Merhaba; İstanbul esenyurt esenkenten yaziyorum. Suan için iptal durumunda olan 212.672.99.91 nolu tel.baglı ttnet abonesıyım. Ttnet abonelik icin aradıgımda müşteri hizmetlerindeki bayana herhangi bir taahut içinde olmuycagım bir bağlantı almak istedigimi kiracı oldugumdan taahutlu bir kampanya istemedigimi söyledim. Ve bana 9.90 kampanya paketını onerdı. Ben tekrar taahut istemedigi soyledigimde taahut olmadıgını söyleyerek aboneligi gerçekleştirdi. Daha sonra yaklasık 9 ay sonra bulundugum apt. Fiber gelmesi ile daha avantajlı olan bu servis saglayıcıya geçmek için ttnet aboneligimi kapattırmak istedigimde 9.90 kampanyaya dahil oldugum aboneligimi iptal edersem kampanyadan çıkış ücreti ödemem gerektigi bana söylendi bende aboneligi yaptırırken kesilikle taahütlu kampanya istemedigimi müşteri temsilcisine soyledigimi gerekirse ses kayıtlarının dinlenmesinı istedim ve şikayet kaydı açtırdım. Kayıt sonucu incelemenin ardından telefonuma benim haklı oldugumu ve personel hakkında işlem yapılıcagına dair sms yolladı. Bende sms ye istinaden tekrar telekomu aradıgımda personel hatasıda olsa kampanyadan çıkmam için ödeme yapmam gerektigi soylendi. Bende konu ile ilgi tekrar sikayet kaydi actirdim uzun bi sure cvb gelmedi taki bugune kadar. Evime ihtarname gönderilmiş ve 121.tl 7 gün içinde ödenmedigi taktirde işlem yapıcakları yazmakta. Benden kaynaklı olmayan bu konu hakkında tarafıma ivedi dönülmeli aksi halinde yasal haklarımı kulanacagım saygilarimla...Borç itiraz sürecinde avukata gitmiş ve 281 tl oldu.Avukat borcu çalıştıgım şirket aracılıgı ile haciz koyucak haklı oldugum ttnet tarafındanda kabul edilen bu konu hakkında yüklü bir tazminat davası açmak istiyorum sizce kazanma şansım nedir tşk.