mrb ben bu gün üye oldum ama benimde bir sorunum var sanırsam cvp veririsiniz vede örnek dilekce gönderirseniz sevinirim.
Ben 1 adet cep tlf aldım aldıktan yaklaşık 10 gün sonra ekranı karardı bu nedenle 20/10/2005 tarihinde kargoya verdim ve bu güne kadar ürün gelmedi gelmediği gibide benim aradığımda ise benden 105 milyon tamir ücreti talep ettiler neden diye sorduğumda sen bunu düşürmüşssün dediler yaklaşık 45 iş günü sonunda bende ücreti kabul etmeyerek sanayi ve ticaret müd şikayetde bulundum sanayi ve ticaret müdürlüğü olumlu karar vermiş ancak fatura bedelini yazareken kdv siz yazmış yani 103 milyon eksik olarak bunun yanliş yazıldığını mahkemeye müracat etmem gerektiğini söylediler bende nasıl müracaat edeceğimi bilemiyorum ve tekrar ürün aldığım yeri aradım bu kez faturayı 130 milyona çıkarmışlar bende ürünü yaptırmadım tabi bu arada tamir süresi 52 iş günü oldu ben bunları söylediğimde ise beni bağlamaz ürünü siz bozmuşsunuz ben buna ait rapor tutturur gönderirim dedi benim sanayi ticaret müd kararına nasıl itaraz edebilirim artı 4077 saılı kanunun 13 maddesi ihlali var azami tamir süresini çoktan geçmesi artı garanti sindede aynı şart var ben ürünümün bedelini veye yeni ürün alabilirmiyim şimdiden tşk ler ha itiraz dilekcesi örneğini gönderirseniz sevinirim