallah sende bir an önce kurtulursun vede ileride cok mutlu olup bu günleri aklinin ucuna bile getirmezsin....

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Arkadaş eşinin aldatışını 10 larca kez kameraya çekip sabredip sabır taşı olan sayın Mutsuzun karım beni aldatıyor delillerim yeterlimi konu başlığı var.Sağ üst köşeye yazın karım beni aldatıyor delillerim yeterlimi,aradığınızdan fazla cevap bulacaksınız.

sabir tasi oldugum dogru, ama yalniz bir kere kameraya cektim...

yakinda en son gelisen olaylari aktaracagim, türkiyedeki bosanma davamin sonucunu aldiktan sonra, tekrar buraya yazacagim ki,
    ileride ayni seyleri yasayan arkadaslar okusun, neler yapacaklarini, nasil davranacaklarini, nelere hazirlikli olmalari gerektigini önceden bilsinler diye.........

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    sabir tasi oldugum dogru, ama yalniz bir kere kameraya cektim...

yakinda en son gelisen olaylari aktaracagim, türkiyedeki bosanma davamin sonucunu aldiktan sonra, tekrar buraya yazacagim ki,
    ileride ayni seyleri yasayan arkadaslar okusun, neler yapacaklarini, nasil davranacaklarini, nelere hazirlikli olmalari gerektigini önceden bilsinler diye.........
    Sayın mutsuz inşallah her şey gönlünüzce olur.Konuyu açan arkadaşın sizin konunuzu okumasında fayda olduğunu düşündüm.Deniz hanım ve Abdullah bey çok güzel bilgi veriyorlar.Konuyu açan arkadaşın düşüncesi kendince haklı hem zina yap hem nafaka al.Mahkeme nafaka bağlıyor sonuçta ve boşanma gerçekleşene kadar 15-20 000 tl lik külfet çıkar herhalde.İleride şunu yapmasaydım dememek için Sayın Abdullah yamanın yazdıkları çok önemli.Sayın Mutsuz bu süreçlerden geçti ve Abdullah beyin dediği gibi iyice yüzsüzleştiler.Aman kimse duymasın diyenler neler neler yaptı.Muhakkak her olay farklıdır,ALLAH kimsenin başına vermesin,eğer benim başıma gelmiş olsa harfiyen Abdullah beyin yazdıklarını uygulamaya çalışırdım.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu ülkede genelevde çalışıp çocuğunun velayetini alan anneler var. Siz elinizdeki deliller ile çocuğunuzu alamayabilirsiniz. Bu nedenle mutlaka uzlaşıyı deneyin. Onca zaman / para / yıpranma az şey değil...
    Sözüme kulak verin. Deneyin.. Olmazsa da yapacak başkaca birşey kalmıyor. Mecburen mahkemede hesaplaşacaksınız..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    45
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Genel evde çalışan bir annenin evladı nasıl olur acaba. Demem şu avrupa uyum yasası uğruna türk toplumunun temel yapı taşlarını yasalarla bozdular.Boşuna dememiş atalarımız karının kucağından çocuğu sırtında sopasını eksik etmeyin diye: ama eminim ben çocuğumu kimseye bırakmayacağım ister uzlaşsın uzlaşmasın bu konuda hakimin eminim geniş takdir yetkisi var ve bunu benden yana kullanacak 10 gündür yaşıyor yada yaşatıyorsam çocuk için yaşıyorum

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın üye hala felsefe yapıyorsunuz. Size önerilerimizi kulak ardı ediyorsunuz. Felsefe / ajitasyon / ruhunuzdaki tahribatın anlatımı gibi işleri bir kenara bırakın. Realitelere bakın. Elbetteki hakimin geniş bir takdir yetkisi var. Ama bu yetkiyi sizden yana kullanacağından bu kadar emin olmayın. Siz çocuğunuzu istiyorsanız önce uzlaşı ile deneyin, olmadı elinizdkei deliller ile yapabilecekleriniz konusunda bilgilendirme yaparak ve caydırıcılığını kullanarak deneyin. Olmadı mahkemede hesaplaşın.
    Bizim anlatmaya çalıştığımız şey şu; siz mahkemede çekişmeli bir boşanma davası aşamasında çok yıpranacaksınız. 2-3 belki 5 sene sürecek bir süreç yaşayacaksınız. Dava bitene kadar eşinize tedbir çocuğunuza iştirak nafakası ödeyeceksiniz. Mahkeme masrafları, yargılama giderler, gitii - geldiler vs vs sizi çok yoracak. Her gün bu davaları düşünerek yatacaksınız, bu davaları düşünerek kalkacaksınız. işinize, gücünüze, aşınıza, eşinize, dostunuza odaklanamayacaksınız. pdsikolojik buhranlar yaşıyorsunuz ve yaşayacaksınız. Mahkemeye gideceksiniz hakim tek bir soru sormayacak belkide size. Bütün bunlardan tek seferde kurtulmanın yollarını izah etmeye çalışıyoruz.
    Ne yapacaksınız şimdi siz Avruopa Uyum Yasalarının Türk Toplum yapısına verdiği zararları, siz kendi zararınızı tazmin etmeye bakın. kendi yaralarınızı sarın sonra verin sosyal mesajlarınızı.
    Bir avukatınız varmı, bir avukatla görüştünüzmü ? yoksa davanızı sizmi takip edeceksiniz?
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

İletiler
    14
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Öncelikle çok geçmiş olsun.Senin şuan yaşadığın duyguları çok iyi anlayabiliyorum Allahım yar ve yardımcın olsun aynısına benzer olay abimin başına geldi aşağıda ki linklerden takip edebilirsin ve bu gün Allahıma şükürler olsun bitti çok üzücü bir durum.Öncelikle sabırlı ve sakin olmalısın iyi düşüneceksin hiç bir ayrıntıyı atlamıcaksın Elinde ki delillerin Adli yönden sana yeteceğini düşünüyorum.Mektup,görgü tanıkları hastane beyanı,fotoğraflar v.s bulabildiğince delil bulmaya çalış acele etme.Çocuk konusuna gelince zaten bu yazdıklarımı tamamladığın zaman çocuğun velayeti sana verilecektir.Yanlışım olduysa şimdiden özür dilerim...

https://www.hukuki.net/showthread.php...%FDlan-evlilik

https://www.hukuki.net/showthread.php...yet&highlight=

Nerede
    istanbul
    İletiler
    45
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

funda hanım:
    Sizinki tabi 7 ay görüşmemiş bu süre içinde kızını hiç aramamış ve başka adamla evlenmiş.Suçu sabit hakimin çocuğu abinize vermesi normal ısrarla zina. Ama benimkisi delillerle mevcut bir miğde bulantısı aydınlatılmayan bir gece umarım sizin gibi sonunda ben de sevinirim
    Abdullah bey: sanmayın fevri davranıyorum. Olayın şokunu daha yeni atlatıyorum. Dediğiniz gibi telefonlarımı açarsa benimle birileri vasıtasıyla irtibata geçerse dediğiniz gibi ikna etmek için tüm gayretimi verceğimden emin olun ama tabi ailesinde baskı olur akıl veren nafaka iste çocuğu al masum yavrumun üstünden yararlanmaya çalışacaktırlar bu yönde akıl verenede olur.Aksi yönde akıl verende olur. çocukla seni kimse kabul etmez gibi. ikna edemez isem nasıl bir yol izlemem gerekiyor.Bir iki ay gibi bekleyip bu süre içinde çocuğu içinde bir hamle yapmaz ise bunu da mevcut delillerle koz olarak kullanmaya çalışacağım çocuğunu aramadı sormadı annelik görevini yerine getirmedi diye lehime yarar sağlarmı mahkemede tabi sizin engin ve yararlı bilgilerinize ihtiyacım var . psikoloğa yada ilaç tedavisine ihtiyacım var. derdim hiç namus değil tek sebebim yavrum(doğduğu gün beş yaşına girdiğinde ona gitar alacağıma söz verdim kendime akşama kadar ailem için eşek gibi çalışacağım akşam eve geldiğim de gülen gözleriyle karım kapıyı açacak kızım boynuma sarılacaktı bunu hayel ettim üç yıl ben nerdeymişim o nerede tek hayalim kızımın beş yaşına girdiğini yanımda görmek ona gitar almak beni hayata bağlayan budur) eğer hakim her şeye rağmen çocuğu ona veririse nafaka oranı ne kadar olur neye göre belirler dava sörecinde ki iştirak nafakası belirlenmesinde çocuğun bende olması olayı etkiler mi
    cevaplarınızı bekliyorum Abdullah bey saygılarımla

+ Konuyu Yanıtla
3 / 10 Sayfa İlkİlk 12345678910 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

zina suphesi

ailede zina şuphesi

zina ihbarı

suphelizina

hakkimda zina ihbari varmi

http:www.hukuki.netshowthread.php90313-Kuvvetli-zina-suphesipage8

Forum