Hayırlı akşamlar.

Hemen konuya gireceğim.Lise öğrencisiyim.Endüstri meslek lisesindeyim.Bugün son dersteyken müdür yardımcısı olarak bilinen kişi sigara vs aramak için üzerimizi aradı.daha sonra çantalara yöneldi.Daha önceden bir ihbar olduğu için benim çantamı ilk seçti ve aramaya başladı.Gördüğümde aramaya hakkınız yok dedim.Belgenizi gösterin öyle arayın dedim.Bir kaç şey daha söyledi ve beni rehberlik servisine götürdü.

Hocayla tartıştım ama küfür etmedim yada argo konuşmadım.Bana sesini yükseltti bende yükselttim.dimdik duruyordum.Karşısındaydım.iyice bana yaklaştı ve ne bakıyosn gözüme sendemi kafa atıcaksın dedi.

daha önceden başka bir öğrenciden kafa yemişti kendisi.

müdür yardımcısı beni yakamdan tuttu ve ittirdi.Refleks olarak bende onu ittirdim 50-60 santim uzaklaştırdım.Deliye dönmüştüm olduğum yerde döndüm kapıyı buldum ve dışarı çıkıcaktım.Elim ayağım titriyordu kimseye zarar vermek istemiyordum.

bana "Çıkamazsn!" dedi rehber öğretmen ise çık diyordu.Rehber öğretmen ile konuşmuşluğum vardı.Rehber öğretmeni dinledim ve dışarı çıktım arkamdan geldiler vs. vs.

aşağıdaki resimde anlatıyor zaten durumu.yarın disiplin için çağırdıklarında aşağıdakini yazmayı düşünüyorum.

bana akıl verirmisinz lütfen bir şahsa kimlik belge sorduğum için beni azarladı ve disipline verdi.

saygılar...