19/07/2013 de suç tarihi, karar tarihi 04/12/2013 olarak gözüken Müşteki eski eşim Sanık ben olarak eski eşimin şikayetri ile İcra Müdürü karar çıkartmış ben ne duruşmaya katıldım ne bulundum ne haberim oldu nede haber verildi bu doğrumudur?Taraflı davranış değilmidir?O karar diyelimki çıktı bende bana karar geliş tarihinde karşı dava olarak nafaka iptal davası açtım ve bana dava sonuçlananaq kadar o karar durdurulur denildi.Ama bu kadın ve icra müdürü 04
/12/2013 tarihinde yeni bir kararla ya 3ay hapis yatsın yada birikmiş 12-13000tl yi versin diye karar çıkmış karar bana 21/12/2013 tarihinde gelmiştir.Daha duruşmamız sonuçlanmamışken kara verilmemişken Bu kararın çıkması çıkarılması bana amnidar gelmiştir.Nasıl bir cevap vermeliyim en etkili ve en haklı cevap(dilekçe) nasıl olmalı?Lütfen yardım edin!%72 özür raporlu yıllardır çalışamayan çalışsa bile çalıştığı yerlerden hastalıklarımın etkisiyle çıkarılan biriyim;mairal kalp kapağım değşti+aort kapak delik+epilepsi+tansiyon+romatizma+damar tıkanıklığı gibi raporlu+egzama+sedef+mide gibi raporsuz hastalıklarım var.Özürlü memur sınavında işe alınmadım başka bu hastalıllarla ne işyapabilirim küçük bir kasabada?Sadece 3ayda1 2022 maaşım var oda;biri 6 biri 2 ayşında 2 kızımın ihtiyaçları(anaokuluna gidiyor),eşime(guatr +kadınhastalığı) ve benim ilaç yüzdelerimiz,muayene ücretlerimiz derken zaten yetişmiyor.Bir çare lütfen.Hem hastalıklarım hapisde yatmamı çok çok zorlaştırıyor imkansız gibi.Saygılarımla.