+ Konuyu Yanıtla
26 / 29 Sayfa İlkİlk ... 61617181920212223242526272829 SonSon
251 den 260´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Dava konularina gelecek olursak:

Diger bir konu cd ve fotograflarin davasiydi, beni polise sikayet ettigi icin savcilik bu konuyla ilgileniyordu vede karsi taraf buraya geldikten sonra eski dostuyla bulusup sonra tel. görüsmesinden sonra benim eski dostunun karisina cdyi verdigimi ifade ettigi icin vede kardeslerine mail olarak birkac fotosunu gönderdigim icin bu davayi kazanma sansim yoktu.Avukatim tamam sen bu konuyu ispat etmek icin böyle bir davranista bulunmussun ama sonucta özel hayat oldugu icin bu zina cdsini vede fotolarini kimseye gösteremezsin diye hakim karar verecek, zaten davayi kaybedecegiz bosuna mahkeme masrafi ödemeyelim birde bu suc siciline islenmesin diyerek savciyla para cezasi konusunda anlasti vede gelirim düsük oldugu icin sadece 600 tl bir cezayla bu konu kapandi tabi avukatima 2 mektup yazdigi icin ödedigim 1200 tlyi saymiyorum bile...

Yakinda oda yalan yere yeminli ifade vermekten para cezasina carptirilacak cünkü olmayan seyleri olmus gibi ifade vermisti, benim onu erkek arkadaslarima satmaya kalkmis olmam yada karninda normal nedenlerden dolayi gelismeyip 5 haftalikken ölen bebegi benim ona dayak atma nedeniyle düsürdügünü iddia etmisti bunlari ispatlayamayacagi icin birde bu durumda bana devlet bakiyor benim param yokta diyemeyecek o cezayi taksitlede olsa mecburen ödeyecek..

Son ceza davamiz ise yakinda baslar onun konusu ise yine olmayan dayak ve cocuk düsürme konusu birde kendi cocugumu kacirdim diye suclaniyorum benim yanimda sahit olarak annem vardi vede ifadem su sekilde olacak: ben bunun zina yaptigini ögrenmistim ama izinde anne babasiyla oturup konusup bir karar alacaktik ama izinin ilk günlerinde aramizda tartisma basladi bu esnada ben buna yaptigi zinayi bildigimi anlattim vede bu yetmezmis gibi chatte tanistigi uygunsuz seyler yazistigi webcam görüsmesi yaptigi ama yüzünü bir kere bile görmedigi erkekle oradada beraber olma istedigini bildigimi artik dayanamadigimi vede karsi tarafin herseyi kabul edip ben zaten senide cocuguda istemiyorum defolun gidin deyip kendi annesinin evine gittigini bu durumda benimde kizim ve annemle beraber ilk ucakla geri döndügümüzü söyleyecegim..

Eger sözünde durursa bu ayin sonunda bosanma davamizin ilk celsesinde herseyi kabul edip dosyayi tekrar yargitaya göndermeyip bu isi bitireceklermis, aslinda buna ben dahil kimse inanmiyor yapsalar bile bunun nedeni bana iyilik yapmak degil dava sirasinin mal paylasimina gelmesini saglamak olsa gerek.Zira buradada bosanma karari olmadigi sürece mal paylasimindan birsey alamayacak yani yargitay süresince, muhtemelen 1.5 sene falan olurdu, bosuna beklemis olacak..

Zaten burada 7 aydir birisiyle beraber oldugunu kendi agziyla söyledi aslinda oda bir suc degilmi?evlilik süresince taraflar birbirlerine sadik kalma zorunda degillermi?Ama eger sen bana para verip ayrilsaydin bende bu zinayi yapmazdim suc sende diyen, buda bir marifet, herkes bunu yapamaz, sülalesinin gururu olamaz diyen kisiden ne beklersin ki....

Türkiyede hakim zina nedeniyle mal paylasiminda hakkinin belli bir orana indirecek belkide tamamen kaldiracak ama benim daire ve arabam burada oldugu icin yine devreye alman kanunu giriyor ve oradaki karar burayi baglamiyormus, yani yine benim zararima...

Bende daireyi alirken babamdan borc para aldigimi bu sayede bankadan az kredi cekip daha kisa zamanda borcu kapattigimi sonrada o parayi babama geri ödemeyedigim icin karsiliginda dairemi onlara hediye etmis gibi gösterdigimi ama noter tarafindan yapilmis sözlesme geregi dairede ömür boyu oturma hakkim oldugunu bunun karsiliginda kira ödedigimi belirtecegim insallah hakim mal kacirdin diye herseyi iptal etmezde bu konuda bir problem yasamam, zaten tek calisan bendim kendim borcu ödedim.

O ziynet esyalarimi almadim diyecek bende yaninda götürmüstü diyecegim hatta bir yargitay karari okumustum ziynet esyalari tasinabilir vede kolay saklanabilir esyalar oldugu icin kadinin yaninda götürmüs olmasi olagan bir seydir, bunun böyle olmadigini kadin ispat etmesi lazim diye, zaten avukatim bu konudan birsey cikmaz diyor..Hatta burada Sayin Abdullah Yaman Bey bir gazete haberi sunmustu 2 ay önce kadar, oradada kadin zina nedeniyle kocasina 3 bin tl manevi tazminat ödemeye mahkum edilmis vede ziynet esyasi ve ceyiz esyalari talebi red edilmisti hakim tarafindan..

Ben tabiiki oradaki davada kizimin velayetini tek tarafli istiyorum vede bosandiktan sonra soyadimi kullanmamasini istiyorum..

Burada arkadaslara su sorum olacak, iki avukatimda bana güvenli bir cevap veremediler:
    daire nikah tarihinden 1 ay önce alinmisti ve tapuda sadece benim ismim yaziyordu borcu zaten sadece ben ödedim onun bir kurus katkisi olmadi vede ayrilmadan 2 ay önce daireyi anne babama hediye ettigim icin hakim bunu kaldirtabilirmi?basinizdan buna benzer bir olay gectimi yada duydunuzmu acaba??

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yazdiklarim biraz uzun oluyor ama umarim basindan ayni olay gecen arkadaslara faydali bilgiler iceriyordur, belki düsünenler vardir romanmi yaziyorsun kisa kes diye, eger hatam varsa simdiden Editör arkadaslardan vede diger arkadaslardan özür dilerim..

Kizim artik 4 aydir resmi mahkeme karariyla benim beraber yasiyor vede karsi taraf ayda 2 hafta sonu alip evine götürme hakki verdi.Onun yine benim can güvenligim yok kocamin akrabalari tarafindan tehdit ediliyorum yalanina karsilik hakim, cocugu teslimat sirasinda bize göz kulak olmasi icin 4 defaligina sosyal hizmetler kurumundan bir görevli verdi, bu konuda onun zararina oldu, kendi kazdigi kuyuya kendi düstü..

Söyleki ilk haftasonu hersey yolunda gitti sonrakinda araya noel tatili girmisti vede tatillerde yari yariya bölündügü icin 8 gün onun yaninda kalmasi gerekli idi kizimin,biz o görevli kadinla, annemle ve kizimla tren istasyonunda beklerken onun treni geldi o icinden cikmadi tel. ettim ne dese begenirsiniz aaa ben cocugu unuttum ama zaten gelmeyecektimde sana haber vermem gerekli idi cünkü bana bakan devlet kurumu giciklik ediyor yol parami ayriyeten vermiyor vede bu yol paralari benim aldigim yardimin yarisina denk geliyor dedi.

Görevli bayan tabi bunu hemen not aldi vede mahkemeye yazdi.6 hafta boyunca gelmedi sonra bir defa aldi sonrakinde yine hastayim diye bahane buldu gelmedi sonrasinda devlet yol masrafimi artik ödüyor ama 3 hafta sonra ödeme yapiliyor yani yine param yok diye hakkindan vazgecti.sonrasinda almaya gelmeden 2 gün önce tel. bildirmesi lazimdi bu karara uymadi yada cocugu teslim ederken yeni dostuyla beraber geliyorlardi, gec gelip bizi beklettiler ve ben tüm olanlari hemen görevli bayana sikayet ettim oda karsi tarafin sorumsuz oldugunu anladi.ilk zamanlar her 3 güne bir tel. ederken simdi artik 15 günde bir tel. ediyor kiziyla konusuyor.en sonunda olan oldu vede 3 hafta görmedigi ve bu süre zarfinda sadece 1 defa tel. ettigi kizimi aldiktan sonra hemen ertesi gün bana tel. acti vede cocuk burada rahat durmuyor herseye agliyor yemek yemiyor gezmek istemiyor burayi istemiyor 2 haftaki hakkimdan simdiden vazgeciyorum 1 ay sonra alirim dedi..

Hemen ertesi seferinde tesadüfe bakin ki o güne iptal edemiyecegi randevüsü varmis, halbuki 1 ay öncesinden o hafta sonu alacagini biliyordu, ve ne yapti cuma alip pazar getirme yerine cumartesi aldi 6 saat carsilarda dolastirip geri teslim etti.Vede simdiden 4 ay sonra yaz tatilinde 3 hafta kizim onun yaninda kalacak ya onu düsünüyor cocuk durmazsa 5 gün 1 hafta sonra geri teslim ederim diyor.Zaten güya yakinda ise baslayacakmis(alti aydir hep ayni hikaye) vede izin alamayacagi icin bundan sonra belkide 1 ayda bir gelip sadece cumartesi 5-6 saat cocugu gezdirip geri verecekmis..
    Yani bu kadinin cocugunu sevmedigi sadece cocuk nafakasi icin vede cocuk sayesinde calismadan bedavadan devletten gecinme düsüncesinde oldugunu bangir bangir 1 senedir söylüyordum simdi herkes anlamis oldu bunu..

Bütün bunlari hakim bilmesine ragmen birde diyorki yeni avukatima kalsa, nasilsa devlet masraflari ödüyor, cocugu tekrar almak icin dava acalim diyor ama ben cocuk orada mutlu diye istemiyorum sana iyilik yapiyorum diyebiliyor!!!!!!!!

Diger taraftan aslinda kizim benim yanimda yasadigi icin aslinda o bana cocuk nafakasi vermek durumunda ama suan calismadigi icin vede hic bir zaman yüksek miktarda maas alacagi bir ise girmeyecegi icin, o konudada bana faydasi yok..

Cocugun kimin yaninda kalacagani hakimin kararina, kizimin kendi 2 avukatinin verdigi raporlar, sosyal hizmetler kurumundaki bayanin yazdigi rapor ama en önemlisi aile psikologunun vermis oldugu rapor etkili oldu.

Basindan böyle bir olay geciyor olanlara sesleniyorum, aile psikologu kimin yaninda cocuk daha mutlu saglikli vede gelisimi acisindan daha iyi diyorsa o tarafa cocugu veriyor hakim.

Tabiiki insanin cocugunun karsiliginda giden para o kadar önemli degil ama o yönede bakacak olursak burada en pahalisi aile psikologunun faturasi oluyor.Adam bizimle belki 20 saat ilgilendi vede 250 km. yol yapti arabasiyla vede bunun karsiliginda herkesin agzinin acik kaldigi bir miktari fatura etmis, tami tamina 18 bin tl.bu para almanyada bekar bir kisinin 7 aylik maasi demek,birikimi demiyorum maasi...

Tüm mahkeme masraflari yari yariya oldugu icin su ana kadar almanyada bir kizimi kazanmam vede diger actigi sacma sapan davalara simdiden 21 bin tl kendi cebimden harcadim karsi taraf bu konudada rahat nasilsa alman devleti onun yerine herseyi ödüyor.vede burada daha 2-3 dava var onlarin masrafini vede türkiyedeki bosanma masrafini hesap etmedim bile.

Yani yaptigi bu pislige ragmen yine her konuda ben magdurum.....

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yazdıklarınızdan dolayı kafamda bir sonuç oluştu.

Kanunlar ne kadar iyi yapılıyor gibi olsa da (en medeni avrupai ülkede bile), illaki mağdur taraf oluyormuş. Türkiye'de kanunların yeterli olmamasından ve mağdurların mağduriyetlerini gideremediklerinden söz edilir. Sizin yazdıklarınızdan da anlaşılıyor ki Almanya'da bile kanunlar mağdur taraf için yetersiz. Aslında bunun sebebi Almanya'nın ahlaki değerlerinin olmamasından kaynaklanması sanırım. Almanya'da evlilik birliğine önem verilmemesi sebebi ile zina normal karşılanıyor. Zina'nın evlilik birliğini ve kişilik haklarını zedelediğine inanılmıyor. Kanunlarda bu yönde çıkmış. Ve pozitif ayrımcılık oldukça hat safhada. Adalet haklı olan ve mağdur olanı korumak zorunda ama Almanya kanunları ahlaki değerlerinden dolayı farklı yapılmış. Yazdıklarınızdan ben bu sonucu çıkarttım. Demek ki medeni diye bildiğimiz Almanya'da bile kanunlar yetersizmiş. Haklıyı korumuyormuş.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Yazdıklarınızdan dolayı kafamda bir sonuç oluştu.

Kanunlar ne kadar iyi yapılıyor gibi olsa da (en medeni avrupai ülkede bile), illaki mağdur taraf oluyormuş. Türkiye'de kanunların yeterli olmamasından ve mağdurların mağduriyetlerini gideremediklerinden söz edilir. Sizin yazdıklarınızdan da anlaşılıyor ki Almanya'da bile kanunlar mağdur taraf için yetersiz. Aslında bunun sebebi Almanya'nın ahlaki değerlerinin olmamasından kaynaklanması sanırım. Almanya'da evlilik birliğine önem verilmemesi sebebi ile zina normal karşılanıyor. Zina'nın evlilik birliğini ve kişilik haklarını zedelediğine inanılmıyor. Kanunlarda bu yönde çıkmış. Ve pozitif ayrımcılık oldukça hat safhada. Adalet haklı olan ve mağdur olanı korumak zorunda ama Almanya kanunları ahlaki değerlerinden dolayı farklı yapılmış. Yazdıklarınızdan ben bu sonucu çıkarttım. Demek ki medeni diye bildiğimiz Almanya'da bile kanunlar yetersizmiş. Haklıyı korumuyormuş.
    Evet maalesef burada zina yapmak ayip birsey degil, kadin sonucta cocugun velayetinide aliyor, cocuk onun yaninda kaldigi icin cocuk nafakasinida aliyor, devletin verdigi cocuk parasinida aliyor, mal paylasiminda herseyin yarisinida aliyor birde nafakayi düsünürsek erkek calistigi halde ayliginin yarisindan fazlasini kadin ve cocugu icin ödüyor, verdigi mal-mülkte cabasi...Yanlis bilmiyorsam son cikan kanunun iyi bir tarafi var, artik kadinda kendi gelirini kendisi saglamak yönünde bir kanun cikardilar diye hatirliyorum yani kadinlar artik kolay kolay nafaka alamiyor erkeklerden, daha dogrusu kücük cocugu olupta onun bakimi yüzünden calisamadigini ispat ederlerse o zaman nafaka haklari var, eger cocuklar büyükse onlara bakmak icin evde kalmalarina gerek yoksa o zaman kendileri calisip gecimlerini saglamalari lazim..

birde yukarida yazdigim yazilari düzeltemedigim icin buraya yazayim, mal paylasimi davasi ancak bosandiktan sonra acilabilirmis, bu almanya icinde gecerliymis, yani eger gicikligina dosyayi yargitaya gönderirlerse kendi zararlarina olur, dosya gelesiye mal paylasimi davasini acamazlar o yüzden bu isi uzatmayacaklarini umuyorum, avukatimla konustuktan sonra yukarida yazdigim hatayi düzeltmek isterim, söyleki eger türkiyede mal paylasimi davasi acarlarsa orada hakimin verdigi karar buradada gecerli olacakmis burada ayriyeten bir daha ayni davayi acamazlarmis acsalar bile türkiyedeki hakimin karari burayida bagliyormus..yok eger davayi burada acarlarsa o zamanda buradaki alman hakim bu davada türk medeni kanunlarina göre karar verecekmis yani oda zina nedeniyle karsi tarafin mal paylasimindaki pay oranini azaltabilir yada tamamen kaldirabilirmis, yalniz buradaki hakimler zinayi önemsemedigi icin vede kadinlardan yana olduklari icin daha esnek davranirlar diye düsünüyorum..

İletiler
    63
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

yaaşdıklarınız gerçekten hiç adil değil.ben de bir bayan olarak yılalrdırr( 2004 ten beri)boşanmaya çalışıyorum keşke almanyada dava açsaymışımmmm....şimdi tazminat ödemek zorunda kalmazdımmm....biizm davada iki tarafta kusurlu değildii,tek olumsuzluk kültürel uyumsuzluk,farklılıktan kaynaklı iletişim kopukluğu ve benim pişmanlığımdı sanrıım davayı da ben açtığım için ben kusurlu konuma düştüm......

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hakli oldugum halde bir türlü bosanamiyorum..

ailesi burada onun 3. dostuyla 10 aydir beraber oldugunu bildigi halde onlar ve tabiiki de kendisi bosanma süresini uzatmak icin ellerinden geleni yapiyorlar..bosanma bitsin sonra mal paylasimi davasini ac, hakedersen birseyler alirsin diye 2 defa tel. acmistim kendisine sonrada eger 1 kere daha ararsan seni tehdit ediyor diye polise sikayet ederim dedi, ne acele ediyorsun 1 sene gecti 3 sene daha beklersin, yeniden evlenmek icin gecmi kaliyorsun sende ben gibi bir dost bul öyle yasa iste diyor utanmadan..

sonrada madem sen bir an önce bitsin istiyorsun o zaman istediklerimi vereceksin diye bana santaj yapti, öncelikle benim ondan istedigim 5 bin tl. lik manevi tazminattan vazgecmemi istiyor, ilk önce ben isteyken ailemle konusmus 50 bin tl. istemis, ertesi gün tel. bana 100 bin tl. vereceksin yoksa 3-5 sene na kadar sürebiliyorsa o kadar uzatacam dedi.1 celsede delilleri sunmus avukatim, hemen 1 ay sonraki 2. celse görülmeden bir gün önce yine bana tel. acti eger 30 bin tl. verirsen yarin biter yoksa uzayacak diye, bende elinden geleni ardina koyma bir kurus vermiyorum dedim....2. celsede benim amcam ve dayim sahit olarak dinlenmis tapuya ve galiba bankalara falan üzerimde birsey varmi diye arastirilmasi icin yazi yazilacakmis karsi taraf nafaka istemis vede annesini babasini ve teyzesini bir dahaki durusmada sahit olarak dinleteceklermis, zaten annesi ve teyzeside zamaninda kocalarini aldatmislardi bunu cümle alem biliyor...o durusmada 3,5 ay sonra olacak ve sonrada yine temyize yargitaya gönderecekler dosyayi... yani galiba 1.5 sene falan daha sürecek bu dava...

benim anlamadigim Bayan Hakim, bunun zina cd-sini incelemis, baska erkekle yaptigi webcamdaki bunun fotosunu görmüs, kizimin benim yanimda yasamasi yönünde burada verilen karari tercüme ettirmistim onu okumus sonrada burada beni polise sikayet ettiginde yeminli ifade vermisti o yazida kocami aldattim, kocamda evimde beni dostumla cinsel iliski halindeyken gizli kamerayla cekmis diye ifadesi var bunuda tercüme ettirip konsolosluktan onaylatmistim....zaten karsi tarafin avukati bu benim müvelkilim degildir falan diye itiraz etmemis sadece özel hayat ihlali yasak yollardan elde edilmistir demis, yani zaten kabul ediyorlar, vede kanunda zaten tedbir nafakasi olsun istirak nafakasi olsun bir hakki olmadigi halde nicin benim üzerimde birsey varmi diye arastirma talimati veriyor vede bu davada sahitlere ne gerek var, onun annesi babasi tabiikide yalan söyleyip kendi kizlarinin tarafini tutacaklar, yani niye bir celse daha (3,5 ay uzadi bu dava onu anlayamiyorum)

burada ise cocuk kacirma davam benim avukatimin izine cikmasi dolayisiyla uzatilmisti o davayi bekliyorum..

gecen seferki 5 saatlik görüsmeyi saymazsak 2.5 ay aradan sonra ilk defa kizini aldi evine götürdü...cocugu annesine teslim ederken basimizda olan sosyal hizmetler kurumundaki Bayan herseyden haberdar oldugu icin vede karsi taraf kizini görmeye gelmedigi icin mahkemeye 4. defa yazi yazdi onunla bir kere daha yüz yüze konustu vede sen zaten mahkeme kararina uymuyorsun her seferinde cocugu atlatiyorsun en iyisi artik 2. haftada bir degilde ayda bir kere gel diye söyledi, onun bahaneside hazirdi tabiiki, buna bakan devlet kurulusundaki memur buna giciklik yapip ödedigi bilet masraflarini 3 aydir vermiyormus, yani parasizliktan dolayi cocugumu almaya gelemiyorum ne yapayim kendimi mi satayim deyince kadin cok fena bozuldu,eger gercekten istesen kacak is bulur 3-5 saat temizlik yapar yinede cocugunu görmek icin ugrasirsin dedi... eskiden 3 güne bir tel. ederdi sonra haftada bir konusmaya baslamislardi simdi ise 1.5 aydir kizini tel. bile aramiyor!!!!!!!!

yine yalan olmazsa yakinda taseron bir fimada vardiyeli ise baslayacakmis vede bu nedenle yaz tatilinde üc hafta hakki oldugu halde cocugu almayacakmis vede artik muhtelemen izin alamayacagi icin ayda bir kere gelip 3-5 saat carsilarda dolastirip evine götürmeden geri teslim edecekmis...zaten fazla maas alsa bana istirak nafakasi olarak vermesi gerekli onu bildigi icin ancak taseron firmada az bir maasa calisir ama en azindan devletten alip yan gelip yatamaz......onun yerine, onun bana verecegi istirak nafakasinin yarisini 6 sene boyunca genclik hizmet dairesi bana ödeme yapacak!!!!

takdir edersiniz ki bu durumda zaten anne-kiz iliskisi saglikli olmuyor kizim zaten gelmiyecek dimi diye alisti, hic annemi arayayim tel. konusayim özledim falanda demiyor...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

ama hala basimi agritmaya devam ediyor

burada yasadigi icin mecburen 1 senelik ayrilik nafakasi ödemem gerekliymis, gelir giderlerim falan hesaplandiktan sonra ayda 1000 tl. nafaka hakki varmis ama benim giderlerim fazla oldugu icin o bagli bulundugu kurumdan bizim ayrilik senemiz icinde 7 ay yardim aldigi icin dolayisiyla 7 bin tl. ödeme yapmam gerekirken en sonunda bir kereye mahsus 500 tl. ye düsürdüm onuda gicikligina 10 taksit yaptim..6 ay ugras sonunda bu meseleyi halletmisken bu seferde iki gün sonra bunun yeni avukatindan mehtup geldi, artik biz karinizin tüm isleriyle ilgileniyoruz 1 senedir ayri yasiyorsunuz vede kariniz icin ayrilik nafakasi talep ediyoruz demisler..

hemen avukatini aradim beni dinleyin ben bu kisi icin zaten devlete nafaka ödüyorum siz ne hakla bir daha istiyorsunuz deyince bu seferde hemen konuyu degistirdi o zaman yoksulluk nafakasi talep ediyoruz demezmi? onada hakkiniz yok bizim bosanma davamiz türkiyede devam ediyor orada da bir hak talep edemiyor kendiside bunu biliyor deyince yok efendim burada almanyada yasadigi icin türkiyenin kanunu burada gecmezmis mecbur ödemem lazimmis diye iddia edince bende siz ne bicim avukatsiniz önce kanunu ögrenin benim 3 tane avukatim var hem nete girin google´da bile yaziyor, biz ikimizde TC. vatandasiyiz burada mahkememiz görülse bile mecburen Türk kanununa göre bosanma gerceklesecekti deyince, o zaman bu söylediklerinizi yazili olarak gönderin karinizla oturup konusalim gerekirse sizi dava ederiz dedi..bu konudan da birsey cikmaz ama iste bosuna kafa agrisi...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Allah yardımcınız olsun. Okudukça içim daralıyor. Hakketen delirmemek içten değil.

Geçenlerde çok güzel bir söz okumuştum. O sözü size de yazıyorum.

Sabır ACIDIR; Meyvası TATLIDIR.

O tatlı meyva için sabır etmeye devam.

Nerede
    izmir
    İletiler
    5
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

başından beri okudum sonuna kadar herkesin yazdıklarını.sinirlerim bozuldu.bir kadın nasıl kendı hayatını kendı ellerıyle mehvadebılır kaldıkı sade kendısınınkı ddegıl evladı bu ya..hadı kendısını kocasınıda gectım ınsan cocuga nasıl kıyar.ben evlaıdm ıcın 15 sene baba ocagında neler cektım sustum bosandın dulsun şudur budur dedıler calıstım robot gıbı sabah iş aksam ev sosyal hayat yok cocuguma sarıldım 4 elle nafaka bıle ıstemedım.ınsanda bır parca haysıyet onur olur ya.işte boyle kadın ve erkekler yuzunden ınsanlar korkuyor yenı bırıyle tanısmaya benden sıze tavsıye cocuk buyuyene kadar sakın evlenmeyın şansılısınız ki annenız var bakıyor almanyada sosyal haklar var ..Onuda allaha havale edın ne dıyeyım.Tekrar gecmıs olsun allah sabır versın.

Nerede
    ankara
    İletiler
    22
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben de açıktan aldatıldığım halde sadece 5 ay evli kaldım.Eşim düğünden bir hafta sonra ailesinin evine özledim diyerek gitti kaldı.Eşimle gerdek gecesi yaşamadık.Kötü olan anlaşmalı boşanm olmadı.Msn ve bilgisayar kayıtlarını araştırdım.80 civarı msn adresinde erkek buldum.Ayrıca onlarla konuştum.Ayrıca eşimle dava sürerken kendimi başkası gibi tanıtıp iletişim kurdum.Yeniden evlenmek istedi başkası sanarak.Beni hem cep telefonu hem msn hem real hayatında aldattığını öğrendim.Dava sürecinde avukatım hep onu savundu.Param olmadığı için bırakamadım.Dava sürer iken adlarına hat aldığı erkeklere beni aratıp rahatsız ettirdi.Üstüne işyerimi arıyor diye savcılığa verdi.Ben de verdim şimdi 2. kez verdiğim dilekçe ile hakkında tehdit ve hakaretten kamu davası açıldı.Ama boşanma davasında avukatım duruşmaya çıkmayınca çalıştığı halde nafaka bağlandı.Kurtulayım diye temyiz etmedim.Aradım çatır çatır yicem sevgililerimle nafakayı dedi.Dikkat edin bu şekilde mağdur çok ve iflas ettim şuan kredi alarak yaşıyorumKanuni boşluklar çok.Çalıştığını ben ispat ediyorum resmi kurum edemiyor sigortasız çalışıyor Çoçuk yok aldattığı da kanıtlı ama avukatım mahkemeye sunma o ispat edecek dedi.Şahitleri de yalancı

+ Konuyu Yanıtla
26 / 29 Sayfa İlkİlk ... 61617181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum