Ey! Örtülerinin altında jip anahtarlarıyla gezen şuh sauna suratlar!
Birinci vazifeniz partnerinizin evli olup olmadığına aldırmaksızın en temel hazineniz olan ceplerini, kuruş kuruş sömürüp adamı posa olarak paketleyip eve yollamaktır.
Menekşeli yazmalar takarak hanım hanımcık otantik entrikacı kılığında ortalıkta gezmeniz avınıza 90 km hızla yaklaştığınızı gösterir ki genelde pist alanı sahibi ahmak adamlar da hızlı, dinamik, enerjik aşk yumurtlayan modern kümes bekçileri olan sizleri pek bir sayıp sevmektedirler.

İçlerinde akademisyenlerin, iş adamlarının, hocaların, kanaat önderlerinin, İslamcı şairlerin ve yazarların (adamların) olduğu KİTLESEL İMHA listelerinizin altına imza atacak sizden başka aşk köpüğü sıvayan badanacı anti takva tartarcıları yok!

Sizler dişi kulaçlarınızı genelde cami önlerinde marka tespihlere çek kestirip dinle palazlanan adamların denizine atarsınız. Sizler işin sekretaryasından başlar kıdemli bombalar haline geldiğinizde yakmayı beceremediğiniz OCAKLARI söndürürsünüz. Sizler “ Dünyaya bir kez gelmişim Vecihi” modunda gezip on kez adamı tavaf eder örtünüzün üstündeki mor menekşeleri çek karşılığında yoldurursunuz.

Sizler şiddete hayır der Ya Allah Bismillah narasıyla örgütlenir ve bu potansiyelle adam asmaca değil ADAM KAPMACA oynarsınız. Sizler ponpon virüsü taşır din öğrenmeye çalışan 25’lik amigolar gibi sloganlar atar duygusal gerillalar gibi yüklenir koku almadığınız kapılara çelenkler astırırsınız.

Bu yüzden biz DİN KARDEŞİ değiliz diyordu Feride. Siz içinizdeki bu zihin fesadı olmuş kamufle asitlerle ancak size tav olan ağzı havaya açılan adamları eritirsiniz. Bizi değil diyordu feride! Sizler asistanı olduğunuz şeytanın tezlerini elinizde yolunacak kaz durumuna düşmüş gülünesi palyaço adamlara yutturursunuz bize değil diyordu feride.

Bakınız sevgili aşk molekülleri! Dikkat ediniz muhafazakâr değil muhafazakâr görünümlü diyorum yani bi bakıma doğan görünümlü şahin modunda olan AŞK atmacalarına sesleniyorum! Şimdi hiç beklemeyin sen kendine bak Feride girizgahıyla bana sövgüler döşeyin umurumda değil eğer bunlardan birini ben yapacak olursam kendi yüzüme tükürecek çok ayna var merak etmeyin!

Esra Elönü - Haber 7
eelonu@ http://mynet.com

http://www.haber7.com/haber/20091207...ina-hitabe.php