+ Konuyu Yanıtla
23 / 29 Sayfa İlkİlk ... 31314151617181920212223242526272829 SonSon
221 den 230´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    ankara
    İletiler
    206
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Alıntı mutsuz03 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayin Deniz Hanim,

Annenin Ahlaki sadece zina yapmakla kalmiyor, hatirlasiniz ki internette chat sayfalarinda gögsünü gere gere gururla ben kocami boynuzluyorum diyor,erkeklerle sanal seks yapiyor,okey sayfalarinda oyun oynarken ayni sekilde erkeklerle sanal seks yapiyor,dostu gittikten sonra okey sayfasinda birisine yaptiklari pisligi tüm detayiyla???anlatiyor.sonra internet sevgilisini (hemde kendi ilcemizden)unutmayalim,onunla yaptigi sanal seks yazismalarini ve izinde bulusup beraber olmak istemesini,sonra webcami acip kendini 1,5 saat göstermesini...

bana attigi iftiralar,verdigi yeminli ifadelerde onun ahlakini ve karakter yapisini ortaya koyuyor...

haa birde 5 yasindaki cocuguna,bilhassa su asamada,ben kendime yeni koca buldum o
    babandan daha yakisikli yakinda onunla evlenecegim deyip sonra ben evde gizli kameraya yakalandigim adami cok seviyordum onun icin onunla öpüstüm demesi de cabasi...

hakimin ahlaki degerlere önem verecegine hic ihtimal vermiyorum....

birde simdide cocugu gecen 4 seferde iyilik olsun diye yaptigim gibi, bundan sonrada devamli benim ona birakip sonra geri almami istiyormus yada en azindan benim birakmami onun geri getirmesini, gerekcesi:yol parasi ona pahaliya patliyormus!!!!!
    Yanıbaşınızda çamur olduğu sürece, üzerinize sıçrama olasılığı hayli yüksektir...ya çamurdan uzaklaşın ya da tedbiri elden bırakmayın...çocuk savaşında biraz esnek olmaya bakın...karşı taraf sizi vuracağı yeri iyi biliyor...

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Kizimin Avukati ve Genclik Dairesi Görevlisi kizimin benim yanimda kalmasi yönünde rapor sunmustu isler iyi gidiyordu ama Avukat bey nedense raporunda,bana zorla evde cekilmis olan zina filmini gösterdiler,bunun konumuzla ilgisi yok,zaten raporumu hazirlarken bunu göz önünde bulundurmayacagim diye yazdigi icin hakimde o zaman niye baktin sende deyip onun yetkisini elinden aldi ve kizima yeni bir alman erkek avukat atadi...

Karsi taraf tabiiki her iki kisinin yazdigi rapora karsi ciktilar cocugun kendilerinde kalmasini istediler, bu arada videoyu baskasina gösterdim diye bana yeni bir dava daha acti toplam 6. davamiz oldu...Güya ben herkese bunun yaptigini anlatmisim ve benim kaldigim sehire gelmeye cekiniyormus bir tanidikla karsilasmamak icin,kim sucluysa artik...Hakimde videoyu baskasina tekrar göstermem durumunda 100bin tl´ye kadar para cezasi yada 6 aya kadar hapis veririm diye karar cikardi, bizde Türkiyedeki mahkemede bu videoyu ve fotolari delil olarak kullanacagimizi bunu istisna olarak kararina yazmasi gerektigini belirttik..

Ayni binada kaldigim komsulara emniyetten tel.ve mektuplar geliyormus bizi arastiriyorlarmis sahitler ariyorlarmis..

Hakim birde onun,benim ve kizim icin aile psikologu bilirkisi raporu istedi,velayet kime verilirse cocuk icin daha iyi olacagini prof.doktor psikologun verecegi rapor belirleyecek..

Acaba bu konuda bir bilgisi olan varmi?ne gibi sorular soruluyor,nelere dikkat etmek lazim?Basindan böyle bir olay gecmis arkadaslar yardimci olabilirlermi??

hakimin ahlaki degerlere önem verecegine hic ihtimal vermiyorum....

birde simdide cocugu gecen 4 seferde iyilik olsun diye yaptigim gibi, bundan sonrada devamli benim ona birakip sonra geri almami istiyormus yada en azindan benim birakmami onun geri getirmesini, gerekcesi:yol parasi ona pahaliya patliyormus!!!!!
    Alıntı HUKUKCULAR KRALI rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Yanıbaşınızda çamur olduğu sürece, üzerinize sıçrama olasılığı hayli yüksektir...ya çamurdan uzaklaşın ya da tedbiri elden bırakmayın...çocuk savaşında biraz esnek olmaya bakın...karşı taraf sizi vuracağı yeri iyi biliyor...
    İletilerinize baktığımda ve daha önce yazdıklarımızdan yola çıkarak Sayın hukukçular kralına katılmamak elde değil. İşiniz git gide zorlaşıyor. Bu tür girişimlerin olacağı, iftiralar, yalanlar dolanların olacağını belirtmiştik daha önceden. Eşiniz sizin zayıf yanınızı biliyor ve ordan vuruyor size, çocuğunuz en önemli kozu, çocuğunuzu alarak sizin canınızı yakmak istiyor "sen benim canımı yakıyorsun bende seninkini bu şekilde yakacağım" mesajı veriyor size. En kötüsüne hazırlayın kendinizi, en kötüsü olursa hazırlamıştım dersiniz, olmazsada sorun yok zaten mutlu mesut yaşarsınız. Bu çamur etrafınızda olduğu sürece üzerinize sıçrayacak..Katlanacaksınız..
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

benimki utanmadan tüm esyalarini istiyor,neyi varsa tek tek siralamis corabinin sayisina varasiya,birde onun avukatinin bürosuna yani ayagina götürecekmisim..

birde o buraya sadece ceyiziyle geldi,eve bir igne dahi almadilar,o geldiginde hersey dayali döseli hazirdi,evliligimiz boyuncada calisip eve bir katkida bulunmadigi halde evin icinde olan catal,bicaga,bardaklara varasiya herseyi yazdirmis onlarin yarisini istiyormus..

tüm esyalari o buraya gelmeden önce ben ve babam gil aldilar,bunu söyleyecek 20 tane sahitim var vede birkac foto var..

türkiyedeki avukatim buradaki bosanma davasi bittikten sonra karsi taraf altinlarini ve evdeki esyalarin yarisini istiyoruz diye dava acar o zaman hakim karar verir,simdi orada birsey yapamazlar,evin icinden bir dis cöpü dahi verme dedi...

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Çeyizsiz geldi,çeyizli gitme derdinde herhalde.Ayrıca Türkiyeden gelin gidipte kaç kişi çeyiz götürüyor ki.? Ayrıca diğer üyelerin belirttiği gibi iyice çamurlaşacak gibi.Fırsatını bulursan ne kadar yüzsüz ve arsızsın deyi ver bari!Bu arada arayı açıyorsun,bayrama kadar belki olmazsın.Hayırlı bayramlar.İnşallah gönlüne göre hayat şekillenir.Şu Kadir gecesi günlerindeyiz.Sen ve senin gibilere ve müslümanlara duamız olsun.İnşallah bu seviye ye kadar dayandın,bundan sonrada maddi,manevi güçlü atlatırsın süreci.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Çeyizsiz geldi,çeyizli gitme derdinde herhalde.Ayrıca Türkiyeden gelin gidipte kaç kişi çeyiz götürüyor ki.? Ayrıca diğer üyelerin belirttiği gibi iyice çamurlaşacak gibi.Fırsatını bulursan ne kadar yüzsüz ve arsızsın deyi ver bari!Bu arada arayı açıyorsun,bayrama kadar belki olmazsın.Hayırlı bayramlar.İnşallah gönlüne göre hayat şekillenir.Şu Kadir gecesi günlerindeyiz.Sen ve senin gibilere ve müslümanlara duamız olsun.İnşallah bu seviye ye kadar dayandın,bundan sonrada maddi,manevi güçlü atlatırsın süreci.

O birkac defa mahkemeye gönderdigi yazisinda elbiselerimi atmislar deyince bizde hakimin gözünde dahada kötü duruma düsmeyelim diye tüm giysilerini zaten cuvallara koyduk isterse gelsin alsin diye yazmistik,oda yüz buldu simdi tüm evin icindeki esyalarida istiyor..

eger kizimi o alirsa kizimin tüm esyalarini ve yatagini,dolabini,oyuncaklarini yani odasinda olan herseyide istiyormus, her ikinci hafta sonu bende kalacagi zaman ben herseyi yeniden alacakmisim...

bilmiyorumki zina yapan kadin ev esyalarindan hak talep edemez diye bir yargitay karari varmi acaba??

Güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim, Bayramin birinci günü onunla yan yana oturacagiz, genclik dairesinde aile toplantisi yapacagiz,cocugu ayda 4 defa alip ve geri götürmesi ona pahaliya mal oluyormus!!!(otobüs ve tren parasi, aramiz 25 km)onun icin mahkeme sonuclanasiya kizimi benim götürmemi, onun geri getirmesini isteyecekler muhtemelen..o an bogazini sikmamak icin kendimi tutmam lazim..

galiba yine ayni gün aile psikologu evime gelecek ön görüsme yapacagiz eve bakacaklar benimle ve kizimla konusacaklar..Bu sene Bayram cok farkli gececek yani..

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Allah böyle sizin gibi kullarını imtihan ediyor. Siz allahın imtihanını kazanmak için sabır gösterin. Yan yana oturmak istemediğinizi belirtin. Farklı tarafta oturun.

Ayrıca çocuğunu görmek için harcadığı yol parasını çok görmesine de pes doğrusu. Aylık kaç para tutuyormuş da bu kadar şikayet ediyor anlaşılır gibi değil. Parayı devlet veriyor zaten, bir de yol parası pahalıya geliyor diyor.

İnsan çocuğu için değil 25 km, 2500 km bile gider. Yeter ki ucunda evladı olsun.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın mutsuz03, bugün hürriyet'in internet sayfasında ALMANLAŞMAMAYA CEZA YOLDA başlıklı bir haber okudum.

Haberde, göçmenlerin Almanya'ya uyum sağlamamaları sebebi ile Alman toplumuna zarar verdiği yazılmış.

"Çocuklarının okula gitmemesine göz yuman ailelere 2 bin 500 euroya kadar ceza verilecek. Ayrıca Almanca öğrenmeyen ve uyum kurslarına gitmeyen yabancıların sosyal yardımlarında kesintiye gidilecek.Devletten finansal destek gören göçmenler ve yabancılar uyum kurslarına katılmalı. Kim ki bu yükümlülüklerini yerine getirmezse, önce uyarılacak. Bir sonraki aşamada da cezalandırılacak " denilmiş.

Yani eşinizin almancasının olmaması onu bu anlamda sıkıntıya sokabilir diye düşünüyorum. Belki işinize yarar bu bilgi.

Nerede
    istanbul-antalya
    İletiler
    301
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı carsambalıfaruk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Türkiye'de ağlamayana meme yok durumu söz konusu her anlamda bu bir. İkincisi demişsiniz ya kaç kişi gelin gidip de çeyiz götürüyor. Ben dahil bir çok tanıdığım davalarda evlilik sırasında alınan eşyaları almaya hak kazandılar. Ha ben sadece kızımın oda takımını ve iki üç elektirikli eşyayı aldım, gerisini bıraktım ama gayet alınıyor.
    Bu tür davalarda her türlü iftira atılabiliyor, yakın dost dediğiniz insanlardan bile kazık yiyebiliyorsunuz. Bu durumda kalmamak için eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım ya da her durumda anlaşarak boşanmaya çalışmak. Yoksa çok fena. Geçmiş olsun.

Nerede
    istanbul-antalya
    İletiler
    301
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın mutsuz03, bugün hürriyet'in internet sayfasında ALMANLAŞMAMAYA CEZA YOLDA başlıklı bir haber okudum.

Haberde, göçmenlerin Almanya'ya uyum sağlamamaları sebebi ile Alman toplumuna zarar verdiği yazılmış.

"Çocuklarının okula gitmemesine göz yuman ailelere 2 bin 500 euroya kadar ceza verilecek. Ayrıca Almanca öğrenmeyen ve uyum kurslarına gitmeyen yabancıların sosyal yardımlarında kesintiye gidilecek.Devletten finansal destek gören göçmenler ve yabancılar uyum kurslarına katılmalı. Kim ki bu yükümlülüklerini yerine getirmezse, önce uyarılacak. Bir sonraki aşamada da cezalandırılacak " denilmiş.

Yani eşinizin almancasının olmaması onu bu anlamda sıkıntıya sokabilir diye düşünüyorum. Belki işinize yarar bu bilgi.
    Deniz Hanım,
    Yalnız Almanya Türkiye gibi bir ülke değil, orada doğmuş bir çocuğun annesini oturma izni de varken sınır dışı etmezler. Aksine maddi manevi her türlü desteği verirler herhangi bir terör örgütüyle bir bağı vs yoksa.
    Sevgiler.

Nerede
    SAMSUN
    İletiler
    1.322
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı akcurali rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Türkiye'de ağlamayana meme yok durumu söz konusu her anlamda bu bir. İkincisi demişsiniz ya kaç kişi gelin gidip de çeyiz götürüyor. Ben dahil bir çok tanıdığım davalarda evlilik sırasında alınan eşyaları almaya hak kazandılar. Ha ben sadece kızımın oda takımını ve iki üç elektirikli eşyayı aldım, gerisini bıraktım ama gayet alınıyor.
    Bu tür davalarda her türlü iftira atılabiliyor, yakın dost dediğiniz insanlardan bile kazık yiyebiliyorsunuz. Bu durumda kalmamak için eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım ya da her durumda anlaşarak boşanmaya çalışmak. Yoksa çok fena. Geçmiş olsun.
    Ben yurt dışına gelin gidenler için demiştim,çeyiz olayını. Ülkemizde ailelere göre farklılık gösterebilir.

+ Konuyu Yanıtla
23 / 29 Sayfa İlkİlk ... 31314151617181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum