İçinde ekim ayında oturmaya başlayan bir kiracımız var
Kiracımız öğrenci ve 90 doğumlu 2 kişi olarak kira sözleşmesi yaptığımız kişilerdi daha sonra benden habersiz ev'e bir kişi daha almışlar benim onayım olmadan ben bunlara ailelerinin durumunu anlayarak depozito almadım anlayışlı olarak karşıladım ki daha sonra gelişen olaylar bir hayli sıkıntılı oldu şuan bir iş'te çalişmiyorum ve 500 Tl kira ile geçinmek durumundayım taksitlerim ve borçlarım var dengelemiyor bile ihtiyaçlarımı bu para kredi kartı kullanarak sürekli açık veriyorum ve evimi satmak için ilana verdim şimdi çekindiğim nokta eğer kiracılar ben ev bakmak için gelecek kişiye evi göstermek istersem evi göstermeyecklerini veya başka bir sıkıntı çıkaracak olurlarsa ne yapabilirim...
Ve banka'ya sözleşme'de verilen gün'den hep en az 2-3 gün hatta 9-10 gün sonra kira yatırdıkları ve kirayı 500 TL değil'de sözleşme'de bu tutar yazıyor 497 ya da 494 Tl şeklinde yatırdıkları gözüküyor..
Buarada 1 yıllık olarak sözleşme imzalamıştık...

Bu konu da çok önemli yardımlarınıza ihtiyacım var bende adalet önlisans öğrencisiyim ama bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var Açıköğretim buarada hocama danışacak durum yok maalesef bizim...