+ Konuyu Yanıtla
6 / 29 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151626 ... SonSon
51 den 60´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    istanbul
    İletiler
    24
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatiyor delillerim yeterli mi?

Küçücükmüş daha ...Lütfen yanlış anlamayın yaşadıklarınız çok korkunç ve ahlaksızca sizi sonuna kadar haklı buluyorumben bir bayan olarak birçok yazdığınızı utanarak okudum ama isterseniz çocuğa annesinin onu sevmediğini veya yeni annenin hemen bulunabilecek gibi birşey olduğunu anlayacağı tarzda konuşmayın.Çünkü içinden ne düşündüğünü bilemeyebiliriz.Kendini değersiz hissedebilir ve sonraki hayatında olumsuz etkilerini görebilir.Annesinin düşüncesizce tutumları onun tazecik güzel hayatını lekelemesin.Siz çok akıllı,sağduyulu bir beysiniz ne demek istediğimi eminim anlarsınız.
    Benim oğlum daha çok küçük şu an pek farkında değil ama biraz daha aklı başına gelince ve babasının ilgisiz tutumu devam ederse uzman yardımı almayı düşünüyorum.Çünkü onların beyinleri büyük bir okyanus ...mesela bir çizgi film seyrederken anne baba temalı birşey olduğunda dikkat kesiliyor eminim anneyi anlıyor ama baba olgusunda takılıyor yarın soru sormayada başlayacak.Baban seni istemiyor dersem hem kendini değersiz hissedebilir hemde ileride baba olgusuna karşı olumsuz duygular büyütebilir,kendi çocuklarına ilgisiz kalabilir vs vs.
    Onun babasından nefret edip uzaklaşması benim işime yarar kafam rahatlar ,çocuğum en çok beni sever ohh ne güzel ama evladımı çok yaralar...
    Haddimi aştıysam özür dilerim ufacık bir hatırlatma yapmak istedim...
    Umarım bundan sonra evladınızla birlikte hiç böyle çirkinliklerle karşılaşmadan yaşarsınız ve küpeli tatlı bir ciciannesi sizinde size layık bir hayat arkadaşınız olur... ))

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı DUYGUDINC rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Küçücükmüş daha ...Lütfen yanlış anlamayın yaşadıklarınız çok korkunç ve ahlaksızca sizi sonuna kadar haklı buluyorumben bir bayan olarak birçok yazdığınızı utanarak okudum ama isterseniz çocuğa annesinin onu sevmediğini veya yeni annenin hemen bulunabilecek gibi birşey olduğunu anlayacağı tarzda konuşmayın.Çünkü içinden ne düşündüğünü bilemeyebiliriz.Kendini değersiz hissedebilir ve sonraki hayatında olumsuz etkilerini görebilir.Annesinin düşüncesizce tutumları onun tazecik güzel hayatını lekelemesin.Siz çok akıllı,sağduyulu bir beysiniz ne demek istediğimi eminim anlarsınız.
    Benim oğlum daha çok küçük şu an pek farkında değil ama biraz daha aklı başına gelince ve babasının ilgisiz tutumu devam ederse uzman yardımı almayı düşünüyorum.Çünkü onların beyinleri büyük bir okyanus ...mesela bir çizgi film seyrederken anne baba temalı birşey olduğunda dikkat kesiliyor eminim anneyi anlıyor ama baba olgusunda takılıyor yarın soru sormayada başlayacak.Baban seni istemiyor dersem hem kendini değersiz hissedebilir hemde ileride baba olgusuna karşı olumsuz duygular büyütebilir,kendi çocuklarına ilgisiz kalabilir vs vs.
    Onun babasından nefret edip uzaklaşması benim işime yarar kafam rahatlar ,çocuğum en çok beni sever ohh ne güzel ama evladımı çok yaralar...
    Haddimi aştıysam özür dilerim ufacık bir hatırlatma yapmak istedim...
    Umarım bundan sonra evladınızla birlikte hiç böyle çirkinliklerle karşılaşmadan yaşarsınız ve küpeli tatlı bir ciciannesi sizinde size layık bir hayat arkadaşınız olur... ))

bu güzel dilekleriniz icin cok tesekkür ederim.Yüce Rabbim insallah hayirli, helal süt emmis, yavrumu yüregine basacak ve beni sevecek birisini karsima cikarir insallah...

İletiler
    66
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayın mutsuz;
    ALLAHA sükür hic annesini aramiyor buraya geri geleli 15 gün oldu belki toplam 8-10 defa sordu bende gecenlerde annen artik hic gelmiyecek zaten o bizi sevmiyordu onu unutmamiz lazim dedim belki sen seneye okula gidince yeni bir anne buluruz dedim.anlayisla karsiladi hic ben annemi isterim falan diye tutturmadi.zaten 4 aydir herkesin icinde annesine ben senden nefret ediyorum tiksiniyorum seni sevmiyorum derdi...
    bahsettiğimiz çocuk daha 5 yaşın da 5!!!!!!!!!!!!! nefreti algılamaz. mesafeyi algılayamaz. süreyi bidaha gelmeyeceği algılayamaz. onun için ülkenin öbür ucuyla caddenin öbür ucu aynı kavramlardır. 1 günle 1 ayı ayıramaz(psikoloğumuz bölyle ifade etti) anne kuzusu o daha. annesini yermek onun için en yaralayıcı şey.
    yaşadığınız olaylar ne kadar kötü olursa olsun karşı taraf aleyhine bizi sevmiyo vs. gibi negatif yorumlar yapmak sadece çocuğu yaralar bide sizi rahatlatır sanırım. başkada bi faydası olmaz. zannetmeyinki bi siz kötü şeyler yaşadınız buradaki boşanan herkes üç aşağı beş yukarı en az sininki kadar sıkıntılar çekerek boşandı keyfi boşanan yoktur sanırım. herkes çocuğuna karşı tarafı kötülese ooooooo vay memleketimin geleceğine. bir sürü sorunlu çocuğu salalım ortaya. size tavsiyem kişisel hırslarınızı bırakın bir kenara uzman yardımı alın. bakın "boşanma ve çocuğunuz" diye bir kitap var yazarını hatırlayamadım o kitaptan çok yararlandım ben. tavsiye ederim. o daha 5 yaşında önce bunu aklınıza yazın. daha bunu algılayamaz. kaldıki sizi sevmiyo olması çocuğunu sevmediği anlamına gelmez. ben oğlumun babasını sevmiyorum ama oğlum için yapamayacağım şey yoktur. tabi babasına karşı doldurmamak babasına saygı duymasını ve sevmesini sağlamakta dahil. bir gün gelip bu çocuklar 18 olunca veremeyeceğiniz bir hesabınız olmasın dikkat edinde derim. yazık ya çocuklara yazık walla
    Konu oz_can_al tarafından (24-05-2010 Saat 08:49:46 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

kaldıki sizi sevmiyo olması çocuğunu sevmediği anlamına gelmez.

hanimefendi galiba siz bu kadar yazdiklarimi detaylica okumamissiniz:

1.cocugunu seven bir anne ilk önce beni arardi beni cocugumdan nasil ayirdin diye feryat ederdi, dostunu arayip hersey ortaya cikti babam beni dövüyor gel kurtar yanina götür beni demezdi.

2.bugün 18. gün iyi bir anne evlat acisiyla tutusur her dk. buraya tel. acardi cocugumun sesini duymak istiyorum diye.

3. cocugunu seven bir anne herkese nereden dogurdum bu cocugu simdiki aklim olsaydi 30 yasindan önce cocuk yapmazdim demez her firsatta iyiki 2. bebegimiz karnimda öldü birde onla kim ugrasacakti demezdi zannedersem.

4. iyi bir anne kocasini sevmiyorsa ondan güzelce bosanir cocugunun velayetini almak icin herseyi yapardi, kocasina eger birgün ben senden bosanirsam zaten cocugu istemem o bana ayak bagi olur ben kendime dost bulur ondan bir tane yaparim diye konusmazdi.

5. iyi bir anne günde 8 saat nette okey oynamaz erkeklerle sanal seks dahil herseyi yazismaz chatlerde kocasini nasil aldattigini bangir bangir söylemez tek cocuguyla ilgilenirdi sanirim.

6. cocugunu düsünen bir anne böyle bir pisligi yapmazdi ileride cocugum nisanlanip evlenecegi vakit bu kizin annesi bilmem neydi derler cocugumu yaralarlar diye düsünürdü herhalde...

7. iyi bir anne olsaydi cocugum tuvaletten onu cagirmaya korkmazdi,cünkü beni bilgisayar basindan kaldirma kendi isini kendin yap diye bagirirmis vede ekmegine kendisi bir seyler sürmezdi annesinin vakti olmadigi icin????

8. iyi bir anne eger cocugum gecen sene 8. ayda epilepsi nöbeti gecirmese 1-2 hafta sonra dostumla kacacaktim demezdi bana bu bir isaret en iyisi kimse farketmeden yaptigim hatadan vazgeceyim yoksa bunun acisi cocugumdan cikacak diye düsünürdü...

9. iyi bir anne cocugun kapisini kitleyip dostuyla bilmem ne yapmazdi, yada onu anaokuluna birakip dostuyla ormanda arabada birseyler yapip sonra hic birsey yokmus gibi o cocugun yüzüne bakamazdi bence....

simdi bana aciklarmisiniz hangi mantik bu annenin cocugunu sevdigini söyleyebilir????

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

dün dogum günüm vardi ama maalesef yeni yasimda ugur getirmedi.bugün sok bir haber aldim:

2 hafta sonra mahkemede 1. celsede hersey bitecek diye sevinirken bizimki yeni pasaport ve vize cikartiyormus buraya gelecekmis yakinda.

annesi babasi ne yüzle buraya geri gönderiyorlar anlamiyorum. onun düsüncesi kadin siginma evine yerlesip benden ayligimin yarisini alip sonra malimin mülkümün yarisini alip(tabi bilmiyor üstümde 1 kurus kalmadi) burada rahat hayat sürmek, eger buradaki dostunu karisi kabul etmez bosarsa onunla beraber yasar giderler....

seytan diyor su elimdeki seks videosunu ilcemizin internet sayfasina koy herkese rezil olsunlar. zaten dedikodu yayiyorlarmis kocasi eve baska kadin getirdi buda dayanamadi geri geldi diye yalan dolanla beni karaliyorlarmis....

avukatimin söyledigine göre eger 2 hafta sonraki mahkeme randevusuna gitmezse avukatda delilleri mahkemeye sunacak ve temmuza randevu almaya calisacak sonra agustos tatil oldugundan ancak eylüle kadar beklemem gerekebiliyormus....o zaman hakim karar verir hersey istedigin gibi sonuclanir diyor.nafaka tazminat mal-mülk talep edemez cocugu alamaz diyor.altinlar icinse onlarin karsi dava acmasi lazim diyor.ben hanima buradayken altinlari sattim kumarda kaybettim demistim bunun bir faydasi olurmu bana??

yakinda kapima dikilir tabi bende eve almam sonra polise kadin siginma yurduna gider burada tekrar benimmi onunmu mahkemeye basvurmasi lazim.

biz türkiyede evlendigimize göre türkiyedeki mahkemelerde bosanacagimiza göre eger orada mahkeme istedigim gibi sonuclanirsa almanyadan bir hak talep edemez dimi??

almanyadaki kanunlara göre zina suc degil kadin her zaman hakli kocasini sömürme hakkina sahip.

bilgisi olan basindan bu tür olay gecmis olan arkadaslar beni aydinlatirsa cok memnun olurum..

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    seytan diyor su elimdeki seks videosunu ilcemizin internet sayfasina koy herkese rezil olsunlar. zaten dedikodu yayiyorlarmis kocasi eve baska kadin getirdi buda dayanamadi geri geldi diye yalan dolanla beni karaliyorlarmis...

almanyadaki kanunlara göre zina suc degil kadin her zaman hakli kocasini sömürme hakkina sahip.

....
    Eğer elinizdeki kasedi internete verirseniz karınız size bunun için dava açabilir.

Ayrıca Almanya'da olduğu gibi Türkiye'de de zina suç değil. Kanuni olarak cezası yok. Sadece Medeni Kanunumuzda avukatınızında belirttiği gibi tüm maddi imkanlardan ve velayetten mahrum olur. Hatta üstüne Tazminat öder. Hatta o adama da tazminat davası açıp tazminat alma hakkınız var.

Nerede
    Kars
    İletiler
    29
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Çok üzücü durumlar var ya.
    Şok oldum gerçekden :S Aldatma felan.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın üye.. Eşiniz yaşadığı baskı nedeni ile bulunduğu yerden uzaklaşmak istiyor olabilir. Yine bu anlamda gidebileceği tek yer olarak sizin bulunduğunuz ülke mantıklı gelmiş olabilir kendisine. Gerek çocuğunun sizi yanınızda olması, çocuğuna yakın olma isteği, özlemiş olması, gerek Tr de yaşadığı baskı ve rezillik, gerekse maddi nedenlerden dolayı.
    Siz her ne kadar üzerinizdeki malı mülkü paraları başkası üzerine devretseniz de medeni kanun eşlerin birbirlerinden mal kaçırmalarını engellemek adına geriye dönük olarak yapılan haksız kazandırmaları yada aktarımları dikkate almaktadır.
    Dolayısı ile başkaları üzerine devrettiğiniz gayrimenkuller ile aktardığınız tüm maddi kaynaklar mal paylaşımı ile ilgili açılacak davada mahkemede konu edilecektir.
    Medeni Kanunun ilgili maddesi aşağıdadır..

MADDE 229.- Aşağıda sayılanlar, edinilmiş mallara değer olarak eklenir:
    1. Eşlerden birinin mal rejiminin sona ermesinden önceki bir yıl içinde diğer eşin rızası olmadan, olağan hediyeler dışında yaptığı karşılıksız kazandırmalar,
    2. Bir eşin mal rejiminin devamı süresince diğer eşin katılma alacağını azaltmak kastıyla yaptığı devirler.
    Bu tür kazandırma veya devirlere ilişkin uyuşmazlıklarda mahkeme kararı, davanın kendisine ihbar edilmiş olması koşuluyla, kazandırma veya devirden yararlanan üçüncü kişilere karşı da ileri sürülebilir.
    3. Kişisel mallar ile edinilmiş mallar arasında denkleştirme

Medeni kanunda nafaka yükümlüsünün kusuru aranmaz der. Yani eşiniz sizden tedbir nafakası talep edecek olursa kusuru dikkate alınmayacaktır. Kusurlu da olsa tedbir nafakasını alacaktır. Diğer yandan Mal paylaşımı ile ilgili dava açacak olursa boşanma davanızın gerekçesi olan sadakatsizlik ve zina nedeni ile hakim mal paylaşım oranlarını değiştirirse yada eşinizi % 100 kusurlu bulup tazminata hükmederse kaçırdığınız malların bir kısmını kurtarabilirsiniz. Aksi halde evlilik süresince edindiğiniz malların yarısı eşinize ait olacaktır.
    Boşanma davanızın gerekçesi zina / sadakatsizlik olur ve eşiniz bu anlamda kusurlu bulunursa ve mahkemeden talep etmiş iseniz ve yine hakim uygun görürse eşinizden tazminat alabilirsiniz. Verecek malı mülkü yada maddi imkanları yoksa bile bu tazminat miktarı mal paylaşımı sırasında mahsuplaşmanıza kolaylık sağlayacak ve mal kaybı yaşamanıza engel olacaktır. Diğer yandan boşanma davanızda eşinizin 3 ncü şahısla olan beraberliğini tescil eder ve karara yazdırabilirseniz (yanlış bilmiyorsam) 3 ncü şahısa da Borçlar Kanunu 41/2 madde gereği yüklüce bir tazminat davası açıp kazanabilirsiniz.
    Görüldüğü üzere; sadece delilleri elde ederek yada amiyane tabir ile dedektiflik yaparak bilgi elde etmek tek başına bir işe yaramıyor. asıl önemli olan elde ettiğiniz bu verileri doğru yerde doğru zamanda doğru şekilde kulanabilmek. Hırsınızın, sinirinizin ve finale gelmiş olmanın verdiği acelecilikle elinizde ne varsa ortaya koydunuz. Şimdi bunun yansımalarını yaşıyorsunuz.
    Siz eşinizle anlaşmalı olarak boşanmanın hesaplarını yapıyordunuz. Nasılsa utançlarından ar ettiklerinden ve ezikliklerinden dolayı sessizce imzayı atar bu iş biter diye düşünüyordunuz. Hatta bir ara karşı taraf "tamam ne diyorsanız öyle olsun imzalayacağız" bile demişlerdi. Oysa hesaba katmadığınız bir şey daha vardı. Siz eşinizi o kadar rezil ettiniz. Eşinizin ve ailesinin kaybedecek hiç bir şeyi kalmadı. İlave olarak birde mahkemede hakim bilse tüm olanları ne farkeder diye düşünüp hareket ettiler. Siz sözde onları köşeye sıkıştırdınız. onlarda köşeye sıkışmanın verdiği psikoloji ile size saldıracaklar. Zira artık kaybedecekleri hiç birşey kalmadı.
    Yaşanan olaylar ve sizin ortaya koyduğunuz deliller bir süre sonra unutulacak. Herkes yaşamına dönecek. hatta hayat normale dönecek ama sizin davanız hala devam ediyor olacak. Bir süre sonra sizin iddialarınız unutulacak eşinizin neden bunu yaptığı konusunda sizin adınıza spekülasyonlar yapılacak. Eşinizin sadakatsizliğinin ana müsebbibi siz gösterileceksiniz. Bunlara hazırlıklı olun.
    Eşiniz yaşadığınız ülkeye geldiğinde ya anlaşmalı boşanmaya ikna edin bitirin bu işi. Ya da avukatınıza verin talimatı elinizde olan tüm bilgi belge delil ve tanıkları bildirsin mahkemeye. Yasa karar versin. Avukatınız her ne kadar tazminat öder / çocuğun velayetini alamaz dese de bu konuda çok ümitli olmayın derim. Çocuğunuzun yaşı itibari ile annesine verilem ihtimali yüksek. Siz şimdi zina yapan anne çocuğu nasıl alır diye isyan edeceksiniz ancak Tr. de Genelevde çalışan anneye velayetin verildiği de bilinmektedir. Tazminat konusunda da eşinizin ekonomik ve sosyal durumu ile kusuru dikkate alınarak karar verilecektir. Bunda da çok ümitli olmayın derim. Beklediğiniz miktarlar (yada talep ettiğiniz / edeceğiniz diyeyim) söz konusu olmayabilir.
    Şeytana uyup da sakın ola o görüntüleri ve belgeleri internet ortamında vs paylaşmayın. Hatta sağa sola e-maille falanda yollamayın. Başınızı büyük derde sokarsınız.
    Geçmiş olsun tekrar..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu kanunları kim yapıyor merak ettim.? Medeni kanunda nafaka yükümlüsünün kusuru aranmaz der... Ben böyle şeyleri duyunca kendimi geri zekalı hissediyorum.Şimdi sayın mutsuzun eşi ihanetten dolayı zaten olay bu aşamaya gelmiş.Eşi 15-20 sene evlenmeden hayat sürecek,Sayın mutsuzda nafaka ödeyecek.Bazen bir kaç aylık evliliklerin bittiğine şahit oluyoruz.Kusurlu erkek ise nafaka tazminat bir sürü sıkıntı.Sayın mutsuzun olayında eldeki belgelerle eşinin sıfır tazminat sadece kızını görme olayı olması gerekmiyor mu.?Eşinin mutsuza tazminat ödemesi gerekmiyormu.Diğer boşanma davalarında verdiğiniz cevap,erkek açısından erkek işsizim diyor,evli kalsaydınevi neyle geçindirecektin çalış öde deniyor.Hakimler madem KADIN-ERKEK eşit çalışsın ödesin.Kardeşim ya amma büyük sıkıntı valla seninkisi.O kadar sıkıntının yanında birde adaletli olmayan kanunlarla uğraşacaksın.Senin olayın sözün bittiği yer.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Madde 175.- Boşanma yüzünden yoksulluğa düşecek taraf, kusuru daha ağır olmamak koşuluyla geçimi için diğer taraftan malî gücü oranında süresiz olarak nafaka isteyebilir.
    Nafaka yükümlüsünün kusuru aranmaz.

Dikkat ederseniz bahsettiğimiz şey tedbir nafakası. taraflardan kimin ne derece kusurlu olduğu / olacağı önceden bilinemediği için (hukuken iddialar ispatlanana kadar herkes suçsuzdur) hakim tedbiren kadın lehine tedbir (adı üstünde) niteliğinde nafaka hükmedebilir. Dava devam ettiği sürece bu tedbir nafakası ödenmek zorundadır. Dava sonunda hakimin takdirinde ve kusur oranına bağlı olmak üzere hakim tarafından bu nafaka kaldırılabileceği gibi kadın lehine yoksulluk yada varsa çocuk lehine (velayete bağlı olmak üzere) iştirak nafakası na dönüştürülebilir.
    Tedbir nafakasının ödenme süresi davanın devam ettiği süre ile sınırlıdır. yani bir başka deyişle diyelimki boşanma davası 3 yıl sürdü bir de üzerine 1 yıl kadar temyiz için beklendi toplamda 4 yıl ödenmek durumundadır.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

+ Konuyu Yanıtla
6 / 29 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151626 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum