02-06-2010 tarihinde 3 aydır maaşlarım odenmedıgı için bir notere gittim ve 4875 sayılı kanunun 24/2 e
maddesı ıle
maaşlarım odenmedıgınden iş sözleşmemin fes ettiğimi ve kıdem tazmınatımı maas ve ızın alacaklarımı talep
ettiğimi bildiren bir ihtarname gonderdım.ve bu tarih itibari ile iş yerine gitmedim.
Ancak tebligat posta işletmelerinin yer degısıklıgı sebebıyle teblıg edılemedi ben iş yerine gitmediğim için
tutanak tutulup sözleşmem fes edıldı.bu durumda teblıgat ellerıne gecınce sözleşme fesih tarıhı
noterde ımza attıgım
02-06-2010 olarakmı gecerlıdır.bu teblıgat gec ulasagı ıcın kıdem tazmınat hakkım kaybolurmu.Sözleşmem fes edıldıkden sonra maas larımız yattı ancak resmı kısmı.bırde ımza karsılıgı elden odenenler var bırde teblıgat'da su sekılde bır ıbarede bulundum elımde maasımın tamamına aıt gelır belgesı var sırket yetkılısı
tarafından ımzalanmıs bu gelır belgesıne gore hesapların yapılıp hesabıma yatırılmasını talep ettım.

Budurumda şirketin tutanakla sözleşme feshi tazmınat hakkımı ortadan kaldırırmı ben şu şekılde dusunmustum noterden bu yazıyı gonderdıkten sonra iş yerine gitmenin bir sakıncası olmaz ama olurmu bılmıyorum acil yardım beklıyorum teşekkürler...