Değerli arkadaşlar,

Benim yaklaşık 55.000 tl'lik bir alacağım olan işverenden icra yaparak paramı tahsil edememek gibi bir sıkıntım var. Şöyleki ;

1-) Şirket adına davayı kazandım . Şirketin üzerindeki tüm mal varlığı şirket kurucu ortağının karısına satılmış.

2-) Ortağın şirkete borcu olduğundan ortağa icra kararı çıkarttık ama adam villada oturuyor,çocukları özel okulada okutuyor,rolex saat takıyor fakat evi eşyasıyla kiralamış ve kontart ekinde bir liste var . İcra memuru seri numaraalrını bile karşılaştırmadan icra yapmıyor.

3-) Şirket medikal şirketiydi. Adam karısı ve Amerikalı bir ortakla şirket kurdurmuş gizli sahibi fakat ispat edemiyorum. Tek durum var. kadın lise mezunu ve bu işlerle uzaktan yakından ilgisi yok.

Şimdi adam son model arabalara binerek ve süper lüx villalarda yaşayarak bana borcunu ödemiyor. HUKUK BU KİŞİYE TÜRKİYEDE BİŞEY YAPAMAZ MI. AVUKATIM MAL KAÇIRMA DAVASI AÇALIM DİYOR. AMA ONUDA KAYBEDERSEK CİDDİ BİR MASRAFI VARMIŞ. LÜTFEN, BU GİBİ DURUMLARLA KARŞILAŞMIŞ TECRÜBELİ ARKADAŞLARIMIZIN VARSA BİR YOLU LÜTFEN YARDIM ETSİN BANA.

HEPİNİZE SELAMLAR.......