+ Konuyu Yanıtla
5 / 29 Sayfa İlkİlk 12345678910111213141525 ... SonSon
41 den 50´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatiyor delillerim yeterli mi?

Sayın mutsuz03 umarım 1 ay sonraki boşanma davanızda sorunsuz boşanırsınız.

Sanırım anlaşmalı boşanacaksınız.

Anlaşmalı boşanma konusunda size şunu ileteyim. Eşinizin boşanma sonrasında size tazminat ve nafaka davası açmaması için, hiç birşey talep etmiyorum diye yazdırmayın. FERAGAT EDİYORUM yazılmasını isteyin. Feragat hukuki açıdan geriye dönüşü olmaması sebebi ile, sizi ileride sıkıntıya sokmaması açısından çok önemli. Ayrıca temyizden de feragat etmesini sağlayın. Uzamasın boşanmanızın kesinleşmesi.

Tekrar geçmiş olsun. Hukuki gelişmelerinizden bizi haberdar ederseniz seviniriz.

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber
    Konu denizblk tarafından (11-05-2010 Saat 00:51:31 ) de değiştirilmiştir.

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    annesi bugün anneme sms gönderdi böyle olsun istemezdik biz sizden cok memnunduk 7 senenin hatiri var yedik ictik dostca ayrilalim, hic birseyinizi istemiyoruz diye imza atacagiz yeterki elinizdeki fotolari rencide edecek görüntüleri mahkemeye sunmayin isi tatlilikla bitirelim senelik izine geldiginizde de cocugu annesine gösterin diye yazmis..
    Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın mutsuz03 umarım 1 ay sonraki boşanma davanızda sorunsuz boşanırsınız.

Sanırım anlaşmalı boşanacaksınız.

Anlaşmalı boşanma konusunda size şunu ileteyim. Eşinizin boşanma sonrasında size tazminat ve nafaka davası açmaması için, hiç birşey talep etmiyorum diye yazdırmayın. FERAGAT EDİYORUM yazılmasını isteyin. Feragat hukuki açıdan geriye dönüşü olmaması sebebi ile, sizi ileride sıkıntıya sokmaması açısından çok önemli. Ayrıca temyizden de feragat etmesini sağlayın. Uzamasın boşanmanızın kesinleşmesi.

Tekrar geçmiş olsun. Hukuki gelişmelerinizden bizi haberdar ederseniz seviniriz.
    Sayın üye.. acizane bende sayın dnzblk nın önerilerine katılıyorum. Her ne kadar taraflar boşanma aşamasına geldiğinde ve olayların ayyuka çıktığı dönemlerde bu tür sözler ve taahhütlerde bulunsalar da, olaylar dinginleştiğinde, çevreden gelen tepkiler azaldığında ve sakinleştiklerinde o suçluluk halinin yerini size karşı derin bir öfke ve kin alıyor.

Yeni ve kendilerince geçerli sebepler aramaya bulmaya hatta yaratmaya başlıyorlar. Çevrelerindeki kişilere yaşanan olaylardan büyük oranda sizin suçlu olduğunuzu anlatmaya başlıyorlar. Kendi aralarında konuşurkende sanmayınki sizi saygı ile anıyorlar. Arkanızdan atılıp tutuluyor bunuda bilesiniz. (ayn-i ile vaki, tecrübe ile sabit) Bu nedenle hem boşanma davası açmakla, hem çocuğu almakla, hem tazminat isteyip, yetmemiş gibi birde mahkemeye deliller sunarak eşinizi ev ailesini i rezil etmekle, aslında sizin haksız olduğunuza inanmaya ve çevrelerindekileri de inandırmaya çalışıyorlar.

Bu aşamada çevrelerinden de destek almaya başlarlar. Akıl verenlerin, tabir-i caizse onlara avukatlık ve danışmanlık yapmaya çalışanların sayısı artar. Herkes kendi tecrübesini anlatır. Yaşadıklarını duyduklarını aktarır. Gizli bir destek ile size karşlı gizli bir ittifak şekillenmeye başlar aile içerisinde.

Boşanma davasından en az zararla, hatta olabildiğince fazla kar'la çıkmanın yolları aranır. Size hissettirilmeden daha sonradan (sayın dnzblk nında belirttiği gibi) nafaka / tazminat / velayet / mal / takı vs. için dava açabilecekleri yolların açık kalması için ellerinden geleni yaparlar.

Anlaşmalı boşanacaksanız bu hususlara lütfen çok dikkat edin " FERAGAT EDİYORUM" ibaresi çok önemli, eşinizin bu hususlarda feragatını mutlaka isteyin. Ya da anlaşmalı boşanmaya dair hiç bir girişimde bulunmadan çekişmeli boşanma davanıza devam edin. Unutmadan davanın her aşamasında anlaşarak boşanmak olası.

Bu arada.. sabrınızla, akıllı davranışınızla birçok üyeye hem örnek oldunuz, hemde takdir kazandınız.

Geçmiş olsun..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı u.karaca rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    İnşallah her şey istediğin gibi olur bu kadar sıkıntıdan sonra bu olayları üzerinden atman baya bir zaman alır tabi olayın psikolojik olarak etkisi de çok büyük çünkü okuyan insanlar bile çıldırdı sizi düşünemiyorum bile.
    olaylari üzerimden atmaya sakin kafayla düsünmeye vakit bile yok.1 hafta yuvam yikildi diye ben agladim, ondan ne bir msj. ne bir tel. cocugu bile aramiyor.ama iki gündür unutmaya basladim cünkü sayelerinde icimdeki nefret duygulari yeniden alevlendi:

kardesi msn´in üst kösesinde yazi yazar ya oradan bunun bedelini ödetecegiz diye ölüm tehditi yaziyor beni görsün diye ben online olunca...aile halki evde gül gibi geciniyor ayni sofrayi paylasiyor olsa gerek, balkonlarda kahkaha seslerini sokaktakiler duyuyormus..

teyzesi ninemlere dert yanarmis bari elbiselerini verselerdi öyle koyup kacmislar diye ceyizini düsünürlermis onlara cok göz nuru verdik diye..

zaten ceyizini paketledik mahkeme bitince gönderecegim, tüm elbiselerinide yardim contanerlerine atacagim, anasi herseyi bilirdi hersey karisirdi simdi kizi dizinin dibinde onun gardrobunu doldursun iste...

seref onur bitti ceyiz derdine düstüler!!!!
    gülermisin aglarmisin

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı HUKUKCULAR KRALI rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Daha önce söylediğim gibi; eğer eşiniz ve ailesi , gelinen noktayı, normal bir tavırla karşılıyorlarsa; kuvvetle ihtimal, boşanma konusunda da sulh yoluna gitmeyeceklerdir....yaklaşık 1-2 sene sürecek zorlu maratona da hazır olmalısınız....
    onlar icin normal olsa gerek cünkü zamaninda:

kaynanam(tabi evliyken) kayinbabasi tarafindan insaat ustasiyla birlikte basilmis---hala evli
    teyzesi evliyken bir erkekle basilmis-----hala evli
    yine öbür teyzesi yeni evliyken baska bir erkekle basilmis---kocasi bosamis
    bizim hanimda ayni kaderi paylasti----yakinda bosanacak

yani bunlarin sülalesi bozuk

kaderimde varmiski kör gibi gelip böyle bir aileye cattim....

İletiler
    66
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sayın mutsuz bence artık geçmişe dönüp bakmayın. kızınıza sarılın ve önünüze bakın Allah bundan sonraki hayatınızda yardımcınız olsun. boşanmadan sonra yalnız çocuk büyütme konusunda uzman yardımı alarak kızınızın ruh sağlığını olabildiğince korumaya çalışın. onun küçücük aklı bu olayları algılayabilecek durumda değil ve bir çocuk için annesiz yaşamak zorunda kalmak yeterince büyük bir travma. Allah onun yardımcısı olsun. ve tabi sizinde bu kadar kötü olaylar yaşamış olmanızdan dolayı psikolojinizin bozulmuş olması normal siz nekadar sağlıklı olursanız okadar sağlıklı bir çocuk yetiştireceğinizi bilin ve gerekirse sizde psikolojik destek almaktan çekinmeyin. yolunuz açık olsun bundan sonra....

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı oz_can_al rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    sayın mutsuz bence artık geçmişe dönüp bakmayın. kızınıza sarılın ve önünüze bakın Allah bundan sonraki hayatınızda yardımcınız olsun. boşanmadan sonra yalnız çocuk büyütme konusunda uzman yardımı alarak kızınızın ruh sağlığını olabildiğince korumaya çalışın. onun küçücük aklı bu olayları algılayabilecek durumda değil ve bir çocuk için annesiz yaşamak zorunda kalmak yeterince büyük bir travma. Allah onun yardımcısı olsun. ve tabi sizinde bu kadar kötü olaylar yaşamış olmanızdan dolayı psikolojinizin bozulmuş olması normal siz nekadar sağlıklı olursanız okadar sağlıklı bir çocuk yetiştireceğinizi bilin ve gerekirse sizde psikolojik destek almaktan çekinmeyin. yolunuz açık olsun bundan sonra....
    Sayın oz_can_al ın yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Geçmişi bırakın bir kenara artık. Çocuğunuzun gelecğei herşeyden daha önemli. Yüzünüzü çocuğunuza dönün onun en iyi en sağlıklı şekilde yetişmesi için gerekenleri yapın. Ve lütfen yabana atmadan sözlerimizi bir psikoloğa gidin.
    Geçmiş olsun tekrar.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bende evlilik için arayışa girdiğimde kendi köyümüzden birileri tavsiye edildiğinde babam soyunda bozukluk var deyip 2-3 kişiye bakmaya gitmemiştik.Daha sonradan duyduk tesiri olduğunu.Çevremizdede sirayet ettiğini teğit ettiğimiz olaylar olmadı değil hani.Siz teyzelerle alakalı evlilik öncesi biliyorsanız,tabi kaynanayıda,SİZİN AİLENİZDEDE BU İŞİN OLMASINDA KUSUR VAR.Hadi 1 kişi olsa neyse ana tarafının sicili bayağı bozukmuş.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

biz almanyada oldugumuz icin bunlarin ailesini bilmiyorduk daha dogrusu sadece teyzesinin durumunu biliyorduk, ama bana bunu tavsiye eden ninem ve amca kizimin bu hataya düsmemesi lazimdi 8 sene önce......

Nerede
    istanbul
    İletiler
    24
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    arkadasim senin sorunun icin yeni bir konu acsan daha iyi olurdu sanirim.......
    Kızınızın yaşı kaçtı acaba?Konularda hiç belirtmemişsiniz.Merak ettim.Kızınızın psikolojisi nasıl son gelişmelerden sonra?
    Hep olan çocuklara oluyor aslında,en masum ama kabahatlerden en büyük payıda onlar alıyor...(

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı DUYGUDINC rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Kızınızın yaşı kaçtı acaba?Konularda hiç belirtmemişsiniz.Merak ettim.Kızınızın psikolojisi nasıl son gelişmelerden sonra?
    Hep olan çocuklara oluyor aslında,en masum ama kabahatlerden en büyük payıda onlar alıyor...(

benim kizim 5 yasinda 4 aylik..

ALLAHA sükür hic annesini aramiyor buraya geri geleli 15 gün oldu belki toplam 8-10 defa sordu bende gecenlerde annen artik hic gelmiyecek zaten o bizi sevmiyordu onu unutmamiz lazim dedim belki sen seneye okula gidince yeni bir anne buluruz dedim.anlayisla karsiladi hic ben annemi isterim falan diye tutturmadi.zaten 4 aydir herkesin icinde annesine ben senden nefret ediyorum tiksiniyorum seni sevmiyorum derdi...

Cünkü annesi zaten son aylarda iyice nette okey sayfalarina dalmisti günde 7-8 saat oynuyordu ben isteyken cocukta disarida dayimlarda annemlerde vaktini geciriyordu.hatta son zamanlar tuvalette altini sildirmeye annesini cagirmaya bile korkar olmus cünkü kiziyormus beni ne rahatsiz ediyorsun kendin sil poponu benim oyunumu bölüyorsun diye...ekmegine nutellasini cocuk kendisi sürer olmus annesinin vakti olmadigi icin???

zaten herkese bu cocugu nereden dogurdum gencligimi yedi iyiki 2. bebek karnimda ölmüs derdi.tabi o zaman rahatca kizi anaokuluna birakip dostuyla ormanda bulusmaya gidemezdi ya!!!!

cocugum gecen sene agustosta epilepsi gecirdi tam o aralar dostuyla kacmayi düsünüyormus.cocugun hastaligi yüzünden kalmis.kizim simdi hap kullaniyor tekrar epilepsi nöbeti gecirmemesi icin..insallah tamamen iyilesecek

onun istedigi hayat aski memnudaki bihterin yasadigi hayatti.

simdi kizim ara sira baba ne zaman yeni anne gelecek onu nereden bulacagiz güzelmi olacak, küpelimi olacak falan diye soruyor cocuk akli iste...

anneside zaten 15 gündür bizi arayip sormuyor msj. falan yazmiyor kizinin sesini bile duymak istemiyor

+ Konuyu Yanıtla
5 / 29 Sayfa İlkİlk 12345678910111213141525 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum