+ Konuyu Yanıtla
6 / 27 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151626 ... SonSon
51 den 60´e kadar toplam 270 ileti bulundu.

Konu: AKP ne yaptı

AKP  ne yaptı Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    329
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: AKP ne yaptı

Verilen bilgiler bazı meslektaşlarımızı küplere bindirmişe benziyor Köylününün hali haraptı diyor sayın Bilgili.Aşar vergisi sanırım 1925te kaldırıldı.Ne kadar harap olursa olsun o ona kadarki dönem kadar harap olamaz.1930lardaki dünya ekonomik bunalımını(genç cumhuriyet,savaştan yeni çıkmş ,osmanlı boçlarını da ödeyen aynı zamanda birçok yatırım yapan bir devlet)2. dünya savaşı koşullarnı da değelendirmek gerekir.İlliyet bağını,mücbir sebepleri,umulmayan halleri,olağanüstü durumları görmezden gelemez bir hukukçu. Olayları etraflca değerlendirmek zorundayız.Burda kimse kimseyi kandıramaz.2. dünya savaşı koşullarından,kıbrıs nedenile ambargodan sözetmeksizin ekmek,yağ,benzin kuyuklarından bahsetme lüksünüz yok başbakan gibi. Çünkü burda yemezler. Bir de şu var bizim halkımız önceki durumuna bakmaz(aşarın aldırılmasından önceki durumuna) bir müddet sonra eskiden böylemiydi demeye başlar.Halbuki önceki durumu çok daha köüdür.Aynı şey şimdiki enflasyon için de geçerli mesela.Onca kurumu satarak yabancı sermayeyi Türkiyeye sokarak ekonomiyi ve enflasyonu kısmen düzelttiler.2002 öncesinden daha iyi şimdiki duum.Ha bu politika Türkiyeyi refahın daha dengeli paylaşıldığı,teknoloji üreten ve büyük bir ülke yapar mı yapmaz.yabancı şirketler için ucuz işgücünden öteye gidemeiz.Ayrıca akpnin yaptığı büyük borçlar ülkeyi yine büyük bir ekonomik krize sokacaktır.Aslında konumuz bu da değildi.Chpnin 27 yılda o imkanlala,o zamanki koşllarla neler yaptığıyla akpnin 8 yılda onca satılan kuruma rağmen ne kadar şey yaptığının kıyaslanmasıydı.Yani aslında akpnin neredeyse hiçbir şey yapmamış olduğunu görüoruz.Kbrıs barş harekatını da hangi partinin tüm dünyayı karşısına alarak yaptığnı da unumayalım.Ha ambargo yedik mi yedik.Ekonomik olarak fedakarlık etti,etmek zorunda kaldı bu mille.Peki Osmanlıyı kurmak,gelinen son noktada da misakı milli sınıları içinde vatanı kurtarmak için bu millet canını da ortaya koymadı mı.Yaşam hakkı mı daha kutsaldır,malvarlığı hakları mı?Kurtuluş savaını da yapmasaydık o halde.Mandayı kabl eder,tek kişinin burnu kanamadan yaşardık.Biraz karıştıdım knuyu kusura bakmayın.Bazı şeylerin eksik anlatılmasın,kasıtlı olarak neden sonç ilişkilerine değinilmemesini ve insanların böylelikle aldatılmasını kabul edemiyorum.

Hukuki NET Güncel Haber

AKP  ne yaptı konulu yargıtay kararı ara
    AKP  ne yaptı konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    329
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Abbas Bilgili rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    CHP'nin yaptıklarını görünce gözüm yaşardı. Biz CHP'ye bugüne kadar haksızlık yapmışız anlaşılan..

Gerçi Atatürk'ün bakanlarından birisi dönemin durumunu anlatmak için "Her şey A'dan Z'ye bozuk" demişti, ama demek ki yanlış söylemiş..

CHP döneminde köylünün durumunu anlatan solcu yazar Mahmut Makal, "Bizim Köy" diye sonradan çok ünlü olan bir kitap yazmıştı.

Köylünün durumunun çok perişan olduğundan bahsediyordu, demek ki o da yanlış yazmış..

Baksanıza "taş üstüne taş koymadığı" söylenen CHP neler yapmış da haberimiz yokmuş..
    2 kişi bunları dmiş,200 kişi aksini demiştir.Bir şeyi herkes doğru bulacak diye bir şey yok.Her zaman bir eleştiren bulunur ancak CHP yapmış işte,tüm bunları yapmış.Siz yok yapmamıştır diyemezsiniz bu eleştiri değil,inkar olur.Chp bunlaı yapmakla iyi yapmamıştır diyorsanız o da sizin bileceğiniz şeydir.Şeker fabrikları insanların aşırı kilo alarak erken ölümlerine sebep oldu.Sanayi çevreyi kirletti şeklinde eleştiriler yapmanızı bekliyorum.Faydalar göznüzü yaşartıyor,yan etkilere sövüp duruyorsunuz.Bu ilaç ölmek üzere olan adamı hayata bağlamş üsüne üstük bir de ayağa kaldırmış demiyorsunuz hiç.

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı baymartı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Arkadaşlar doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
    Yersen yaranırsın.vs sözler çok doğru ve yerinde kullanılmış sözler. Siyaset hep yalan dolanlarla dolu, daha önceki iktidarlada öyle değilmiydi. İki anahtar vadedenler, tenceremde ne kaynıyor deyipte baştacı yaptığımız siyasetçiler. Her aileye 600 tl yardım edecem diyenler. Kömür, çamarşır makinası verenler. vs. vs. vs. saymakla bitmez. En ufak bir yöneticilkde, dahi hiç kimseye yaranamasın. Öyle bir devirde yaşıyoruz ki yersen yaranırsın. ( En ufak yönetim birinde sizlere bir örnek vereyim. Benim bulunduğu mahalle muhtar sözde devlet kömür yardımı yapıyor. Hersene çocuklarına birer ton kömür gönderiyor. Muhtarımızda 30 yıllık muhtar.) Nasrettin hocanın misali ye kürküm ye. Arkadaşlar birşeyler yazmaya çalıştım kusurum varsa af ola. ME MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
    Sevgili Martı kardeş,

eskiden bundan daha da kötüydü belki
    konvensiyel sorunlarımız dahada beterdi
    enflesyon bir gecede fırlar bir gecede inerdi,
    az üretimle az tüketim arsında debelenir dururduk, ne kaa ekmek o kaa köfte yani böyle yaşardık
    borç almaya korkardık,
    bankalar icra daireleri kadar ürkütücü yerlerdi.
    zaten onların yanlışları bizi bu duruma getirdi .hiç itiraz yok
    tamam ama,
    zaman o zaman değil, yapılanlarda o yapılanlara benzemiyor.
    o bizim kendi sorunumuzdu , kol kırılıp içinde kalıyordu.
    bölünme satılma gibi kaygılar taşımıyorduk,
    bayrağımızı tartışan yoktu,
    dilimizi tartışan yoktu,
    topraklarımızı tartışan yoktu,
    eskiden parada alın teri vardı.
    şimdi ki parada kan izleri var, benim olmayan parayla benim olmayan bir hayatın kiracısı gibi hissediyorum kendimi!

Sınırlarımızı mayın temizliyeceğiz ayağına başka ülkelere verilmesi gündeme geldimi hiç,
    yada başka bir ülkenin silahlı gücünü mondros andlaşmasından bu yana bu kadar kabullenmeye yaklaştıkmı?.
    ermeni kapısı ,
    kıbrısta geri,geri giden adımlar,
    AB ülkelerinin bu kadar şamar oğlanı oldukmu acaba..
    Ekümenlik meselesi,
    ülkemiz şartlarına hiç uygun olmayan biçimde çözülmeye çalışıldığı oldumu?
    Eskiden,
    terörist teröristti. solcu solcuydu sağcı sağcı, bunlar üzerinde taraflı tarfsız herkes mutabıktı,
    şimdi solcular şovanistlik yapıyor sağcılar keynesin kitaplarında adams ' i arıyorlar.

Şimdi ortak neyimiz kaldı anlaşabileceğimiz. Hepimizin üzerinde dikildiğimiz kaide çatlamadımı,

bu olanlar hiç eskiyle kıyas olurmu kardeşim?
    !

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı unbelievable rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Verilen bilgiler bazı meslektaşlarımızı küplere bindirmişe benziyor Köylününün hali haraptı diyor sayın Bilgili.Aşar vergisi sanırım 1925te kaldırıldı.Ne kadar harap olursa olsun o ona kadarki dönem kadar harap olamaz.1930lardaki dünya ekonomik bunalımını(genç cumhuriyet,savaştan yeni çıkmş ,osmanlı boçlarını da ödeyen aynı zamanda birçok yatırım yapan bir devlet)2. dünya savaşı koşullarnı da değelendirmek gerekir.İlliyet bağını,mücbir sebepleri,umulmayan halleri,olağanüstü durumları görmezden gelemez bir hukukçu. Olayları etraflca değerlendirmek zorundayız.Burda kimse kimseyi kandıramaz.2. dünya savaşı koşullarından,kıbrıs nedenile ambargodan sözetmeksizin ekmek,yağ,benzin kuyuklarından bahsetme lüksünüz yok başbakan gibi. Çünkü burda yemezler. Bir de şu var bizim halkımız önceki durumuna bakmaz(aşarın aldırılmasından önceki durumuna) bir müddet sonra eskiden böylemiydi demeye başlar.Halbuki önceki durumu çok daha köüdür.Aynı şey şimdiki enflasyon için de geçerli mesela.Onca kurumu satarak yabancı sermayeyi Türkiyeye sokarak ekonomiyi ve enflasyonu kısmen düzelttiler.2002 öncesinden daha iyi şimdiki duum.Ha bu politika Türkiyeyi refahın daha dengeli paylaşıldığı,teknoloji üreten ve büyük bir ülke yapar mı yapmaz.yabancı şirketler için ucuz işgücünden öteye gidemeiz.Ayrıca akpnin yaptığı büyük borçlar ülkeyi yine büyük bir ekonomik krize sokacaktır.Aslında konumuz bu da değildi.Chpnin 27 yılda o imkanlala,o zamanki koşllarla neler yaptığıyla akpnin 8 yılda onca satılan kuruma rağmen ne kadar şey yaptığının kıyaslanmasıydı.Yani aslında akpnin neredeyse hiçbir şey yapmamış olduğunu görüoruz.Kbrıs barş harekatını da hangi partinin tüm dünyayı karşısına alarak yaptığnı da unumayalım.Ha ambargo yedik mi yedik.Ekonomik olarak fedakarlık etti,etmek zorunda kaldı bu mille.Peki Osmanlıyı kurmak,gelinen son noktada da misakı milli sınıları içinde vatanı kurtarmak için bu millet canını da ortaya koymadı mı.Yaşam hakkı mı daha kutsaldır,malvarlığı hakları mı?Kurtuluş savaını da yapmasaydık o halde.Mandayı kabl eder,tek kişinin burnu kanamadan yaşardık.Biraz karıştıdım knuyu kusura bakmayın.Bazı şeylerin eksik anlatılmasın,kasıtlı olarak neden sonç ilişkilerine değinilmemesini ve insanların böylelikle aldatılmasını kabul edemiyorum.
    Aşar-Öşür vergisi tarımsal arazilerden onda bir yani %10 oranında alınan bir vergiydi bildiğim kadarıyla. Bugün %10 oranında veya altında vergi varmı bilmiyorum hele bazı ürünlerde %500 oranında vergiler var. Hep Osmanlı'da halkın ağır vergiler altında ezildiği söylenir bence tarihin en ağır vergileri bugün halkın omuzlarındadır. Kazancınızı elde ederken yüksek oranda vergi verdiğiniz yetmez harcarken de vergi ödersiniz. Bazı kaynaklarda kazanırken harcanırken ödenen vergilerin oranı %70 ler civarında olduğunu okumuştum. Osmanlı battığı zaman parası ABD dolarından 40 kat değerliydi bugün Türk parası ABD parasından yaklaşık 1500 kat değersizdir. Euro'yu Sterlini saymayalım.
    Bana göre bu ülkeye hiç birparti hak ettiği hizmeti yapmamıştır her parti enkaz edebiyatı ile bizden önce şöyleydi şimdi böyle nakaratını tekrarlayıp duruyor.

İletiler
    329
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Aşar-Öşür vergisi tarımsal arazilerden onda bir yani %10 oranında alınan bir vergiydi bildiğim kadarıyla. Bugün %10 oranında veya altında vergi varmı bilmiyorum hele bazı ürünlerde %500 oranında vergiler var. Hep Osmanlı'da halkın ağır vergiler altında ezildiği söylenir bence tarihin en ağır vergileri bugün halkın omuzlarındadır. Kazancınızı elde ederken yüksek oranda vergi verdiğiniz yetmez harcarken de vergi ödersiniz. Bazı kaynaklarda kazanırken harcanırken ödenen vergilerin oranı %70 ler civarında olduğunu okumuştum. Osmanlı battığı zaman parası ABD dolarından 40 kat değerliydi bugün Türk parası ABD parasından yaklaşık 1500 kat değersizdir. Euro'yu Sterlini saymayalım.
    Bana göre bu ülkeye hiç birparti hak ettiği hizmeti yapmamıştır her parti enkaz edebiyatı ile bizden önce şöyleydi şimdi böyle nakaratını tekrarlayıp duruyor.
    Aşar ürünün belli bir oranı(yüzde 10) olarak alınan vergidir.İlk zamanlarda bunları toplayan tımarlı sipahiler oranara uyuyorlardı zaman geçtikçe kafalana göre çok daha fazla ürün almaya başladılar,tımarlı sipahiler kaldırılınca da mali iltizam usulüyle bu vergileri mültezimler toplamaya başladılar ve onlar da çok fazla ürüne el koyuyorladı.%40lar 50leri uluyordu el koyma oranları.Ben 1925-1950 arasından bahsettim.Köylünün 1925 öncesi kadar ezildiğini sanmıorum.

Nerede
    İÇEL
    İletiler
    1.078
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sevgili Martı kardeş,

"eskiden bundan daha da kötüydü belki
    konvensiyel sorunlarımız dahada beterdi
    enflesyon bir gecede fırlar bir gecede inerdi,
    az üretimle az tüketim arsında debelenir dururduk, ne kaa ekmek o kaa köfte yani böyle yaşardık
    borç almaya korkardık,
    bankalar icra daireleri kadar ürkütücü yerlerdi.
    zaten onların yanlışları bizi bu duruma getirdi .hiç itiraz yok
    tamam ama,"

Yukarıda yazılanları demişsiniz bir üyeye sayın Ayazoglum;Bende diyorum işte az daha saadet,olacak bu iş.Gayret gerçekleri görmeye az daha gayret..Sendromsuz,objektif.Olacak bu iş.Bir anda düzelmez yavaş yavaş.

Evet onlar bizim kendi sorunlarımızdı,ne hikmetse kendi sorununu bile sözemeyen siyasetciler çattı heralde hep bize.

Oysa önce kendi sorunlarımızı çözmeliyiz değilmi.Sonrada kronikleşmiş sorunlara geçilir.Bu güne kadar çözüm önerilmeyen çaba sarf edilmeyen o kadar örümcek ağı bağlamış sorunlar varki,çözümü zaman alacağa benziyor.

Neyse sizinde kabul ettiğiniz gibi artık kendi sorunlarımızı kısmende olsa çözdük diyebiliriz.Bu bile bir şeydir yani,geçmişe bakınca değilmi sayın Ayazoglum..

Nerede
    İÇEL
    İletiler
    1.078
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

"eskiden parada alın teri vardı.
    şimdi ki parada kan izleri var, benim olmayan parayla benim olmayan bir hayatın kiracısı gibi hissediyorum kendimi"

Sayın Ayazoglum,son iletinizden çıkan 2 cümle sonradan dikkatimi çekti..

Bizim paralarda zaten alın teri var,sayın Ayazoglum.Aylık 700 liraya fabrikada alın teriyle çalışıyoruz.Eskiden alınteri olmayan parayı ben size tarif edeyimde hatırlayın.

Hani tekerlekli valizler varya sayın Ayazoglum,bunlar ilk çıkmış pek yaygın değil.Ben bunları ilk nerede gördüm biliyormusunuz.

Bankaların kamera görüntülerde,kaçtane bankada oldu hatırlamıyorum,o tekerlekli valizlerin içine yeşil yeşil balyalar koyuyorlardı,epey oldu hatırladınızmı o alın teri paraları.Tv den izlerken gülmüştüm,o ortamda bulunan bir büyüğüm ne gülüyorsun bunlar bizim paralarımız,demişti.Ney demiştim o tekerlekli valizdeki para benim mi?

Fona kaçtane banka hangi yılda devredildi?

2002 Den bu yana fona devredilen banka varmı?

Alın teri parayı karıştırmayın Ayazoğlum,biz hepsini gördük.Tekerlekli valizleride,bavullarıda.

Allah herkese alınteri para kazanma nasip etsin,içi sırada bana...

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tabiki değil;
    Doğada bileşik kablar diye bir düzen vardır, bu düzen var olan şeyler arasındaki dengedir, acıcık suyu çeşitli akıtma şekilleriyle çokmuş gibi gösterebilirsin,ancak miktar gene aynıdır. üretim olmadan çoğalmada olmaz.
    bunu biz biliyoruz ama siz akıl edemiyorsunuz itirazımız ona.
    ikincisi sizinki bir aşk gibi,
    ''aşıklar sevdiklerini klozette otururuken düşünmeyi sevmezler.''
    cevap vermen gereken yerleri ıskalayarak kendini kandırırsın beni değil.
    benim iddiam eskisinden dahada kötüyüz.
    sadece kanser hastalarına son zamanlarındada acılarını dindirmek için verilen uyuşturucuların etkisinde olduğumuzdan hissetmekte zorlanıyoruz o kadar.

Nerede
    İÇEL
    İletiler
    1.078
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Fahiş benzin ve et fiyatları sudan ucuza inmeyene dek AKP bişi yaptı demiyeceğim.

Aslında çok doğru Engin beyin dediği..Durun ben az daha ekleme yapayım.Mesele halkın rahat etmesi değil mi?

Kredi kartı mağdurlarına biraz daha sahip çıkılabilirdi.Yapılandırma işe yaramıyor,zaten parası olmayan biri yapılandıramıyor sayın Akp kurmayları.Az daha sahip çıkın bir çözümü olmalı bu işin.Mesela kredi kartı borçlularına 2 yıl ev haczi uygulanmasın.Ödeme fırsatı verilsin.Devlet bankası çalışan kredi kartı mağdurlarına kara listede olup olmadığına bakmaksızın kredi versin.Hadi yapın alın size basit çözümler.

Neden Akp iktidara geldi geleli,asgari ücrete dişe dokunur bir artış yapılamadı,yapılmadı.Lütfen beyler bunlar ihmal edilecek şeyler değil.Milyonlarca insanı ilgilendiriyor.İş adamları da biraz az kazansın.Biz en az 630 tl dedik,fazlasını versin iş veren elinden tutanmı var denmez.İş veren kendiliğinden verdiği nereden görülmüş.Verin korkmayın,bu kadarda zenginin yanında olmayın.Evet mali gerçeklerimiz var biliyorum ama,çözüm bulmakta sizin işiniz.Neden ordasınız yoksa..

İşciye verilen haklar yetersiz,daha fazlası yapılabilir.Neden yapılmıyor hey Akp.2.Dönem neden alt tabakayı ihmal ettiniz soruyorum.

Ekenomide rakamlar güzel çıkıyor fakat neden benim ve benim gibi kıt kanaat geçinen insanlara bu yansımıyor.Yansıyacak,bu sizin işiniz.Ben rakamlardan anlamam.Yansımadı beyler benden demesi.

Girişimcinin önü açıldı diyorsunuz,neden peki Adana ve İçel illeri arasında 11 tane fabrika kapalı.Bu fabrikalar ne zaman faaliyete geçecek.Millet işsiz güçsüz.Çukurovada işsizlik kalmaz bu fabrikalar faaliyete gecerse.

Tamam takdir ettiğimiz olaylarda var,kronikleşmiş sorunlara el atıyorsunuz,askeri vaseyeti kabul etmiyorsunuz.Sivil iradenin,halkın seçtiği insanların söz sahibi olmasını istiyorsunuz buraya kadar anladık.

Ancak birazda,içciyle,çiftciyle,asgari ücretliyle,ilgilenirmisiniz lütfen.Şu başarıyı birazda çarşıya, pazara yansıtırmısınız lütfen.Yansıtamazsanız işiniz zor söyleyeyim.

Halkın rahatı için her partiyi eleştiririm ben.Çünkü bende rahat etmek istiyorum..Halk ta.Ben halkım,halkta ben...

E ne yapayım,bu forumdaki arkadaşlar eleştiri yapamıyorlar,tamda bunları diyecekler ama akıllarınamı gelmiyor,diyemiyorlarmı ben diyeyim dedim.Ve bunları deselerde haklılar tabiki bakın bende dedim zaten.
    Konu feyyar tarafından (12-01-2011 Saat 22:44:49 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Daha önce yanlışlıkla E harfine basarak feyyarE yazdığım için verdiğiniz cevabı günler önce gördüm. Ancak konu rotasından sapmasın diye yanıt bile vermedim. Sadece yanlışlıktı, ama hoşuma da gitmedi desem yalan olur. Bak ne güzel doğruyu görmeye başladın feyyar (e'li veya e'siz).
    Madem halksın haydi bakalım, biz de onu diyoruz zaten;

Vatandaş diyor ki; "ben kredi kartımı kullanıp tüketimde bulundum, ama ödeyemiyorum, eve haciz olmasın imdaaaat"

Bankalar diyor ki; millet borcunu ödeyemiyor, BEN "isviçreden libor+2 faizle para alıp, Türkiye'de sattım, şimdi geri ödeyemiyorum, imdaaat"

Ben millet borcunu bir şekilde ödemeli derken, bankanın da borcunu ödemesinden yanayım. Anlaşma anlaşmadır (kanun, ahlak ve adaba aykırı olmadıkça).

İşçilere gelince, bak sahiden berbat durumdalar. Bugün için AKP'nin malesef yaptığı en güzel iş "kartel ve tröstleri" körüklemek oldu. Ne bir KOBİ ne de küçük esnaf gülmedi. İşçi zaten patron yani kendi işinin sahibi olma hayali dahi kuramadı. Çünkü herkes görüyor ki AKP nin yarattığı büyük balıklar küçükleri saniyede ham yapıyor. Hadi fabrikalaşma sözkonusu olsa ona da Amin. Gerçek anlamda kaç fabrika kuruldu acaba çok merak ediyorum. Hep aracılık hizmetleri, 2 ye al 5 e sat. Kim bunlar? AKP'ye kadar ne iş yaptılar bunlar. Ah bir araştırsanız da biz de öğrenebilsek.

Sivil iradeye gelirsek, bu iradenin tamamı aynı görüşte değil, olamaz da. Ama kabul etmelisiniz ki şu anki iktidar, bunu ileride hangi parti yaparsa yapsın aynı şeyi söyleyeceğim, medyayı konuşturmuyor, içeriden fethetti, alternatifler yaratarak dezenformasyon çalışmalarını başarıyla yaptı. Hani birinin "medyayı ele geçiren, iktidarı ele geçirir" veya "medya isterse iktidarı anında indirir" diyen biri var ya. Bak onun lafını ne güzel uyguluyorlar, lafı diyeni de aman ne olur ne olmaz yokedelim diyorlar ya... Adını sen bilirsin Aaa bak sen de sanırım farkında olmadan onlara hizmet ediyorsun. (Farkında olup da yazabilecek bilgi ve kapasiteye sahip olsan zaten o gazetelerin yazarlarından biri olurdun, sen de 700 tl alacağına, güzel maaşlarla destek medya hizmetleri memuru olurdun. Şansına küs...)

+ Konuyu Yanıtla
6 / 27 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151626 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

http:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp turkiye icin neler yapti

akp zamaninda hangi fabrika yapildi

https:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp hükümeti 12 yılda ne yaptı

bu hükümet neler yaptı

erdogan simdiye kadar ne yapti

ak parti ilkokulda kitap parasini kaldirdi

basbakan erdogan neler yapti