+ Konuyu Yanıtla
16 / 27 Sayfa İlkİlk ... 67891011121314151617181920212223242526 ... SonSon
151 den 160´e kadar toplam 270 ileti bulundu.

Konu: AKP ne yaptı

AKP  ne yaptı Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    kktc
    İletiler
    672
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: AKP ne yaptı

Gölge bakanımız da oldu....Siyasi kulislerde "Gölge bakan" olarak adlandırılan 20 bakan yardımcısı, 9 bin lira maaş alacak. Maaş belirlenirken, bakandan az, müsteşardan fazla olmasına dikkat edildi. Bakan yardımcılarının imza yetkisi de olacak....

Askari ücretin 650 TL olduğu ülkemizde hemde

Yorulmasın sayın bakanlarımız yazzııkk....Hatta 2 kat maaş verelim

http://www.samanyoluhaber.com/h_5935...as-alacak.html

Hukuki NET Güncel Haber

AKP  ne yaptı konulu yargıtay kararı ara
    AKP  ne yaptı konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    kktc
    İletiler
    672
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Temmuz 1993 günü 35 kişinin diri diri yakıldığı "Sivas Katliamı"nın anılmasına valilik yasak koydu..! Bu ileri demokrasi de fazla oldu..!

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

AKP gelmeden önce oruç 9 saatti şimdi 16 saat
    Hayırlı Ramazanlar

Nerede
    kktc
    İletiler
    672
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Dünyadaki en temiz enerji kaynağı nükleer santrallar. İnternetten geniş bir araştırma yaptım. Bunların dumanı yok, isi yok."Demiş....Kim mi demiş...AKP'li Mersin İl Genel Meclisi üyesi İbrahim Gül...

Şaka değil gerçek...

Nerede
    kktc
    İletiler
    672
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Seçim öncesinde “herkes kadrolu olacak” vaadini veren hükümet, 4/C statüsündeki işçilere böyle bir hak verilmeyeceğini açıkladı. Şaşırmadık!

Nerede
    İÇEL
    İletiler
    1.078
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu pazar seçim olsa ne olurdu?

12 Haziran genel seçimlerinden sonra oluşan tablo ve yaşanan siyasi gündem seçmen nezdinde hangi yönde algılandı? Seçmen bugün seçim olsa hangi partiye oy verir?

İşte bu sorunun yanıtı, Andy-Ar Araştırma merkezinin yaptığı ankette gizli. Yaşanan gelişmelerin ardından 21 ilde seçmenin nabzını tutan ankete göre 'Bu pazar seçim olsa' yine AK Parti ilk sıradaki yerini koruyor.

Ancak bir farkla; AK Parti, bu pazar seçim olması halinde, oyların ilk defa yüzde 55'in üzerine taşıyarak 55.6 ile karşılık bulmaktadır.

CHP'nin oylarını 5 puan yükselten Kemal Kılıçdaroğlu, son süreçte yaşanan çeşitli siyasi gelişmeler ile 22 Temmuz seçimlerinde elde edine sonuçtan da daha aşağı bir seviyeye gerilemiş görünüyor.

İlk defa yüzde 20 bandını gören CHP yüzde 19,8'le ikinci parti konumunu koruyor ancak CHP'ye giden oyların büyük bölümü MHP'ye eğilim gösteriyor. MHP yüzde 15,3'lük oy oranıyla oylarını bir nebze artırmış görünüyor.

http://haber.ekolay.net/Haber/3/8195...ne-olurdu.aspx

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

.. sormak istediğim birkaç(!) soru vardı.. müsadenizle…

Sizi destekleyen bazı arkadaşlar ısrarla kabullenmiyorlar, bende size sorayım siz bide bizi tatmin edin istedim.. hani ben de o arkadaşları tatmin ederim böylelikle..
    Sayın başbakan,

’10 kasımda yaygara kopartıldı’ diye bir cümleniz var mı! yok mu!
    (14.11.1994 / hürriyet)

‘ben ülkemi pazarlamakla mükellefim’ dediniz mi! demediniz mi!
    (06.03.1996 / hürriyet)

‘maaşım yetmediği için ticaret yapıyorum’ dediniz mi! demediniz mi!
    (2004)

‘büyük Ortadoğu projesinin eş başkanıyım’ şeklinde bir ifadeniz var mı! yok mu!

2002 seçimi öncesinde ‘değiştim’ diyip, 2006 da bir röportajınızda ‘asla değişmem’ dediniz mi! demediniz mi!

El kaide terör örgütünün finansörü olarak bilinen ve uluslar arası suçlu sayılan Yasin El Kadı hakkında ‘hayırsever bir işadamıdır, kendisine kefilim’ dediniz mi! demediniz mi!

1994 yılında ‘Ata‘ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok’ şeklinde bir demeciniz var mıdır! Yoksa ben uyduruyor muyum!

‘ben islam’ı devlet planı içinde düşünüyorum, Türkiye’nin yarınında Kemalizm’e ve benzeri rejimlere yer yoktur’ diye bir cümleniz var mı! yok mu!

Artık şehit cenazesi görmek istemediğini söyleyen bir şehit ailesine ‘askerlik yan gelip yatma yeri değildir’ dediniz mi! demediniz mi!
    (04.09.2006)

Sonrasında bunu düzeltmek için ‘askerlik turistik bir yer değildir demek istemiştim’ cümlenizi sormayacağım.. mutlaka dememişsinizdir…

1994 yılında ‘elhamdülillah şeriatçıyım’ ifadesini kullandınız mı! kullanmadınız mı!

2005 senesinde ‘laik değilim, laikliği korumakla yükümlüyüm’ diye bir cümle duydum sanki sizden! Benim bir safsatam mı bu! Yoksa dediniz mi cidden!

‘tutturmuşlar laiklik elden gidiyor diye, yahu millet istedikten sonra laiklik tabi elden gidecek’ şeklinde bir cümle söylediniz mi! söylerken gaza gelip mi söylediniz! Yoksa bu da mı benim kafamda kurduğum bir söz!

‘demokrasi amaç değil, ancak araştır.. Türkiye kendisine din olarak Kemalizm’i almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir’ şeklinde bir cümleniz var mı! yok mu!

‘hem laik, hem Müslüman olunmaz’ şeklindeki cümlesini kurdunuz mu! kurmadınız mı!

‘anayasayı sarhoşlar hazırladı’ gibi bir cümleniz var mı! yok mu!

‘referansımız islam’dır, tek hedefimiz İslam devletidir’ dediniz mi! demediniz mi!

‘hadi ananı da al git buradan’ şeklinde slogan niteliğinde cümle size ait mi! değil mi!

‘sen ne mutlu Türk’üm dersen, onunda ne mutlu kürdüm demeye hakkı vardır’ diye bir cümleniz var mı! yoksa ben bitarafımdan mı uyduruyorum!

filistin'de 'müslüman din kardeşlerimizi katlediyorlar' dediğinizi hatırlıyorum.. peki kuzey ırak'ta müslüman din kardeşlerinizden olan 15 yaşında bir kıza tecavüz edilirken, bunu yapan abd askerine 'inşallah sağ salim evlerine dönerler' dediniz mi sn başbakan.. bence uyduruyorlar bunu da! bunu derken çekilmiş görüntüleriniz montaj bence!

Sayın başbakan cahilliğime verin.. bunlar hakkında çok çelişkili ifadeler olduğu için soruyorum(!) hani bunları söylediyseniz kimse size oy vermez.. hani ben sizi bi parça kurtarayım diye soruyorum.. yani sizin tabi bunları söyleme ihtimaliniz yok bunu ben biliyorum da (!) hani bi de siz yanıtlayın ‘hayır arkadaş demedim’ diyin de insanların size güvenleri artsın…

Ben son zamanlardaki söylediklerinizi duydum ama onları da bi şekilde inkar etmenin yolunu buluruz.. ya da sallayalım gündem ardına, unutulsun gitsin.. yok edelim ki istikrar sürsün, Türkiye büyüsün... ben söyleyeyim buradan hangileri olduğunu siz medyaya gerekli talimatları verin ki gündeme getirmesinler…

İzmirliler gavur,
    Galatasaray taraftarı geri zekalı,
    Şehitler kelle,
    Eczacılar sahtekar,
    Tekel işçileri provokatör,
    Bakkallar gereksiz,
    Hopalılar eşkıya,
    Öğrenciler beyinsiz,
    Aleviler ehli sünnet dışı sapık mezhep,
    Hayırcılar darbeci
    Dekolte giyenler tecavüzü hak eder…

Ben buradan gazetecilere de sesleniyorum, bunları yok edelim arkadaşlar… aman ha gündeme falan getirmeyin.. ayıp (!)

Selametle kalın sayın başbakan..
    Biz size inanıyoruz (!)
    Ben biliyorum ki üstte yazdıklarımın hiçbirini siz söylemediniz.. ve bu yüzden insanlar size yine oy verip iktidar yapacaklar…

Mehmet Tanrıverdi.http://www.facebook.com/mehmettanrverdi

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hadi bakam . AKP nin doğal sözcüleri
    pamuk eller klavyeye .
    anlatın şu ,
    4 + 4 + 4 palavrasını da inanalım bizde . öyle bi şey söyleyin ki ! özürü, kabahatinden büyük olsun.

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mehmet emin sezen rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    .. sormak istediğim birkaç(!) soru vardı.. müsadenizle…

Sizi destekleyen bazı arkadaşlar ısrarla kabullenmiyorlar, bende size sorayım siz bide bizi tatmin edin istedim.. hani ben de o arkadaşları tatmin ederim böylelikle..
    Sayın başbakan,

’10 kasımda yaygara kopartıldı’ diye bir cümleniz var mı! yok mu!
    (14.11.1994 / hürriyet)

‘ben ülkemi pazarlamakla mükellefim’ dediniz mi! demediniz mi!
    (06.03.1996 / hürriyet)

‘maaşım yetmediği için ticaret yapıyorum’ dediniz mi! demediniz mi!
    (2004)

‘büyük Ortadoğu projesinin eş başkanıyım’ şeklinde bir ifadeniz var mı! yok mu!

2002 seçimi öncesinde ‘değiştim’ diyip, 2006 da bir röportajınızda ‘asla değişmem’ dediniz mi! demediniz mi!

El kaide terör örgütünün finansörü olarak bilinen ve uluslar arası suçlu sayılan Yasin El Kadı hakkında ‘hayırsever bir işadamıdır, kendisine kefilim’ dediniz mi! demediniz mi!

1994 yılında ‘Ata‘ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok’ şeklinde bir demeciniz var mıdır! Yoksa ben uyduruyor muyum!

‘ben islam’ı devlet planı içinde düşünüyorum, Türkiye’nin yarınında Kemalizm’e ve benzeri rejimlere yer yoktur’ diye bir cümleniz var mı! yok mu!

Artık şehit cenazesi görmek istemediğini söyleyen bir şehit ailesine ‘askerlik yan gelip yatma yeri değildir’ dediniz mi! demediniz mi!
    (04.09.2006)

Sonrasında bunu düzeltmek için ‘askerlik turistik bir yer değildir demek istemiştim’ cümlenizi sormayacağım.. mutlaka dememişsinizdir…

1994 yılında ‘elhamdülillah şeriatçıyım’ ifadesini kullandınız mı! kullanmadınız mı!

2005 senesinde ‘laik değilim, laikliği korumakla yükümlüyüm’ diye bir cümle duydum sanki sizden! Benim bir safsatam mı bu! Yoksa dediniz mi cidden!

‘tutturmuşlar laiklik elden gidiyor diye, yahu millet istedikten sonra laiklik tabi elden gidecek’ şeklinde bir cümle söylediniz mi! söylerken gaza gelip mi söylediniz! Yoksa bu da mı benim kafamda kurduğum bir söz!

‘demokrasi amaç değil, ancak araştır.. Türkiye kendisine din olarak Kemalizm’i almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir’ şeklinde bir cümleniz var mı! yok mu!

‘hem laik, hem Müslüman olunmaz’ şeklindeki cümlesini kurdunuz mu! kurmadınız mı!

‘anayasayı sarhoşlar hazırladı’ gibi bir cümleniz var mı! yok mu!

‘referansımız islam’dır, tek hedefimiz İslam devletidir’ dediniz mi! demediniz mi!

‘hadi ananı da al git buradan’ şeklinde slogan niteliğinde cümle size ait mi! değil mi!

‘sen ne mutlu Türk’üm dersen, onunda ne mutlu kürdüm demeye hakkı vardır’ diye bir cümleniz var mı! yoksa ben bitarafımdan mı uyduruyorum!

filistin'de 'müslüman din kardeşlerimizi katlediyorlar' dediğinizi hatırlıyorum.. peki kuzey ırak'ta müslüman din kardeşlerinizden olan 15 yaşında bir kıza tecavüz edilirken, bunu yapan abd askerine 'inşallah sağ salim evlerine dönerler' dediniz mi sn başbakan.. bence uyduruyorlar bunu da! bunu derken çekilmiş görüntüleriniz montaj bence!

Sayın başbakan cahilliğime verin.. bunlar hakkında çok çelişkili ifadeler olduğu için soruyorum(!) hani bunları söylediyseniz kimse size oy vermez.. hani ben sizi bi parça kurtarayım diye soruyorum.. yani sizin tabi bunları söyleme ihtimaliniz yok bunu ben biliyorum da (!) hani bi de siz yanıtlayın ‘hayır arkadaş demedim’ diyin de insanların size güvenleri artsın…

Ben son zamanlardaki söylediklerinizi duydum ama onları da bi şekilde inkar etmenin yolunu buluruz.. ya da sallayalım gündem ardına, unutulsun gitsin.. yok edelim ki istikrar sürsün, Türkiye büyüsün... ben söyleyeyim buradan hangileri olduğunu siz medyaya gerekli talimatları verin ki gündeme getirmesinler…

İzmirliler gavur,
    Galatasaray taraftarı geri zekalı,
    Şehitler kelle,
    Eczacılar sahtekar,
    Tekel işçileri provokatör,
    Bakkallar gereksiz,
    Hopalılar eşkıya,
    Öğrenciler beyinsiz,
    Aleviler ehli sünnet dışı sapık mezhep,
    Hayırcılar darbeci
    Dekolte giyenler tecavüzü hak eder…

Ben buradan gazetecilere de sesleniyorum, bunları yok edelim arkadaşlar… aman ha gündeme falan getirmeyin.. ayıp (!)

Selametle kalın sayın başbakan..
    Biz size inanıyoruz (!)
    Ben biliyorum ki üstte yazdıklarımın hiçbirini siz söylemediniz.. ve bu yüzden insanlar size yine oy verip iktidar yapacaklar…

Mehmet Tanrıverdi.http://www.facebook.com/mehmettanrverdi

Alimin uykusu bile ibadettir bilmezmüsün
    hem değişmeyen
    şey değişimin kendisidir. değiştim demesinde bi mahsurmu var ki!

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

AKP özelleştirmede yargıyı devreden çıkardı
    AKP dün gece yarısı çok kritik bir yasayı Meclis’ten geçirdi. Bazı üst kurul başkanlarının görev sürelerini düzenleyen yasa görüşülürken son dakika verdiği önergeyle tartışılacak bir düzenlemeyi yasalaştırdı.kanuna eklenen maddenin özeti şu, özelleştirme ihaleleri konusunda yargının verdiği kararlar bundan böyle yok sayılacak, son sözü Bakanlar Kurulu söyleyecek.http://www.gazete2023.com/haber/1534...n-cikardi.html
    Konu ne miydi?
    Malum Balıkesir şehir merkezinde 1800 dönüm arsası,185 lojmanı ve onlarca binası olan Seka Tesislerinin özelleştirme ambalajı ile sadece ve sadece 1 milyon 100 bin dolara Albayraklar’a verilmesine yargıdan ardı ardına iptal kararları gelmişti. İşte AKP çıkardığı gece yarısı yasası ile yargının bu kararlarını geçersiz kılıyor ve yetkiyi yargıdan alıp Bakanlar Kuruluna veriyor!
    Sorarım size nedir bu, yargıya saygı mı?
    Bir yerde adalet biterse orada zulüm vardır, ancaaaaak zulüm ile ilelebet payidar olunamaz!http://www.yenimesaj.com.tr/?artikel...hattin-onkibar
    AKP 2003 yılından beri yabancılara toprak satışını artırmak için ne gerekiyorsa yapmıştır.
    Gece yarısı, millet uyurken, Meclis’te iktidar partisi milletvekilleri hırsız gölgesi hızıyla “torba yasanın” içine bir madde sokup, geçirdiler. Bu madde ile yüksek yargı Danıştay’ın usulsüz, hileli, kirli gördüğü için “satışlarını iptal ettiği Seydişehir Aliminyum Tesisleri ile Balıkesir SEKA kağıt Fabrikası” ile ilgili kararını ortadan kaldırdılar. Yargıyı kuşatan siyaset, yargı kararlarını da ortadan kaldırabilecek tek kuvvet oluverdi.http://www.eskelimhaber.com/makale/1...abrikasi-kapat
    M.E.SEZENUNLAR TÜRKİYE'DEMİ OLMUŞ!

+ Konuyu Yanıtla
16 / 27 Sayfa İlkİlk ... 67891011121314151617181920212223242526 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

http:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp turkiye icin neler yapti

akp zamaninda hangi fabrika yapildi

https:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp hükümeti 12 yılda ne yaptı

bu hükümet neler yaptı

erdogan simdiye kadar ne yapti

ak parti ilkokulda kitap parasini kaldirdi